Jump to content


Photo

To Darka Q: alsuoklis


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 15 - 14:54

kokia paskirtis shlangos, kuri nuo dangtelio (tas kur su sieteliu) nueina i oro filtra?

Nu tai čia gi alsuoklio dalis - pro jį yra nusiurbiamas perteklinis slėgis karteryje. Ir nebandyk jos glušint - pradės tepalus varyt pro kur tik galės.
Šiaip jau jei smarkiai teršia tai ko gero varikliukui jau saulėlydis :unsure:
Arba gal tik sieteliai išimti visi ir tepalą pučia į filtrą.

Dar sugalvokit duslerkos galą užplakt

O ką? ir kokią turbininę sireną dar užmaut - visi iš kelio trauktus :D
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#22 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2004 January 15 - 14:59

Ca matau labai smagi diskusija issivyste, o gal specai galetu pasakyti kokia paskirtis shlangos, kuri nuo dangtelio (tas kur su sieteliu) nueina i oro filtra?
Del ko klausiu- esme, kad kai pradeda atsalus orams daryt majoneza, tai per ta shlanga dalis nuleliauja i oro filtra ir paprasciausiai tersia :mad: .

Na kartery susidariusios dujos kazkur turi detis.....
Reik valyt dazniau ta kose. Man irgi taip buvo per salcius, isemus metalini sieteli is kamscio sis reiskinys dingo
  • 0
406 2.1 TD

#23 Svečias_Daynews_*

Svečias_Daynews_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 15 - 15:05

Šiaip jau jei smarkiai teršia tai ko gero varikliukui jau saulėlydis :unsure:
Arba gal tik sieteliai išimti visi ir tepalą pučia į filtrą.

[

Nieko ten stipriai netersia , tik siaip keli lasai to majonezo ant oro filtro retkarciais papuola, bet cia supratau vsu pugu "prikolas". Gryno tepalo niekad nevare ir tikiuosi nevarys.
Buvau as ta slanga is viso kuri laika nuemes ir nieko neatsitiko B)
  • 0

#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 January 15 - 15:21

Išpylus tepalą iš variklio, kurį laiką irgi nieko neatsitinka... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 15 - 15:31

Buvau as ta slanga is viso kuri laika nuemes ir nieko neatsitiko

^_^ jei jau taip erzina kad kažkas drista tavo didžiai gerbiama filtrą teršti - tai gali jį išimt, į celopaną susukt ir ant lentinėlės pasidėt - kurį laiką tikrai nieko neatsitiks -_- ir filtras švarus bus, o dabar kas - per dulkes važiuoji, tai variklis gi orą su visom dulkėm siurbia sabaka, o jos pro filtrą nepralendą ir teršia jį :mad:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#26 Svečias_Daynews_*

Svečias_Daynews_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 15 - 15:49

Taip ir padarysiu :D :D :D
  • 0

#27 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2004 January 15 - 18:34

Tarp kitko, pastebėjimas: kai pernai man išvarė tepalus - pasidariau matuoklės kamštį iš gumos, kad plotnai sandarintų (senas buvo subyrėjęs). Nuo tada tfu tfu tfu nevaro. Gal tai ir padėjo kažkiek?

Man sandarinimas irgi padejo, taip, kad Darka, nevaryk - du atvejai jau kazhka sako :P
Ir apskritai shiemet mazhiau majonezo kaupiasi, gal ne taip shalta, gal vazhineju ilgesniais actumais.... :unsure: ai tiesa gi variklio galva shiemet nebekiaura :rolleyes:
  • 0
Scenario planning

#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 January 16 - 09:36

Man sandarinimas irgi padejo, taip, kad Darka, nevaryk - du atvejai jau kazhka sako :P

Aš guminį matuoklės galą pasidariau dar gerokai anksčiau nei jūs, bet praeitą žiemą man tepalus vistiek išvarė, bet ne per matuoklę, taip kad nereikia lia lia. Variklis turi kvėpuot, jeigu šlangos užšalo, spaudimą kažkur turi nuleist, tai ir varo pro kur lengviau. O jeigu pas jus dar šiemet neišvarė tai džiaukitės, nes tam yra kitos priežastys ir nereikia man aiškint tokių nesamonių, kad pas mane tepalų nevaro todėl, kad kaimynas užsisandarino namų langus :angry:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 16 - 09:45

Aš guminį matuoklės galą pasidariau dar gerokai anksčiau nei jūs, bet praeitą žiemą man tepalus vistiek išvarė, bet ne per matuoklę, taip kad nereikia lia lia. Variklis turi kvėpuot, jeigu šlangos užšalo, spaudimą kažkur turi nuleist, tai ir varo pro kur lengviau. O jeigu pas jus dar šiemet neišvarė tai džiaukitės, nes tam yra kitos priežastys ir nereikia man aiškint tokių nesamonių, kad pas mane tepalų nevaro todėl, kad kaimynas užsisandarino namų langus


True - man tepalo pro matuoklę nebuvo išvarę nei karto, bet kadangi pas mane leisgyvis dešinys alkūninio riebokšlis, tai kaip tik alsuoklis užsisnarglėja taip variklio apačia ir apsiteplioja, kol vasara ir alsuoklis švarus - variklis beveik švarus ir grindys garaže švarios - kaip tik oras atvėsta taip žiū ir prilašėję ant grindų - pravalai alsuoklį, kurį laiką švaru, paskui vėl.

