Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#1241 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 21 - 17:47

Ieskau kas gali iskastruoti mano masina :clap: peugeot 607 butu geriau Klaipedos apsktitis
  • 0

#1242 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 liepos 22 - 21:13

Man išpjovė FAP (mechaniškai) ir mašina dabar važiuoja, jokios klaidos nemeta. Tai kaip suprast? Gali būti kad jis išprogramuotas jau anksčiau buvo, kai mašina dar anglijoj buvo? Papasakosiu gal viska is naujo nuo pradziu: Seniau buvo pora kartu kad kompas ismesdavo depolution system faulty ir dingdavo trauka. Viena karta ta klaida ismete ir trauka dingo kelyje, gryztant is Latvijos, kita karta paprastai mieste vazinejant trumpais atstumais, bet abu kartus is ryto klaidos neliko ir trauka vel atsirado. Dabar prie kokias tris savaites po siokio tokio masinos remonto, pasiemiau ja is meistru ir pastebejau kad nera traukos. Jokios klaidos nebuvo. Pavazinejau keleta dienu, trauka neatsirado. Masina jau nepakenciamai buka buvo, Kaune i Parodos kalna tik antru begiu seip ne taip uzvaziuodavo. Kompo diagnostika parode klaida "turbo position repeat signal valve position too distasnt in relation to the reference value". Prie to pacio dar paziurejom info apie FAP, ten sake kad su juo viskas OK, rase kad dar 12000km galeciau nuvaziuot. Olmio servisas pagal klaida pasake kad neatsidaro turbinos voztuvas ir liepe ieskotis kas sutaisys. Isvaziavau, bet nespejau i kita servisa nuvaziuot, nes po poros dienu masina sustojo vidury kelio ir nebevaziavo. Kuriasi, bet jei nespaudziu gazo, tai po 3-4 sekundziu ir uzdusta. Na kilo minciu kad FAP uzsikiso, bet kadangi masina nejudejo is vietos teko pasirinkti i koki servisa is ryto ja tempt. Ar i Atomį, kad išprogramuotų FAP (paskui dar tektų į kitą servisą tempt, kad mechaniškai išpjautų), ar į servisą Oringas kad prilystų prie turbinos ir pažiūrėtų dėl tos neužsidarančios sklendės. Pasirinkau Oringą. Po poros dienų mašiną atsiėmiau su tokia išvada: iki turbinos viskas tikrai gerai. Patikrino ir ant stendų ir vizualiai ir pan. Kad mašina bent užsikurtų bandė krapštyti FAP mechaniškai. Finale jį išvis nafik išpjovė. Mašina iškart atgijo. Kuriasi, traukia ir kas keisčiausia nemeta jokios klaidos. Net nereikia važiuot niekur dėl išprogramavimo. Oringas būtų ir išprogramavęs, bet kadangi pas mane Siemens kompas, tai jie to nemoka. Reikia į Atomį kreiptis arba pas Ramus į Vilnių mint. Bet jei važiuoja ir klaidos nemeta, tai gal nesukt galvos? Beje, po remonto vienas keistas šalutinis poveikis yra. Iki 2500 apsukų mašina prasčiau traukia negu prieš tai. Po 2500 šoka į priekį. Oringo meistrai sako jog jeigu prieš tai buvo kitaip, čia jau gali būti turbinos geometrijos bėda, bet dėl to galiu važiuot ir nesukt galvos..
  • 0

#1243 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 liepos 23 - 09:56

Man išpjovė FAP (mechaniškai) ir mašina dabar važiuoja, jokios klaidos nemeta. Tai kaip suprast? Gali būti kad jis išprogramuotas jau anksčiau buvo, kai mašina dar anglijoj buvo?

