Peršokti prie turinio


air bag lempute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#61 tmatematikas

tmatematikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 79
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0 HDi 66kW

Parašyta 2012 spalio 17 - 17:23

Sveiki. Pastaruoju metu ir man pradėjo mirksėti airbag lemputė. Jau kaip ir aišku iš šios temos, kad protingiausia būtų diagnostiką daryti, tačiau prieš tai norėčiau pasižiūrėti ką dar pats galiu padaryti. Po sėdynėmis yra kažkokie laidai, jei tai susiję su airbag, gal nėra kontakto? Sėdynių šildymo nėra pas mane, neelektrinės jos. Jeigu atjungsiu akumą ir ištrauksiu/sujungsiu ten ką rasiu po sėdynėmis ar nieko nenutiks kur nors kompe? Kitas klausimėlis, čia visi kalba apie kažkokius pirotechninius užtaisus saugos diržuose. Jie suveikia tik realaus smūgio avarijos metu ar gali suveikti ir staigiai įtempus diržą tarkim stipraus stabdymo metu ar labai stipriai patraukus diržą (ką jau kelis kart maždaug padariau)? Gal nuo to dar gali mirksėti lemputė?
  • 0

#62 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2012 spalio 18 - 08:59

ziurek kontaktini zieda ant vairo rato ,po vairuotojo air bagu. man t,p, mirkcioja ,bet neprisiruosiu pakeist to laido.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#63 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2012 spalio 18 - 09:25

Aivarai, dek 2.2 ohm ir visks ok bus, bet jei buvo smugis, reiks dar ir airbago valdymo bloka nunulint. Matematikai, atjunges akuma nieko blogo nepridarysi, tik atjunginek kai masinos rakteliai kisenei, o ne uzvedimo spynelei. Laidai po sedyne yra butent tam dirzo itempejui ir svorio davikliui, juos patikrinti gali, tikrai buna toj vietoj pasiosiduoja arba nusilanksto fyskes.. Nuo staigaus satbdymo dirzo itempejai nesuveikia, juos aktyvuoja tik smugio daviklis, avarijos atveju.. Lempute mirksi nes yra klaida valdymo bloko atminty, nz kaip as pezus tiksliai, bet pvz, pas naujesnius fordus lempute mirksi klaidos koda, jei esant atmintyje, tad net ir be diagnstikos galima nustatyti kas ir kaip.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#64 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2012 spalio 18 - 12:07

Sveiki! Pas mane ir ta pati problema su AirBag lempute, mirksi mirskti, o po to tik dega... Anksciau sedyne pastumdai i prieki atgal, ziurek ir praeina, kaip suprantu po sedyne esanciuose laiduose gero kontakto nebuvo, bet mazai i tai kreipiau demesio. O dabar nieko, stumdyk nestumdes :D Tai va, noriu jusu mielieji paklaust: ar reikia atjungti akuma pries perlituojant tuos laidelius po sedyne? Ir dar, koks kitos, nepajungtos fiskes vaidmuo po sedyne (rudos spalvos)? :)
  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#65 binde

binde
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:volvo

Parašyta 2012 spalio 18 - 21:33

gali buti kad per ilgai buvo klaida kompe ir ismete tipo kad yra avarija patyrusi masina ir reikia kompa perprogramuoti. Jai airbagu lempute vis dar dega po tavo tu tvarkymu... Na jai nori seip galiu as ta kompa perprogramuoti
  • 0

#66 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2012 spalio 19 - 07:35

Hm...aisku. Man ir siaip reiktu pajungt diagnostika, nes kartais uzsidega ''K'' lempute, bet retai ir trumpam... Taciau kalbant apie AirBag lempute, dabar kai prisimenu, ji istisai pradejo degti po dezes nuemimo/uzdejimo. Gal koki laida/fiske netycia nutraukt ar uzkliudyt galejo? :hmm:
  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#67 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2012 spalio 25 - 19:45

Reikalingas zmogus galintis 'nunulinti' AirBag fault ir kompiuterinei diagnostikai :pug: 406 ''96, Vilniuje (pageidautina kur nors aplink Zirmunus ar pan.) . Nebrangiai, zinoma :blush:
  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#68 Lukas1961

