Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#341 Svečias_Justelis_*

Svečias_Justelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 16 - 22:11

Sveiki, pabandysiu ir as tapti uzkietejusiu peugeot'istu :) isitaisiau geguzes 1 diena peugeot 306 dyzeliuka 1999,kaip ir priklauso,seimininkas ranka prie sirdies pridejes gyre o pot pradejo vis lysti ir lysti brudai.. Tevas gal 4metai su 406 vazineja, tai esu susidures,kad masinos kartais megsta pabajeruoti..anksciau turejau volvo s40 tai kolkas perbegu i cia.. Nors nelabai grazu pirmoj zinuteje,bet kas tvarkot masinas,ar tvarket,buvot patenkinti rezultatu ir Jusu neapgavo..parekomenduokit ,nes turiu problemu su sankabos pedalu,sankabai viskas tvarkoje,pedalas kartais neatsoka ir reikia degima sureguliuoti,nes juodais dumais apsipylusi vaziuoja..veiksmas Kuane Dekui. :)
  • 0

#342 Todeluxxxx

Todeluxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 2.7 HDI

Parašyta 2010 gegužės 20 - 12:14

Sveiki, pabandysiu ir as tapti uzkietejusiu peugeot'istu :)
isitaisiau geguzes 1 diena peugeot 306 dyzeliuka 1999,kaip ir priklauso,seimininkas ranka prie sirdies pridejes gyre o pot pradejo vis lysti ir lysti brudai..
Tevas gal 4metai su 406 vazineja, tai esu susidures,kad masinos kartais megsta pabajeruoti..anksciau turejau volvo s40 tai kolkas perbegu i cia..

Nors nelabai grazu pirmoj zinuteje,bet kas tvarkot masinas,ar tvarket,buvot patenkinti rezultatu ir Jusu neapgavo..parekomenduokit ,nes turiu problemu su sankabos pedalu,sankabai viskas tvarkoje,pedalas kartais neatsoka ir reikia degima sureguliuoti,nes juodais dumais apsipylusi vaziuoja..veiksmas Kuane

Dekui. :)

Sveiki, pasnekesiu ir as truputi, Esu is Klaipedos, neseniai sukakojo 26, pries ne pilnus du menesius isigijau reta, kiek pastebejau siam forume Peugeot 607 2005 2,7 HDI. Nieko gero nerandu, vien tik 2,2 HDI ar 2,0 bei benzai, noreciau isgirsti jusu nuomones, ka girdejote apie siuos variklius gero blogo? :wacko: Gero tai daug, vazinejimas superinis, trauka zveriska, isvaizda nepakartojama. Zodziu dalinkimes info ir apsvieskit nezinancius.. :good: :clap:
  • 0

#343 Svečias_Sykbmn76_*

Svečias_Sykbmn76_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 14 - 19:03

Sveiki, mano vardas Zygimantas, esu is Sakiu (Kauno priemiestis), esu jauniausias speju siame klube (man 17 metu), alu pripazystu tik utenos melyna, teisiu dar neturiu bet vistiek vairuoju Peugeot 205 1,9 D. Geras klubas, tik prisijunges uzvedziau pora nauju temu tai iskart ir gavau atsakymu y savo klausimas, todel RESPECT's klubo moderatoriams, pagrindiniams dalyviams ir vadovybei :beer: :ax: Uzsiregistraves, pamates kokia cia hebra iskart pradejau visiem girti PEUGEOT-KLUBAS.LT :clap: :good: Sauni hebra :good: :beer: ;]

Šį pranešimą redagavo Sykbmn76: 2010 birželio 14 - 19:04

  • 0

#344 Svečias_Ernest_*

Svečias_Ernest_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 16 - 21:02

Sveiki, gerbemieji, Prisijungiau prie forumo kol kas tik su vienu tikslu pagelbeti savo siuo metu turimam zalsvas Peugeot 106 xrd 1.4l dyzeliui 1994 metu tikrai ekonomiskam masiniukui :) bedos: rudys, del kuriu pertruko prie variklio duslintuvo vamzdis siuo metu bukle antra karta stabilizuota :D ispuves slenkstis vairuotojo puseje, kitos bedos sugedusi vairuotojo puses spynele, centrinio uzrakto neveikimas, gal baterijos, bet ir rakteli reiktu pergaminti, buvo sulenktas, prie dureliu prisuktos varztais plasmases atsokusios, varztai persisuka, prietaisu skydelis pastoviai skleidzia pastovu burzgesi neaisku del ko, radija uz didziuju miestu nepagauna bangu ir cia ko gero tik akivaizdziausios bedos man pirma masina turinciam sveiziai iskeptam vairuotojui :) ar atsiras uzjaucianciu si vargsa Peugeot? :)
  • 0

