Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 2,2HDI nesikuria


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 109

#81 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 27 - 09:40

cia taip pamislyjau - jei jau popieriai sugrybauti, tai ar nebus koks servisas kokias dvilitrio detales (zvakes, purkstukus ar pan.) i 2.2 sukises..  :unsure:

nu xrien, man servise iskart pasake, kad cia 2,2 variklis, tik as su jais gincijaus :clap: , nes pas mane popieriai 1997 cm3 80kW :clap:
beja buves seimininkas ir kazka tvarkes, tai sake, kad dalys jam kazkas netiko, tai per kelis kartus, kol reikiamas gavo, berods visas rankinio trosas, kazkas buvo per trumpa. Nepamenu. Kazkaip nesinoretu tiket, kad trosas jau ten bus kitoks. Nors gali...

Šį pranešimą redagavo 406 GLX: 2011 sausio 27 - 09:41

  • 0

#82 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 27 - 14:55

buvau isejes pabandyt...tiesa, variklio kompa buvau nakciai parsineses namo. pakaitinus zvakes gal 3 kartus, uzkuriau is 3 karto, lauke rode -7. Pasildzius ir pravaziavus kelis km, susilus ausinimo skysciui iki 70, uzgesinau ir uzkuriau is 2 karto. po to dar pravaziavus kelis km, uzgesinau ir uzkuriau is 2 karto. Beja, ijungus degima ir palaukus ilgiau, kol lemputes uzges ir visokie siurbliai nustos zirze uzkuriu daznai ir is pirmo karto, siltai cia. Saltai tai netinka. Jeigu taip is 3 karto kursis, tai galima kentet, bet vistiek ta beda naikinsiu! Kas buvo ir kiek togo kaztavo, pas ka vaziuot, pas ka nevaziuot pranesiu :) :D cia

Šį pranešimą redagavo 406 GLX: 2011 sausio 27 - 14:57

  • 0

#83 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 sausio 27 - 19:05

mechaniskai nieko nedare, bet kompas nerode nieko blogo su jais, o jei ir butu uzsikise manau, kad uzkurus nevaziuotu gerai, bet cia tik as taip manau, nebutinai, taip turi but. eisiu bandysiu kankint prie salcio, paziuresiu, kas gausis siand.
Vakr vakare, po alkuninio veleno daviklio pakeitimo mete klaidas, bet isejau apie 23.30 ir uzsikure is 1 karto. ????????????????????????????? gal nebus taip prastai? tik va ko ta klaida meta?
Kiek tau malonumas atsejo praplaut purkstukus? Visas darbas?

sumokejau apie 300 litu.Bet vazhiavau pas normalu zmogu kuris turi visa iranga ir manau kainos ir kokybes santykis atitinkamai daro savo. O tai kai nuvarai pas kokius bucisu tai ir prasideda:
Tau siurblys-keisk ji. kitas -tau kompui pipec keisk i kita, ir t.t.
Na...g nuvarai pa snormalu padaro darba sumoki pinigus ir vazhiuoji spakainas, o ne tai kad siurblius ar dar koki biesa keisti ir babkes kishti uzh nieka :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#84 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2011 sausio 27 - 22:32

visai prastai! 2,2HDI
siandien visai neuzkuriau, ir net ant buksyro neuzkuriau. Klaidas mete, sinchronizacijos tarp velenu nera. Pakeitus alkuninio veleno davikli, uzsikure is pirmo karto, klaidos istrintos, sinchronizacija tarp velenu dingo, po uzkurymo daviau padirbt biski, isjungiau degima, vel uzkuriau... ir vel tos pacios klaidos ir vel taip pat kuriasi, kaip ir seniau. Kartais gali sukti kiek nori,net negriebia, kartais is puse pasukimo uzsikuria... MAT TVAJU!!!!!
Kas per unoravas francuzas!?
Gal kas kokiu minciu???????