Lukas1961
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 307, 1.6 L, HDI, SW, 80kW

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 12:59

Sveiki forumiečiai, turiu P307 universalą 1,6HDI,2004 metų. Yra bėda su AirBag, dega ištisai ir AirBag fault lemputė ir lemputė, kad keleivio pagalvė išjungta. Patikrinau sujungimus po sėdynėmis jie atrodo tvarkingi. Manau be elektriko neišsiversiu. Kal kas gali parekomenduoti elektriką Alytuje, kuris tvarkęs Pegeot pagalves. Iš anksto ačiū
  • 0

#69 Kestas911

Kestas911
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2013 gruodžio 04 - 18:09

Sveiki, pas mane dega air bag lempute padarius diagnostika vienos pagalves kompiuteris neranda, jei as nusipirkčiau pagalve idečiau ja ten kur jos nera ar man ta lempute užgestu? ar reikia dar kokiu procedurų?
  • 0

#70 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 kovo 10 - 15:27

Sveiki, kolegos,

pabandysim išaiškint situaciją ir laukti pasiūlymų. Taigi, teko pasikeisti vairuotojo sėdynę. Iki keitimo viskas buvo gerai, išėmęs sėdynę, pamačiau kuokštą laidų, tai, manau, šildymas, da koks velnias, tačiau pas mane po sėdynę eina tik oranžinis laidas, naujoje sėdynėje, kurią iš šroto nusipirkau, ponai buvo fiskę išlupe, tai aš pasiėmiau iš senos mašinos.
Įsidėjęs sėdynę, užkurus variklį, pradeda mirksėti AIR BAG lemputė skydelyje. Įtaręs, kad dėl to oranžinio laido, aš išardžiau, įdėjau fyskę seną, patikrinau dar laidus, viskas tvarkoj ir gražu. Tačiau lemputė tebemirksi.

Kas ką gali pasiulyti ? Lemputė mirksi, pavažiavus pusę kilometro, užsidega ir dega pastoviai. :wacko:
  • 0
Nuotrauka

#71 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 kovo 10 - 16:50

greičiausia, kad reikės su kompu klaida nuimti ir nebemes, nes lyg ir nenusimuša savaime klaidos :hmm:
  • 0

#72 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 kovo 10 - 16:57

Kazka blogai sujungiai ar nedajungiai, jai viskas tvarkoje, ji turi uzgesti ir be kompu
  • 0

#73 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 kovo 10 - 17:41

Kazka blogai sujungiai ar nedajungiai, jai viskas tvarkoje, ji turi uzgesti ir be kompu

Tai, kad nėra ką ten blogai sujungti, tvarkingai sujungiau viską. Gal pačioje sėdynėje gali trūkti ko nors ? Tada iš senosios išimčiau kur viskas gerai buvo :)
  • 0
Nuotrauka

#74 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2014 kovo 11 - 16:46

be kompo neužges
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#75 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2014 kovo 11 - 17:25

Tai gal nėr naujoj sėdynėj airbago? Jei gerai sujungei turi užgesti pati, kompo nereik. Pas mane irgi mirksėdavo anksčiau dėl prasto kontakto.
  • 0

I <3 HATERS


#76 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 kovo 12 - 18:29

Tai gal nėr naujoj sėdynėj airbago? Jei gerai sujungei turi užgesti pati, kompo nereik. Pas mane irgi mirksėdavo anksčiau dėl prasto kontakto.

Blemba, užmesiu akį dėl kontaktų dar kartą, jei ne, teks į servizą vežt, jungt prie kompo ;)
  • 0
Nuotrauka

#77 Kestas911

Kestas911
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 kovo 22 - 18:36

Sw padarius diagnostika parode sias klaidas: Passengers module trigger. Open circuit Front left side module ignition.Open circuit ir Front right side module ignition.Open circuit Nelabai suprantu ar cia priekines ar priekines stoikese esancios pagalves?
  • 0

#78 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2014 kovo 23 - 01:27

Šoninės. Kitaip vadinamos užuolaidos
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0