Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#361 Svečias_Tadaz17_*

Svečias_Tadaz17_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 05 - 18:49

Sveiki, Pasizvalges forume susidariau ispudi, kad cia renkasi ganetinai draugiski ir linksmi zmones, tai nusprendziau ir as prisistatyti. Taigi esu Tadas is Kauno, nesenai suejo 20 metu. Vairuoju Peugeout 406 coupe 2.0l. Megstu sporta (ypac krepsini ir futbola), alu ir gera kompanija. Beja gal yra kaune zmoniu kurie renkasi pazaisti krepsini ar futbola, jei reik zaideju mielai prisijungciau :)
  • 0

#362 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 rugpjūčio 05 - 19:30

Sveiki,

Pasizvalges forume susidariau ispudi, kad cia renkasi ganetinai draugiski ir linksmi zmones, tai nusprendziau ir as prisistatyti.
Taigi esu Tadas is Kauno, nesenai suejo 20 metu. Vairuoju Peugeout 406 coupe 2.0l. Megstu sporta (ypac krepsini ir futbola), alu ir gera kompanija.
Beja gal yra kaune zmoniu kurie renkasi pazaisti krepsini ar futbola, jei reik zaideju mielai prisijungciau :)

Tai laukiam kassavaitiniuose meetuose prie Undinės.

P.S. Ir kašę ir lygtai fulę rinkdavosi žaisti, net autoklubų krepšinio lygoj dalyvavo komandos, bet dabar atostogų metas :D
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#363 Svečias_Tadaz17_*

Svečias_Tadaz17_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 05 - 19:54

Pasistengsiu sudalyvauti artimiausiu metu :)
  • 0

#364 Svečias_Webas_*

Svečias_Webas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 16:18

Sveiki visi, Mano vardas Justas, man 20. O istorija tai mano paprasta. Gyvenau sau laimingai ir nuobodziai kol maiklas po namu langais nepradejo 205 gti, cti ir kitokiu parkuot. Kazkaip sumasciau, kad ir man reikia tokio. Taciau likimas iskrete poksta ir teko sesti i Citroen :ph34r: Nedziugino sitas prancuzas nei trauka, nei kuro sanaudom. Pagalvojau, kad jeigu auto netraukia, tai turi nors mazai kuro valgyt kadangi ekonomija patapo gan svarbus dalykas. Tuo tikslu, pasitaikius progai persedau i :pug: 205 XRD. Sis auto dziugina ir kuro sanaudom ir tiesiog tuom, kad tai 205 :good: Sakau, gal kada pasitaisius finansams iseis ir koki tais gti isigyt ^_^ Tai vat isigijus :pug: ir nusprendziau sitam forume apsistoti :beer:
  • 0

#365 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 17:56

sweikas prisijunges prie musu :) ir ypac apsidziaugs manau 205 frakcija :)
  • 0

#366 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 18:04

Sveiki visi,

Mano vardas Justas, man 20. O istorija tai mano paprasta. Gyvenau sau laimingai ir nuobodziai kol maiklas po namu langais nepradejo 205 gti, cti ir kitokiu parkuot. Kazkaip sumasciau, kad ir man reikia tokio. Taciau likimas iskrete poksta ir teko sesti i Citroen :ph34r: Nedziugino sitas prancuzas nei trauka, nei kuro sanaudom. Pagalvojau, kad jeigu auto netraukia, tai turi nors mazai kuro valgyt kadangi ekonomija patapo gan svarbus dalykas. Tuo tikslu, pasitaikius progai persedau i :pug: 205 XRD. Sis auto dziugina ir kuro sanaudom ir tiesiog tuom, kad tai 205 :good: Sakau, gal kada pasitaisius finansams iseis ir koki tais gti isigyt ^_^ Tai vat isigijus :pug: ir nusprendziau sitam forume apsistoti :beer:

Kam tas gti, imam 1.9 td, keliam slegy, atsukam siurbly, pakeiciam forsunkes is 2.1 td, intercoolery y prieky, saltas oras, tiesus ismetimas ir eko raketa :) GTI traversa turiu, reik tik amortiku, su zemom spyruoklem, gale persukam torciona per pora dantu, se tau ir dropas. kas dar... nu dar vairo kolonele su stiprintuvu ydedam, dvidurio Vulcane priekines sedynes ir galu gale normalu vaira :P nu gerai gerai, pasvajojau ir gana :shy:
  • 0

#367 Svečias_Webas_*

Svečias_Webas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 18:58

Aha, dar reikia biski pataupyt, parduot si bei ta, paskaityt pora manualu ir bus galima su dviem dezem alaus uzsidaryt garaze :blush:
  • 0

#368 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 22:48

Beja gal yra kaune zmoniu kurie renkasi pazaisti krepsini ar futbola, jei reik zaideju mielai prisijungciau :)

sek sita tema:
http://www.peugeot-k...70
  • 0
Roots to roots

#369 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2010 rugpjūčio 17 - 12:11

Sveiki, Pagaliau aš supratau kaip čia ir ką rašyt. Esu Ramūno sesuo tai jau daug ką pasako ir jo buvau įkalbėta įsigyti Peugeot 206 xs dviduris. Mašiniukas superinis, todėl tikiuos apie jį sužinot daugiau visokių įdomių ir gerų dalykų. Nu ir aišku sudalyvaut meetuose :)
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#370 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 rugpjūčio 17 - 15:59

Sveiki,

Pagaliau aš supratau kaip čia ir ką rašyt. Esu Ramūno sesuo tai jau daug ką pasako ir jo buvau įkalbėta įsigyti Peugeot 206 xs dviduris. Mašiniukas superinis, todėl tikiuos apie jį sužinot daugiau visokių įdomių ir gerų dalykų. Nu ir aišku sudalyvaut meetuose :)

Apie Ramuna nori kazka idomaus ir gero suzinot? :clap:
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#371 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 09:30

Sveiki,

Pagaliau aš supratau kaip čia ir ką rašyt. Esu Ramūno sesuo tai jau daug ką pasako ir jo buvau įkalbėta įsigyti Peugeot 206 xs dviduris. Mašiniukas superinis, todėl tikiuos apie jį sužinot daugiau visokių įdomių ir gerų dalykų. Nu ir aišku sudalyvaut meetuose :)

Apie Ramuna nori kazka idomaus ir gero suzinot? :clap:

nu gal labiau aš apie pežo noriu sužinot... apie jo gėrius ir blogius ir taip pakankamai žinau
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#372 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 10:43

Sveiki,

Pagaliau aš supratau kaip čia ir ką rašyt. Esu Ramūno sesuo tai jau daug ką pasako ir jo buvau įkalbėta įsigyti Peugeot 206 xs dviduris. Mašiniukas superinis, todėl tikiuos apie jį sužinot daugiau visokių įdomių ir gerų dalykų. Nu ir aišku sudalyvaut meetuose :)

Sveika prisijungus :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#373 Dovke

Dovke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Dabar jau ir vėl yra Peugeot... 107

Parašyta 2010 rugpjūčio 20 - 00:04

Sveiki, as Dovke, (Dovydas) is Kauno :) Jau beveik metai laiko kaip sukioju Peugeot 206 S16'tojo vaira :lyzht: Medutis mano gime 1999, bet daug kas yra sakes, jog atrodo daug jaunesnis :)
Turiu gti pakaba, raudonas spyruokles ir xenonus Posted Image
O jei rimciau, tai teko jau nemenka kruvele pinigu palikti jam, nes Kauno gatvese negailestingai pramusiau karteri, po karterio remonto dar nemazai kainavo negerai uzdetas tepalo filtras, kuris sugebejo nuzudyt ir generatoriu, o ka jau kalbet apie galini tilta, kurio pats susitaisyt nebesugebejau ir teko atiduot meistram :) Bet kazkodel, kuo daugiau pinigu ikisi, tuo labiau myli Posted Image
  • 0

