Jump to content


Photo

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Please log in to reply
2394 replies to this topic

#1141 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 26 - 14:49

Vladai, o jei duju pakesti negali, o benzas kandziojasi? Viesuoju transportu vazineti? Bet kaip jau pastebejo, cia biski ne i tema.
  • 0

#1142 Vladas406

Vladas406
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 27 - 16:25

viskas i tema, tiesiog puseje sios temos baramsi del modeliu ir gedimu... tai ir sakau , kad visos genda... o ir vel kazkas ten rase del tu filtru ir t.t. kad bedos tai ir sakau pirkit benza su dujom, nebus filtru, nebus bedu
  • 0

#1143 Svečias_aricardas_*

Svečias_aricardas_*
  • Svečiai

Posted 2011 April 30 - 22:23

Na gal ir ne i tema bet perskaicius visus postus susidaro ispudis jog musu tautietis vis dar nepasikeites - isigijas auto nori pats daryti diagnostika remontuoti varikli vaziuokle net neturedanmas tam reikiamu ziniu,o suskaiciuoti svetimus pinigus tai pirmas. Tokius labai vertinu :ax:
  • 0

#1144 Svečias_Andree_607_*

Svečias_Andree_607_*
  • Svečiai

Posted 2011 May 01 - 16:30

Tiesiog cia naturalus dalykas kai kam dometis technika ir jos subtilybemis, o kitiems tiesiog rankos netiesios, arba noro nera :D O pinigus skaiciuojam visi, o tuo labiau kai cia yra kalbama apie paslauga, kuria gali suteikti ne vienas subjektas. Tad naturalu kad yra ivertinama, gaunama nauda ir jai pasiekti sunaudoti kastai.... Na bet finalas mano baigesi pas "ramu" isprogramuota ir isdauzyta filtro keramika, ir visa tai uz labai teisinga kaina :) cheers
  • 0

#1145 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 21 - 17:38

sveiki,tai va ir as prisijungiu prie FAP susijusiomis bedomis diskusiju :( uzsidege jau keli kartai ir man "Clean diesel filter(FAP) urgent" masina vaziuoja dar normaliai,bet jauciu neilgai tai tesis,ka patrartumete?esu ne LT tai kaip ir kastracija cia nelabai gautusi man padaryti(nebent paciam kaska chimicinti ir burti)kokie dar budai pasalinti filtro problema. aciu uz atsakymus
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1146 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2011 May 21 - 18:07

sveiki,tai va ir as prisijungiu prie FAP susijusiomis bedomis diskusiju :(
uzsidege jau keli kartai ir man "Clean diesel filter(FAP) urgent" masina vaziuoja dar normaliai,bet jauciu neilgai tai tesis,ka patrartumete?esu ne LT tai kaip ir kastracija cia nelabai gautusi man padaryti(nebent paciam kaska chimicinti ir burti)kokie dar budai pasalinti filtro problema.
aciu uz atsakymus

ne kazka ir naujas filtras kainuoja. gali ir is ebay atsisiust.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1147 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 21 - 19:16

o kokios nauju ju kainos :ax:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1148 Svečias_donatas1977_*

Svečias_donatas1977_*
  • Svečiai

Posted 2011 May 21 - 19:41

maciau ebay apie 150 svaru 307 pezui
  • 0

#1149 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2011 May 21 - 21:26

maciau ebay apie 150 svaru 307 pezui

Tai gellbsti,tik su salyga,jei su varikliu viskas puiku,pradedant nuo kuro aparaturos, purkstuku,baigiat oro sistema,kompresija...O visa tai remiasi i finansus :wh: pries keiciant FAP nauju vertetu pasidaryti diagnostika rimta ;] priesingu atveju neilgam ir naujas tarnaus
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#1150 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2011 May 21 - 21:32

. Bet ydomumo delei pabandysiu uzpilti dyzelio ir fap su karcheriu isplauti, tik kompa teks kazkam apmulkinti.

Istikruju tai neilgai dziaugsies,taip kaip dyzelis ipiltas nieko gero neduos,priesingai-vel uzkis filtra!Ir plovimai nevisada pasiteisina(isbringsta filtras ar pazeidziamas).Vienintelis alternatyviausias metodas pilnai pasalinti ir isprogramuoti,bedos FAP-ines uzmirstamos visam laikui :wh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#1151 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • posts 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Posted 2011 May 21 - 21:52

Sveiki,ysiterpsiu truputy-jei kam reikia turiu FAPo skyscio apie 4 litrus,kazkada nusipirkau,bet taip ir neprireike,jei ka rasykite.iki :beer:
  • 0

#1152 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 May 21 - 22:54

sveiki,tai va ir as prisijungiu prie FAP susijusiomis bedomis diskusiju :(
uzsidege jau keli kartai ir man "Clean diesel filter(FAP) urgent" masina vaziuoja dar normaliai,bet jauciu neilgai tai tesis,ka patrartumete?esu ne LT tai kaip ir kastracija cia nelabai gautusi man padaryti(nebent paciam kaska chimicinti ir burti)kokie dar budai pasalinti filtro problema.
aciu uz atsakymus

juk cia jau pakankamai prirasyta apie ta FAP,jokiu kitu iseiciu ,isdauzik ta filtra lauk,ir programiskai pasalink,,as taip pat ne lietuvoi ir buvo jo problema ,,pats viska sutvarkiau,ir jokiu problemu,jau esu auksciau aprases,o kas ka rasineja man visiskai nerupi
  • 0