Nelabai supratau is tavo aprasymo, bet pvz. pas 1.6HDi yra du sinchronizacijos davikliai, vienas ant alkuninio kitas ant velenelio. Gal ir pas 2.2HDi taip pat. Tikrinai abu?
Man tai autorizuoto serviso meistrai buvo sita virsutini davikli nustume, kai keite pagrindini dirza, puse metu prasikankinau su nesikurimo problema, kai uzkurdavau bijojau net masina gesinti. SPakenas sutvarke. :good:

Šį pranešimą redagavo lmacys: 2011 sausio 27 - 22:35

  • 0

#85 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 28 - 01:00

visai prastai! 2,2HDI
siandien visai neuzkuriau, ir net ant buksyro neuzkuriau. Klaidas mete, sinchronizacijos tarp velenu nera. Pakeitus alkuninio veleno davikli, uzsikure is pirmo karto, klaidos istrintos, sinchronizacija tarp velenu dingo, po uzkurymo daviau padirbt biski, isjungiau degima, vel uzkuriau... ir vel tos pacios klaidos ir vel taip pat kuriasi, kaip ir seniau. Kartais gali sukti kiek nori,net negriebia, kartais is puse pasukimo uzsikuria... MAT TVAJU!!!!!
Kas per unoravas francuzas!?
Gal kas kokiu minciu???????


Nelabai supratau is tavo aprasymo, bet pvz. pas 1.6HDi yra du sinchronizacijos davikliai, vienas ant alkuninio kitas ant velenelio. Gal ir pas 2.2HDi taip pat. Tikrinai abu?
Man tai autorizuoto serviso meistrai buvo sita virsutini davikli nustume, kai keite pagrindini dirza, puse metu prasikankinau su nesikurimo problema, kai uzkurdavau bijojau net masina gesinti. SPakenas sutvarke. :good:

speju ir man reiks pas ji vaziuot.
Zinau, kad 2 davikliai, tikrinom vakar ir virsutini, signalas ant oscilografo toks koks turi buti, bet gal ir ten beda,signala gali duot, bet tarpelis netoks arba jei tas daviklis buvo blogai pastatytas tai galejo galiukas jau but sumaltas velenelio skyvo, nes alkuninio davikli pakeiciau, nepadejo. klaida vistiek ta pati, kad nera sinchrono tarp velenu, o tiksliau kazkaip camshaft sencor no signal, dar ten kazkas buvo parasyta, nepamenu.
gali buti beda ten, nes dirzas keistas nesenai sake pardavejas, buvau dangteli nusiemes, atrodo tikrai naujas, lygtai sake viska keite jis kartu, ir ka zmogus sakes, ta ir radau pakeista, FAPA iskastraves, dusle nauja, rankinis naujas. Pardavinejo nes sonas pamustas... bet gal ir ne del to, gal irgi uzsipypino ieskot del ko nesikuria :) :D tai ir man isude :) nepykstu, nemanau, kad yra nepataisomu bedu, tik viskas atitinkamai kainuoja, o mano atveju aisku bus koks sudniekis, kur kokie sudarankiai bus suknise uztai tas ir daros.
tiesa, siandien prie -7 uzkuriau is po nakties is 3 karto. Po to po 4 valandu poilsio vel uzkuriau is pirmo karto, prie -11.

Šį pranešimą redagavo 406 GLX: 2011 sausio 28 - 01:03

  • 0

#86 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 28 - 01:11

mechaniskai nieko nedare, bet kompas nerode nieko blogo su jais, o jei ir butu uzsikise manau, kad uzkurus nevaziuotu gerai, bet cia tik as taip manau, nebutinai, taip turi but. eisiu bandysiu kankint prie salcio, paziuresiu, kas gausis siand.
Vakr vakare, po alkuninio veleno daviklio pakeitimo mete klaidas, bet isejau apie 23.30 ir uzsikure is 1 karto.  ????????????????????????????? gal nebus taip prastai? tik va ko ta klaida meta?
Kiek tau malonumas atsejo praplaut purkstukus? Visas darbas?

