Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#221 Svečias_Gandras_*

Svečias_Gandras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:19

lygiai tokia pati beda buvo pries metus man nutike, irgi sprendziau ivairius remonto variantus. pakako pakeisti kuro filtra ir viskas susitvarke. taigi pradekit nuo paprasciausiu problemos sprendimo budu.
  • 0

#222 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 11:12

ysitikint ar tai tas siurblikas gale knisa prota galima taip ypili pilna baka saliuros ir jei netrukcioja tai tada tas siurblikas, nes kai bakas pilnas, netrucioja o kai lieka 20litru ar maziau pradeda trukciot. bmw taip bent jau , vazinejau su tds buvo siurblikas nusisoves irgelbejo tai kad teko pastoviai laikyt nemaziau 20litru

tau bako siurbliukas neperpumpuodavo kuro i kita baka del to ir trukciojo, rodidavo kad kuro yra bet gezdavo. greiciausei tarpine pramuse tarp vairo ir sedines <_< .

Šį pranešimą redagavo genadi: 2007 gruodžio 14 - 11:19

  • 0

#223 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 14:07

shlangutes dar paziurek, nes buvo tokiu variantu kai draugelis jau pradejo siurblio ieskoti o pasirodo shlandutes reikejo uz 20lt :D
  • 0

#224 Svečias_jarutis_*

Svečias_jarutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 22:44

Stormaz kas per slangute? nes pas teva tas pats pip, irgi taip budavo kad prigesdavo ir nenorejo vaziuot, taip pat blogai kures. tad daba ji nusipirko ta siurbl (uz 750 lt) ir dabar isvis pilnas PIP, masina nenori kurtis nors tu ka, tas kitas siurblis pumpujo, bet nesikuria. kas geletu buti ?
  • 0

#225 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 14:58

mano draugui sunkei kuresi kartais isvis neuzkurdavo. apsukos sokinedavo net uzgesdavo. jam kazkokia ten slanga buvo jai reikia galiu paklausti ;)
  • 0

#226 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 21:43

Stormaz
kas per slangute? nes pas teva tas pats pip, irgi taip budavo kad prigesdavo ir nenorejo vaziuot, taip pat blogai kures. tad daba ji nusipirko ta siurbl (uz 750 lt) ir dabar isvis pilnas PIP, masina nenori kurtis nors tu ka, tas kitas siurblis pumpujo, bet nesikuria. kas geletu buti ?

o kur pirko ta siurbli cia tas kur i baka dedas ar kuris prie variklio ? neblogai butu gaut kordinates kur pirko ta siurbli nes jauciu kad man ji taip pat reiks pasikeist.
  • 0

#227 Svečias_jarutis_*

Svečias_jarutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 22:12

na va, tevas vakar prasikruso su pugu visa diena. ir gavos taip pasikeite siurbli, bet napataike pagrindinio dirzo ant vietos. todel itariu neuzkure is pirmo karto (gal) , paskui uzdejo gerai, bet vel neuzkure, galiausiai ikiso sena siurbli(tas kur prie varyklio) ir seip netaip uzkure. mano galva tai sudina siurbli jam ikiso, arba kaip jis sako nelaiko kazkoks tai voztuvas. nes pripumpuoja saliaros, isijungia irvel visa saliara subega i baka. na chebra tarkit savo zodi. o del siurblio tai rado grigaiciose srote. tame siurbliuke kur pirko buvo pakeistas kazkos daviklis, na ir dar skaiciukai ant jo neatitiko su esamu siurbliuku. gal del to nesiukre?
  • 0

#228 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 17 - 22:05

na va, tevas vakar prasikruso su pugu visa diena. ir gavos taip pasikeite siurbli, bet napataike pagrindinio dirzo ant vietos. todel itariu neuzkure is pirmo karto (gal) , paskui uzdejo gerai, bet vel neuzkure, galiausiai ikiso sena siurbli(tas kur prie varyklio) ir seip netaip uzkure. mano galva tai sudina siurbli jam ikiso, arba kaip jis sako nelaiko kazkoks tai voztuvas. nes pripumpuoja saliaros, isijungia irvel visa saliara subega i baka. na chebra tarkit savo zodi.
o del siurblio tai rado grigaiciose srote.
tame siurbliuke kur pirko buvo pakeistas kazkos daviklis, na ir dar skaiciukai ant jo neatitiko su esamu siurbliuku. gal del to nesiukre?

oi lempike prietaisu skydeli nedege ? daviklis, cia ir bus ko gero problema nes jis kazkaip ar reguliuja kuro spaudima ar dar kazka nes man kompas ant to daviklio nieko neparode o kolegai kuris turi 2.0 hdi tik 66kw parode kad yra pavarges tas daviklis ir todel slopdavo panasiai prie2000 apsuku mane daugiau domina kuro siurblys kuris yra bake nes kazkaip keistai jis man burbuliuoja. prie variklio daviklio kaina 700lt . gali buti kad tavo tevuka apstume
  • 0

#229 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 18:48

o neatkreipiai demesio ar kuro po masina neprilash?
  • 0

#230 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 21:39

nu ne sausa ten visur sakau gal koks vakumas bake susidare tai paemiau ir isidejau universalia kuro bako probke ir kol kas negeso
  • 0