Papasakosiu gal viska is naujo nuo pradziu:
Seniau buvo pora kartu kad kompas ismesdavo depolution system faulty ir dingdavo trauka. Viena karta ta klaida ismete ir trauka dingo kelyje, gryztant is Latvijos, kita karta paprastai mieste vazinejant trumpais atstumais, bet abu kartus is ryto klaidos neliko ir trauka vel atsirado.
Dabar prie kokias tris savaites po siokio tokio masinos remonto, pasiemiau ja is meistru ir pastebejau kad nera traukos. Jokios klaidos nebuvo. Pavazinejau keleta dienu, trauka neatsirado. Masina jau nepakenciamai buka buvo, Kaune i Parodos kalna tik antru begiu seip ne taip uzvaziuodavo. Kompo diagnostika parode klaida "turbo position repeat signal valve position too distasnt in relation to the reference value". Prie to pacio dar paziurejom info apie FAP, ten sake kad su juo viskas OK, rase kad dar 12000km galeciau nuvaziuot.
Olmio servisas pagal klaida pasake kad neatsidaro turbinos voztuvas ir liepe ieskotis kas sutaisys. Isvaziavau, bet nespejau i kita servisa nuvaziuot, nes po poros dienu masina sustojo vidury kelio ir nebevaziavo. Kuriasi, bet jei nespaudziu gazo, tai po 3-4 sekundziu ir uzdusta. Na kilo minciu kad FAP uzsikiso, bet kadangi masina nejudejo is vietos teko pasirinkti i koki servisa is ryto ja tempt. Ar i Atomį, kad išprogramuotų FAP (paskui dar tektų į kitą servisą tempt, kad mechaniškai išpjautų), ar į servisą Oringas kad prilystų prie turbinos ir pažiūrėtų dėl tos neužsidarančios sklendės. Pasirinkau Oringą. Po poros dienų mašiną atsiėmiau su tokia išvada: iki turbinos viskas tikrai gerai. Patikrino ir ant stendų ir vizualiai ir pan. Kad mašina bent užsikurtų bandė krapštyti FAP mechaniškai. Finale jį išvis nafik išpjovė. Mašina iškart atgijo. Kuriasi, traukia ir kas keisčiausia nemeta jokios klaidos. Net nereikia važiuot niekur dėl išprogramavimo. Oringas būtų ir išprogramavęs, bet kadangi pas mane Siemens kompas, tai jie to nemoka. Reikia į Atomį kreiptis arba pas Ramus į Vilnių mint. Bet jei važiuoja ir klaidos nemeta, tai gal nesukt galvos?
Beje, po remonto vienas keistas šalutinis poveikis yra. Iki 2500 apsukų mašina prasčiau traukia negu prieš tai. Po 2500 šoka į priekį. Oringo meistrai sako jog jeigu prieš tai buvo kitaip, čia jau gali būti turbinos geometrijos bėda, bet dėl to galiu važiuot ir nesukt galvos..

DAR NE VAKARAS! :P is savo patirties galiu pasakyti kad analogiska situacija buvo zmogui,pirko masina pilnai iskastruota,matomai kuriam laikaui nedege,nerode kad filtras "absent"-parakale masina perekupai... reziume po vazinejimosi islindo kad filtro nera , cekas antipolutonas ir pan... ;] Atvaziavo zmogus is Kauno,isprogramavau-viskas ciki :good:
Pravaziuok autostrada ir suzinosi.... ;] isgirsi poksejima ikaitusio duslintuvo(regeneracijos),ventiliatoriai pastoviai sukasi.....cekas dega... ^_^

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2011 liepos 23 - 10:22

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#1244 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 23 - 13:46

operacija buvo atlikta per atstuma svedija-lietuva-svedija.
esu patenkintas jo darbu  :good:

Cia tai geras. Fantastika. Respect! :)

nu dar as isilupau fap filtra is bakelio,pasikeitimai is ismetimo buvo pastebeti labai mazas dumelis gerai uzspaudus tapke,seip vaziuojant ir lenket nesimato jokio dumo :good:
patarimas kam iskilo problemos su fapu,suskrapstykit kapeiku ir tegu atlieka ismanatis tai darba zmogus,paciam nera reikalo kaska burti,tiks sugaisti laika ar tik beda padides labiau.
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#1245 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 liepos 24 - 20:49

O Ramus teisus buvo. Pavaziavus toliau islindo checkas ir depolution faulty. Poskejimo ir ventiliatoriu sukimosi nebuvo, bet supratau kad isprogramuot vistiek reiks. Tai gal cia normalu? Gaila kad as galvojau jog butina pirma išprogramuot ir tik tada filtrą pjaut, nes atvirkščiai padarius mašina nevažiuos. Būčiau paprasčiau viską tuomet daręs.

Šį pranešimą redagavo stii_cooper: 2011 liepos 24 - 20:49

  • 0

#1246 Svečias_akon_*

Svečias_akon_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 liepos 25 - 10:21

Gal žinote kas Kaune galėtų FAP pašalinti ? Išprogramuotas, reikia tik skrodimą padaryti.. Į EMP recycling kogero kreiptis neverta ? Ar yra ten bent gramas tauriųjų metalų ?
  • 0

#1247 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 liepos 25 - 10:26

Išpjauti kad ir servisas 007 gali. www.automobiliuremontas.lt Tik pasiskambink, pasiklausk ar nėra eilių didelių.
  • 0

#1248 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 27 - 21:14

sweiki turiu peugeot 607 2.2HDI ir mete antipolution system faut, buvo jau isijunges avarinis rezimas nebetrauke masina,man padare paprasta diagnostika,ir istryne klaidas ir viskas pasitaise ir dingo klaida ir masina traukti pradejo, tai noreciau paklausti ar tai laikinas dalykas? ar po kiek laiko neismes vel tos klaidos? (kataizatoriuis jau ispjautas)
  • 0

