Peršokti prie turinio


air bag lempute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#41 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 kovo 03 - 08:38

Nereik ten jokiu programavimu, nusiperki tvarkinga pirotechnini itempeja, susirandi blokeli valdymo. Susidedi viska ir air bag dirba tvarkingai. Blokelio reik koks buvo.
Tai jau pasiteisino su 3 406 modelio pezais ir citroen xsara.

Sitaip belekoks durnius sugebes susitvarkyti <_< tai tu siulaisi vos ne visa elektronika pasikeisti :D Esme tame,kad galima SRS kompa sutvarkytyti nekeiciant i kita(srotini)....(perprogramuoti i nauja) ;)

Aisku belenkoks, pirotechninis itempejas keicias su dirzo sagtim, kiek pamenu 1 varztas, blokelis tarp sedyniu. Ir tai zymiai pigiau, negu varyt kazkur kazka perlytuoti blokelyje, po to programuot, pats tuo isitikinau.
Taciau buna varijantu, kai taip nesusitvarko. tada jau pas elektronscikus. Paskutine mano klaida su 607, buvo pamustas, tai galvojau dirzai isove. Nuvariau diagnostikai, nera signalo is keleivio sedynes, kontakto po ja nera, 50 lt. minus. Dirzai visai net nesove.

Beje pats sutvarkes esu 97, 2000 ir 2001 metu 406 air bag, tik reik viska tvarkingai sudet is donoru. Ir jokio programavimo.

Tai pasidalink patirtimi kaip uzgesinai 406 airbag, nes as sudejau originalius, bet lemputes negesta
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#42 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Parašyta 2010 kovo 03 - 18:39

Ar yra keleivio sedyneje sensosius (ocupant sensor)?

Taip yra sis ensorius.
  • 0

#43 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 03 - 18:43

pas mane peugeot 406 1999 HDi irgi mirksi, tik ne visada... tai ir nesuprantu kur bajaris. pagalves sveikos. nemustos.. atrodo viskas normaliai... Nuvariau diagnostika , tai tie nevykeliai nesugebejo net prie ju prisijungti... sako pas mus persena programa, kazkas cia pas tave naujo tipo idiegta.. tai ir isvaziavau nieko nesuprates.. :wacko:

sveikas man ir taip meistras pasiule pajudint laidus po sedyne nes buna kartais pastumi sedyne ir pradeda mirkciot air bag ar gero kontakto nera man bent jau padedavo. tik reikia po to degima isjungt ir dar kur tarp sedyniu yra air bag isjungejas ji pajunginedavau ir nebemirkciodavo lempike
  • 0

#44 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2010 kovo 03 - 19:49

Tai pasidalink patirtimi kaip uzgesinai 406 airbag, nes as sudejau originalius, bet lemputes negesta

Taip matau 2002 metu, klausimas ar sedynese yra air bag, jei taip reik 6 zonu blokelio naujo(padeveto), nes jei kazkas is pagalviu buvo sove, tai blokeliui amen (nevisai, specai perlituoja kazkurias varzas).
Kodel 6, todel , kad yra 2 priekiniai airbag, 2 sedynese, ir 2 dirzu itempejai.

Nesu elektronikos specas, bet jei nera kontakto, jei airbag ziedas vaire suluzes, jei blokelis uztrumpines, tai lemputes degs. Ta geriausiai pasako diagnostika, parodo su kuo nera rysio, tada gedimo paieskos.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#45 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2010 kovo 03 - 20:35

Taip yra sis ensorius.

Gan dazna beda su siuo sensoriumi. Ne isimtis, kad ir pas pati jis grybauja.
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#46 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Parašyta 2010 kovo 04 - 12:47

Gan dazna beda su siuo sensoriumi. Ne isimtis, kad ir pas pati jis grybauja.

