Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Mantas_lt Peugeot 106


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#41 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 15 - 21:34

Zidanai, ačiū už info, dabar jau kaip ir aišku kam skirtos visos tos trys lemputės.
O gal galėtum patikslinti kokioje komplektacijoje pas tave ta lemputė užsideginėjo? Pas mane 1.1 XR‘e tai net nėra jokių laidų į katalizatorių nuvestų. 1.4 Xsi spėju irgi nieko tokio neturi (bet čia labiau spėjimas, nes maniškiame katalizas išpjautas)

Audriau, na jo.. žaidžiu :D
Bet va, galų gale žaidimai su tais prietaisų skydeliais baigėsi.
Galutinis rezultatas atrodo taip
Posted Image
Vis dėlto netalpinau aš to tachometro į savo senąjį VDO skydelį, o paėmiau ir susidėjau „naująjį“ 5 jungčių. Kodėl aš iškart taip nesugalvojau : D daug paprasčiau šitaip.

Na, kad tai pasiekčiau vis tik reikėjo pasidaryti tą 5‘ą kištuką, pasisekė, kad suradau puikiai tinkantį 6 kontaktų kištuką. Tip Top užsideda ant tos 5 skydelio jungties.
Posted Image
Iš tų 6 kontaktų skydelyje reikalingi tik 3 :)
2 kontaktą reikėjo prijungti prie mėlyno7(dėl kuro lemputės)
3 kontaktą reikėjo prijungti prie mėlyno6(dėl kuro rodyklės)
6 kontaktą reikėjo prijungti prie balto3(dėl kuro rodyklės su lempute, laikrodžio apšvietimui, pačiam laikrodžiui ir dar ten kažkam)
Posted Image
Taip pat dar įtvirtinau į geltoną kištuką tachometro signalo(geltonas2) ir įžeminimo(geltonas1)(tą įžeminimąp paėmiau iš balto3) laidus.Po visų operacijų viskas atrodė taip
Posted Image
Posted Image
Dabar mano mašiniukui galima jungti ir 5 jungčių ir 4 jungčių skydelius. Universalus laidynas :D


Dėl aušinimo skysčio temepratūros rodyklės
Tačiau vis tik viena problema – nieko protingo aušinimo skysčio rodyklė nerodo.
Kaip anksčiau minėjau, kad pas mane nėra aušinimo skysčio temperatūros sensorių.. na nuspangau ten bišiuką : ) tas sensorius pas mane yra, bet kaip suprantu, tų sensorių įvairių yra ... :blink: :
Posted Image
čia juos ištraukiau iš intercars el.katalogo.
Iki šiol mąsčiau, kad pas mane toks sensorius, kuris tik „duoda žinot“ kai temperatūra užkyla iki tam tikros ribos (originaliam skydelyje vien tik lemputė ir stovi, nėra jokių rodyklių)
Dabar peržiūrėjęs įvairius tuos sensorius suabejojau.. :hmm:
Vis tik pas mane stovi žalios spalvos dvikontaktis, o į tuos „duodančius žinot kai jau blogai“ man panašiausi pirmi du, nes turi tik po vieną kontaktą.(na ir jų el schema tokia On/Off principo)
dar priedo, tie dvikontakčiai keičia savo varžą nuo aušinimo skysčio temperatūros.
Ties šita vieta ir susimąsčiau..
Už aušinimo skysčio rodyklės būseną atsakingas Žalias4 kontaktas, o pas mane į skydelį jis net neateina.
Posted Image
Pabandžiau aš nuo to sensoriaus atsivest laidus iki salono, pamėginau nuo pirmo kontakto prijungt prie Žalias4 – rodo grybą, nuo antro kontakto – tas pats, vis tiek grybą rodo.. :hmm:
Šiaip aš juos dar su voltmetru tikrinau, tai kažkurio iš tų dviejų kontaktų įtampa kaip ir keitėsi variklį užkūrus.(bet čia negaliu garantuoti, pas mane tas voltmetras toks pusiau veikiantis... :blush: )
Pasižiūrėjau į degimo sistemos el.schemą
Posted Image
Tai čia rodo, kad į to sensoriaus vieną kontaktą ateina įžeminimas, o iš kito išeina signalas į kompą.
Tai iš viso šito padariau išvadą, kad šiaip sensorius siunčia temperatūrą į kompą, o pats kompas tada žiūri:
jei temperatūra >= Pavojinga Temperatūra, tada uždegam pavojaus lemputę
Bet kaip man išgauti normalų temperatūros signalą, pagal kurį veiktų mano temp rodyklė taip ir neišmąsčiau..
Galvoju gal kompas ten kažkaip apdoroja tą sensoriaus varžų pokytį ir tada sugeneravęs savo voltinį signalą, pasiunčia jį į Žalias4 kontaktą tai rodyklei?..

