Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#701 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 04 - 08:39

forseti., jei tik pades kazka isivaizduot. vakar sioks toks uzmiestis pasitaike.
kad ir automatas jis ir vaziuoja. nezinau kodel., sis ant sport rezimo turi lagu kai pavara permusa. ant rankinio rezimo eina geriau., bet nebuvo kaip laikyt gudrafona ir pavaras musinet.
VIDEO

Dėkui už video mediagą. ;) Dar youtube šiaip kelis video pažiūrėjau grynai su coupe v6, tai eina jie kaip reikalas. Net pradedu mastyt ar man reikia tokios galios.. Tik neaišku ar ten modinti tie varikliai ar ne.. Tipo rašo stockiniai, bet bala ten juos žino. Tik dabar dar vienas klausimas stovi galvoj.. Tarkim kalbant pvz..

http://www.autogidas...0126290009.html - 2.0, 98m.. Bet kaina tokia pat, kaip kokio 2002m. HDIno.. Čia tipo kaina dėl raudonos odos salone ar kaip? Juk net ne faceliftinas šitas, o plešia kaina kaip reikalas.. Ar čia įmetė kažkas dėl draudimo, kad įvertintų geriau? :D

http://www.autogidas...0126291827.html - tų pačių metų, bet jau 3.0.. Kaina per pusę mažesnė, juoda koža, vsio normalna kaip sako.. Nu tik geltonas spalva gal nlb, bet tikrai auto spalva kainos nemuša (arba nekelia). Tai ar čia aš nieko nenusimanau, ar tiesiog mane bando apdūrint kas? :D

Blemba, suprasčiau, kad tas, kurio kaina per pusę didesnė, bent porestailas būtų, bet ir tai.. Būna porestailinių, kurie kainuoja nedaugiau 4k.. Galit gal kas į tą temą ką nors leptelt? :?

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 liepos 04 - 08:40

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#702 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 04 - 09:20

neziurek i senesnius su uzlenktom kainom .. niekas ju nenupirks, po kiek laiko jei benores parduot - kaina numes. ziureciau tik porestailus manau tikrai galima paimti iki 6klt manau. arba jei priesrestailas, normaliu kebulu ir kaina, tai tuomet ir ji imciau. patarciau ziureti tik 3.0 ;) kadangi 2.0 sanaudos tikrai nebus mazesnes nei trilitrio ir galios rezervas bus didesnis. o ir trilitriai - patikimesni. jei atrodo, kad jo nesuvaldysi, tai klysti, puikiai vaziuojasi ir neskubant po letu. nors kai kuriems sviecias - jei turi toki varikli tai jau nereikia letai vazinet - reikia blaskytis.. asmeniskai man pakaktu ir kokio 1,4 motoriuko mieste cia., bet as esu toks zmogus kad megstu jaustis, jog po kapotu turiu parako dar jeigu jo prireiktu. niekur as neskubantis, bet kartais malonu nuleist gara ir pasiurpint kitus ;]

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 liepos 04 - 09:21

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#703 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 04 - 09:39

neziurek i senesnius su uzlenktom kainom .. niekas ju nenupirks, po kiek laiko jei benores parduot - kaina numes. ziureciau tik porestailus manau tikrai galima paimti iki 6klt manau. arba jei priesrestailas, normaliu kebulu ir kaina, tai tuomet ir ji imciau.
patarciau ziureti tik 3.0 ;) kadangi 2.0 sanaudos tikrai nebus mazesnes nei trilitrio ir galios rezervas bus didesnis. o ir trilitriai - patikimesni.
jei atrodo, kad jo nesuvaldysi, tai klysti, puikiai vaziuojasi ir neskubant po letu. nors kai kuriems sviecias - jei turi toki varikli tai jau nereikia letai vazinet - reikia blaskytis..
asmeniskai man pakaktu ir kokio 1,4 motoriuko mieste cia., bet as esu toks zmogus kad megstu jaustis, jog po kapotu turiu parako dar jeigu jo prireiktu. niekur as neskubantis, bet kartais malonu nuleist gara ir pasiurpint kitus ;]

