Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#681 workssas

workssas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 0
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 15:30

Noriu nuosirdziai padekoti Laimonui. Sutvarke viska ka zadejo ir net dar daugiau. Papasakojo idomiu faktu apie pezus. Jei kam reikia pagalbos su pezo elektronika Klaipedos apskrityje, tai rekomenduoju Laimona. Aciu tau dar kart:) :beer:
  • 0

#682 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 16:49

Sveiki, esu is Ukmerges. Turiu 306 2.0 2000metu peza. Domiuosi motociklais, esu keleta ju turejas. Pats esu dar jaunas 18metu. Idomu butu nuvykti i koki meeta, taciau gaila, kad nera meetu Ukmergeje, o i kitus miestus ne savaitgaliais nelabai iseina nuvykti :(
Manau rasiu cia geru patarimu, bei atsakymu i savo ieskomus klausymus. ;] :pug:

Labas, cia foto sitas tavo pezukas ir tik siaip paveiksleli imetei ? :)
Jei noretum kada man ukmerge nera toki galetume susibegti kada :)
  • 0

#683 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2012 lapkričio 30 - 00:09

Sveiki, na ka, nusprendžiau ir aš prisistatyti. Taigi esu Vilius iš Vilniaus, man 21 (1991 07), nors daugelis mane pamatęs palaikytu vaiku :ax: . Esu beprotiškai įsimylėjęs automobilius :D . Jiems skiriama didžioji dalis pinigų ir laiko. Dirbu nedidelej gamykloj su metalu (frezavimas, tekinimas....). Į šią bendruomenę užklydau siekdamas suratsi kuo daugiau naudingos informacijos apie 106 pežuka, pasirodė jaukus forumas, tad manau susibendrausim. Nuo seno žavėjo 205 pežukai, karts nuo karto pasvajoju apie 205 Gti, ir čia taip netikėtai pasiūlė man nebrangiai įsigyti vieną jums manau gerai pažystamą jau nurašytą, 106 Rallye pežuką. Daug galvojau ir svarsčiau, bet vistik nusprendžiau surizikuoti ir pamegint susidraugaut (mat esu užkietėjęs lavonų pirkėjas ir jau buvau pasižadėjęs sau daugiau jų nepirkt :doh: )
Galbūt kiti mane pažysta iš matymo ar mano Audinės, kadangi teko užmatyt pas jus keletą mano mašinos nuotraukų, nors tai ir ne Pežo.
Taigi, viena iš mano mašinyčių:
Posted Image
Posted Image
Pežukas :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image
  • 0

#684 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 lapkričio 30 - 00:12

Sveikas atvykęs! Pežukas man tik "biškį" matytas ir pažįstamas :wh: Bus įdomu sekti naujienas :good:
  • 0

#685 Junin

Junin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607

Parašyta 2012 lapkričio 30 - 09:09

Sveiki, esu vilnietis, persedau is vokieciu i prancuza, tikiosi iskilus klausymams sulauksiu is forumieciu pagalbos, nes dar su prancuzais neturejau reikalu, o viska remontuotis stengiuosi pats :)
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Junin: 2012 lapkričio 30 - 09:09

  • 0

#686 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 lapkričio 30 - 11:44

Tvarkingas 607. +10 uz moldingus masinos spalvos - 10 uz tamsintus priekinius langus :) Sveikas prisijunges :beer:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#687 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 gruodžio 03 - 01:35

Sveiki atvykę! Na, forumas draugiškas, informacijos čia tikrai apstu. Tikėkimės, pažintis su prancūzais suteiks malonių emocijų ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#688 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 gruodžio 03 - 14:21

cia man atrodo ar priekis niauktas? B)
  • 0

#689 rimsius

rimsius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2HDi 98kW

Parašyta 2012 gruodžio 03 - 22:09

Sveiki, neseniai isigijau peugeot 406 2001m. 2.2HDi 98kW. Forume ieskau temu susijusiu su siais modeliais, meetuose butu idomu issklausyt kitu nuomone apie ji. Esu 18metu is Panevezio r. tai karts nuo karto atvaziuociau ir i meetus :)
  • 0

#690 Junin

Junin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607

Parašyta 2012 gruodžio 04 - 07:54

Tvarkingas 607. +10 uz moldingus masinos spalvos - 10 uz tamsintus priekinius langus :)

