Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#621 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 03 - 21:59

Sveiki Peugeot LT klubo senbuviai ir naujokai!

Esu kiles ish Aukshtaitijos miestelio Anykshchiai.Gyvenu jau ilgokai Prancuzijoje,o jei tiksliau-pietinéje jos dalyje,Nicoje.!!!

tai kai busiu nicoj nakvynes ieskoti nereikes? :wh:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#622 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2012 birželio 05 - 12:50

Sveiki, esu Aleksandras iš Šiaulių, man 18 metų. Prieš mėnesiuką nusipirkau savo pirmąjį automobilį peugeot 406 coupe 99m :) Pirkiniu patenkintas. ilgai svajojau apie tokią ir vat pavyko tai išpildyti :) Esu moksleivis, žaidžiu ir krepšinį ir bokala kartais pekelnoju, bet ne per dažnai :D Tikiuos susirasti naujų pažinčių bei smagiai pabendrauti su klubiečiais! :)
  • 0

#623 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2012 birželio 05 - 12:58

Sveiki, esu Aleksandras iš Šiaulių, man 18 metų. Prieš mėnesiuką nusipirkau savo pirmąjį automobilį peugeot 406 coupe 99m :) Pirkiniu patenkintas. ilgai svajojau apie tokią ir vat pavyko tai išpildyti :) Esu moksleivis, žaidžiu ir krepšinį ir bokala kartais pekelnoju, bet ne per dažnai :D Tikiuos susirasti naujų pažinčių bei smagiai pabendrauti su klubiečiais! :)

Nesipazindink, nes ipratins bokala dazniau kilnot...
  • 0

#624 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2012 birželio 05 - 21:24

tai nieko baisaus, svarbu gera kompanija :)
  • 0

#625 Svečias_Lele_*

Svečias_Lele_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 birželio 25 - 13:41

Sveiki, Esu is Vilniaus, vairuoju PEUGEOT 307 SW UNIVERSALA, 2.l 2002m. Jusu forumas nerealus, cia tiek gali rasti puikios informacijos, todel cia ir esu:))). Turiu daug veiklos, tad cia uzsuku tada, kai reik info arba tiesiog daugiau zinoti apie masina:). Tai tiek, ai dar, esu Jauna:), tad tokios ir naujienos, tikiuosi, manes neignoruos, kad esu moteris. Stengsiuosi kvailu klausimu neuzdavineti, nors ir esu blondine:P.. iki, pagarbiai, LELE. :clap:
  • 0

#626 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 birželio 25 - 13:48

ooo sveika prisijungus :) laukiam meetuose :)
  • 0

#627 tmatematikas

tmatematikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 79
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0 HDi 66kW

Parašyta 2012 liepos 14 - 13:08

Prisistatysiu ir aš. Esu Mantas iš Kauno. Vairuoju Peugeot 406 1999m 2.0Hdi 66kW baltą sedaną. Tai pirmasis mano automobilis. Iš pradžių žiūrėjosi kiek didokas, bet dabar jau pats tas. Į forumą užsukau dar prieš perkant auto, domėjausi kas ir kaip, bet pasirinkimą didesne dalim nulėmė automobilio išvaizda ir tipas nei techniniai aspektai ar atsiliepimai. Esu matematikas; anksčiau daugiau domėjausi programavimu, dabar dažniau minu dviratį; perskaitau 1 grožinės literatūros knygą per metus, kaip kai kurie vartau spaudą nuo pabaigos. Prisistatymui turėtų užtekti :)
  • 0

#628 Sawsajnej

Sawsajnej
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Automobilis:Peugeot 406 2l hdi