Šiaip čia daug visko primaliau, niekas man čia neaišku, tiesiog surašiau pastebėjimus, gal kas žinos kaip čia ištikrųjų turi būti ir pasidalins savo žiniom/pastebėjimais ir panašiai. To labai ir tikiuosi :ax:

Na o pokolkas džiaugiuosi gerai veikiančiu tachometru ir nuliniu kilometražu :D
Maksimalias apsukas rodė kažkur ties 6500-6700, tai manau nemeluoja, nes kiek primenu apie tiek ir turi būti, 90kmh važiuojant 5 bėgiu apie 3000Rpm.

Visumoj - patenkintas B)
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#42 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2011 vasario 15 - 21:47

Zidanai, ačiū už info, dabar jau kaip ir aišku kam skirtos visos tos trys lemputės.
O gal galėtum patikslinti kokioje komplektacijoje pas tave ta lemputė užsideginėjo? Pas mane 1.1 XR‘e tai net nėra jokių laidų į katalizatorių nuvestų. 1.4 Xsi spėju irgi nieko tokio neturi (bet čia labiau spėjimas, nes maniškiame katalizas išpjautas)

Pas mane užsideginėjo pas TU1M variklį.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#43 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 15 - 23:16

Pas mane užsideginėjo pas TU1M variklį.

Pas mane irgi TU1M variklis (HDZ versija), 92metų.
Pas tave gal tas TU1M jau porestaile stovi?

Mane domina, nuo ko priklauso tas katalizatoriaus daviklis, ar jis čia nuo komplektacijos (XN,XR,XS,XT) priklauso, ar čia nuo laidos (S1 arba S2) :ax:
Spėju, kad pas tave arba S1 XT/XS arba S2 koks nors.
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#44 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2011 vasario 16 - 12:19

Pas mane irgi TU1M variklis (HDZ versija), 92metų.
Pas tave gal tas TU1M jau porestaile stovi?

Mane domina, nuo ko priklauso tas katalizatoriaus daviklis, ar jis čia nuo komplektacijos (XN,XR,XS,XT) priklauso, ar čia nuo laidos (S1 arba S2) :ax:
Spėju, kad pas tave arba S1 XT/XS arba S2 koks nors.

Pas mane taip pat 92 metų HDZ versija. Komplektacija XN. Visiškai plika. Net veidrodėliai reguliuojami tik iš lauko pusės :D
Kitose komplektacijose tokios klaidos nesu apturėjęs.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#45 audrius_nitro

audrius_nitro
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Puegeot 106 gti

Parašyta 2011 vasario 16 - 12:57

000.000. spidometras. grazu:DD
  • 0

#46 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 vasario 16 - 13:18

ant senojo skydelio kuris atliko ir atsukau :D
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#47 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 16 - 16:30

Pas mane taip pat 92 metų HDZ versija. Komplektacija XN. Visiškai plika. Net veidrodėliai reguliuojami tik iš lauko pusės :D
Kitose komplektacijose tokios klaidos nesu apturėjęs.

