Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#1241 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 gruodžio 21 - 21:54

sakyciau brangokai :o as savo pezui per 8 menesius tilpau i 500  :blink:

Per pirmus aštuonis mėn. aš nei 500 neišleidau, bet dabar mašina jau ketvirti metai važinėju. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2011 gruodžio 21 - 22:34

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1242 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2011 gruodžio 21 - 23:19

Bivainis, neiseina nepastebeti, kad detales visas pigiausias dedi :hmm:
  • 0
kažkaip.....

#1243 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 gruodžio 21 - 23:29

Visokių yra, TRW man atrodo geros detalės. Kitos pirktos kiek anksčiau, pasitikint vienos parduotuvės pardavėjo rekomendacijomis. Dabar dalis perku kitur ir už tą pačią kainą nuperku žinomesnės firmos. Kokių čia paminėtų nevertą būtų rinktis?

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2011 gruodžio 22 - 00:19

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1244 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2011 gruodžio 21 - 23:36

Nesakau, kad nevertetu. Kas ten zino kiek tas maziau garsus vardas laikys. Bet kartais ne tiek daug reiktu primesti, kad vietoj monroe paimtum SKF atraminius ir pan. Pvz Foster stabdziu diskai nors ir vieni pigiausiu, bet neteko nieko blogo girdeti. O tokiu kaip trusting ar pex net negirdejes :dntknw: O paskirstimo dirzas ir guoliai kokie?
  • 0
kažkaip.....

#1245 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 gruodžio 22 - 03:22

Taip, sutinku. Bet kartais nebūna galimybės rinktis. Su nulūžusia spyruokle vos ne vos nuvažiavau iki Delados, nes netoli buvo. Jie prekiauja dalimis ir jau deda tai ką turi. Ir už darbą paėmė brangiau negu mano nuolatinis meistras ima. Panašiai ir su tomis Pex traukėmis buvo. Čia bus greičiausiai pakuotojai kaip ir Topran. Topran nors ir Made ir Germany, bet viduje gali būti kas tik nori. Bus matyti kaip tarnaus. Per keturis metus, jau mano keistą detalę, pakartotinai keisti prireikė tik du kartus, tai priekinės stabilizatorius traukės. :) Keičiant diržą paskubėjau ir neviską užsirašiau. Paskirstimo diržas Continental, guoliai berods INA, o vandens pompos gamintojo, deja, neužsirašiau. :blush:

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2011 gruodžio 22 - 03:31

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1246 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 gruodžio 22 - 06:57

Paskirstimo diržas Continental, guoliai berods INA..

ant dezutes buvo INA, o ant paciu guoliu kas uzrasyta? Tiesiog idomu kaip kitiems, nes as pats toki derini pries pora dienu pasiemiau ..
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#1247 Svečias_Juste_*

Svečias_Juste_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 sausio 02 - 01:30