Bet prei ko tas sensorius? pagalve tai keleivio paneles o ne sedynes rodo,kad atjungta.Ar tas sensorius,kuris yra sedyneji susijunges su paneles pagalve? :rolleyes:
  • 0

#47 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2010 kovo 04 - 19:03

Tas sensorius rodo, kad yra keleivis. Jei keleivis sedi, pagalve suveiks, jei keleivio nera - pagalve nesuveiks. Taip pat kai kuriuose modeliuose (priklausomai kokio "protingumo" tas sensorius) oro pagalves gali suveikti skirtingu stiprumu. Na ta prasme jei sedi 40 kg zmogelis, pagalves issovimas bus ne toks stiprus, nei jei sedes 120 kg zmogutis. As pats siu sensoriu neremontuoju, bet kazkuriame forume buvo pasiutas emuliatorius. Tiksliai kainos nepamenu, lygtais 50-80 euru
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#48 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Parašyta 2010 kovo 04 - 19:54

Tai gal gali buti koks laidas prie to sensoriaus patrukes todel man jis ir "grybauja"?
  • 0

#49 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2010 kovo 05 - 09:08

Gali
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#50 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 05 - 21:42

[quote name='MKS999' date='Mar 3 2010, 07:49 PM'] [quote name='austre' date='Mar 3 2010, 08:38 AM']


Nesu elektronikos specas, bet jei nera kontakto, jei airbag ziedas vaire suluzes, jei blokelis uztrumpines, tai lemputes degs. Ta geriausiai pasako diagnostika, parodo su kuo nera rysio, tada gedimo paieskos. [/quote]
visiskai sutinku ;] tai dazniausiai pasitaikantis gedimas(pas naujesnius auto nuo 2002m),bet visa tai paciame com2000 randasi(ne viena teko perlituoti) :P
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#51 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 kovo 07 - 21:35

Sveiki. Nekuriant naujos temos apie sedynes, tai gal galėtumet man pasakyti kam kuris laidas yra reikalingas. :( sedyniu nešildo, valdymas ne elektrinis, o laidu kruva.. :( Auto 406 1999 m. Va dedu foto . Taip atrodo sedynės ,Vairuotojo sedynė , Va čia vairuoto sedyniu foto iš apačios : Vairuotojo , o čia keleivio sedyniu foto iš apačios : Keleivio , Taigi laukiu informacijos ;)
  • 0

#52 Svečias_slimshady81_*

Svečias_slimshady81_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 09 - 15:49

sveiki. kad nekurt naujos temos, noriu užduoti tokį gan vaikišką klausimą :) peugeot 206 nuiminėjau vairą nes reikėjo prisikasti iki posūkių svirtelės. kad neprisidirbt su oro pagalvėm, salone esančią Airbag išjungimo/įjungimo spynelę pastačiau į off padėtį užvedimo raktelio pagalba. baigęs darbus norėjau vėl aktyvuoti oro pagalves, bet raktelio pagalba nebeišeina spynelės perstatyt ant on padėties, man pasukus raktelį į on padėtį jį tiesiog atmeta atgal į off padėtį ir dabar prietaisų skydelyje pastoviai dega Airbag lemputė. ką aš darau ne taip, ar ką aš galiu būti pridirbęs nuiminėdamas vairą? atjungęs oro pagalvę degimo įjungęs nebuvau. iš anksto dėkui už protingus atsakymus.
  • 0

#53 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 kovo 09 - 16:35

sveiki. kad nekurt naujos temos, noriu užduoti tokį gan vaikišką klausimą :) peugeot 206 nuiminėjau vairą nes reikėjo prisikasti iki posūkių svirtelės. kad neprisidirbt su oro pagalvėm, salone esančią Airbag išjungimo/įjungimo spynelę pastačiau į off padėtį užvedimo raktelio pagalba. baigęs darbus norėjau vėl aktyvuoti oro pagalves, bet raktelio pagalba nebeišeina spynelės perstatyt ant on padėties, man pasukus raktelį į on padėtį jį tiesiog atmeta atgal į off padėtį ir dabar prietaisų skydelyje pastoviai dega Airbag lemputė. ką aš darau ne taip, ar ką aš galiu būti pridirbęs nuiminėdamas vairą? atjungęs oro pagalvę degimo įjungęs nebuvau.
iš anksto dėkui už protingus atsakymus.