#345 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 birželio 16 - 21:13

Sveiki, gerbemieji,
Prisijungiau prie forumo kol kas tik su vienu tikslu pagelbeti savo siuo metu turimam zalsvas Peugeot 106 xrd 1.4l dyzeliui 1994 metu  tikrai ekonomiskam  masiniukui :) bedos: rudys, del kuriu pertruko prie variklio duslintuvo vamzdis siuo metu bukle antra karta stabilizuota :D ispuves slenkstis vairuotojo puseje, kitos bedos sugedusi vairuotojo puses spynele, centrinio uzrakto neveikimas, gal baterijos, bet ir rakteli reiktu pergaminti, buvo sulenktas, prie dureliu prisuktos varztais plasmases atsokusios, varztai persisuka, prietaisu skydelis pastoviai skleidzia pastovu burzgesi neaisku del ko, radija uz didziuju miestu nepagauna bangu ir cia ko gero tik akivaizdziausios bedos man pirma masina turinciam sveiziai iskeptam vairuotojui :) ar atsiras uzjaucianciu si vargsa Peugeot? :)

Turbūt pigiai gavai :wh:

Užjausim, kad kai kurie žmonės taip nemyli liūtukų, bet gal tu būsi tas, kuris šią mašinytę atrestauruos :good:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#346 Svečias_Ernest_*

Svečias_Ernest_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 16 - 21:16

gavau dykai brolis i uzsieni vaziuodamas paliko, gaila truputi jos, laukiu patarimu del duslintuvo ir rudziu :)
  • 0

#347 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 birželio 17 - 06:25

Padesim kuo tik galesim, bet cia vest diskusija apie tai ka reiktu tavo automobiliukui daryt irgi negalima. Si tema ne tam skirta. Todel yra tam puikiai tinkantis skyrelis "Nariu automobiliai/ projektai" Vat ten sukurk tema apie savo kasikiuka, imesk jo foto. Ir tada pradek destyt bedas, gali netgi su foto medziaga. O patarimas del duslintuvo det nauja arba padoru is ardomo auto.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#348 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 birželio 17 - 09:13

gavau dykai brolis i uzsieni vaziuodamas paliko, gaila truputi jos, laukiu patarimu del duslintuvo ir rudziu :)

Čia ne tas pats? :mellow:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#349 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 birželio 17 - 09:23

man itarimas kilo ir kad tas pats
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#350 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 26 - 11:00

Sveiki, gal pradesiu nuo cia. Remigijus, 32m. Vilnius. 406-a isigijau netycia. Cia atskira istorija, gal kada nors prie progos. Masina pasiemiau nepakeles kapoto :) (buvusi draugo). Kol kas kaip ir nesiskundziu, man tai ecomobilis. Kadangi masina visiskai netrauke, tai teko siek tiek programa pakoreguoti. Pasirodo ne standarto neturejau. Dabar kaip ir patenkintas, tiek trauka, tiek sanaudomis. Laukia intercoolerio montavimas, ir siaip, viena kita smulkmena patvarkyti. Trumpai ko gero tiek.
  • 0

#351 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 liepos 15 - 08:08

Laba diena, esu aš Aurimas, neužilgo švesiu 20m. jubiliejų. Neseniai nusipirkau Peugeot 206 2.0l HDi. Pagaminimo metai - 2001m. Dviejų durų, juodas. Tai pirmasis mano automobilis. Teisę vairuoti turiu beveik metus, todėl teko vairuoti ne daug, teks dabar prisiminti.
  • 0

#352 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 liepos 15 - 08:21

Laba diena,
esu aš Aurimas, neužilgo švesiu 20m. jubiliejų. Neseniai nusipirkau Peugeot 206 2.0l HDi. Pagaminimo metai - 2001m. Dviejų durų, juodas.
Tai pirmasis mano automobilis. Teisę vairuoti turiu beveik metus, todėl teko vairuoti ne daug, teks dabar prisiminti.


Nepaminėjai, į kurio miesto susitikimus atvažiuosi :D
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#353 Svečias_Butkus_*

Svečias_Butkus_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 19 - 11:30

Tomas 19m siauliai turiu 605 dyzelis 1995m alus beveik visas patinka :]] cia uzsiregistravau rasdamas daug informacijos apia sias masinas :] teises turiu dar tik apie 4menesius nu daugiau nezinau ka ir sakyti ;D
  • 0

#354 Svečias_algiux_*

Svečias_algiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 24 - 19:18

Sveiki klubiečiai :beer: Esu gal būt vyriausias iš čia esančių, kaunietis, 50 m. vairuoju nuo 1978 metų :ax: :pug: 306 xtdt 95 m.