sumokejau apie 300 litu.Bet vazhiavau pas normalu zmogu kuris turi visa iranga ir manau kainos ir kokybes santykis atitinkamai daro savo. O tai kai nuvarai pas kokius bucisu tai ir prasideda:
Tau siurblys-keisk ji. kitas -tau kompui pipec keisk i kita, ir t.t.
Na...g nuvarai pa snormalu padaro darba sumoki pinigus ir vazhiuoji spakainas, o ne tai kad siurblius ar dar koki biesa keisti ir babkes kishti uzh nieka :)

sutinku. Geriau palikt vienam ta suma, kuris nusimano ir sutvarkys iskart, negu varyt per 5 burtininkus ir atiduot ta suma jiems.
Kur pasiulytum nuvaziuot Vilniuj????Siuo metu Vilniuj esu. Moksluose. Buvau ir Zibinte, nemokamai konsultacijai :), buvau pas Ramuna Ramus vadinas. Pas Darka neprisiprasau, uzsiemes zmogus tikrai. Jei kita savaite rasiu laisvesne diena, tai tikrai vaziuosiu pas Sauliu i panevezi, nieko kito nematau. Man neturi buti taip, kad is 3 karto, nes as tai dar galiu vaziuot, o ka daryt zmonai reikes, kai ji vaziuos. Ir negales uzkurt :) :D be to kazkas juk negerai, net jei ir kuriasi is 3 ar pirmo karto, jei meta ta pacia klaida pastoviai...
taigi! dekui uz moraline parama visiems :) vis smagiau, kai zmones patirtim pasidalina, masinos juk tokios pat, gedimai irgi gali buti identiski, taigi geriau pasidalint savo vargais, galbut kazkada kamnors pades tai :)
  • 0

#87 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2011 sausio 28 - 02:16

Pabandyk, jei dar nebandei, kreiptis į šį žmogų.
  • 0
205

#88 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 sausio 28 - 08:52

Bichas ;) lieka tik i Klaipeda pas sauliu lekti :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#89 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2011 sausio 28 - 20:54

Zinau, kad 2 davikliai, tikrinom vakar ir virsutini, signalas ant oscilografo toks koks turi buti, bet gal ir ten beda,signala gali duot, bet tarpelis netoks arba jei tas daviklis buvo blogai pastatytas tai galejo galiukas jau but sumaltas velenelio skyvo, nes alkuninio davikli pakeiciau, nepadejo. klaida vistiek ta pati, kad nera sinchrono tarp velenu, o tiksliau kazkaip camshaft sencor no signal, dar ten kazkas buvo parasyta, nepamenu.
gali buti beda ten, nes dirzas keistas nesenai sake pardavejas, buvau dangteli nusiemes, atrodo tikrai naujas, lygtai sake viska keite jis kartu, ir ka zmogus sakes, ta ir radau pakeista, FAPA iskastraves, dusle nauja, rankinis naujas. Pardavinejo nes sonas pamustas... bet gal ir ne del to, gal irgi uzsipypino ieskot del ko nesikuria :) :D tai ir man isude :) nepykstu, nemanau, kad yra nepataisomu bedu, tik viskas atitinkamai kainuoja, o mano atveju aisku bus koks sudniekis, kur kokie sudarankiai bus suknise uztai tas ir daros.

Dar prisiminiau, man Peugeot servise aiskino, kad 1.6HDi varikliai turi liga del to, kad nusilanksto laidas ties fyske kur eina i alkuninio veleno davikli. Del to jie man keite ta fyske berods is statmenos i kampinio tipo, nors ir naudos is to nebuvo... Bet siaip siulau atkreipti demesi i tai, kad nebutinai daviklis gali buti blogas.
  • 0

#90 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 28 - 22:56

Pabandyk, jei dar nebandei, kreiptis į šį žmogų.

zinau,

susisiekiau, telefonu konsultuoja, labai konkretus malonus zogus, bet kad pas ji eile 2 savaites, tureciau nebent masina palikt, jei rastu tarpa paziuretu, o man masina vilniuj reikalinga, as nebent galiu atvaryt ir man turi tvarkyt iskart, o masinos as palikt negaliu. Va tokia ta ir beda, as turiu ir kita meistra, senai varau jam savo kita masina, vienintelis is bedos apibudinimo pasake kas sugede ir buvo SPOT ON su kita masina ne su sia, bet ir pas ji eiles nesveikos O dbr pasake, ziurek alkuninio davikli, jei ne jis, tada lieka kitas daviklis, o kito daviklio pats nenoriu lyst, nes ten kiek zinau, galiu bedu prisidaryt, bet beda ten ir bus.
  • 0

