Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#381 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 06:18

Na viskas sveikintina del pasirinkimo. Bet matosi megsti nepaisyt KET? :clap: Ikeltoj foto matosi kad tamsta savo masina pasistatete prie geltonai nupeckelinto bordiuro :wh:
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#382 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 10:25

Čia prie draugo namų ir statyti negalima dėl to, kad atvažiuoja šiukšlių išvežt. Kaip visiems ta geltona linija kliūna... :)))
  • 0

#383 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 11:38


P.S. Automobilio nuotrauka: http://www.ipix.lt/images/99529515.jpg

mano svogeris identiska tik 98 metu rally turejo :blush: tik po to i Latvija jis isvaziavo (iskeite i fiatuka R.I.P.) :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#384 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 15:00

Kažkada ir aš svajojau tokią nuspirkt, tačiau dyzelių būna tik labai retai ir tie paprastos komplektacijos. O kad būtų su Rallye visu paketu tai retas egzempliorius.
  • 0

#385 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 21:25

Kažkada ir aš svajojau tokią nuspirkt, tačiau dyzelių būna tik labai retai ir tie paprastos komplektacijos. O kad būtų su Rallye visu paketu tai retas egzempliorius.

Tai dyzelių Rallye nebuvo. Ar tu čia apskritai apie 106 kalbi? Rallye ėjo su 1,6 benzininiu varikliu ir 105 ag. Buvo dar silpnesnė versija su 75 ag. Bet tikrasis Rallye (išlengvintas, su sportiškesne pakaba, su mėlyna kilimine danga, mėlynu skydeliu ir kitom išskirtinom detalėm) buvo tik su 105 ag varikliu.
  • 0

#386 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 11:00

Na apie paprastą irgi kalbu, jeigu jie gražiai padaryti, tačiau grinai Rallye yra retas egzempliorius.
  • 0

#387 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 11:14

Na apie paprastą irgi kalbu, jeigu jie gražiai padaryti, tačiau grinai Rallye yra retas egzempliorius.

butent. nes kaip sakiau is mano svogerio nupirko zmones atvaziave is Latvijos, nes ten jie nieko panasaus ilgai nerado... Net nesiderejo :doh:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2010 rugpjūčio 28 - 11:14

  • 0
Roots to roots

#388 Svečias_ketvirtadienis_*

Svečias_ketvirtadienis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 13:05

Sveiki!esu Matas,Matukas arba ketvirtadienis :) esu is panevezio,man 17 ;D sia vasara isigyjau :pug: 405,visi sako,kad masinai ankstoka,bet pirkau noredamas igyvendinti sioki toki projektuka ir tikiuos iki teisiu (vasario menesi) ji igivendinti :) pirkau peugeot turbut del to,kad mano seima visa laika tik su jais ir vazineja ;D dabar dar musu seimoje yra 406 ir 407 ;D buvo 205 ir senai dar 405 ;D taigi,nusprendziau istoti i kluba del to,kad ir kaip ko buciau ieskojes per google visus atsakymus rasdavau cia,tad pamaniau,nera ko laukti :)) !!
  • 0

#389 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 20:20

Sveiki!esu Matas,Matukas arba ketvirtadienis :) esu is panevezio,man 17 ;D sia vasara isigyjau :pug: 405,visi sako,kad masinai ankstoka,bet pirkau noredamas igyvendinti sioki toki projektuka ir tikiuos iki teisiu (vasario menesi) ji igivendinti :) pirkau peugeot turbut del to,kad mano seima visa laika tik su jais ir vazineja ;D dabar dar musu seimoje yra 406 ir 407 ;D buvo 205 ir senai dar 405 ;D taigi,nusprendziau istoti i kluba del to,kad ir kaip ko buciau ieskojes per google visus atsakymus rasdavau cia,tad pamaniau,nera ko laukti :)) !!

:beer: :beer: :beer:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#390 Svečias_Vytenis_*

Svečias_Vytenis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 02 - 19:01

Sveiki visi :) as busiu Vytenis, esu is Kauno man 19 metu :) Pries metus isigyjau :pug: 406 kuri jau buvau gan smarkiai pakrikstyjes :( bet pezukas jau sutvarkytas ir rieda kaip turi but :) Dabar mokausi KMAIK , į kluba istojau nes radau daug informacijos apie :pug: kai man jos reikejo :) bei norejau susipazinti su kitais :pug: fanais :) :good:
  • 0

#391 Svečias_eretikas_*

Svečias_eretikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 14 - 19:30

Sveiki, esu Renaldas is Klaipedos 21m. Uzvakar isigijau P406 97m. 1,9TD is pancuzijos. Prabeges 138000km, nezinau kiek cia tiesos, bet pagal nusidevejima labai imanoma. Nusprendzia prisijunkti, nes cia radau daug info. Kadangi peugeot esu dar visai zalias tai skaudziai nemuskite :D Siandien maniskis bolidas gavo lietuviskus numerius, tik deja TA nepraleido, nes vairuotojo puses fara angliska. Tai jei kas is klaipedieciu turi atliekama prasineskit i pm. Buciau labai dekingas. Daugiau bedu kaip ir nepastebeta iskyrus tai kad spidometras kartais pastringa.
  • 0

#392 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 rugsėjo 14 - 22:07

Sveiki, esu Renaldas is Klaipedos 21m. Uzvakar isigijau P406 97m. 1,9TD is pancuzijos. Prabeges 138000km, nezinau kiek cia tiesos, bet pagal nusidevejima labai imanoma. Nusprendzia prisijunkti, nes cia radau daug info. Kadangi peugeot esu dar visai zalias tai skaudziai nemuskite :D
Siandien maniskis bolidas gavo lietuviskus numerius, tik deja TA nepraleido, nes vairuotojo puses fara angliska. Tai jei kas is klaipedieciu turi atliekama prasineskit i pm. Buciau labai dekingas. Daugiau bedu kaip ir nepastebeta iskyrus tai kad spidometras kartais pastringa.