Matai, gyvenime neturėjau aš galingos mašinos ir kartais norisi paspaust tą gazą (visgi jaunas dar.....:D), ar šiaip kokį bimbelistą pastatyti į vieta, o tai atvaro su 90m. supuvusią kregždę ir rodo ten gestus visokius, užsidega žalias tai tipo rauna iš vietos.. O ką aš su 66kW dyzeliuku jam padarysiu? :D Bet.. Anyway... Būtent porestailinio ir norėčiau, tik tiek, kad finansai šiai mašinai (būtent dabar) leidžia iki 5k lt išleist. Aišku, galiu ir daugiau mokėt, bet šiuo metu tiesiog neapsimoka ir nėra reikalo.. Taip jau nusprendžiau. Tai vat dabar ir galvoju ar man išeis ar ne. Nes jei ne, neapsimoka man tada ir savo traktoriuko pardavinėt, visgi geras, prižiūrėtas... :blush: Bet, pažiūrėjus į daugumą cuope'ų, kaina nesiekia net 5k lt... Va čia tik pora tokių išsišokėlių, kur kainos tikrai atrodo nežmoniškos.. Tai va ir subalamutino mane. :/ Bet kažkodėl galvoju, kad tikrai galiu prasisukt ir iki 5k.. Tik, kad tų Coupų labai jau skurdžiai čia tuose skelbimuose. :D O dar jei renkant 3.0 mechaną, tai iš viso paieška sumažėja iki vienetų. :D O dar jei porestailas, tai iš viso, vienas kitas tik... Bet aišku, dar dabar ir neperku. Tik dairaus.
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#704 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 04 - 11:23

Luktelk, atsiranda geru variantu. Bet jei tikrai geri, ilgai neuzsibuna
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#705 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 04 - 11:29

Luktelk, atsiranda geru variantu. Bet jei tikrai geri, ilgai neuzsibuna

Tai ir nėra kur skubėt. ;) Šiaip kol neparduosiu savojo golfuko, tai nežadu net ir pirkt, nebent nuvarysiu kokį apžiūrėt, pralėkt - norisi išbandyt realiai. :D Bus matyt žodžiu, dėkui už naudingą info, padėjai labai. ;)

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 liepos 04 - 11:30

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#706 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 04 - 12:10

bandysiu savaitgali i aerodroma palekt prasukt, jei noro po garazo turesiu.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#707 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 05 - 10:13

Aš dar čia tokį klausimėlį, tikiuosi nesupyksit, kad tiek klausinėju. :/ Čia žodžiu skelbimuose va radau kupą 2000/12m.. Variklis 3.0l, iš panelės aiškiai matosi, kad porestailas, tačiau rašo, kad turi 143kW. Čia kažkas rašė, kad jau nuo 2000m. eina 152kW. Tai čia ant dokų tik rašo 143kW ar kaip? Pasimečiau biški..

Skelbimo nuoroda, įdomumo dėlei: Skelbimas
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#708 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 liepos 05 - 10:47

Aš dar čia tokį klausimėlį, tikiuosi nesupyksit, kad tiek klausinėju. :/ Čia žodžiu skelbimuose va radau kupą 2000/12m.. Variklis 3.0l, iš panelės aiškiai matosi, kad porestailas, tačiau rašo, kad turi 143kW. Čia kažkas rašė, kad jau nuo 2000m. eina 152kW. Tai čia ant dokų tik rašo 143kW ar kaip? Pasimečiau biški..

Skelbimo nuoroda, įdomumo dėlei: Skelbimas

Gerai atidroztas :clap:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#709 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 05 - 11:49

Aš dar čia tokį klausimėlį, tikiuosi nesupyksit, kad tiek klausinėju. :/ Čia žodžiu skelbimuose va radau kupą 2000/12m.. Variklis 3.0l, iš panelės aiškiai matosi, kad porestailas, tačiau rašo, kad turi 143kW. Čia kažkas rašė, kad jau nuo 2000m. eina 152kW. Tai čia ant dokų tik rašo 143kW ar kaip? Pasimečiau biški..

Skelbimo nuoroda, įdomumo dėlei: Skelbimas

Gerai atidroztas :clap:

Gali but, tik man del tu kW idomu ;D
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#710 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2014 liepos 05 - 12:55

Aš dar čia tokį klausimėlį, tikiuosi nesupyksit, kad tiek klausinėju. :/ Čia žodžiu skelbimuose va radau kupą 2000/12m.. Variklis 3.0l, iš panelės aiškiai matosi, kad porestailas, tačiau rašo, kad turi 143kW. Čia kažkas rašė, kad jau nuo 2000m. eina 152kW. Tai čia ant dokų tik rašo 143kW ar kaip? Pasimečiau biški..