#91 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 28 - 22:58

Bichas ;) lieka tik i Klaipeda pas sauliu lekti :)

nebutinai :) arciau bus pas sauliu i panevezi :)
o siaip senas sargenuose padarytu, bet uzsiemes labai, ir raimis prie akropolio padarytu, bet irgi, uzsiemes labai, o as masinos palikt negaliu. Va tokia ta ir problema, Vilniuj nezinau pas ka dar vaziuot :)
  • 0

#92 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 sausio 28 - 23:12

Zinau, kad 2 davikliai, tikrinom vakar ir virsutini, signalas ant oscilografo toks koks turi buti, bet gal ir ten beda,signala gali duot, bet tarpelis netoks arba jei tas daviklis buvo blogai pastatytas tai galejo galiukas jau but sumaltas velenelio skyvo, nes alkuninio davikli pakeiciau, nepadejo. klaida vistiek ta pati, kad nera sinchrono tarp velenu, o tiksliau kazkaip camshaft sencor no signal, dar ten kazkas buvo parasyta, nepamenu.
gali buti beda ten, nes dirzas keistas nesenai sake pardavejas, buvau dangteli nusiemes, atrodo tikrai naujas, lygtai sake viska keite jis kartu, ir ka zmogus sakes, ta ir radau pakeista, FAPA iskastraves, dusle nauja, rankinis naujas. Pardavinejo nes sonas pamustas... bet gal ir ne del to, gal irgi uzsipypino ieskot del ko nesikuria :) :D tai ir man isude :) nepykstu, nemanau, kad yra nepataisomu bedu, tik viskas atitinkamai kainuoja, o mano atveju aisku bus koks sudniekis, kur kokie sudarankiai bus suknise uztai tas ir daros.

Dar prisiminiau, man Peugeot servise aiskino, kad 1.6HDi varikliai turi liga del to, kad nusilanksto laidas ties fyske kur eina i alkuninio veleno davikli. Del to jie man keite ta fyske berods is statmenos i kampinio tipo, nors ir naudos is to nebuvo... Bet siaip siulau atkreipti demesi i tai, kad nebutinai daviklis gali buti blogas.

as pasikeiciau alkuninio davikli, bet grazinsiu, nes mano geras, o i fyshke ateina kontaktas , tikrinta, ir 406-tam tikrai tiesi fyshke patogiau nei kampine, ant alkuninio, mano manymu, nes nuomones gali skirtis :)
Bet kokie debilai, gali sneket: liga nes fishkes laidai nusilanksto, kad ten gyvenime nekishi nagu, tai kaip gali nusilankstyt....? :fool: va tokie ir dirba :doh: jei kiekviena diena ten ja junginetum, tai sakyciau kad gali nusilankstyt, o jei per 10 metu 1 karta...??? tokiem asilam iskart ir atsakyt, kad shreka susirastu...
Tau dekui uz pagalba, nes drb jau antras busi, kuris lygiai tokius pat sindromus turejai ir gedimas taisomas, taip kaip man meistriukas sake, bet pats ten nebandysiu, visu pirma nzn kaip tiksliai pastatyt ta davikli, ir kompo klaidoms tikrint tp neturiu, ar klaidos dingo po pajudinimo nezinosiu, tai pats ir nelysiu.
  • 0

#93 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 vasario 08 - 18:46

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis. Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi. Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt. Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos. Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...
  • 0

#94 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 vasario 08 - 18:53

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis.
Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi.
Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt.
Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos.
Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...

o kaip ji ten kitaip galima pastatyt,jis isistato i ta vieta ir prisisuka su varzteliu,,ji galima tik pristumt arciau arba atitraukti :pug:
  • 0

#95 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 vasario 08 - 20:47

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis.
Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi.
Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt.
Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos.
Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...