#1153 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 21 - 23:15

sveiki,tai va ir as prisijungiu prie FAP susijusiomis bedomis diskusiju  :(
uzsidege jau keli kartai ir man "Clean diesel filter(FAP) urgent" masina vaziuoja dar normaliai,bet jauciu neilgai tai tesis,ka patrartumete?esu ne LT tai kaip ir kastracija cia nelabai gautusi man padaryti(nebent paciam kaska chimicinti ir burti)kokie dar budai pasalinti filtro problema.
aciu uz atsakymus

juk cia jau pakankamai prirasyta apie ta FAP,jokiu kitu iseiciu ,isdauzik ta filtra lauk,ir programiskai pasalink,,as taip pat ne lietuvoi ir buvo jo problema ,,pats viska sutvarkiau,ir jokiu problemu,jau esu auksciau aprases,o kas ka rasineja man visiskai nerupi

nu reiks pasiieskoti kas galetu ji man istrinti is kompo,gal atrasiu ir cia koki ismanati meistra apie savo darba gerai,
nes kiek buvau pataikes tai visi tik pasiima pinigus o bedos tai neranda arba atlieka darba tai kaip studentas koks :angry:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1154 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • posts 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Posted 2011 May 21 - 23:47

Reiketu lietuviams ten koky serviziuka susikurti,jauciu kad darbo netruktu. :lyzht:
  • 0

#1155 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 22 - 09:45

ieskojau interne ar kas salina FAP filtra sveduose,neiko doro neradau,tik kad...taksistai greze skyles... :D arba deda naujus,nu dar ten bando plauti auksta vandens srove :doh:
bet radau cia toki viena adresiuka kad kad galima maziau ne £100 susitrvarkyti
cia
gal kas jau domejosi sita procedura,ar tai saugu atlikti paciam :hmm:

Edited by galbut, 2011 May 22 - 09:46.

  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1156 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2011 May 22 - 09:57

ieskojau interne ar kas salina FAP filtra sveduose,neiko doro neradau,tik kad...taksistai greze skyles... :D arba deda naujus,nu dar ten bando plauti auksta vandens srove :doh:
bet radau cia toki viena adresiuka kad kad galima maziau ne £100 susitrvarkyti
cia
gal kas jau domejosi sita procedura,ar tai saugu atlikti paciam :hmm:

Galima labai paprastai paciam ir uzlenkti variklini kompa :clap: kaip manai atnaujinti Biosa kompo ar labai saugu!?
Pas juk dantu netaisaisi,eini pas stomatologa,ar klystu? :lol:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#1157 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 22 - 10:55

ieskojau interne ar kas salina FAP filtra sveduose,neiko doro neradau,tik kad...taksistai greze skyles... :D arba deda naujus,nu dar ten bando plauti auksta vandens srove  :doh:
bet radau cia toki viena adresiuka kad kad galima maziau ne  £100 susitrvarkyti
cia
gal kas jau domejosi sita procedura,ar tai saugu atlikti paciam  :hmm:

Galima labai paprastai paciam ir uzlenkti variklini kompa :clap: kaip manai atnaujinti Biosa kompo ar labai saugu!?
Pas juk dantu netaisaisi,eini pas stomatologa,ar klystu? :lol:

tai pats turbut turejai pastebeti kad sveduose nerandu kas galetu iskastruoti FAP normaliai :( nes grysti i LT man kainuotu daugokai tik del fap pasalinimo padoriausiu keliu,
o jai daryciau taip:greziu skyles ir man isvalo klaidas is kompo kad filtras neuzsikises,ar tai suveiktu :hmm:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1158 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 May 22 - 17:13

nezinau ar cia man sekme ,,neuzlenkiau nei as to kompo ,o dariau viska pats,,na kad ir su tom pragreztom skilem FAP ,pravazinejau ir as virs 10,000 km ir visai gerai buvo,bet paskui nupirkau laida su programa off filter,tai ir susitvarkiau kad FAP off
  • 0

#1159 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2011 May 22 - 18:02

nezinau ar cia man sekme ,,neuzlenkiau nei as to kompo ,o dariau viska pats,,na kad ir su tom pragreztom skilem FAP ,pravazinejau ir as virs 10,000 km ir visai gerai buvo,bet paskui nupirkau laida su programa off filter,tai ir susitvarkiau kad FAP off

gal galetai ir parekomenduoti laideli ir kokia programa naudojai,nes atejo jam paskutiniosios, tai reiks kuo greiciau ji is ten isprasyti,arba butu isvis gerai jai per kokia skype galetum susikokntaktuoti :ax:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1160 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 May 22 - 18:23

gal galetai ir parekomenduoti laideli ir kokia programa naudojai,nes atejo jam paskutiniosios, tai reiks kuo greiciau ji is ten isprasyti,arba butu isvis gerai jai per kokia skype galetum susikokntaktuoti :ax:

laisvai galim per skype susirasineti tik parasyk savo skype i asmenine zinute
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users