Mano pasamprotavimai šia tema... Mano P406 jau tuoj (man) aukso vertės taps.Per tris metus sukišau...hm.... jaučiu, apie 5000 į viską :doh: Jau galit žvengt iš durnos bobos.. Aišku, dalis tų kainų buvo vien dėl to, kad vienu metu tvarkiau R2L servise (darbas turėjo sutartį su jais), bet buvo ten su jais visokių fintų, nebevežu ten. Iš jų esu gavus ir rekordinę sąsk. - apie 2500lt... Iki šiol laikau tą įspūdinga sąsk. su atliktais darbais ir dalim - du A4 lapai :D Brangiausiai man vis tik atsiėjo variklis ir važiuoklė... Pirmas rimtas remontas, kurį apturėjau, buvo, kai trūko variklio galva :doh: Apskambinus daaaaaug skelbimų, šrotų ir pan. per visą Vilnių ir Kauną teradau VIENĄ galvą. Na, o prie variklio kapitalinio išlindo ir kitų pabirėjusių vietų... Ir taip aš savo pežo nemačiau geras keletą savaičių... Važiuoklė išvis perrinkta nuo nulio (nors jau prieš tai nekart tvarkyta, ypač tos stebuklingosios stabilizatoriaus traukės), ir tai dar yra pora kabliukų, bet ten jau smulkmenos, palyginus. Kadangi su šeimyna ruošiamės į Švediją, tai bandau maksimaliai paruošt kelionei, nes, neduokDie, kas nors ten būnant sugestų - su jų remontų kainom beliktų išmest tą mašiną. Dabar nerandu kur elektrą sutvarkyt - keliose vietose buvau, visi kaip vienas sako, kad neturi prancūzų elektriko. Sako, "yra kažkur prie oro uosto"... Na, ir nuo kurios vietos man ten pradėt ieškot? :D O elektra tai užknisa - nors pas mane jos labai minimaliai, bet ir ta pati sugebėjo užsilenkt. Galinio lango nebešildo (baisiai smagu žiemą...), kartais sugalvoja nesivest, ypač drėgnu oru - suka viską normaliai, akumas naujas, bet kaip neužkabina, taip neužkabina... Faros pradėjo kadrilius šokt - tai po vieną, tai abi. Ir dar - ventiliatoriai (variklio) irgi kartais įsijungia, o kartais ne - vat per šitą bajerį, manau, ir trūko ta galva, nes nepastebėjau, kad užkaito variklis tiesiog. Gerai, jei važiuoji lygiu keliu - atsivėsina iki normalios tempos, o pvz. teko kamšty stovėt Geležinio vilko g. vasarą, ir pradėjo labai kaist - tai kur dėtis? Sustot nėr kur, išsukt irgi, tai ką, teko jungt pečiuką visu galingumu, dusintis karštu oru vasaros vidury. Pradedu įtart, kad su elektrikais gal panašiai kaip su kitais meistrais - nenori jie tų prancūzų :D Jau nekart esu gavus atsakymą, kad nenori kapstytis, neapsimoka, laiko nėr ir t.t. O tie vargšai berniukai, kurie man variklį perrinkinėjo, sakė, kad visiem laikam atsižegnojo prancūzų :D Sako, va, Audi atvarė, tai per dieną išrinkom, sutvarkėm, surinkom, o čia... (Tiesa, lyrinis nukrypimas dėl švilpimo - bent mano atveju sakė, buvo dėl to, kad turbinoj nebuvo spaudimo) Jei būčiau žinojus, kiek kainuos man visi džiaugsmai, būčiau nepirkus, bet... Kai pradedi kišt pinigus, tvarkai ne papigiai, o "kaip sau", tai visiškai nebeapsimoka parduot - nuostolis būtų, juk į ją sukišta beveik tiek pat, kiek ji pati kainavo :doh: Iš kitos pusės - nu, myliu aš tą žalią pyndą savo. Pakankamai ekonomiška - mieste sutelpu į 7-8l, užmiesty - 6-6,5l, net autostrada paspaudus, tikrai ne ant 90km/h :D Ir patogi, minkšta, bagažinė gan didelė (man aktualu, nes tenka daug šmutkių vežiotis, o dabar dar ir vaiko vežimą sukišt). Ir graži, nors labai nenorėjau žalios, bet tiek to:D Dar paburbėsiu ant "dizainerių" - nu a negalima buvo įdėt į tą mašiną nors vieno puodelio laikiklio??? Man tiek laiko tekdavo praleist mašinoj nuo ryto iki vakaro, tai vis ar kavos nusiperki, ar arbatos, o padėt kur??? Arba aš visiškai blondinė, arba man tiesiog nesiseka, bet pirkau gal tris ar keturis skirtingus laikiklius parduotuvėse, ir nė vienas netiko, nebuvo kur normaliai pritvirtint. Tegu kava liejasi laisvai. Iki pilno išpindėjimo dar trūksta porankio - kartais būtų labai patogu, savo senam džipe turėjau, tai pasiilgstu :wh: Atsiprašau už lyrinius nukrypimus ir beletristinį tekstą, bet reikia kartais išsipasakot :D
  • 0

#1248 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2012 sausio 02 - 12:11

tikras romanas :) .kaip ne keista man priekines stabilizatoriaus traukes laiko.vaziuoju daug,bet kokiais keliais,tai per 6metus tik 1kart keiciau.kai mano 2.1td negriebia,nors suka starteris gerai,tiesiog trinkteliu duris.visus 6 metus ta bedele yra.tik siemet tiksliai suzinojau,jog kalta variklio kompo fiske,ja reikia pajudint.puodelio laikiklis-puodeli metalini tiesiog ispraudziu tarp rankinio ir vairuotojo sedynes.puikiai laikosi ir netrukdo :)
  • 0

#1249 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2012 sausio 03 - 11:31

puodelio laikiklis-puodeli metalini tiesiog ispraudziu tarp rankinio ir vairuotojo sedynes.puikiai laikosi ir netrukdo :)

o as nepatingejau pasikeist visa plasmese tarp priekiniu sedyniu is poriestailo :P :P

ir turiu dvi skyles puodams, neipatingai patogioje vietoje, bet vistiek kaifuoju ^_^
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#1250 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2012 sausio 03 - 12:19

o as nepatingejau pasikeist visa plasmese tarp priekiniu sedyniu is poriestailo :P :P

ir turiu dvi skyles puodams, neipatingai patogioje vietoje, bet vistiek kaifuoju ^_^

Daug vargo ten? viskas atitinka?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#1251 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2012 sausio 03 - 14:36

o as nepatingejau pasikeist visa plasmese tarp priekiniu sedyniu is poriestailo  :P  :P

ir turiu dvi skyles puodams, neipatingai patogioje vietoje, bet vistiek kaifuoju  ^_^

Daug vargo ten? viskas atitinka?

nieko sudetingo, visi taskai tvirtinimo atitinka. Tik reik istraukt mage ir atsukt kitus likusius varstus.

kokia valanda max. Nepamenu kiek uztrukau nes jau pries gerus metus sia operacija vygdziau
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#1252 Svečias_Juste_*

Svečias_Juste_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 sausio 04 - 14:30