o kaip ji ten kitaip galima pastatyt,jis isistato i ta vieta ir prisisuka su varzteliu,,ji galima tik pristumt arciau arba atitraukti :pug:

o sonu neina nei truputi pasukt? pasidomek :)
O koks tarpas turi buti, naujam ir jau su keistais dirzais? pas mane atitrauke, nepasakysiu kiek, gal 1.5-2mm, na tikrai perdaug nei turetu buti ir dar siek tiek pasuktas sonu. Pastacius kitaip ir priartinus, net nebande griebt.
man tai labaiusiai nepatiko, tas pasukimas sonu... iskart klausimai... ar gali buti kad dantratis siek tiek pasisukes sonu, ar cia tik tokia daviklio uzgaida, buti tam tikru kampu. as manau, kad tas daviklis turetu buti statmenas dantracio plokstumai.
  • 0

#96 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 vasario 08 - 21:29

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis.
Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi.
Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt.
Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos.
Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...

o kaip ji ten kitaip galima pastatyt,jis isistato i ta vieta ir prisisuka su varzteliu,,ji galima tik pristumt arciau arba atitraukti :pug:

o sonu neina nei truputi pasukt? pasidomek :)
O koks tarpas turi buti, naujam ir jau su keistais dirzais? pas mane atitrauke, nepasakysiu kiek, gal 1.5-2mm, na tikrai perdaug nei turetu buti ir dar siek tiek pasuktas sonu. Pastacius kitaip ir priartinus, net nebande griebt.
man tai labaiusiai nepatiko, tas pasukimas sonu... iskart klausimai... ar gali buti kad dantratis siek tiek pasisukes sonu, ar cia tik tokia daviklio uzgaida, buti tam tikru kampu. as manau, kad tas daviklis turetu buti statmenas dantracio plokstumai.

na jai jau meistrai nemoka jo pastatyti ,,,tai nezinau,,as pats keiciau dirza ir buvau nuemes ta davikli,ir vel pastaciau ir del to nebuvo jokiu bedu :pug:
  • 0

#97 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 vasario 09 - 21:57

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis.
Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi.
Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt.
Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos.
Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...

o kaip ji ten kitaip galima pastatyt,jis isistato i ta vieta ir prisisuka su varzteliu,,ji galima tik pristumt arciau arba atitraukti :pug:

o sonu neina nei truputi pasukt? pasidomek :)
O koks tarpas turi buti, naujam ir jau su keistais dirzais? pas mane atitrauke, nepasakysiu kiek, gal 1.5-2mm, na tikrai perdaug nei turetu buti ir dar siek tiek pasuktas sonu. Pastacius kitaip ir priartinus, net nebande griebt.
man tai labaiusiai nepatiko, tas pasukimas sonu... iskart klausimai... ar gali buti kad dantratis siek tiek pasisukes sonu, ar cia tik tokia daviklio uzgaida, buti tam tikru kampu. as manau, kad tas daviklis turetu buti statmenas dantracio plokstumai.

na jai jau meistrai nemoka jo pastatyti ,,,tai nezinau,,as pats keiciau dirza ir buvau nuemes ta davikli,ir vel pastaciau ir del to nebuvo jokiu bedu :pug:

lucky man :)
zinai, kad yra sudarankiu visokiu, as nzn kas ta dirza keite. faktas, kad to daviklio pats galiukas jau nudroztras o ir pats jis jau kabintas, matyt dantracio. Idejus nauja, veikianti davikli, isvis neimanoma uzbrezt. tai sena bandant pastatyt i savo vieta, is n-tojo karto pradejo kurtis, bet va siryt prie -1 bando griebt ir niekaip neuzkuriau...
tai gal per kokia puse milimetro as ji paslinkau arciau dantracio iskart uzkuriau, bet ir silta varikli siandien kurinejant, tai visalaik is 2 karto uzkurdavau. Na bus matyt kaip prie -10 -15 kaip elgsis.
sutinku, kad ten nieko sudetingo, bet teisingai pastacius neimanoma uzkurt :)