Skelbimo nuoroda, įdomumo dėlei: Skelbimas

Gerai atidroztas :clap:

Gali but, tik man del tu kW idomu ;D

Mėnesis tikriausiai bet koks užrašytas.... <_<
  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#711 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 07 - 07:56

Nu ka, dekui visiems uz pagelba, nebgaliu ilgiau laukt..;D kaip sakant laikas ieskotis liutuko. :) jei butu kokie tai pliusai, tai visiems padejusiems sudeciau.. Peace! :pug:
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#712 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 07 - 22:20

Linkiu gera paimt, kad nesispyriotu
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#713 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 08 - 08:41

Linkiu gera paimt, kad nesispyriotu

Stengsiuos. :)

Dar tik klausimėlis. Yra vienas variantas, kuris domina.
http://www.autogidas...0126248502.html

Už tokią komplektaciją, jei tarkim viskas tvarkoj apsimoka tiek mokėt? Nu aišku, dar bandyčiau paderėt iki kokių 5k. :? Nes jau ir dujos yra ir visa kita. Tik noriu būti tikras, kad nepermoku.. O jūs čia asai jau patyrę esat, žinot daugiau nei aš..:) Iš nuotraukų, tai atrodo ganėtinai prižiūrėtas ir tvarkingas.. :wacko:

Klausiu vien dėl to, kad čia dar eina iki faceliftinis.. Jei būtų faceliftas, tai net neklausčiau.. Bet komplektacija tai tikrai gera, visokių navarotų pilna. :D

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 liepos 08 - 08:43

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#714 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 08 - 11:10

Manau vertas jeigu tikrai automobilis nereikalaujantis islaidu. Atkreipt demesi I bamperius, faras, nes ju kainos grazios. Mokeciau tiek jei zinociau, kad viskas tikrai tvarkinga. Manau, iki 5 galetu paderet :)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#715 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 08 - 12:09

Manau vertas jeigu tikrai automobilis nereikalaujantis islaidu. Atkreipt demesi I bamperius, faras, nes ju kainos grazios. Mokeciau tiek jei zinociau, kad viskas tikrai tvarkinga. Manau, iki 5 galetu paderet :)

Jo, su tom kėbulo detalėm tai visur vargas.. Juokingiausia, kai kiti rašo "smulkūs kėbulo defektai", maždaug lyg tai būtų nereikšminga, o tuo tarpu nuotraukose matosi, kad suskaldytas bamperis ar panašūs dalykai. Man jau geriau, kad važiuoklėj bėdos kokios, nes čia toks dalykas, kad jis genda reguliariai ir, anksčiau ar vėliau, tenka tvarkyti. O važiuoklę susitvarkyt ir pats moku. Vat su kėbulu jau kita kalba, neturiu nei įrankių tam, nei kantrybės, nei per daug didelio supratimo. Ir šiaip, mašina turi turėt prekinę išvaizdą visų pirma, o visų antra seka visa kita. ;)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#716 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 liepos 08 - 20:57

Stengsiuos. :)

Dar tik klausimėlis. Yra vienas variantas, kuris domina.
http://www.autogidas...0126248502.html

Už tokią komplektaciją, jei tarkim viskas tvarkoj apsimoka tiek mokėt? Nu aišku, dar bandyčiau paderėt iki kokių 5k. :? Nes jau ir dujos yra ir visa kita. Tik noriu būti tikras, kad nepermoku.. O jūs čia asai jau patyrę esat, žinot daugiau nei aš..:) Iš nuotraukų, tai atrodo ganėtinai prižiūrėtas ir tvarkingas..  :wacko:

Klausiu vien dėl to, kad čia dar eina iki faceliftinis.. Jei būtų faceliftas, tai net neklausčiau.. Bet komplektacija tai tikrai gera, visokių navarotų pilna. :D

Na ziurint y pavaru perjungimo bumbula , tai jis min puse limono prabeges plius salonas neidealus , tikrai nepirkciau tokio, ieskociau tik porestailo, bet cia tau rinktis

Šį pranešimą redagavo talbotas: 2014 liepos 08 - 20:58

  • 0

#717 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 liepos 08 - 21:11

Jo, su tom kėbulo detalėm tai visur vargas.. Juokingiausia, kai kiti rašo "smulkūs kėbulo defektai", maždaug lyg tai būtų nereikšminga, o tuo tarpu nuotraukose matosi, kad suskaldytas bamperis ar panašūs dalykai. Man jau geriau, kad važiuoklėj bėdos kokios, nes čia toks dalykas, kad jis genda reguliariai ir, anksčiau ar vėliau, tenka tvarkyti. O važiuoklę susitvarkyt ir pats moku. Vat su kėbulu jau kita kalba, neturiu nei įrankių tam, nei kantrybės, nei per daug didelio supratimo. Ir šiaip, mašina turi turėt prekinę išvaizdą visų pirma, o visų antra seka visa kita. ;)

Pagal auto savininka: puse metu auto stovi nenaudojama, nera TA (bet gali praeiti), tipo auto tvarkingas nera bedu, vairas nenutrintas (bet foto akivaizdziai matosi kad pajotas), ant bagazines dangcio biski lakas nusilupes, o viskas kitka geram stovyje uz 5000 lt atiduotu, daugiau nesileidzia :beer: pazistamas susidomejes, bet savininkas isvykes ir tik ketvirtadieni lygtai tegris :)
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#718 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 09 - 08:47

