Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#661 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 spalio 02 - 14:27

grazi mergaiciuke, kaip vairuojasi su aukstakulniais :good:

jo ir man patiko :clap:
  • 0

#662 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2012 spalio 03 - 07:52

Žinok ir su aukšakulniais ir be jų vairuojasi puikiai :good:

ir be ju... :wub:
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#663 ya!

ya!
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2012 spalio 03 - 15:59

Laba diena, esu Egidijus iš Vilniaus/Klaipėdos ir turiu sena dideli Peugeot  :good:

[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8307/7851746216_eef52f3218_c.jpg[IMG]
[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8040/8022798206_b65bc28f7c_c.jpg[IMG]

Labai grazus automobilis. Sveikinimai pasirinkus teisinga automobili. Ikirestailinis 605 man sukelia nostalgija. Turi jis savo dvasia. Na gal kada praturtesiu ir galesiu tureti laisvalaikio automobili ir bus jis butent 605 ikirestailas.
Todel labai malonu matyt ispuoseleta, tvarkinga 605. Puoselek ji ir toliau.
O tokie menkniekiai kaip lieti ratai atsiras su laiku. Siam modeliui labai puikia tinka R16 porestailo originalus lieti diskai.
Beje papasakok siek tiek daugiau apie savo modeli. Koks motoras, kelintu metu, koks salonas, kas is elektros yr ir t.t.

Malonu, kad patiko :) . Pas mane gan kukli komplektacija, 2.1 td, 2 el langai, el stoglangis (neveikiantis kolkas :D ), el veidrodukai ir sedynės veliurines. Ir dar kruvelė nesklandumu, kaip neveikiantis tachometras, kvailiojanti kuro rodyklė, vairo kolonėlė einanti į pabaigą ir kiaura intercoolerio šlanga (nėra sąlygų susitvarkyti kolkas pastarojo) , na ir kebulas apibraižytas ir panašiai. Kai nusipirkau atsipoliravau ir užmaskavau defektus, dabar dar visas lempas geltonai užtamsimau ir groteles juodai nudažiau, sportini k/n oro filtrą įsidėjau. O ateityje susitvarkyt noriu tuos defektėlius, susidėti odinį saloną, ratus nuo saab 9-5 aero (su išcentriniais varžtais) ir susižeminti :) , na dar priekinio bamperio lūpą parsisiūsti ir užsidėti būtų neprošal. Gal sukursiu temą apie savo liūtą.
Nors pasitaikė netikėtai jį nusipirkti, pardavus prieš tai mazda 626 v6, ir net labai skeptiškai žiūrėjau į prancūziškas auto. Bet dabar tai požiūris pasikeitė, ir labai mėgstu savo liūta B)
  • 0

#664 dore

dore
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2012 spalio 08 - 18:20

Sveiki, esu is Ukmerges. Turiu 306 2.0 2000metu peza. Domiuosi motociklais, esu keleta ju turejas. Pats esu dar jaunas 18metu. Idomu butu nuvykti i koki meeta, taciau gaila, kad nera meetu Ukmergeje, o i kitus miestus ne savaitgaliais nelabai iseina nuvykti :( Manau rasiu cia geru patarimu, bei atsakymu i savo ieskomus klausymus. ;] :pug:
  • 0
Nuotrauka

#665 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2012 spalio 13 - 11:52

Na ka tenka dar karta prisistatyti,tik sikart nauju vardu esu Pago(buves Svolacius),kadangi kai registravausi siame forume,ir Pago nikas buvo uzimtas,i galva atejo Svolacius :) Gal kils klausimu kodel pasikeiciau? O todel,kad pries mane du mano brolius vadino Pago,ir mane taip pat sita pravarde vadino :)
Kodel Pago? Todel,kad mano pavarde yra Povilaitis,o sita pravarde kilo nuo didziai gerbiamo Maestro Stasio povilaicio dainos Pago pago
vat todel ir Pago :) Mano masiniukas atrodo va taip( jei kas dar nemate :)
Posted Image
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#666 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2012 spalio 13 - 11:56

geriau butum likes Svolacius...nors, nemanau,kad pasikeitei :)
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#667 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2012 spalio 13 - 12:08

geriau butum likes Svolacius...nors, nemanau,kad pasikeitei :)

cia kaip dabar suprast? :)
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#668 nalivaika

nalivaika
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 0
  • Automobilis:peugeot807

Parašyta 2012 spalio 14 - 20:22

sveiki.vokietijoj gyvenu.turiu 807 2.2hdi. 2004
  • 0

#669 Syncro

Syncro
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 0
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:1994 Peugeot 306XR, 1983 Volkswagen Caravelle