Šį pranešimą redagavo 406 GLX: 2011 vasario 09 - 21:58

  • 0

#98 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2011 vasario 09 - 22:27

blm nepagalvojau as savojo pakrutint :wh: :doh: o jei jis pasikreipia vaziuojant masinos neuzgesina ?
  • 0

#99 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 vasario 09 - 22:47

Na kagi, problema buvo ir yra virsutinis (paskirstymo) veleneliu daviklis.
Saulius (Panevezys) pastate, kaip pats sake i nelabai teisinga padeti, tik tuomet uzkuriu, kai pastate nauja davikli i seno vieta, isvis neimanoma uzkurt. Pajungus kompa ir bandant uzvest, kartais rodo sinchronizacija, o kartais nea, uzkurimo metu, tai va ant kurio karto pataikau, taip ir kuriasi.
Jo paties patarimas, jei neuzkuri is keliu kartu, tai isjungt degima, bent 5 sekundem ir po to vel bandyt.
Kolkas po apsilankymo pas ji, tik viena karta ir tai silta varikli neisejo uzkurt iskart, gal is 5-6 kartu, daugiau praktiskai is 1 karto eina. na aisku, dbr ir salciu nera, bus ,matyt, kaip prie artejanciu salciu jis elgsis. Duosiu zinot kolegos.
Beja, jei kas manot, kad toli panevezys, tai tikrai apsirinkat, paprastesnio ir kompetetingesnio meistro su didziuliu ziburiu ieskot reiks, prie mano bedos uztrukom 2 valandas, kurios kainavo 60lt. Buciau turejes litu, buciau daugiau gilinesis, bet visai prastai su valiuta. Spreskit patys, ar brangu ar ne. Lai nesupyksta Saulius, kad as cia apie ji tiek...

o kaip ji ten kitaip galima pastatyt,jis isistato i ta vieta ir prisisuka su varzteliu,,ji galima tik pristumt arciau arba atitraukti :pug:

o sonu neina nei truputi pasukt? pasidomek :)
O koks tarpas turi buti, naujam ir jau su keistais dirzais? pas mane atitrauke, nepasakysiu kiek, gal 1.5-2mm, na tikrai perdaug nei turetu buti ir dar siek tiek pasuktas sonu. Pastacius kitaip ir priartinus, net nebande griebt.
man tai labaiusiai nepatiko, tas pasukimas sonu... iskart klausimai... ar gali buti kad dantratis siek tiek pasisukes sonu, ar cia tik tokia daviklio uzgaida, buti tam tikru kampu. as manau, kad tas daviklis turetu buti statmenas dantracio plokstumai.

na jai jau meistrai nemoka jo pastatyti ,,,tai nezinau,,as pats keiciau dirza ir buvau nuemes ta davikli,ir vel pastaciau ir del to nebuvo jokiu bedu :pug:

lucky man :)
zinai, kad yra sudarankiu visokiu, as nzn kas ta dirza keite. faktas, kad to daviklio pats galiukas jau nudroztras o ir pats jis jau kabintas, matyt dantracio. Idejus nauja, veikianti davikli, isvis neimanoma uzbrezt. tai sena bandant pastatyt i savo vieta, is n-tojo karto pradejo kurtis, bet va siryt prie -1 bando griebt ir niekaip neuzkuriau...
tai gal per kokia puse milimetro as ji paslinkau arciau dantracio iskart uzkuriau, bet ir silta varikli siandien kurinejant, tai visalaik is 2 karto uzkurdavau. Na bus matyt kaip prie -10 -15 kaip elgsis.
sutinku, kad ten nieko sudetingo, bet teisingai pastacius neimanoma uzkurt :)

na tai jai pastatai teisingai,tai gal dirzas neteisingai pastatytas,gal truputi ne vietoi stovi,kitu variantu kaip ir negali buti :dntknw:
  • 0

#100 406 GLX

406 GLX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:peugeot 406 2,2 HDI

Parašyta 2011 vasario 11 - 16:24

blm nepagalvojau as savojo pakrutint :wh: :doh: o jei jis pasikreipia vaziuojant masinos neuzgesina ?

tau mestu klaida, kad nera sinchronizacijos. o tu sakei, kad senas ziurejo, klaidos nemete.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0