Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#81 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 birželio 07 - 15:41

2.2 VTEC (185ag) 5 generation ... eksplotacija zymiai pigesne bus negu pezo ... sanaudos mieste iki 12l ... simtuka pasiema per 7.5

:o :)~ :huh: :wacko:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#82 Svečias_Anubis_*

Svečias_Anubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 07:27

timka jei ieskai iki 20K imk Honda prelude 2.2 VTEC (185ag), 5 generation ir nesuk sau smegenu, eksplotacija zymiai pigesne bus negu pezo (aisku jai nereiks lyst i varikli), sanaudos mieste iki 12l normaliai vaziuojant, o simtuka pasiema per 7.5 jei triptronikas.
Arba imk iki 15K 4generation Prelude VTEC, ta simtuka pasiema per 7.0s. Sanaudos velgi tos pacios.

Jei man tektu rinktis tikrai pasirinkciau HP5, beje zinau ant pardavimo HP5 tikrai gera varianta tik praso 22K, taciau i ja nereiktu kist tikrai ilgai.

Jei sios tau pasirode per galingos imk 99 HP5, tik 2.0, benzo sanaudos mieste iki 11L

na tu nepyk, bet prelude man asocijuojasi su avarija kas antroj sankryzoj, ir pora menesiu ligoninej (jei pasiseka :) ). buvo cia toks ivykis vilniuje leidziantis nuo seskines kalno. visi zuve.... preliude vairavo 19m ar 20m bachurs. :o

dinamiska auto gerai, bet reikia zinoti kada galima ta dinamiskuma panaudot, o kada ne. tai vat kazkodel ir prelude asocijuojasi su tokiais bachurais, kurie nezino kur ir kada galima mint gaza. o moksleiviui, kuris neturi daug vairavimo patirties, ir dar nelabai suvokia atsakomybes vairuojant auto. tokios auto pirkt nepatarciau... :beer:

Na aisku jei proto nera tai ir su zapu prisiplot galima, tokiu atveju patarciau su viesuoju transportu vazinet ;)
  • 0

#83 Svečias_Anubis_*

Svečias_Anubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 07:41

Beje mano minetojo HP5 nuotraukos, parduoda uz 22K Lt

http://www.hondaklub...9/images/62.JPG
http://www.hondaklub...09/images/3.JPG
http://www.hondaklub...09/images/2.JPG
http://www.hondaklub.../xestia_jpg.jpg
  • 0

#84 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 birželio 08 - 08:01

Paskutines foto, ten kur is priekio, galejo ir neafisuot. visa tonusa numusa.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#85 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 08 - 18:07

Beje mano minetojo HP5 nuotraukos, parduoda uz 22K Lt

http://www.hondaklub...9/images/62.JPG
http://www.hondaklub...09/images/3.JPG
http://www.hondaklub...09/images/2.JPG
http://www.hondaklub.../xestia_jpg.jpg

kazi kodel ji man nepatinka :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#86 Svečias_Svečias Andrew_*

Svečias_Svečias Andrew_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 11:22

sveiki, turiu Reno bet noriu isbandyti 406c, ar geros masinos ? galvoju apie 2001-2002 406c 2litru benza arba 2.2 hdi, kokie jusu atsiliepimai butu? aciu :)
  • 0

#87 Avdrius

Avdrius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c 3.0

Parašyta 2007 kovo 21 - 11:54

turiu aparaciuka 99 406c 3.0... persedau nuo 323F 1.8 DOCH man tai SUPER tikrai patinka... norejau irgi pirkti 2.0 del kuro sanaudu. Bet ilgai ieskojau, kadangi norejau su visais navarotais (oda, klima + dar splava pilka man netiko) tai vien zodz ieskojau ilgokai gero. Bet taip atsitiko kad 3.0 pabandziau patiko ir viskas 2.0 nebeieskojau :D kuro sanaudos bent pas mane tai mieste 13-14, uzmiesti 9-10. Bedu dideliu neturejau, nors ir rida 290000 km. vazineju apie 9 men tai teko keisti tiktai tepalus, variklio pagalve ir guoli viena. ai dar rankini nutraukiau :P Siap vaziuoja smagiai. tokie nepatogumai kuriuos pastebejau tai kad stiklas be remu tai prie tu gumyciu ziema kartais prisala, ir kai duris uzdarinejant jie nepasikelia tai ner gerai... :((( ir man dar bent malantis daug senamiesti kur parkuotis vietos minimalios tai kartais kliuna tos ilgos coupe durys... labai daug vietos reikia joms atsidaryti ir issiropsti is masinos... nu bet cia tokie nepatogumai kuriuos galima pakesti turint omenyje pininfarina dizaina !!!
  • 0

#88 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 15:20

sveiki,
turiu Reno bet noriu isbandyti 406c, ar geros masinos ?
galvoju apie 2001-2002 406c 2litru benza arba 2.2 hdi,
kokie jusu atsiliepimai butu?
aciu :)

Del kuro sanaudu pirkau 2.0 L, o bet taciau jis vis tiek valgo apie 12 mieste, o jegos tikrai mazokai turi, na belieka jame tik grozis :wub: bet vis dabar apninka mintys kad gal reikejo pataupyt ant HDI, si varianta ir patartu manau daugelis jei rasi gera ir aisku pasiryzes busi sumoket uz jy atitinkama sumele :lyzht:
  • 0

#89 Svečias_coupe_*

Svečias_coupe_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 15:46

Pas mane 2litrai, 99kw, visada vazinjau su panasaus galingumo, man pakanka, ir slalone neblogai pasirodem, tad kam ko reikia... o siaip tai, pas mane beveik visi privalumai, esu patenkintas..
  • 0

#90 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 kovo 21 - 15:56

.... arba 2.2 hdi,

manau, teks ilgai ieskoti tokio...
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#91 Svečias_Andrew_*

Svečias_Andrew_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:28

ne lietuvoj ieskau, tai gal greiciau pavyks rast
  • 0

#92 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:39

.... arba 2.2 hdi,

manau, teks ilgai ieskoti tokio...