Pagal auto savininka: puse metu auto stovi nenaudojama, nera TA (bet gali praeiti), tipo auto tvarkingas nera bedu, vairas nenutrintas (bet foto akivaizdziai matosi kad pajotas), ant bagazines dangcio biski lakas nusilupes, o viskas kitka geram stovyje uz 5000 lt atiduotu, daugiau nesileidzia  :beer:  pazistamas susidomejes, bet savininkas isvykes ir tik ketvirtadieni lygtai tegris :)

Man ta pati vakar sake, gal nemeluoja? :D Vairas nutrintas, bet o ka noret, kai masinai tiek metu? Viskas sprendziasi apziurejus masina. ;) Kaip matau, konkurentu turiu. :x

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 liepos 09 - 08:48

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#719 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 10 - 21:41

Apžiūrėjau aš tą "ilgai stovėjusį" pežioką ir supratau, dėl ko jis ilgai stovi..:) Žmogus dėjęs belekokį blefą su ta kaina. Atvažiavom, variklis buvo karštas "norėjau pažiūrėt, ar kurias". TOkie bajeriai nepaeina ir iš karto davė suprast, kad šaltai kažkas negerai darosi. Variklis kartas nuo karto supulsuoja, sukelia apsukas. Sankabai jau paskutinioji (Spėčiau, kad ir smagračiui, nes kalatojas mašina). Nu traukt, tai tikrai traukia, tik normaliai nepavyko išbandyt, nes benzo nebuvo.. Ant dujų pavažiuot negalėjau, nes ale užpilimo kažkas ten nulaužta.. Tai pasak pardavėjo sutvarkytų jei ką.. Maždaug aš perku mašiną, bet jam palieku, kad sutvarkytų..:D Nu salonas gražus, patogus, elektros pilna, viskas čiki, bet max kaina 2k už tokį, nes tvarkymo belekiek daug. Pirikupas jis yra, kieme pilna mašinų. Matyt strigęs vyrukas. :) Beje, dar kapotas visas matosi nelygus, bangom nuėjęs. Tei va. Čia šitą parašiau, nes kažkas lyg sakė irgi susidomėjęs, tai jei turit drąsos, siūlykit mušt per kainą. :) Bet atsisėdus ir pavažiavus jausmas nerealus.. Momentais net atrodo, kad mašina pageso, nes visai jokio garso ir vibracijos. :D Benzas yra benzas..:) O ir minkšta ganėtinai. :) Žodžiu, auto modelis super. :good:
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#720 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 liepos 10 - 21:48

Apžiūrėjau aš tą "ilgai stovėjusį" pežioką ir supratau, dėl ko jis ilgai stovi..:) Žmogus dėjęs belekokį blefą su ta kaina. Atvažiavom, variklis buvo karštas "norėjau pažiūrėt, ar kurias". TOkie bajeriai nepaeina ir iš karto davė suprast, kad šaltai kažkas negerai darosi. Variklis kartas nuo karto supulsuoja, sukelia apsukas. Sankabai jau paskutinioji (Spėčiau, kad ir smagračiui, nes kalatojas mašina). Nu traukt, tai tikrai traukia, tik normaliai nepavyko išbandyt, nes benzo nebuvo.. Ant dujų pavažiuot negalėjau, nes ale užpilimo kažkas ten nulaužta.. Tai pasak pardavėjo sutvarkytų jei ką.. Maždaug aš perku mašiną, bet jam palieku, kad sutvarkytų..:D Nu salonas gražus, patogus, elektros pilna, viskas čiki, bet max kaina 2k už tokį, nes tvarkymo belekiek daug. Pirikupas jis yra, kieme pilna mašinų. Matyt strigęs vyrukas. :) Beje, dar kapotas visas matosi nelygus, bangom nuėjęs. Tei va. Čia šitą parašiau, nes kažkas lyg sakė irgi susidomėjęs, tai jei turit drąsos, siūlykit mušt per kainą. :)

Bet atsisėdus ir pavažiavus jausmas nerealus.. Momentais net atrodo, kad mašina pageso, nes visai jokio garso ir vibracijos. :D Benzas yra benzas..:) O ir minkšta ganėtinai. :) Žodžiu, auto modelis super. :good:

nu va kaip saunu, kad paziurejai sutaupei laiko ir pinigu :beer: nu cia eilinis tipinis lietuvis pardavejas per telefa suda mala, o vietoj kiaules istates pohujista vaidina :doh:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo





Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0


    Facebook (1)