Sveikas prisijunges :beer:

Buvo visas tamsintas kai atvaziavo is Prancuzijos, dabas pilnas akvariumas, nes tamsinti tik galiniai langai man nesiziuri, o palikti tamsintus visus negalima :)
  • 0

#691 Minipixel

Minipixel
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2012 gruodžio 06 - 23:10

Sveiki,
Vadina mane Dainiumi, šiuo metu gyvenu Kaune, nes studijuoju elektroniką KTU'ne, o šiaip esu kilęs iš Žemaitijos glūdumų - Skuodo rajono.
Domiuosi daug kuo, bet labiausiai, žinoma - elektronika. Laisvu nuo studijų metu dirbu KTU Biomedicininės inžinerijos institute. Visada viskam trūksta laiko. :)
Taigi visai neseniai nusprendžiau pradėti vairuotojo karjerą. Ta proga šį rudenį išsilaikiau teises, šiaip ne taip įsigijau automobilį ir pradėjau važinėt. Toli gražu neteigiu, kad jau moku vairuoti ir draugiškai visų prašau - jei matot lapą ant galo - nepykit. ;) Nors iš kitos pusės, per tą trumpą pradinį vairavimo stažą jau kokius 4 kartus teko stengtis išvengt avarijos, kai spygliuotis (tas, kur be lapo ant galo) norėjo trenktis į mane. :)
Automobilis - Peugeot 406, 1996tų metų, 1.9TD, 68kW. Pasirinkau šį, nes jis man buvo gražiausias automobilis iš prieinamų kainų intervalo. Taip, supratot teisingai - vienas iš svarbesnių kriterijų renkantis automobilio modelį (ne konkretų automobilį) buvo jo išvaizda. Toks jau aš - negaliu sugyvent su tuo, kas man negražu. Norėjau visiškai balto - kaip iš tokio filmo Taxi, tačiau gavosi taip, kad baltas buvo nekokios būklės, o raudonas visai neblogas, taigi teko priimt kompromisą. Pridedu nuotraukų iš vasaros. Tiesa spalva realiai atrodo visai kitaip, nei nuotraukoje, o dar ir M ženklas už lango šmėžuoja. :shy:
Nuotraukų albumas
Ech, dabar tai 605-tas gražiau atrodo. :doh: Arba šito paties 406-to coupe, tačiau labai nepraktiškas man toks.
Į forumą užklydau visai netyčia, ieškodamas, kaip kažką pataisyt (jau neprisimenu ką). Tokios informacijos dažniausiai ir ieškau. Tačiau kartais ir į kitų automobilius paspoksau. Šiaip, kaip būsimam elektronikui būtų smagu išmokti, bent jau su elektrine dalimi elgtis. :)
Tai tiek trumpai apie mane šį vėlyvą vakarą.

P.S.: labiausiai mėgstu varniukų tamsųjį alų! Pagaliau jį ir Kaune pardavinėja! :beer:
  • 0

#692 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 gruodžio 07 - 08:32

sveikas prisijunges :) p.s. grazus 4nol6 :) :good:

Šį pranešimą redagavo Marcin: 2012 gruodžio 07 - 08:33

  • 0

#693 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 gruodžio 09 - 09:13

Grazus 406. Turejau tokios pat spalvos 406 ir man ta spalva buvo viena graziausiu ikirestailui.

Posted Image
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#694 Erika

Erika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo s80

Parašyta 2012 gruodžio 10 - 18:04

Sveiki... Kadangi matau cia visi vis kazka pasakoja reik ir man manau prisijungti ;))) Esu is Vilniaus... Dar visai jaunute :) Vairuoju Pizika 206 2001m. 1.1 44kw. ;) Pries tai vairavau renuske :))) Seip dirbu bare... Uzsukau cia nes masinytei nutiko bedele ir pradejau ieskoti forumuose kas gali su ja buti... :)) Kadangi mano tetis pasake tavo masina tai pati ir tvarkyk ja... tai gal bent cia rasiu zmoniu kurie man patars ar pades :)))
  • 0