Na nustebinai mane su šita naujiena :blink: tai nuo ko čia tada priklauso tokie navarotai.. :hmm:
pas mane net laidas dėl to katalizatoriaus iki skydelio neatvestas :ax: (žalias5)

Audriau, joo.. "naują mašiną įkirtau" :D :blush:
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#48 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 vasario 17 - 10:42

Del temperaturos, tai manau tau uztektu daviklio Nr3. Jis mase gauna per korpusa ir vienas jo kontaktas priklausomai nuo temperaturos keicia varza, o antras kontaktas paduoda mase uzkaitus iki 120 laipsniu ir uzdega STOP lempute.
  • 0

#49 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 19 - 18:50

Del temperaturos, tai manau tau uztektu daviklio Nr3. Jis mase gauna per korpusa ir vienas jo kontaktas priklausomai nuo temperaturos keicia varza, o antras kontaktas paduoda mase uzkaitus iki 120 laipsniu ir uzdega STOP lempute.

Ačiū, Maiklai, už paaiškinimą, dabar net ir elektros schemą to Nr3 supratau :blush:
Na reikės gal kada pažaisti su tais temperatūros davikliais.
Man tik pokolkas neaišku, kaip tą Nr3 reiktų prijungt.
Nes pagal variklio el.schemą, tai į vieną kontaktą ateina masė, o iš kito išeina informacija.
Tai jeigų aš tiesiog prijungčiau Nr3 - neatitiktų kontaktai.(na nes tam nr3 davikliui tos masės ir nereikia paduot)
Na čia reikėtų detaliau pasidomėti ir pasižaisti, kad suderintum ten viską.

O pokolkas viena naujiena - įsigijau naujus ratų gaubtus žiemos sezonui :ax:
Seniai ieškota, galų gale rasta. ačiū Edis_vln
Posted Image
^_^
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#50 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 vasario 19 - 21:14

Man tik pokolkas neaišku, kaip tą Nr3 reiktų prijungt.
Nes pagal variklio el.schemą, tai į vieną kontaktą ateina masė, o iš kito išeina informacija.
Tai jeigų aš tiesiog prijungčiau Nr3 - neatitiktų kontaktai.(na nes tam nr3 davikliui tos masės ir nereikia paduot)

El. schemoje manau temperaturos dacikas (gauge su rodykle) ir per aukstos temperaturos (120 laipsniu pagal Nr3 davikly) lempute yra pazymeti atskirai, nesvarbu kad realiai jie abu pajungti prie to pacio daviklio (nr3). Prietaisu skydelyje, temperaturos gauge turi tris kontaktus, 1 pliusas, 2 minusas ir 3 signalas is temperaturos daviklio. Siandien kaip tik savo 205'ame jungiau temperaturos davikly ir viskas gerai veikia. Jei reikes, galesiu ir schema papiesti.
  • 0

#51 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 21 - 20:56

El. schemoje manau temperaturos dacikas (gauge su rodykle) ir per aukstos temperaturos (120 laipsniu pagal Nr3 davikly) lempute yra pazymeti atskirai, nesvarbu kad realiai jie abu pajungti prie to pacio daviklio (nr3). Prietaisu skydelyje, temperaturos gauge turi tris kontaktus, 1 pliusas, 2 minusas ir 3 signalas is temperaturos daviklio. Siandien kaip tik savo 205'ame jungiau temperaturos davikly ir viskas gerai veikia. Jei reikes, galesiu ir schema papiesti.

Na taip, pačiame skydelyje kaip ir sakei - tenai trys kontaktai rodyklei (taip pat kaip ir kokioj kuro rodyklėj) ir temperatūros lemputė - atskirai viskas.