#374 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 rugpjūčio 20 - 16:46

ne tuo labiau myli o tuo brangesne tau masina darosi :beer: , sveikas prisijunges

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 rugpjūčio 20 - 16:47

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#375 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 rugpjūčio 21 - 19:07

Nepaminėjai, į kurio miesto susitikimus atvažiuosi :D

Esu iš Utenos. Mačiau tokį pat automobilį jau keletą kartų mieste. Viskas identiška iš išorės, išskyrus tamsinti langai, lieti ratai ir duslintuvo antgalis - viso šito pas mane nėra. Būtų Utenoje įdomu suorganizuoti kada nors.
  • 0

#376 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 rugpjūčio 22 - 11:40

Esu iš Utenos..... Būtų Utenoje įdomu suorganizuoti kada nors.

Labas iš pa Utenas. Nelabai ką čia suorganizuosi, kai iš Utenos klube be tavęs aš ir Taigeris.
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#377 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2010 rugpjūčio 23 - 07:27

Labas iš pa Utenas. Nelabai ką čia suorganizuosi, kai iš Utenos klube be tavęs aš ir Taigeris.

Jo Utenoj musu ne pulkai ...
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#378 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 21:55

Sveiki visi!

Mano vardas Edgaras, man 20 metų, esu iš Vilniaus. Studijuoju VU Psichologiją, esu II kurse. Vairuoju jau daugiau nei 2 metus. Vos išsilaikęs teises pradėjau vairuoti 1996 Honda Accord. Geras automobilis buvo, bet dėl didelių kuro sąnaudų ir dėl to, kad tiesiog atsibodo, aš ją pardaviau šių metų vasario mėnesį. Po poros savaičių, per daug paskubėjęs, nusipirkau 1996 Mitsubishi Colt. Siaubingos būklės jis buvo, gailėjausi nupirkęs, bet vieną gražią dieną man į galą įčiuožė Audi ir sudaužė Coltą taip, kad nebuvo verta taisyt. Bet iš draudimo gavęs nemažą sumą pinigų ir pardavęs Coltą aš gavau dar daugiau pinigų, nei buvau išleidęs šiam automobiliui. O tada nutariau pasieškot kokio nors smagaus automobiliuko, kadangi dėl automobilių esu pamišęs, jais domiuosi ir norėčiau pabandyti savo jėgas megėjiškuose slalomuose ir panašiose varžybose. Ir štai akis netyčia užkliuvo už Peugeot 106 Rallye modelio. Jis mane tiesiog sužavėjo. Nežinia kiek kartų esu sakęs draugam, kad prancūziško automobilio nepirksiu, bet šiems mano žodžiams buvo nelemta išsipildyt. Nusipirkau savo norimą automobilį (ir vėl, trečiąjį kartą, nusiperku automobilį pagamintą 1996 metais). Vos įsėdau ir prasivažiavau, jis man prilipo. Įsimylėjau šį mažą kibiriuką. Todėl noriu prisijungti prie jūsų Peugeot klubo, kad galėčiau išdidžiai važiuot automobiliu, kuris papuoštas šio klubo numerių rėmeliu. Taip pat atvyksiu ir į susitikimus.

P.S. Automobilio nuotrauka: http://www.ipix.lt/images/99529515.jpg
  • 0

#379 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 22:50

Sveiki visi!