Ne, nuuuu... Sekas man ... Atsiprašau, bet dar pasibėdavosiu :doh: Šiandien sugalvojo pečiukas nebeveikt - važiavau kaip jožek v tumane :doh: O paskui dar draugė sugebėjo didelį puodą kavos išpilt ant panelės ir mago, tai tas irgi sustreikavo, aišku, pradėjo savarankiškai junginėtis, garsas aukštyn/žemyn... Kur jūs tvarkot elektrą, ir kur neplėštų pinigų už orą??
  • 0

#1253 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 sausio 04 - 14:42

mano ex 406 3 metus atitarnavo puikiai be gedimu, aisku pora avariju su juo buvo tik.. o siaip nei su elektra nei su pakaba, vadinas neuzjota masina dar buvo ;)
  • 0

#1254 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2012 sausio 04 - 15:52

Juste, patariu nesikreipti į tokius meistrus kurie apie prancūziškas mašinas turi blogą nuomonę. Šventa vieta tuščia nebūna, tad yra tokių meistrų, kurie specializuojasi PSA mašinų remonte, tai jų kasdieninė duona.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2012 sausio 04 - 15:53

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1255 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2012 sausio 04 - 17:58

Juste, toks jausmas, kad klientas kuris uzsisake tavo 406 is gamyklos, buvo permegojes su meistro, kuris surinkinejo ta masina, zmona. :ph34r:
  • 0
kažkaip.....

#1256 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 sausio 04 - 19:03

Ne, nuuuu... Sekas man ... Atsiprašau, bet dar pasibėdavosiu :doh:
Šiandien sugalvojo pečiukas nebeveikt - važiavau kaip jožek v tumane :doh: O paskui dar draugė sugebėjo didelį puodą kavos išpilt ant panelės ir mago, tai tas irgi sustreikavo, aišku, pradėjo savarankiškai junginėtis, garsas aukštyn/žemyn...
Kur jūs tvarkot elektrą, ir kur neplėštų pinigų už orą??

Kreipkis i forumieti Ramus, jis specializuojasi elektros/elektronikos remonto srityje. Kontaktus rasi forume per paieska.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#1257 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2012 sausio 04 - 19:06

Ne, nuuuu... Sekas man ... Atsiprašau, bet dar pasibėdavosiu :doh:
Šiandien sugalvojo pečiukas nebeveikt - važiavau kaip jožek v tumane :doh: O paskui dar draugė sugebėjo didelį puodą kavos išpilt ant panelės ir mago, tai tas irgi sustreikavo, aišku, pradėjo savarankiškai junginėtis, garsas aukštyn/žemyn...
Kur jūs tvarkot elektrą, ir kur neplėštų pinigų už orą??

Siūlau pirmiausia į bažnyčią nueit ar pas kokį ekstraseksą...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#1258 rslevin7

rslevin7
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI

Parašyta 2012 sausio 12 - 09:07

Mano pasamprotavimai šia tema...

Mano P406 jau tuoj (man) aukso vertės taps.Per tris metus sukišau...hm.... jaučiu, apie 5000 į viską :doh:

Juste, tu isleidai visai nedaug :D
Mano patirtis per 3 men - 3000lt.
1. Pazaidimas su neaiskios kilmes kanistrais+geras kuras - siurblys/daviklis/purkstukai, sistemos plovimas - 800 lt
2. Sankaba ir smagratis - valeo neplaukiojantis smagratis + sankaba (pasiseke nupirkti uz 600lt nauja) - 870lt
3. Variklis.... pakeitus sankaba vaziuojant namo nei is sio nei is to truko voztuvas (nutruko palei kepure) - remontuoti neapsimoka :) variklis is lauzyno + naujas dirzas, tepalai, antifrizas - 1000lt....
4 na ir pradines investicijos dirzas, vandens pompa, skysciai ~500lt :)

taip dar papuoles nebuvau :D

ps. gerai kad hdi varikliai pigus - '04 m. C5 variklis kainavo 330, o sena i metala pridaves gavau 140lt... + liko ten visokiu davikliu ir kitu smulkiu detaliu...
  • 0

#1259 Svečias_XIII_*

Svečias_XIII_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 sausio 28 - 23:51

sveiki ruosiuosi pirkti 406 hdi sedana 2000-2004 metu kaina iki 9000-10000lt rasti norisi paskutiniuju metu leidimo na vis del to naujesne masina. klausymas 66kw ar 80kw skirtumai - tik kad vienas paprastas labai 66kw o kitas jau su intelkuleriu plaukiojancia sankaba ir su dviasiu uzmaunamoju ratu na su skyvu ten kazkas jeigu neklystu...? klausymas kas geriau? ir ar labai kainos kandziosis jeigu paimsiu 80kw? kuro sanaudos manau panasios tik kad pas 80kw nm daugiau nezinau koki geriau imti gazdina bedos su tuo skyvu ir sankaba nes kainos ju nemazos.... kaip su el dalim po 99m ja jau pataise ar galutinai? girdejau su kondiske bedu buna ir su generatorium?
  • 0

#1260 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2012 sausio 29 - 00:06

Abu varikliai yra geri. Bendrai mašinos būklei daugiau dėmesio skirk. :)
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0