Man kas neaiškiausia, ar nusipirkus tą NR3 daviklį, jį įgrūdus į variklį, ar atitiks pačio daviklio kiekvieno kontakto duodama informacija, su tuo, ko tikisi mano biednas kompas.
Va schema iš autodatos:
Posted Image
Tai čia matosi, kad į vieną daviklio kontaktą ateina minusas("battery -" kaip autodatoj rašo), o iš kito kontakto eina signalas į kompą.
Tai va, kas man neaiškiausia, kad pažiūrėjus dar kartą į to NR3 el.schemą
Posted Image
matosi, kad jam paduoti minuso nebereikia, ir jis abiem kontaktais pats išsiunčia medžiagą.
Tai ties šita vieta man atrodo gali būti nesutapimų..

Na bet nežinau, manau, reiktų gal iš xsi kada išsisukti tą daviklį ir pamėginti pajungt.
Bet pokolkas, vis tik manau, kad niekas ten nesuveiks taip tiesiogiai :blush:

Tiesa, klausimas:

temperaturos gauge turi tris kontaktus, 1 pliusas, 2 minusas ir 3 signalas is temperaturos daviklio

Pas tave 205'am signalas ateina tiesiai iš daviklio, ar ten kažkur per kompą praeina ir tik tada į dačiką?
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#52 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 vasario 22 - 08:13

Jei pastebi el schemoje "Battery -" laidai net neturi numeriu, tai ten tik schematiskai pazymeta, kad tas daviklis dar gauna mase, bet mases kontakto atskiro ant jo nera, mase jis gauna per korpusa. Nzn koks daviklis dabar pas tave, bet jei toks kaip Nr1 ir nors jis tik su vienu kontaktu, bet ant jo uzmautoje fyskeje yra du kontaktai (du laidai atvesti), tai 99% kad pakeitus davikly y Nr3 ir pajungus skydely su temperaturos rodykle, viskas turi veikti. Nemanau kad dare skirtingas pravodkes del kiekvieno skirtingo daciko. Nezinau koks pas tave ten ypurskimas ir kas per kompas, bet dazniausiai temperaturos dacikai buna atskiri kompui ir prietaisu skydelio rodyklei. Speju kad kompui skirtas Nr4 dacikas.
  • 0

#53 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 22 - 10:25

Jei pastebi el schemoje "Battery -" laidai net neturi numeriu, tai ten tik schematiskai pazymeta, kad tas daviklis dar gauna mase, bet mases kontakto atskiro ant jo nera, mase jis gauna per korpusa.

Rimtai, tik dabar pastebėjau, kad nesunumeruota :)
Ačiū už pastebėjimą :good:

Nzn koks daviklis dabar pas tave

Pas mane stovi žalias su dviem kontaktais (na kaip Nr4 manyčiau), o laidyno fiškėje kiek atsimenu irgi du laidai ateina.

Nemanau kad dare skirtingas pravodkes del kiekvieno skirtingo daciko.

Logiškai mąstant tai tikrai nevertėtų dėl tų daviklių, keisti laidyną..
Tikiuosi, kad taip ir yra :)

Nezinau koks pas tave ten ypurskimas ir kas per kompas, bet dazniausiai temperaturos dacikai buna atskiri kompui ir prietaisu skydelio rodyklei. Speju kad kompui skirtas Nr4 dacikas.

Bosch mono-jetronic A2.2 mono įpurškimas.
Dėl atskirų daviklių, tai kiek žiūrėjau el.schemas tiek savo 1.1, tiek 1.4xsi - parodytas tik vienas "coolant temperature sensor". 205'am kiek mačiau irgi tik vienas nurodytas, tai jeigu realybėj pas tave irgi tik vienas stovi, tai gal tais metais, pežo dar tik po vieną talpindavo? :blush:
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#54 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 22 - 11:36

Šiek tiek ne į temą..
Prisminęs gražius orus ir organizuojamus slalomus, suklijavau savo slalomų važiavimus į vieną video :blush:
Posted Image
Tsakant, laukia naujas sezonas :lyzht: :wh:

:pug:
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#55 audrius_nitro

audrius_nitro
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Puegeot 106 gti

Parašyta 2011 vasario 22 - 12:32

grazu! as taj garantotaj pamirsciau kur vaziuot ir pasiklysciau :D
  • 0

#56 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 vasario 22 - 16:57

ojojoi kaip siubuoja, arku ratai neliecia ant posukiu?
  • 0

#57 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 vasario 22 - 17:30

Pirmą kartą pirmam važiavime kai važiavau ir pasiklydau trasoj ^_^
kitam važiavime gal du kuoliukus numušiau.
Bendroje lentelėje likau ten kažkur gale pačiam :blush:
Kitus kartus jau normaliau sekėsi :)
Dėl arkų, priekyje nesiliečia nei kiek, galė lietėsi, o dabar jau irgi nebesiliečia :ax:
(arkos kantą užplojau)

ojojoi kaip siubuoja

Stock auto, ko norėt :wh:
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#58 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 kovo 21 - 16:12

Mažas atnaujinimas.
Ruošiantis vasaros sezonui įsigyjau dvi „naujas“ padangas :)
Posted Image
Posted Image

Continental contiEcoContact 3 165/65 r13, eis ant platukų priekyje.
„naujom“ aš jas vadinu todėl, kad jos dar nebuvo užmontuotos, bet pagamintos 2007 metais, todėl ir vieneto kaina ne 160lt bet 75lt :)
Protektoriaus 7mm, na žiūrėsim kaip ten bus su sukibimu ir kitom savybėm. Anksčiau važinėjau su daug senesnėm padangom ir 2-3mm protektoriaus :D tad labai įdomu kaip sukibimas pasikeis.

Dėl padangų amžiaus
Gal kas nežinojot, bet padangų pagaminimo data yra nurodyta ant pačios padangos – taip vadinamasis DOT‘as. Tai yra 4 skaitmenų kodas. Pirmi du nurodo pagaminimo savaitę, o paskutiniai du – metus.
Jei DOT skaičiuko nerandate išorinėje padangos pusėje – jis turėtų būti vidinėje.

Posted Image
Pavyzdžiui ši padanga buvo pagaminta 2007m 8savaitę.

Tačiau jeigu padanga senesnė nei 2000-jų metų, DOT‘as būna triženklis.
2 pirmi skaitmenys – pagaminimo savaitė metuose, paskutinis skaičius nurodo pagaminimo metus (9x m.)
Posted Image
Pvz. Šita padanga yra pagaminta 1991m 13savaitę.

Tiesa, jei kam įdomus naujų, bet nenaujų padangų pirkimas, galite užsukti į KELIAS parduotuvę, aš iš ten pirkau.

tiek šiam kartui :)
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#59 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 balandžio 01 - 22:14

Na va, atėjo metas keistis ratus į vasarinius, tai ta proga mašina garažiuke ir bus atliekama nemažai taisymo darbų : )
Posted Image
Reikės sankabą pasikeisti, važiuoklės bildukus pašalinti, kitas smulkmenas sutvarkyti ir išsirinkti kokius ratus vasaros sezonui mautis.
Tikiuosi padėsit išsirinkti, nes pats dar neapsisprendžiau :blush:
Galimi variantai, tokie:

Nr1 R15 ATS cups
Posted Image
Nr2 R13 ATS capri
Posted Image
Nr3 R15 BBS RS
Posted Image
Nr4 R18 Ferrari 360
Posted Image

Man labiausiai tai šitie ketvirti gražiausi, ką jūs manot? :ax:
Galėčiau be padangų važiuot, taip sutaupyčiau nemažai :)
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#60 cvekas

cvekas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 206 Dyzelis '00

Parašyta 2011 balandžio 01 - 22:34

1.
  • 0
Fanas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0