Mano vardas Edgaras, man 20 metų, esu iš Vilniaus. Studijuoju VU Psichologiją, esu II kurse. Vairuoju jau daugiau nei 2 metus. Vos išsilaikęs teises pradėjau vairuoti 1996 Honda Accord. Geras automobilis buvo, bet dėl didelių kuro sąnaudų ir dėl to, kad tiesiog atsibodo, aš ją pardaviau šių metų vasario mėnesį. Po poros savaičių, per daug paskubėjęs, nusipirkau 1996 Mitsubishi Colt. Siaubingos būklės jis buvo, gailėjausi nupirkęs, bet vieną gražią dieną man į galą įčiuožė Audi ir sudaužė Coltą taip, kad nebuvo verta taisyt. Bet iš draudimo gavęs nemažą sumą pinigų ir pardavęs Coltą aš gavau dar daugiau pinigų, nei buvau išleidęs šiam automobiliui. O tada nutariau pasieškot kokio nors smagaus automobiliuko, kadangi dėl automobilių esu pamišęs, jais domiuosi ir norėčiau pabandyti savo jėgas megėjiškuose slalomuose ir panašiose varžybose. Ir štai akis netyčia užkliuvo už Peugeot 106 Rallye modelio. Jis mane tiesiog sužavėjo. Nežinia kiek kartų esu sakęs draugam, kad prancūziško automobilio nepirksiu, bet šiems mano žodžiams buvo nelemta išsipildyt. Nusipirkau savo norimą automobilį (ir vėl, trečiąjį kartą, nusiperku automobilį pagamintą 1996 metais). Vos įsėdau ir prasivažiavau, jis man prilipo. Įsimylėjau šį mažą kibiriuką. Todėl noriu prisijungti prie jūsų Peugeot klubo, kad galėčiau išdidžiai važiuot automobiliu, kuris papuoštas šio klubo numerių rėmeliu. Taip pat atvyksiu ir į susitikimus.

P.S. Automobilio nuotrauka: http://www.ipix.lt/images/99529515.jpg

Tai nauja Dalyvi klube turesim ? :)
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#380 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 23:17

Sveiki visi!

Mano vardas Edgaras, man 20 metų, esu iš Vilniaus. Studijuoju VU Psichologiją, esu II kurse. Vairuoju jau daugiau nei 2 metus. Vos išsilaikęs teises pradėjau vairuoti 1996 Honda Accord. Geras automobilis buvo, bet dėl didelių kuro sąnaudų ir dėl to, kad tiesiog atsibodo, aš ją pardaviau šių metų vasario mėnesį. Po poros savaičių, per daug paskubėjęs, nusipirkau 1996 Mitsubishi Colt. Siaubingos būklės jis buvo, gailėjausi nupirkęs, bet vieną gražią dieną man į galą įčiuožė Audi ir sudaužė Coltą taip, kad nebuvo verta taisyt. Bet iš draudimo gavęs nemažą sumą pinigų ir pardavęs Coltą aš gavau dar daugiau pinigų, nei buvau išleidęs šiam automobiliui. O tada nutariau pasieškot kokio nors smagaus automobiliuko, kadangi dėl automobilių esu pamišęs, jais domiuosi ir norėčiau pabandyti savo jėgas megėjiškuose slalomuose ir panašiose varžybose. Ir štai akis netyčia užkliuvo už Peugeot 106 Rallye modelio. Jis mane tiesiog sužavėjo. Nežinia kiek kartų esu sakęs draugam, kad prancūziško automobilio nepirksiu, bet šiems mano žodžiams buvo nelemta išsipildyt. Nusipirkau savo norimą automobilį (ir vėl, trečiąjį kartą, nusiperku automobilį pagamintą 1996 metais). Vos įsėdau ir prasivažiavau, jis man prilipo. Įsimylėjau šį mažą kibiriuką. Todėl noriu prisijungti prie jūsų Peugeot klubo, kad galėčiau išdidžiai važiuot automobiliu, kuris papuoštas šio klubo numerių rėmeliu. Taip pat atvyksiu ir į susitikimus.

P.S. Automobilio nuotrauka: http://www.ipix.lt/images/99529515.jpg

Tai nauja Dalyvi klube turesim ? :)

Su, sakyciau teisinga masina... :good:
  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563





Vartotojų skaito šią temą: 12

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0