Parašyta 2012 liepos 14 - 21:24

sveiki, esu Justinas is Kedainiu - Kauno, man 26 m., baiges medicinos studijas, reabilitacija. siuo metu gyvenu ne Lietuvoje. vairuoju Peugeot 406 st., 2 l. hd.,i 2000m., niekada netikejau, kad nusipirkiu Peugeot automobili, nors man jie patiko isoriskai. taigi, tai jau mano antrasis Peugeot'as abu 406, kazkodel atrodo, kad tai vienas is labiausiai vykusiu modeliu. Laisvalaikiu megstu "pasikrapstyti" prie masinos. Vienas is dominanciu dalyku - auto audiosistemos. siame forume radau daug naudingos informacijos, kuri padejo tvarkant automobilo gedimus ir kitokias problemeles. tikiuosi, kad visi forumieciai priims mane kaip Peugeot auto gerbeja.manau, tiek uzteks pirmam kartui. :)
  • 0

#629 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 liepos 14 - 22:14

sveiki prisijunge ;) :good:
  • 0

#630 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 liepos 26 - 09:10

sveiki, esu Kazimieras iš Vilniaus, man 38 metai, pagaliau atgaivinau savo lavonėlį ir galiu atlėkt į meet'ą (kai nedirbu), o dirbam parom (tarpininkaujam perduodant kyšius muitinei, jei reiks kreipkitės padėsim). vienintelis pomėgis gerai leisti laiką
  • 0

#631 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2012 liepos 26 - 09:42

sveiki, esu Kazimieras iš Vilniaus, man 38 metai, pagaliau atgaivinau savo lavonėlį ir galiu atlėkt į meet'ą (kai nedirbu), o dirbam parom (tarpininkaujam perduodant kyšius muitinei, jei reiks kreipkitės padėsim). vienintelis pomėgis gerai leisti laiką

o to atgaivinto lavonėlio rūšis, kumelės ir t.t. Įdomu...
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#632 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 liepos 26 - 13:37

peugeot 307 sw 1.6 hdi 2007 metų
  • 0

#633 dtm

dtm
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 135
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:P406

Parašyta 2012 liepos 30 - 10:03

sveiki, esu Edgaras .Gyvenu vilniuje .pries 3 men isigijau juoda Puga 406 2.0 hdi (66kw) 99m ,vairuoju jau 6metai esu labai patenkintas savo pugu nors kai nusipirkau teko padirbet prie jo ,forumas labai pagelbejo :good: veliau bus ir foto :] laisvalaikiu zvejoju krapstausi prie masinos (esu mehanikas bet nedirbu pagal specialybe ) savo zinias naudoju prie savo masinos :D tai tiek
  • 0

#634 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 liepos 30 - 10:04

sveikas prisijunges ; )
  • 0

#635 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 liepos 30 - 15:57

Sveiki. Esu Justas. 20m. Studijuoju VGTU. Pildau Vilniečių gretas. Neseniai susipažinau su vienu sidabriniu liūtuku - 406, kuris turi 3l širdelę. Panašu, kad nesiskirsiu su juo ilgai ilgai :) Žinoma, jam reiks trupučio priežiūros, nes ankstesnis šeimininkas jam neaiškiais būdais apdraskė "kailį", na, bet po kiek laiko jis bus idealus :) Foto bus kiek vėliau. Nelabai randu laiko fotosesijai :)
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#636 Svečias_Patriotas_*

Svečias_Patriotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 rugpjūčio 04 - 22:04

Sveiki, esu Karolis, 21 m. Studiju metu gyvenu Vilniuje, o vasara leidziu Kaisiadoriu raj.;) nesenai nusipirkau 1999m. Peugeot 406 Universala su 2.0l HDi 80kW matoriuku;) tai mano antroji masina, nes pirmoji buvo pirkta specialiai Klevui, kad kol dar zalias ir nepatyres galeciau perdaug nesigrauzt aplankstes ar kur ivaziaves;D kaip ir priklauso, ilgai pirmaja masina nesidziaugiau, po geru poros metu ivykus incidentui teko ja likviduoti;) na o dabar po ilgu svarstymu nusipirkau Liutuka;) pries pirkdamas ziurejau daug variantu, taciau vos isedus i si Peugeot - irkart supratau kad pirksiu;) gaila, bet vos nusipirkes, po savaites susiduriau su nesklandumais variklio sritije, tad beieskant info Google.lt uztikau si puslapi;D kadangi jau anksciau esu susidures su WV klubu, nusprendziau nieko nelaukti ir kreiptis pagalbos i kitus Liutuku myletojus;) taip ir atvede mano keliai iki sio klubo gretu;) tikiuosi pavyks sklandziai isilieti i Klubo gretas;)
  • 0

