Jump to content


Photo

Projektas: 205 XRD


  • Please log in to reply
501 replies to this topic

#421 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2012 September 03 - 12:48

Purtosi, meta baltą dūmą ir sunkiai dirba vos užkūrus? Po kažkiek darbo laiko viskas sunormalėja?
Taip pat - ar sunkiai kuriasi?
Simptomai panašūs į išankstinio pakaitinimo problemą (gal žvakės nešildo dėl kažkokių priežasčių).
O varvėjimas, tai turbūt per pagrindinio veleno salniką arba karterio tarpinę. Čia šiaip burimas iš tirščių :)

tas baltas toks pilkšvas būna , jo darbas sunormalėja , o kuriasi kuo puikiausiai ji ,
aš galvoju kad kuro filtras kaltaas čia ir plius reiketu jau oro pasikeist filtra ,
hmmm.. jauciu kad per akrterio ir per dangteli leidzia virsutini , bet ten hermetiku uzdeta meistro , o neturetu detis tarpine hmm :hmm:

turi detis tarpine.
man lygiai tokie patys simtomai buvo., kai zvakes blogai silde., gaude ora, nusesdavo kuras o uzkurus pilksva duma kaip is garvezio mete ir trukciodavo. o pasilus kurdavosi kaip niekur nieko. susiziurek siuos dalykus.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#422 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 September 03 - 16:02

viskaaas aisku , uzkuriau graziai dirbo , pkeiciau oro ir kuro filtrus , pagazavus uzsigazavoo turbina irsjungiau motora vistieeek gazaaas toliau ejoo kol galiausiai sustojo ir pasmirdoo is tubrinoos , radau problema ,tai buvo turbina , dabaar reik naujoos :hmm:
  • 0

#423 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2012 September 03 - 16:59

kazkoks nesekmingas motoras.. jau kiek i ji sukista :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#424 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 September 03 - 17:14

motoruii tikiuoos nieko nenutiko , na sutvarkytas jis , turbina teks pasikeeeist dabar tik nzn i kokia ar tokia pat ar kazka didesnio hmm.. :hmm:
  • 0

#425 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2012 September 03 - 21:28

motoruii tikiuoos nieko nenutiko , na sutvarkytas jis , turbina teks pasikeeeist dabar tik nzn i kokia ar tokia pat ar kazka didesnio hmm.. :hmm:

tepalo slegi matavais? gal tepalo siurblio voztuvas pastriges ir pucia tau tepalus per visus galus?
  • 0

#426 Audriss900

Audriss900
  • Senbuviai
  • posts 15
  • Automobilis:SAAB 900 AERO

Posted 2012 September 06 - 13:50

Varyk pas Prūsą - patars dėl turbos: Turbinuremontas
  • 0

#427 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 September 09 - 15:43

pakeiciau gera turbina , nauja kuro filtra ir oro filtra nauja , ir du purkstukus pakeiciau , ir beda kat nedirba vienas voztuvas nuo pavaru dezes antras , tad reik vel jamt galva ir keist .... nezinau ar isgalesiu jau tai atlikt ar teks aprduot masina ,nes ziema reiks isvykt mokytis svetur , bet norisi susitvarkyt sita beda nesinori liuto palikt sugedusio :/ taip kad dirba ant tryju voztuvu ir viena reik pasikeist , gal kas turi patarimu kaip ka pigiau ? :hmm: :ax:
  • 0

#428 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2012 September 09 - 18:58

tvarkyt.. jau gaila, kiek masina seimininkus gali bekeist.. arba dek geraji 1,9d motoriuka.. tas 2.1 nenusisekes damustas..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#429 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 September 09 - 19:40

tai va nenooriu niekad sio atiduoot cia mano visa sirdis sudeta mano pugas !!! daugiau nebekeliaus niekur , bet ta voztuva viena pasikeist reik ,ir kiek laikys tiek o per ta laika reik susikaupt naujam varikliukui pinigu tada :)
  • 0

#430 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2012 September 10 - 07:09

nukelsi galva ir matysi.. gal meistrelio brokas koks...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#431 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 October 12 - 16:16

isardytas visas variklis iskeltas ,na ka tiesiog galvoje nesuprantami dalykai , visu pirma likusios senos nuluzios detales kur stumokliai ,nesuprantu kaip bunant meistru galima tokiu dalykus palikt ir nepastebet ,nezinau is kur tokiu meistru save vadinanciu atsiranda sitoj zemej , dabar kartu su kaimynu pas ji garazeli viska tvarkomes zmogiskai ,nupirktas naujas variklis grazus 2.1 toks pat ,kompresija patikrinus tiesiog kaip naujai sutvertas variklis ,kai stovejes metus laiko,o kaina 320lituku tekainavo,tad ji mantuosiu artimiausiomis dienomis i puga pasilikau tik savo turbo ir siurbli nes jie geri , tikiuosi kitos savaites begyje jau isriedet su kuo puikiausiai dirbanciu liutuku + pakeiciau galinias kaladeles ir priekinius diskus su kaladem. :)
  • 0