Parašyta 2012 spalio 17 - 19:26

Sveiki, esu Evaldas iš Klaipėdos, 19 metų, kitaip vadinamas syncro. Prieš kokius keturis - penkis mėnesius įsigijau 306-štą. Mokaus automobilių techninį eksploatavimą antram kurse. Nuo mažens domėjaus automobiliais ir taip jie tapo mano gyvenimu. Dabar vos ne kasdien sėdžiu garaže. Darau vieną projektą, tai 1983m VW Caravelle. Prieš metus su draugais susibūrėm į būrelį kuriame tvarkom savo automobilius, dalinamės žiniomis bei padedam vienas kitam. Taip kažkaip ir prigijo mums pavadinimas "Garažiniai". Kam įdomu http://www.facebook....248110318580388 .
Taigi, apie pežą:
Modelis: 306
Metai: 1994/10/14
Variklis: 1,4 benzas 55kW
Spalva: raudona
Darbas: pakeistas pilnas sankabos komplektas, pakeistas galinis tiltas, pakeista galinė stabdžių magistralė, pilnai perrinkti galiniai stabdžiai, nauji amortizatoriai, prietaisų skydelio apšvietimas, pakeisti vožtuvų salnikai, tepalai, lakuotos galinės lempos, naujas spec darytas ručiagas, trumpinta bėgių perjungimo svirtis.
Planai: pavasarį sužeminti visą važiuoklę, ištiesint porą įlenkimų, nauji ratukai, bei ieškau priekinio bamperio su priešrūkiniais ir spoileriuko. Dar galvoju apie naujoves salone.

Keletas foto:

Posted Image
garažiniai ;]]
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Syncro: 2012 spalio 17 - 19:29

  • 0

#670 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2012 spalio 19 - 00:12

Nu va drauge Evaldai, du Peugeot į kadrą papuolė, pritrūko tik mano ;D
  • 0

#671 Donvin

Donvin
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 106

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 01:40

Sveiki, esu Donatas iš Kauno, man 20 metų. Mokausi KTU pastatų inžinerines sistemas. Prieš tris mėnesius įsigyjau savąjį 106 pežiuką kasdieniniam važinėjimui į paskaitas, miestą. Forume radau keletą labai gerai aprašytų ir įdomių 106 peugeot projektų. ( pvz. mantas_lt). Norėčiau kažką ir savajam pugui padaryt, bet rimtai tuom užsiimti neturiu galimybių, gyvenu bute. Norėčiau dalyvauti meet'uose.


Planai: užsitamsinti galinius langus, susieškoti lietus ratus (3 tvirt. taškų), ir jei turėsiu atliekamų finansų-perdažyt :)

Peugeot 106XR,92m, 1.1benzinas 44Kw.
P.s greitu metu klevas dings :clap:
peugeot 106XR
  • 0

#672 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 10:03

O, sveikas atvykęs ir prisijungęs prie 106 mylėtojų :good: Smagu, kad užsidegęs ką nors padaryt įdomaus su automobiliu. Gaila tik, kad nuotraukų albumo nerodo, turbūt reikia nustatyt, kad būtų public.
  • 0

#673 Donvin

Donvin
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 106

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 10:26

jau sutvarkiau :)
  • 0

#674 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 15:31

Sveikas, sveikinam prisijungus prie klubo! :) Iš nuotraukų pežukas atrodo visai gerai :good: , nematau kodėl reikėtų jį perdažinėti. Tiesa, o kodėl nori langus niaukt? Mano galva, tik sugadintum išvaizdą. Pats su tokiu varikliu važinėjau tai visai nieko kuro sąnaudos pas juos :) O šiaip sėkmės eksploatavime!

Šį pranešimą redagavo Mantas_lt: 2012 lapkričio 01 - 15:49

  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#675 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 15:59

Tiesa, Donvin, aš nesistengiu tavęs atkalbinėt (nu tik biškį) nuo langų niaukimo, bet norisi kažkaip pasakyt, kad išties labai nekaip atrodo gale niaukti langai, kai priekiniai durelių langai neniaukti. Aš kai nusipirkau savo dabartinį 106, tai pačią pirmą dieną padariau taip:
http://img833.images...20808163948.jpg
Ir nuo galinio (bagažinės) stiklo nulupau, ir nuo galinių šoninių... Ir daug geriau atrodo :wh:
  • 0

#676 Donvin

Donvin
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 106

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 16:21

Na, gal ir nelabai tinka tie langiukai užtamsinti.. .Čia tik idėja buvo. Bet vis norisi kažką pasikrapštyt prie pežiuko, pagražinti :) O kuro sanaudos mieste 100km-10litrų benzino.. :pug:
  • 0

#677 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2012 lapkričio 05 - 12:12