Šį pranešimą redagavo algiux: 2010 liepos 24 - 19:20

  • 0

#355 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 liepos 25 - 15:04

Sveiki klubiečiai :beer:  Esu gal būt vyriausias iš čia esančių, kaunietis, 50 m. vairuoju nuo 1978 metų :ax:  :pug:  306 xtdt 95 m.

Visai tikėtina, kad vyriausias, bet amžius nesvarbus, meetuose laukiami visi :beer:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#356 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 liepos 25 - 17:06

... Esu gal būt vyriausias iš čia esančių...

Ačiū Dievui, dabar ir aš galėsiu ką nors "seniu" vadint... :clap:
  • 0
... labai piktas diedas...

#357 Svečias_kipishaz_*

Svečias_kipishaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 30 - 13:44

gera diena forumieciai, man 19 turiu 605 93m 2.0L turbo masinyte, teises zadu rugpjuti gaut :D pats esu is joniskio, tad tikriausiai dazniausiai teks apsilankyt siaulieciu meete.kaip sakant da vstrece :D
  • 0

#358 Svečias_Ernestas605_*

Svečias_Ernestas605_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 04 - 00:38

Sveiki. Esu Ernestas, kaip matosi is nick'o. :) Man 18 m, ir jau vairuoju 8 men. Savo Peugeot 406, 96 m, 1,8, 81 kw, isigyjau pries menesi. Ir jau db dziaugiuosi ji turedamas, nes nuo vaikystes esu didelis Peugeot fanas. :rolleyes: Pomegiai, tai butu autosportas, automobiliai ir visa kita... :) Alus bet koks tinka geroj kompanijoi. :beer: I susitikimus tikrai noreciau sudalyvauti, bet gyvenu Silutes raj. Nors iki klp netolimas kalias, tai kai galesiu tikrai uzsuksiu. :good: Forume nebusiu toks aktyvus, nes pirmiau ieskosiu forume pats reikiamos informacijos, negu kursiu naujas temas. ;] Kai jau tikrai nerasiu, tai paklausinesiu jusu. :) Foto ikelsiu veliau, jei kam idomu. ^_^ Tai iki susitikimo meetose, arba kelyje. :good: :pug:

Šį pranešimą redagavo Ernestas605: 2010 rugpjūčio 04 - 00:39

  • 0

#359 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2010 rugpjūčio 04 - 08:03

Sveiki. Esu Ernestas, kaip matosi is nick'o. :) Man 18 m, ir jau vairuoju 8 men. Savo Peugeot 406, 96 m, 1,8, 81 kw, isigyjau pries menesi. Ir jau db dziaugiuosi ji turedamas, nes nuo vaikystes esu didelis Peugeot fanas. :rolleyes: Pomegiai, tai butu autosportas, automobiliai ir visa kita... :) Alus bet koks tinka geroj kompanijoi. :beer: I susitikimus tikrai noreciau sudalyvauti, bet gyvenu Silutes raj. Nors iki klp netolimas kalias, tai kai galesiu tikrai uzsuksiu. :good: Forume nebusiu toks aktyvus, nes pirmiau ieskosiu forume pats reikiamos informacijos, negu kursiu naujas temas. ;] Kai jau tikrai nerasiu, tai paklausinesiu jusu. :) Foto ikelsiu veliau, jei kam idomu. ^_^ Tai iki susitikimo meetose, arba kelyje. :good: :pug:

sveikas prisijunges :beer: :beer:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#360 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 rugpjūčio 04 - 09:15

Sveiki. Esu Ernestas, kaip matosi is nick'o. :) Man 18 m, ir jau vairuoju 8 men. Savo Peugeot 406, 96 m, 1,8, 81 kw, isigyjau pries menesi. Ir jau db dziaugiuosi ji turedamas, nes nuo vaikystes esu didelis Peugeot fanas. :rolleyes: Pomegiai, tai butu autosportas, automobiliai ir visa kita... :) Alus bet koks tinka geroj kompanijoi. :beer: I susitikimus tikrai noreciau sudalyvauti, bet gyvenu Silutes raj. Nors iki klp netolimas kalias, tai kai galesiu tikrai uzsuksiu. :good: Forume nebusiu toks aktyvus, nes pirmiau ieskosiu forume pats reikiamos informacijos, negu kursiu naujas temas. ;] Kai jau tikrai nerasiu, tai paklausinesiu jusu. :) Foto ikelsiu veliau, jei kam idomu. ^_^ Tai iki susitikimo meetose, arba kelyje. :good: :pug:

Sveikas pamarieti :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0