#432 Audriss900

Audriss900
  • Senbuviai
  • posts 15
  • Automobilis:SAAB 900 AERO

Posted 2012 October 15 - 22:51

Aš apšalęs... Kaip kokia Kristina iš Kingo... Na ir kantrybė žmonių :)
  • 0

#433 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • posts 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Posted 2012 October 16 - 07:42

tai va nenooriu niekad sio atiduoot cia mano visa sirdis sudeta mano pugas !!! daugiau nebekeliaus niekur , bet ta voztuva viena pasikeist reik ,ir kiek laikys tiek o per ta laika reik susikaupt naujam varikliukui pinigu tada :)

http://www.autogidas...0124166736.html
:doh: burtininkai seimininkai pas ta Puga...
  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#434 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2012 October 16 - 08:40

http://www.autogidas...0124166736.html
:doh: burtininkai seimininkai pas ta Puga...

ajomajo... :wacko:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#435 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 October 16 - 09:03

neburtininkai tiesiog viskas sutvarkoma kad eksplotuot galima butu automobili tvarkingai ir riedetu gerai , tiesiog nuo 8 metu norejau sios masinos su gera trauka , maniau isvis jos neparduosiu ,bet mokslas svarbiau uz automobili , o as isvykstu svetur studijuot tad ,o ji garaze vieta uzimtu namie tik , tad viska sutvarkyt noriu spet , praeit TA ir perleist tvarkinga automobili ! ne taip kaip pats gavau su pilna bedu bedeliu :) , nesukinekit galvu mieli klubieciai kartais gyvenime tenka pasirinkt cia mano 5 tasis peugeot automobilis !! ir visus juos puoselejau restauravau ir mylejau . :good:
  • 0

#436 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2012 October 16 - 09:25

nu as kaip ir esu minejes pries keleta metu paimciau priekabikei tampyt uz kokia stukyte.. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#437 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 October 16 - 09:32

na kebulas vientisas galbut ir vertas tiek , nes stovis kebulo lb geras plius ir tai uz kiek ji parduodama yra jau esu minuse :) nemanau jog masian si tinakma kazka tampyt ji kuo puikiausiai sutvarkyta yra eksplotuot keliuose ir smagiai riedet !tiesiog i tinkamas rankas papuole ,jog butu sutvarkyta :)
  • 0

#438 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • posts 1,178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Posted 2012 October 16 - 10:21

na kebulas vientisas galbut ir vertas tiek , nes stovis kebulo lb geras plius ir tai uz kiek ji parduodama yra jau esu minuse :) nemanau jog masian si tinakma kazka tampyt ji kuo puikiausiai sutvarkyta yra eksplotuot keliuose ir smagiai riedet !tiesiog i tinkamas rankas papuole ,jog butu sutvarkyta :)

Uz tokia suma kiek nori tikrai neparduosi, nebent rasi toky paty 205 fana, uz tokius pinigus galima paimti 10 metu senumo zymiai komfortiskesny auto
  • 0

#439 adamsus

adamsus
  • Senbuviai
  • posts 68
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 Turbo Diesel 2.1

Posted 2012 October 16 - 10:29

na tik megejai tokiu automobiliu ,kurie megsta iskirtinuma atkreipia demesi plius kuro saunaudos isties mazos ir trauka jo labai labai gera !, tikrai nesiruosiu leist kainos kuri itin juokinga butu :) be to cia nera galutine kaina kuri siuo metu parasyta ,ji derinama
  • 0

#440 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2012 October 16 - 10:52

na kebulas vientisas galbut ir vertas tiek , nes stovis kebulo lb geras plius ir tai uz kiek ji parduodama yra jau esu minuse :) nemanau jog masian si tinakma kazka tampyt ji kuo puikiausiai sutvarkyta yra eksplotuot keliuose ir smagiai riedet !tiesiog i tinkamas rankas papuole ,jog butu sutvarkyta :)

na kaip sakant mano reikalas pasiulyt. Daugiau kazkaip gaila moket, nes tendencija aiski, per pirmus metelius kokius 3k dar reiks sukist:)

R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users