Beje Darka - pas mane storoji tepalle nemirksta - jau tikrinau :mellow: todėl klausimas apie plonosios pskirti lieka atviras
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#30 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2004 January 16 - 10:19

O jeigu pas jus dar šiemet neišvarė tai džiaukitės, nes tam yra kitos priežastys ir nereikia man aiškint tokių nesamonių, kad pas mane tepalų nevaro todėl, kad kaimynas užsisandarino namų langus  :angry:

Nu ko toks pikts daba? Dyzelius netraukia? :rolleyes: :D
  • 0

#31 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2004 January 16 - 10:43

O jeigu pas jus dar šiemet neišvarė tai džiaukitės, nes tam yra kitos priežastys ir nereikia man aiškint tokių nesamonių, kad pas mane tepalų nevaro todėl, kad kaimynas užsisandarino namų langus :angry:

O kiek pons ish skaitymo mokykloj turejot? Taigi ir rashiau, kad yra daug svarbesniu priezasciu tepalo nebegimui, nei kaimyno langai -_-
Nepirmadienislygtais....
  • 0
Scenario planning

#32 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 16 - 10:56

Nepirmadienislygtais....

penktadienis darbe dar blogiau už pirmadienį :mellow:

O kiek pons ish skaitymo mokykloj turejot? Taigi ir rashiau, kad yra daug svarbesniu priezasciu tepalo nebegimui

Ir ko jus čia visi Darką užsipuolėt :mad:
Pats juk pirmoj eilutėj parašei

Man sandarinimas irgi padejo, taip, kad Darka, nevaryk - du atvejai jau kazhka sako

Taip kad matyt pačiam nekaip su rašymu mokykloj buvo, any way - peace :beer: :beer: :beer:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#33 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2004 January 16 - 11:01

alus tai alus, bet reik skaityt iki galo, ;) tai gal surenkim kokias raishkaus skaitymo varzhybeles ta proga :blush:
  • 0
Scenario planning

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 January 16 - 11:04

Nu ko toks pikts daba? Dyzelius netraukia? :rolleyes: :D

Paskutiniu metu man kiekviena diena pirmadienis, išskyrus šeštadienį ir sekmadienį :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 16 - 11:06

Welcame to panvežys :rolleyes: tik vat, trasa ant marių uždaryta po vakarykščio nelaimingo... :mellow: :(
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#36 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 16 - 23:04

si tepalo alsuoklio sistema - labiausiai uz3,14santi sistema senesniuose pugose (GTI) . Majonezas, slangu deficitas, chrienovas tepalo papildymas. . . teko man matyti Latvijoje biceli modernizavus sia sistema. Tada nenusibraiziau schemos, iki siol pirstus grauziu... As taip pat vazineju be setelio (virsutinio), ale visvien majonezas saltam variklio darbui (apsukos) briedija. Buvau prisigalvojes spec. pasildyma, tik vis neprisiruosiu ... Del majonezo, manau kalciausi trumpi marsrutai bei retesnis naudojimasis pugu
  • 0

#37 Svečias_cardio_*

Svečias_cardio_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 17 - 09:28

Norejau paklausti: praeita diena isvare tepalus, todel kad vienoje slangoje majonezas uzsalo. Visas slangas nuemiau normaliai ir isvaliau, o viena nuiminedamas sulauziau(sukietejus buvo nerealiai). Tai ar tinka bet kokia slanga su tokiu paciu diametru, ar reikia kokios ypatingos. Manau ten tik garai, tai kam ypatinga. Gal klystu?
  • 0

#38 Svečias_geras_*

Svečias_geras_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 17 - 11:21

man pradejo varyti tepalus pro karterio tarpine. Isvaliau majoneza is dangtelio ir alsuoklio zarneles ir vikas ok. Tik itariu kad tepalo filtras pasibaiges nesukelia spaudimo - rodykles nieko nerodo ir lemputes nedega. tik 1.5 men. dar neperpratau savo auto.
  • 0

#39 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 18 - 01:44

man pradejo varyti tepalus pro karterio tarpine. Isvaliau majoneza is dangtelio ir alsuoklio zarneles ir vikas ok. Tik itariu kad tepalo filtras pasibaiges nesukelia spaudimo - rodykles nieko nerodo ir lemputes nedega. tik 1.5 men. dar neperpratau savo auto.

as jau kaip 1.5 metu vezineju ir tepalu spaudimo nerodo nors filtra jau keiciau du kartus :(
  • 0

#40 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2004 January 19 - 09:15

Manau ten tik garai, tai kam ypatinga. Gal klystu?

Klysti - ten tepalo ir benzo garai, todėl šlanga turi būt benzomaslostoikaja.
Beto ten visos šlangos figurinės - jei keisi visą šlangą į tiesią - ji tikrai kur nors perlinks ir užsispaus.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users