#1249 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2011 liepos 28 - 20:27

sweiki turiu peugeot 607 2.2HDI ir mete antipolution system faut, buvo jau isijunges avarinis rezimas nebetrauke masina,man padare paprasta diagnostika,ir istryne klaidas ir viskas pasitaise ir dingo klaida ir masina traukti pradejo, tai noreciau paklausti ar tai laikinas dalykas? ar po kiek laiko neismes vel tos klaidos? (kataizatoriuis jau ispjautas)

Laikinas,bent jau man taip buvo.po menesio gal daugiau vel nebetrauke.
  • 0

#1250 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 liepos 29 - 20:51

Na va, mano FAP jau irgi išprogramuotas. Ačiū Ramus, darbas atliktas puikiai :) Kompas nemėto jokių klaidų.
  • 0

#1251 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugpjūčio 09 - 11:51

tokis klausimux atsirado. maniskis FAP isoperuotas jau seniai, 4 meteliai jei neklystu. nuo to laiko nebuvo reikalo prie jo list. bet dabar susimasciau, gal jau reiketu papildyt bakeli dyzeliuku (ta kur adityvas pilasi) Ei specai. kuriam laikui uztenka tu keturiu litru? list man ten ziuret ar neverta dar?
  • 0

#1252 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2011 rugpjūčio 09 - 21:26

Atsirado" depollution faulty" :wacko: Ka cia reiskia?
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#1253 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2011 rugpjūčio 09 - 21:30

Atsirado" depollution faulty" :wacko: Ka cia reiskia?

jei nedings tas pranesimas gausi junkt kompa isiaiskinimui
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1254 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 19:59

Pajunge siandien kompa,tai buvo srauto matuokle atjungta ir del ventiliatoriaus kazkoks gedimas :wacko:
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#1255 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 10:30

Vakar buvau pas Ramus, nes po variklio tvarkymo darbu vel atsirado "antipollution fault". Diagnostika vyko lygiai tris minutes... pajunges kompa, iskart paklause, ko cia pas tave turbinos slegis toks zemas? Pasirodo, dirbdami nutraukem zarnele nuo sensoriaus. :wacko: Zarnele susitvarkiau pats nesunkiai, o Ramui didelis aciu uz pagalba, :beer: tikrai zmogus gerai savo darba ismano.
  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#1256 zukisandrius

zukisandrius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 21
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 rugpjūčio 16 - 08:50

as ir noriu pas sauliu su visom savo problemom...ir kuo greiciau.. gal kas tel numeriuka jo turit? uvau gaves bet pradingo..
  • 0

#1257 Mindo

Mindo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206 1.6 hdi 110

Parašyta 2011 rugpjūčio 16 - 12:34

i Vilniu labiau apsimoka (pas RAMUS).. nieko gero is tu sauliaus emuliatoriu.. (asmenine patirtis byloja)
  • 0

#1258 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2011 rugpjūčio 16 - 14:21

sveiki, man panasi beda tik db mastau ka daryt. ismete klaida antipolution nulekeiau prie juros tai pradingo poto mieste vel ismete ir trauka sumazejus. duodi gazo rekia riaumoja o traukti nelabai nori. diagnostika buvau dares gal pries tris men ir filtras buvo uzsikieses 30% ir skyscio normaliai buvo, tai klausimas: fap uzsikiso? eolys pasibaige ?(ir del to galetu dingti trauka?) ir ar tai galetu buti del to kad kuro filtras pasikimses?
  • 0

#1259 eaniulis

eaniulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 46
  • Automobilis:peugoet 406

Parašyta 2011 rugpjūčio 17 - 15:19

Sveiki. Nusipirkau peugoet 307 2002 metu 2,0 hdi 79 kw. Snd suzinojau kad pakeista visa mano ismetimo sistema ir ispjautas filtras. Tai zodziu yra toks dalykas karts nuo karto uzsidega cekas ir esp ir nekyla apsukos daugiau nei 3000 rpm. uzgesini uzkuri pavaziuoji truputi uzgesta esp, bet cekas lieka degt, bet tada trauka atsiranda, pagainioji truputu ir cekas uzgesta. Zodziu buvau snd pas elektrikus pajunge kompa sako tipo kazkas su turbina ar vakumais negerai pakraipe galva ir tiek. Gal galit mane nusviesti ar taip gali but? Ir gal zinot kaune kur galetu gera diagnostika atlikt? lb dekingas jums liksiu...
  • 0

#1260 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2011 rugpjūčio 17 - 15:20

gera diagnostika pas SENAS(Aidas) nari bet kiek zinau jis db iki men galo atostogauja
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0