Na, gal ir nelabai tinka tie langiukai užtamsinti.. .Čia tik idėja buvo. Bet vis norisi kažką pasikrapštyt prie pežiuko, pagražinti :) O kuro sanaudos mieste 100km-10litrų benzino.. :pug:

Didokos kuro sąnaudos. Nebent riedi ištisai apsunkintomis eismo sąlygomis - piko metu.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#678 workssas

workssas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 0
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 19:05

Sveiki, esu naujas peugeot savininkas. Isigijau 307 1,6 2006m. diesel'iuka. Komplektacija sakyciau labai nebloga. Parvaziaves is prancuzijos. Turiu pradziai keleta klausimu. Jei klausimai jau kartosis tai gal galit imest forumo nuoroda. Tada nereiks visiem nervintis. Taigi klausimeliai: 1. Automatiskai uzsidarantys/ atsidarantys veidrodeliai. Daug kam tai kaip ir privalumas, bet mane jau pirma diena pradejo erzint:)) Imanoma juos isjunkt kazkaip? 2. Gamykline navigacija prancuzu kalba, norint pakeist i anglu kalba praso disko, kurio deja nera. Ka galetumete pasiulyti? 3. Maciau valdymo skydelyje yra vieta sim kortelei. Veikia sitas reikalas lietuvoje? Naudinga? Gal telefonas prisijungia bluetoothu su valdymo skydeliu ir tada nereiktu naudot tos sim korteles. Sitas dalykas greiciausiai nebus naudojamas, taciau labai idomu suzinoti placiau. 4. Per ekrana galima ziureti klipus? 5. Neveikia parktronicas. Gali buti kad parktronikas atjungiamas per valdymo skydeli ar cia greiciausiai mechanine problema? Nu kol kas tiek jei atsirastu visazinis klaipedoj, butu malonu susitikti. Aciu
  • 0

#679 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 19:35

Sveiki, esu naujas peugeot savininkas. Isigijau 307 1,6 2006m. diesel'iuka. Komplektacija sakyciau labai nebloga. Parvaziaves is prancuzijos. Turiu pradziai keleta klausimu. Jei klausimai jau kartosis tai gal galit imest forumo nuoroda. Tada nereiks visiem nervintis. Taigi klausimeliai:
1. Automatiskai uzsidarantys/ atsidarantys veidrodeliai. Daug kam tai kaip ir privalumas, bet mane jau pirma diena pradejo erzint:)) Imanoma juos isjunkt kazkaip?
2. Gamykline navigacija prancuzu kalba, norint pakeist i anglu kalba praso disko, kurio deja nera. Ka galetumete pasiulyti?
3. Maciau valdymo skydelyje yra vieta sim kortelei. Veikia sitas reikalas lietuvoje? Naudinga? Gal telefonas prisijungia bluetoothu su valdymo skydeliu ir tada nereiktu naudot tos sim korteles. Sitas dalykas greiciausiai nebus naudojamas, taciau labai idomu suzinoti placiau.
4. Per ekrana galima ziureti klipus?
5. Neveikia parktronicas. Gali buti kad parktronikas atjungiamas per valdymo skydeli ar cia greiciausiai mechanine problema?

Nu kol kas tiek jei atsirastu visazinis klaipedoj, butu malonu susitikti. Aciu

Daug žinantis Klaipėdoje yra vardu Laimonas.Jis dažnai lankosi forume,paieškok,tikrai rasi.
  • 0

#680 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2012 lapkričio 26 - 00:16

Taigi klausimeliai:
1. Automatiskai uzsidarantys/ atsidarantys veidrodeliai. Daug kam tai kaip ir privalumas, bet mane jau pirma diena pradejo erzint:)) Imanoma juos isjunkt kazkaip?
2. Gamykline navigacija prancuzu kalba, norint pakeist i anglu kalba praso disko, kurio deja nera. Ka galetumete pasiulyti?
3. Maciau valdymo skydelyje yra vieta sim kortelei. Veikia sitas reikalas lietuvoje? Naudinga? Gal telefonas prisijungia bluetoothu su valdymo skydeliu ir tada nereiktu naudot tos sim korteles. Sitas dalykas greiciausiai nebus naudojamas, taciau labai idomu suzinoti placiau.
4. Per ekrana galima ziureti klipus?
5. Neveikia parktronicas. Gali buti kad parktronikas atjungiamas per valdymo skydeli ar cia greiciausiai mechanine problema?

Nu kol kas tiek jei atsirastu visazinis klaipedoj, butu malonu susitikti. Aciu

2. Yra paieška, daug temų apie tai Pvz.
3. SIM Lietuvoje veikia, Bluetooth nėra.
4. Galima iki tam tikro greičio (apie 40 km/h)

Šį pranešimą redagavo Arvydzius: 2012 lapkričio 26 - 00:17

  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0