O ir lietuvoje problemu nelabai yra :) as irgi i toki dairausi tai ziurejau kelis
  • 0
Subaru Legacy

#93 Svečias_Andrew_*

Svečias_Andrew_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:47

radai ka verto demesio ? kaip tau tas modelis ? traukia bent kiek ? kokios sanaudos ? as jau nusiteikes vaziuoti i vokietija tokio :lyzht:
  • 0

#94 Svečias_coupe_*

Svečias_coupe_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:51

TAi tu dizeli ieskai, nes lyd viena zinau, benzinini
  • 0

#95 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:51

radai ka verto demesio ?
kaip tau tas modelis ? traukia bent kiek ? kokios sanaudos ?
as jau nusiteikes vaziuoti i vokietija tokio :lyzht:

Atsidaryk autopliusa stovi vienas neblogas kur uz 30k tas demesio vertas. Kiek ryja nezinau neazinejau su tokiu negaliu pasakyti. Nors man nelabai ir aktualu kiek kas ryja. Traukos man pakanka pilnai :) o pati masinos explotacija tikrai ne bus is pigiuju. 2,2hdi ejo visi jau su fap'ais ir tt..
  • 0
Subaru Legacy

#96 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 18:15

.... arba 2.2 hdi,

manau, teks ilgai ieskoti tokio...

O ir lietuvoje problemu nelabai yra :) as irgi i toki dairausi tai ziurejau kelis

patikek, 2 men ieskojau ir per fuxa uztikau ko reikejo.

Siaip nereik ziuret, kad skelbimu >20, ten daugumoj doxliakas:

jei uzsidet filtra autopliuse oda, bortkompas, pilna elektra, klima ir po '99 pagaminta, (+ dar man reikejo 3.0 AT) liks vos kelios tackos, kuriu nuvaziaves i Taurage realaizini, kad stogas siutas naminem salygom ir daze jas mazdaug mano skill'su bicas vos ne teptuku...

Taip kad kantrybes ir geriau pagal uzsakima kad varytu, kad matytum, kokiose vokiskose peripetijose ji padalyvavo.

Siaip tradiciskai siulau 3.0 AT :) pat geriausias variantas, apie tai daug rasyta
  • 0

#97 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 kovo 21 - 18:41

.... arba 2.2 hdi,

manau, teks ilgai ieskoti tokio...

O ir lietuvoje problemu nelabai yra :) as irgi i toki dairausi tai ziurejau kelis

patikek, 2 men ieskojau ir per fuxa uztikau ko reikejo.

Siaip nereik ziuret, kad skelbimu >20, ten daugumoj doxliakas:

jei uzsidet filtra autopliuse oda, bortkompas, pilna elektra, klima ir po '99 pagaminta, (+ dar man reikejo 3.0 AT) liks vos kelios tackos, kuriu nuvaziaves i Taurage realaizini, kad stogas siutas naminem salygom ir daze jas mazdaug mano skill'su bicas vos ne teptuku...

Taip kad kantrybes ir geriau pagal uzsakima kad varytu, kad matytum, kokiose vokiskose peripetijose ji padalyvavo.

Siaip tradiciskai siulau 3.0 AT :) pat geriausias variantas, apie tai daug rasyta

Na per fuxa ar ne bet vistiek radai :) yra geras posakis kas iesko tas randa. Is autopliuso pas buvau nuvaziaves pasiziureti tai sprendziu is pirmines apziuros tikrai kad nieko. Na neaisku kaip ten su fapais reikalai ir tt. cia jau peugeot atsovas manau geriau pasakytu
  • 0
Subaru Legacy

#98 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2007 kovo 22 - 07:48

Ash irgi manau kad 3.0AT butu geriausias variantas, jei vazineji <20-25k per metus ir pagrinde mieste. Jei daugiau ar uzmiestyje, tada aishku 2.2hdi butu da best. Aptarnavimo kaina mazdaug susiligina, prisiminant kad 2.2hdi turi fap'a kuris irgi kainuoja, nors po paskutiniu ziniu apie ishoperuotus fap'us gal tai taip ir nera.
  • 0
Nuotrauka

#99 Svečias_Andrew_*

Svečias_Andrew_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 22 - 09:26

visi snekat apie fap :rolleyes: o kas cia tokio? gyvenime nesu dyzelio turejes jei ka :)
  • 0

#100 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 22 - 09:41

visi snekat apie fap :rolleyes:
o kas cia tokio? gyvenime nesu dyzelio turejes jei ka :)

FAP - suodziu filtras. Vokieciai bei norvegai, vazinejantys dyzeliniais automobiliais be FAP ar DPF jau nuo siu metu tures moketi papildomus mokescius.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0