#695 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 gruodžio 11 - 11:13

Sveiki...
Kadangi matau cia visi vis kazka pasakoja reik ir man manau prisijungti ;)))
Esu is Vilniaus... Dar visai jaunute :) Vairuoju Pizika 206 2001m. 1.1 44kw. ;) Pries tai vairavau renuske :))) Seip dirbu bare... Uzsukau cia nes masinytei nutiko bedele ir pradejau ieskoti forumuose kas gali su ja buti... :)) Kadangi mano tetis pasake tavo masina tai pati ir tvarkyk ja... tai gal bent cia rasiu zmoniu kurie man patars ar pades :)))

i kalna nesunku uzvaziuot su tiek kw? :) o kas nutiko masiniukui?
  • 0

#696 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 gruodžio 12 - 14:58

Grazus 406. Turejau tokios pat spalvos 406 ir man ta spalva buvo viena graziausiu ikirestailui.

Posted Image

kai neplauta tai atrodo kaip visos. bet kai nuplauta tai sita spalva atrodo tikrai gerai ;]
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#697 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.087
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 gruodžio 13 - 11:20

Sveiki...
Kadangi matau cia visi vis kazka pasakoja reik ir man manau prisijungti ;)))
Esu is Vilniaus... Dar visai jaunute :) Vairuoju Pizika 206 2001m. 1.1 44kw. ;) Pries tai vairavau renuske :))) Seip dirbu bare... Uzsukau cia nes masinytei nutiko bedele ir pradejau ieskoti forumuose kas gali su ja buti... :)) Kadangi mano tetis pasake tavo masina tai pati ir tvarkyk ja... tai gal bent cia rasiu zmoniu kurie man patars ar pades :)))

jo,papasakok gal kuo padesim :wh:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#698 Erika

Erika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo s80

Parašyta 2012 gruodžio 14 - 14:04

nu zodziu vaziuoju i miesta ir is niekur nieko masinyte nustoja traukti ir vos vaziuoja... galvojau gal buksuoja, nes keliai dar buvo nevalyti ir slidus ir beto i kalna dar vaziavau... bet deja... nes kai sustojau uzgesinau ir uzvedziau jos trauka atsistate.... kita diena vaziavau i darba vel normaliai vaziuoja bet po darbo vel nevelnio netrauke. galvojau masina pastatyti ir skambinti kam nors kad mane parveztu namo, bet buvo naktis nenorejau nieko zadinti tai rizikavau... vos ne vos davaziavau iki namu... kita diena vel vaziuoti i darba, is darbo viskas puikiai... kas jei nutiko net neisivaizduoju... dabar kai saltukas prasidejo masina nebeuzsiveda pastovejus para... visi sako kad zvakes pasikeisciau. tai siandien keisiu zvakutes ir ziuresim gal viskas bus gerai ;)))
  • 0

#699 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 gruodžio 14 - 18:43

nu zodziu vaziuoju i miesta ir is niekur nieko masinyte nustoja traukti ir vos vaziuoja... galvojau gal buksuoja, nes keliai dar buvo nevalyti ir slidus ir beto i kalna dar vaziavau... bet deja... nes kai sustojau uzgesinau ir uzvedziau jos trauka atsistate.... kita diena vaziavau i darba vel normaliai vaziuoja bet po darbo vel nevelnio netrauke. galvojau masina pastatyti ir skambinti kam nors kad mane parveztu namo, bet buvo naktis nenorejau nieko zadinti tai rizikavau... vos ne vos davaziavau iki namu... kita diena vel vaziuoti i darba, is darbo viskas puikiai... kas jei nutiko net neisivaizduoju... dabar kai saltukas prasidejo masina nebeuzsiveda pastovejus para... visi sako kad zvakes pasikeisciau. tai siandien keisiu zvakutes ir ziuresim gal viskas bus gerai ;)))

siaip masina nusipirkus ar keitei tas zvakes, filtrus, tepalus... t.y einamus dalykus? jau nebeklausiu apie dirza ir itempejus ^_^
  • 0

#700 Erika

Erika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo s80

Parašyta 2012 gruodžio 15 - 06:54

dirzai keisti... o tepalai dar svarus yra... kolkas va zvakes nupirkau ryt turetu pakeisti... paskiau filtrus keisiu.. nes saltukas netiketai uzklupo... :))) o pestute juk darban neeisiu :)))
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0