#231 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 19 - 12:51

gal kaiptik ora gaudo
  • 0

#232 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 21:24

Pivopei, o po bako kamščio keitimo kiek jau pravažiavai be gesimų? Pas mane gesinėja, tai daug pasakoti visokių brangių variantų padaryta ir diagnostikoj rekomenduota daryti. Bet pastebėjau, kad atsukus bako probkę sakyčiau smarkiai atsikvepia bakas ir net girdisi, kaip iš kažkur nubega saliara. Dabar kas 25 km atsidarinėju baką, kad tą vakuumą panainikti. Kol kas tik 100 km be gesinėjimų pravažiavau, žiūrėsma, kas bus toliau
  • 0

#233 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 23:06

IS PATIRTIES zemo slegio siurbly (bake) jo slegy mato prijungus prietaisa pries kuro filtra ar po jo kazka panasaus y barometra (lygtai 0,6bar) jei tiek nesukele hdi nesikure.. Auksto slegio siurblys jei nesukelia pakankamo auksto slegio diagnostinis kompas mato pries purkstukus stovi daviklis (diagnostikai butu mate) . Pats buvau susirades auksto slegio siubly tauragei uz 500lt. Tavo atveju pirma reiktu pabandymui idet kita auksto slegio voztuva del jo gali trukciot .
  • 0

#234 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 18:33

Anot diagnostiko, bake esantis siublys sukelia iki 7-8 Bar slėgį iki kuro filtro. Pačiame kuro filtre galvoje yra redukcinis vožtuvas, kuris mažina slėgį iki 2 Bar. Taip kad su barometru reikėtų matuoti du slėgius - iki ir po kuro filtro. Aukšto slėgio siublio parodymus per diagnostiką rodo, tai tiesa. Su senuoju slėgio reguliatoriumi akivaizdžiai buvo galima matyti, kol nesukėlė iki ~180 Bar slėgį, tol nesikūrė. Simptomai buvo tokie, kaip, Dauls, rašei - sunkiai kūrėsi ir kartais sutrūkčiodavo, ko pasekoje variklis užgesdavo. Bet aš gi gruodžio pradžioje pasikeičiau į naują tą reguliatorių. Tris savaites buvo ramu. Dabar vedasi labai gerai (išskyrus po užgesimo), trūkčiojimo nerasta, bet užgęsta visiškai nei iš šio nei iš to. Šiandien tai visiški ragai - kieme per 5 minutes užgeso 3 kartus. Linkstu link aukšto slėgio siublio keitimo, nes jau juodai užkniso mane tas š..as liūtas :wacko: :angry: .
  • 0

#235 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 04 - 23:28

suklydau 6bar zemiau neatsidaro kuro filtre voztuvas. man buvo variantas pirkau peza nesikurenty laidas salia antro voztuvo nutrukes. rimti bachurai rado uzkure diagnostinis kompas auksto slegio siurblys sukele zema slegy kures vaziavo pardaviau be problemu :) kaip susitvarkysi ar pasikeisi kanors parasyk idomu. Seip draugo ww bora 1.9 tdi svaigsta salta normaliai kures silta 20s reik pazulint sako meistrai siublys bet dyrba lygiai gerai netrukcioje, manau kad pas peza netaip buna. :)
  • 0

#236 Svečias_Mantux006_*

Svečias_Mantux006_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 05 - 00:07

mano hdi irgi nesikuria kai pasalo. bet vos viena syki uzkurus sekanti karta kuriasi kaip uoga. siurbli tikrino sake puikei veikia, zvakias tikrino veikia. gal spaudimo mazai kol saltass? gal kuro filtra keisti? dar pacituosiu kazkur nukopinau "Man taip pat buvo, nei salta nei silta nesivesdavo, uztraukus ja viskas gerai huh.gif , tai nuvariau pas mestrus ir paske kad auksto slegio reguliatorius nuejas, ir pro atsidariusi voztuva iseina slegis kurio reikia starto metu. " tai prisiskaiciau cia daug, net baisu darosi.
  • 0

#237 Svečias_egida_*

Svečias_egida_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 14:13

gal tada patarsit kur kaune galeciau pasitikrinti siurbli?
  • 0

#238 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 16:01

Pivopei, o po bako kamščio keitimo kiek jau pravažiavai be gesimų? Pas mane gesinėja, tai daug pasakoti visokių brangių variantų padaryta ir diagnostikoj rekomenduota daryti. Bet pastebėjau, kad atsukus bako probkę sakyčiau smarkiai atsikvepia bakas ir net girdisi, kaip iš kažkur nubega saliara. Dabar kas 25 km atsidarinėju baką, kad tą vakuumą panainikti. Kol kas tik 100 km be gesinėjimų pravažiavau, žiūrėsma, kas bus toliau

maziausiai koki 1000 km sakau gal tame beda ir buvo o tu pabandyk nusipirkt universalia propke jo nebrangios manau kiekvienoj degalinej turi parsiduot
  • 0

#239 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 16:14

siaip tai kuro siurblio kur bake garsas nekoks kartais buna o dabar per salcius ypac padazneja tas burbuliavimas :angry: na o naujo kaina nemaza.Svarbu nebegesta kolei kas.
  • 0

#240 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 17:57

zinai kaip man buvo, buvo uzsikises sytelis bake, kur plude stovi,irgi gesdavo ir trukciodavo, bet kai issivaliau tai pagijo, pabandyk, daug darbo nereikalauja :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 17

narių: 0, svečių: 16, slaptų narių: 0


    Facebook (1)