#637 SimisBeat

SimisBeat
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 0
  • Automobilis:peugeot 206

Parašyta 2012 rugpjūčio 05 - 20:29

Sveiki visi peugeot myletojai :D mano vardas Simas, man 18 metu, esu is Klaipedos :D po truputi meginsiu isijungt i sia bendruomene ir naudotis visa naudinga informacija kuri pateikiama forumuose :D o seip pats tai vairuoju peugeot 206 2.0 Hdi 2000 metu :) Tikiuosi gero bendradarbiavimo tarpusavyje :D http://www.part.lt/i...3656b53e306.jpg
  • 0

#638 Laurutis

Laurutis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peogeot 106 GTI

Parašyta 2012 rugsėjo 10 - 10:32

Sveiki as esu Laurynas is Kauno. Neseniai nusipirkau "Pezuka". Sis modelis kiek skaiciau yra retas. Tai Peugeot 106 GTI. Pirkiniu esu labai patenkintas.

Keletas nuotrauku:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image


Nu ir galiausiai sirdis sito zveriuko:

Posted Image

Tai yra 1.6 16v 120ag varikliukas.


Nu o kazka apie save. Megstu zaisti krepsini ir prie stalo su gerais draugais "pasportuoti". Megstu aktyvu laisvalaiki. Sitam klube noreciau susirasti nauju draugu bei gerai praleisti laika. ^_^
  • 0
Peugeot 106 Gti

#639 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2012 rugsėjo 10 - 12:16

Sveiki as esu Laurynas is Kauno. Neseniai nusipirkau "Pezuka". Sis modelis kiek skaiciau yra retas. Tai Peugeot 106 GTI. Pirkiniu esu labai patenkintas.

Viskas ok, tik galinis bamperis mano akimis ziurint labai netinka :hmm:
  • 0

#640 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 rugsėjo 10 - 13:27

Sveiki as esu Laurynas is Kauno. Neseniai nusipirkau "Pezuka". Sis modelis kiek skaiciau yra retas. Tai Peugeot 106 GTI. Pirkiniu esu labai patenkintas.

Sveikas prisijungęs prie 106 fanų!!! Visada džiugu pamatyt, kad atsiranda šio mažo kibiriuko gerbėjų (o tai visi dėl 205 svaigsta dar). :good:

Taviškis visai ilgokai ir brangokai buvo pardavinėjamas Kaune, kiek pamenu. Kokie planai (kasdienai, slalomams ar kam nors kitam)? Lupsi tiuningą lauk ar paliksi?

Klausk, rašyk, jei kyla klausimų, yra žmonių, kurie padės. Porą fotkių iš Vilniaus 106 fanų:
https://fbcdn-sphoto...7_3644327_n.jpg - bordinis GTI sudaužytas ir paleistas dalimis buvo, juodasis Rallye S2 (retesnė versija už GTI) buvo sudaužytas irgi, bet pardaviau ir žmogus atkėlė naujam gyvenimui, žydrasis mažylis irgi nelabai bevažiuojantis.
https://fbcdn-sphoto...165658196_n.jpg - šitie abu gyvi! Mano baltasis Rallye S1. O tas pilkas - turbūt pats krūčiausias 106 Lietuvoje :wh:

Šį pranešimą redagavo Tarakonaz: 2012 rugsėjo 10 - 13:29

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0