Peršokti prie turinio


air bag lempute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#21 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 lapkričio 24 - 10:44

nustojo mirkseti pati :unsure: ,pries menesi , po pirmuju saltuku, taip ir vaziuoju puse metu mirksi air bag puse ne :rolleyes:

pas mane ir taip pat.... visa vasara nemirksejo tik prasidejo ruduo iskart mirkset pradejo...


Judinau ten tuos visu kontaktus po sedyne bet nieko...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#22 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 lapkričio 24 - 17:42

kazkaip as nuemes ta plastmasine stoike namaciau ten jukiu laidu.. kur jie ten konkreciai yra? siaip kai diagnostika ejau, sake kas sproge dirzzu itempejai, ir pats blokas. bloko dislokacijos vieta radau o tu itempeju nemaciau.. gal ne ten ieskau?


P.S. ieskau to blokelio :rolleyes:

O modelius 605 ir 406 skiri ar ne, pas 406 prie sagties, tiksliau kartu su sagtim.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#23 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 13:55

ar gali but kad po avarijos sprogo tik viena?s (vairuotojo puses) dirzu itempejas, o kitas keleivio puses sveikas? Siaip pagal viska turejo kaip ir abu? ar kaip?
  • 0

#24 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 15:28

Galejo, ypac jei keleivis nebuvo prisiseges
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#25 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 20:24

siaip kam mirksi ar dega srs lempute atejus salciams, tai gali buti, kad vietoj oro pagalviu varzos stovi, nes didejant salciui metalu varza mazeja.cia aisku tik prielaida, bet man taip buvo, turejau 2003 P406 su sprogusiais airbagais, sudetos buvo varzos vietoj ju. ir tik pasaldavo geriau tuoj airbag fault.kaip silta jokiu klaidu. :) aisku gali but kad pas jus kontaktai tiesiog, ar itempejai dirzo gryba pjauna.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#26 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 22:20

Galejo, ypac jei keleivis nebuvo prisiseges

taii kad nuo pacios sagties jokie laidukai neeina, tai is kur procesorius zino, sprisegtas dirzas ar ne? kalbu apie 406
  • 0

#27 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 gruodžio 14 - 07:44

Jau teko ivairiu variantu matyti, vienuose auto yra davikliai dirzu sagtyse, kituose nera. Kai kuriuose nors ir yra davikliai, bet buna kad SRS modulis perkoduotas, "nemato" dirzu ir pan. Tad kaip ten tamstos atveju, butu galima pasakyti tik apziurejus.
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#28 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2010 vasario 07 - 12:31

kaip padaryt kad lempute air bag nemirgsetu ? pas mane keleivio pusei issovus pirotechnika o jei ta fiski uztrumpinus taprusavi kad gautus uzdara grandine nenustotu mirgset ?
  • 0

#29 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 07 - 14:02

kaip padaryt kad lempute air bag nemirgsetu ? pas mane keleivio pusei issovus pirotechnika o jei ta fiski uztrumpinus taprusavi kad gautus uzdara grandine nenustotu mirgset ?

bijau kad be perprogramavimo airbag kompo neapseisi ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#30 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 vasario 07 - 14:25

issuk lempute is skydelio taip kaip as esu padares ir dbr ramia galva vaziuoju :D
  • 0

#31 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 07 - 14:30

issuk lempute is skydelio taip kaip as esu padares ir dbr ramia galva vaziuoju :D

Airbag,abs,esp ir kt...ne siaip sau sugalvota,bet ir patogumui ir saugumui....jei tokiais patarimais vadovautis tai kam :pug: pirkti?gal geriau is kart golfuka antra be vaito stiprintuvo,su rankiniais langu pakelejais.... :lol: :D
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#32 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2010 vasario 07 - 16:59

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo. Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#33 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 07 - 18:25

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo.
Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.

Sitaip belekoks durnius sugebes susitvarkyti <_< tai tu siulaisi vos ne visa elektronika pasikeisti :D Esme tame,kad galima SRS kompa sutvarkytyti nekeiciant i kita(srotini)....(perprogramuoti i nauja) ;)

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2010 vasario 07 - 18:27

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#34 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2010 vasario 07 - 19:36

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo.
Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.

Sitaip belekoks durnius sugebes susitvarkyti <_< tai tu siulaisi vos ne visa elektronika pasikeisti :D Esme tame,kad galima SRS kompa sutvarkytyti nekeiciant i kita(srotini)....(perprogramuoti i nauja) ;)

Aisku belenkoks, pirotechninis itempejas keicias su dirzo sagtim, kiek pamenu 1 varztas, blokelis tarp sedyniu. Ir tai zymiai pigiau, negu varyt kazkur kazka perlytuoti blokelyje, po to programuot, pats tuo isitikinau.
Taciau buna varijantu, kai taip nesusitvarko. tada jau pas elektronscikus. Paskutine mano klaida su 607, buvo pamustas, tai galvojau dirzai isove. Nuvariau diagnostikai, nera signalo is keleivio sedynes, kontakto po ja nera, 50 lt. minus. Dirzai visai net nesove.