Sveikas prisijungęs :beer: ...
Dėl faros padės šrotai, o dėl spido jau daug š... primalta. Pasinaudok forumo paieška, tikrai rasi...
  • 0
... labai piktas diedas...

#393 Svečias_eretikas_*

Svečias_eretikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 14 - 22:12

Jau pasinaudojau ir mazdaug supratau kas ir kaip su spidu. Reiks tvarkytis :)
  • 0

#394 Svečias_Krabas_*

Svečias_Krabas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 15 - 16:58

Sveiki, vakar nupirkau 307 sw, o sendien jau as klubo narys. Tadu jei kas ir ne taip - nesupykit. Dar kol kas nieko negaliu pasakyti apie pezus. Esu vaziaves su draugu 406, tai labai patiko. Siaip tai pirkau vien del to kad gal maziau vagia (pagyvenusio mastysena :P ,45m). Dirbu visokius darbus, kad tik pinigu moketu, ziauriai megstu zvejot ir ziauriai nemestu valgyt zuvies, dar grybaut, pageimint megstu, pagert nelabai, tik jei virs 50 laipsniu neatsisakau. Vairuoju 14m., avarija viena buvo. Turejau Passata(sportbati), Safrane. Tai va parupo suzinoti ka reiskia SRC prie vairo kur valdosi radijas ir uzklydau i si kluba. Tai tiek. :pug:
  • 0

#395 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2010 rugsėjo 15 - 17:00

Sveikas ponas Krabai :) tik Automobilio pavadinimas yra PEUGEOT ,o ne peogeot :D :beer:
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#396 botulis

botulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 10
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDi

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 22:13

Sveiki!
Aš Julius, man 20 metų. Esu iš Vilkijos, bet mokausi Kaune mediciną, 2-am kurse. Taip sutapo, kad važinėjimo be žalio lapo proga tėvai nupirko pežuką dyzeliuką trys šimtai septintuką iš Prancūzijos (per pažįstamus). Iš pradžių nelabai man jis patiko, nes užpakalis buvo hidraulinio citroeno (xantijos) išpopintas, bet diena iš dienos pripratau prie spyruokių ir kuo daugiau mane visur pežukas vėžino, tuo labiau jis man patikt pradėjo; o ir draugė i Pežuką mieliau sėda :D Pusmetis praėjo, 12000km prariedėjo duobėtais Lietuvos keliais ir investicijų dar nepaprašė (tfu tfu tfu per petį), už tai jis man dar labiau patinka :) Į klubo forumą užsukau paklaust kelių klausimų, draugiškai atsakė į klausimus ir pasirodo, kad čia visai įdomu ir faina :D ir su viltimi, kad į mano būsimus klausimus bus taip pat maloniai atsakyta, pratęsiu bendravimą su jumis :)

O va čia mano trys šimtai septintukas :clap:
Posted Image

Posted Image
  • 0

#397 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 22:33

Sveiki visi!

Mano vardas Edgaras, man 20 metų, esu iš Vilniaus. Studijuoju VU Psichologiją, esu II kurse. Vairuoju jau daugiau nei 2 metus. Vos išsilaikęs teises pradėjau vairuoti 1996 Honda Accord. ...........Peugeot 106 Rallye modelio. Jis mane tiesiog sužavėjo. Nežinia kiek kartų esu sakęs draugam, kad prancūziško automobilio nepirksiu, bet šiems mano žodžiams buvo nelemta išsipildyt. Nusipirkau savo norimą automobilį (ir vėl, trečiąjį kartą, nusiperku automobilį pagamintą 1996 metais). Vos įsėdau ir prasivažiavau, jis man prilipo. Įsimylėjau šį mažą kibiriuką. Todėl noriu prisijungti prie jūsų Peugeot klubo, kad galėčiau išdidžiai važiuot automobiliu, kuris papuoštas šio klubo numerių rėmeliu. Taip pat atvyksiu ir į susitikimus.

P.S. Automobilio nuotrauka: http://www.ipix.lt/images/99529515.jpg

Sveikinu nusipirkus tokį šaunų mašiniuką :good:
Linksmų akimirkų už vairo! Šis modelis, tikrai turėtų nemažai tokių atnešt :pug:
Minėjai, kad norėtum slalomuose sudalyvaut.
Jei jau ruošiesi kur dalyvauti - pranešk ir man,prisijungčiau :ax:
Būtų šaunu kada pasirodyti slalome dviem 106 ^_^
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Posted Image

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Posted Image
Mazda Miata - for fun.

#398 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2010 rugsėjo 19 - 18:51

Sveikinu nusipirkus tokį šaunų mašiniuką :good:
Linksmų akimirkų už vairo! Šis modelis, tikrai turėtų nemažai tokių atnešt :pug:
Minėjai, kad norėtum slalomuose sudalyvaut.
Jei jau ruošiesi kur dalyvauti - pranešk ir man,prisijungčiau :ax:
Būtų šaunu kada pasirodyti slalome dviem 106 ^_^

Tu gal VAZZo brolis? Jei taip, tai teko matyti tavo 106 FastLape. Tavo ratai... :good:
  • 0

#399 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2010 rugsėjo 19 - 18:55

Klubieciu su diena vis daugeja :good:
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#400 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 rugsėjo 19 - 18:57

Klubieciu su diena vis daugeja :good:

Forumiečių, o tikrų klubiečių vienas kitas atsiranda per metus :ax:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0