Pasukus rakteli i ON reikia istraukti rakteli ir uzsifiksuos ant ON. Jei nori neprisidirbt tai reikejo atjungt akumuliatoriu. Nes sis jungiklis atjungia tik keleivio airbag

Šį pranešimą redagavo austre: 2010 kovo 09 - 16:37

  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#54 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 kovo 09 - 16:43

[/QUOTE]Tai pasidalink patirtimi kaip uzgesinai 406 airbag, nes as sudejau originalius, bet lemputes negesta [/QUOTE] Pas mane 406 issove priekiniai airbag. Susidejau naujus, bet visvien lemputes dega. Problemos sprendimas. Varai pas elektrikus kad perprogramuotu airbag kompiuteri kaina apie 150Lt, nes kompas issisaugo crash ir paprasta diagnostika jo neistaisysi arba antras variantas perki kita nesovusi airbag kompa (kaina apie 50Lt) ir pakeiti senu. Jei pakeitus kompa dega Airbag lempute, tai ji uzgesinama paprastos diagnostikos metu.

Šį pranešimą redagavo austre: 2010 kovo 09 - 16:46

  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#55 Svečias_slimshady81_*

Svečias_slimshady81_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 09 - 20:50

sveiki. kad nekurt naujos temos, noriu užduoti tokį gan vaikišką klausimą :) peugeot 206 nuiminėjau vairą nes reikėjo prisikasti iki posūkių svirtelės. kad neprisidirbt su oro pagalvėm, salone esančią Airbag išjungimo/įjungimo spynelę pastačiau į off padėtį užvedimo raktelio pagalba. baigęs darbus norėjau vėl aktyvuoti oro pagalves, bet raktelio pagalba nebeišeina spynelės perstatyt ant on padėties, man pasukus raktelį į on padėtį jį tiesiog atmeta atgal į off padėtį ir dabar prietaisų skydelyje pastoviai dega Airbag lemputė. ką aš darau ne taip, ar ką aš galiu būti pridirbęs nuiminėdamas vairą? atjungęs oro pagalvę degimo įjungęs nebuvau.
iš anksto dėkui už protingus atsakymus.

Pasukus rakteli i ON reikia istraukti rakteli ir uzsifiksuos ant ON. Jei nori neprisidirbt tai reikejo atjungt akumuliatoriu. Nes sis jungiklis atjungia tik keleivio airbag

dėkui už patarimą ;)
kiek žinau jei degimo nejungi atjungęs Airbag tai bėdų kaip ir nebūna. aišku akumą atjungus būtum garantuotas 100 procentų :)
  • 0

#56 Vyciokas

Vyciokas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 12:34

Turiu dar kvailesnį klausimą :) kodėl nustačius Airbag Pass padėtį Off (buvo išjungtas degimas), neina dabar jo įjungti į ON? :)
  • 0

#57 kontriukas

kontriukas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:peugeot 607 2,2hdi

Parašyta 2012 sausio 07 - 09:34

Pamastymui, Antra savaitę akis bado užrašas Air Bag Fault.Gerbiami kolegos,nuo ko pradėti pajieškas. Automobilis 607 2,2 hdi 2003m.
  • 0

#58 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 sausio 07 - 11:47

Pamastymui,
Antra savaitę akis bado užrašas Air Bag Fault.Gerbiami kolegos,nuo ko pradėti pajieškas.
Automobilis 607 2,2 hdi 2003m.

pajungi kompa ir parodys kurios pagalvės nėra.turi but 8 vnt.gali but kad tik kontakto nėr

Šį pranešimą redagavo kenis222: 2012 sausio 07 - 11:48

  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#59 kontriukas

kontriukas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:peugeot 607 2,2hdi

Parašyta 2012 sausio 07 - 12:15

Supratau :good:
  • 0

#60 a1varas

a1varas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:West Coast of Lithuania
  • Automobilis:406 coupe

Parašyta 2012 kovo 07 - 09:36

gal pasakytu kas tiksliai kokia varza deti vietoj keleivio airbag P406 modeliui ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0