Beje pats sutvarkes esu 97, 2000 ir 2001 metu 406 air bag, tik reik viska tvarkingai sudet is donoru. Ir jokio programavimo.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#35 Svečias_Rimukas_*

Svečias_Rimukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 09 - 15:04

sweiki, turiu tokia nedidele problemele.prie rankinio kur rankai padet yra atlosas,ten yra airbag knopke ratukas toks,netycia as ji pasukau pries laikrodzio rodykle i off padeti ir jis man db uzsikirto,nekaip negaliu atsukt atgal,nei ispaust,nei svelniai,ir ant prietaisu skydelio meta lempute kad airbag off.kaip man ji atgal pastatyt gal kas zinot i on,kad butu normaliai... aciu uz pagalba :)
  • 0

#36 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 01 - 18:35

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo.
Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.

Sitaip belekoks durnius sugebes susitvarkyti <_< tai tu siulaisi vos ne visa elektronika pasikeisti :D Esme tame,kad galima SRS kompa sutvarkytyti nekeiciant i kita(srotini)....(perprogramuoti i nauja) ;)

Aisku belenkoks, pirotechninis itempejas keicias su dirzo sagtim, kiek pamenu 1 varztas, blokelis tarp sedyniu. Ir tai zymiai pigiau, negu varyt kazkur kazka perlytuoti blokelyje, po to programuot, pats tuo isitikinau.
Taciau buna varijantu, kai taip nesusitvarko. tada jau pas elektronscikus. Paskutine mano klaida su 607, buvo pamustas, tai galvojau dirzai isove. Nuvariau diagnostikai, nera signalo is keleivio sedynes, kontakto po ja nera, 50 lt. minus. Dirzai visai net nesove.

Beje pats sutvarkes esu 97, 2000 ir 2001 metu 406 air bag, tik reik viska tvarkingai sudet is donoru. Ir jokio programavimo.

jo pritariu, reik viska sudet kas priklauso ir uzgesina AIRbago lempute. P.S. Kartais valdymo blokas nebutinai vienas prie vieno turi sutapt. pas man be visi skaiciai sutapo, bet normaliai, veikia, uzgesino. svarbu kad atitiktu zonos. jei yra 4 airbagai ,tai tiek ir dek, o ne kita. ir siaip jei nerandate tu bloku (valdymo) bandykit kitus det. siaip ju kaina nuo 20 iki 50 lt. priklausomai kiek nusederesit.. :beer:
  • 0

#37 Linazzz

Linazzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Šilalė - Palanga
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 2002m.

Parašyta 2010 kovo 01 - 18:53

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo.
Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.

Sitaip belekoks durnius sugebes susitvarkyti <_< tai tu siulaisi vos ne visa elektronika pasikeisti :D Esme tame,kad galima SRS kompa sutvarkytyti nekeiciant i kita(srotini)....(perprogramuoti i nauja) ;)

Aisku belenkoks, pirotechninis itempejas keicias su dirzo sagtim, kiek pamenu 1 varztas, blokelis tarp sedyniu. Ir tai zymiai pigiau, negu varyt kazkur kazka perlytuoti blokelyje, po to programuot, pats tuo isitikinau.
Taciau buna varijantu, kai taip nesusitvarko. tada jau pas elektronscikus. Paskutine mano klaida su 607, buvo pamustas, tai galvojau dirzai isove. Nuvariau diagnostikai, nera signalo is keleivio sedynes, kontakto po ja nera, 50 lt. minus. Dirzai visai net nesove.

Beje pats sutvarkes esu 97, 2000 ir 2001 metu 406 air bag, tik reik viska tvarkingai sudet is donoru. Ir jokio programavimo.

jo pritariu, reik viska sudet kas priklauso ir uzgesina AIRbago lempute. P.S. Kartais valdymo blokas nebutinai vienas prie vieno turi sutapt. pas man be visi skaiciai sutapo, bet normaliai, veikia, uzgesino. svarbu kad atitiktu zonos. jei yra 4 airbagai ,tai tiek ir dek, o ne kita. ir siaip jei nerandate tu bloku (valdymo) bandykit kitus det. siaip ju kaina nuo 20 iki 50 lt. priklausomai kiek nusederesit.. :beer:

ir man taip buvo tai pakeiciau vaire ta visa airbago davikli ar kaip jis ten yra, ten buvo patrukes laidelis tai ir mirgsedavo o kaip pakeiciau nebemirgsi :good:
  • 0

Ex. MAZDA 626 2.0 diesel COMPREX 

Nors ir ne mašina, bet pirmasis šios markės atstovas - Ex. motoroleris Peugeot VivaCity 49cc

Dabartinė:

Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002 - balta kaip gulbė    :D

 

Peugeot 406 97m. 1,9td dalimis


#38 Neider

Neider
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2010 kovo 02 - 13:52

Sveiki man ir tokia beda tik atvirkstine islindo :D Man kai salta nemirksi o tik pasyla ir pradeda pries akis blykciot :( siaip is zvilgsnio vairuotojo sedynes uzraktas islindes daugiau nei keleivio . Ar gali ten buti eda?
  • 0

#39 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Parašyta 2010 kovo 02 - 15:52

Sveiki.Man truputi kitokia problema islindo uzsidega lempute,kad keleivio oro pagalve isjungta.Nors jos neisjungiu.Uzgesinu masina ir vel uzvedu-lempute nebedega,bet po kurio laiko vaziuojant ji vel uzsidega.Kur bedos ieskoti?Pati jungikli ziurejau(buvau isardes)vizualiai nieko blogo jam nera.
  • 0

#40 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2010 kovo 03 - 00:14

Ar yra keleivio sedyneje sensosius (ocupant sensor)?
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0