Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#241 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 19:00

Valiau tą sietelį bake, nors ten nelabai buvo ką valyti. Po to vis tiek gesinėjo. Vėliau aiškinausi vakuumavimosi priežastį, nors nieko įtartino neradau, prapūtinėjau visus alsuoklio vamzdelius ir tiek. Ale nuo to laiko nebesivakumuoja bakas! Nebėra to oro pasiurbimo ir saliaros gargaliavimo atsukus bako kamštį. Po to dar dėl visa ko buvau išėmęs kuro siurblio reguliatorių - švarus, nieko įtartino. Po viso šito per savaitę nuvažiavau ~ 300 km. Tfu tfu tfu per kairį petį, kol kas negeso.
  • 0

#242 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2008 sausio 06 - 20:45

zinai kaip man buvo, buvo uzsikises sytelis bake, kur plude stovi,irgi gesdavo ir trukciodavo, bet kai issivaliau tai pagijo, pabandyk, daug darbo nereikalauja :beer:

Tik paskui gerai reikia uzversti plastikini zieda.
Bo gerai neuzverzus, gaunasi nesandarumas sistemoje. Ir prasideda ....
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#243 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 22:02

Tik paskui gerai reikia uzversti plastikini zieda.
Bo gerai neuzverzus, gaunasi nesandarumas sistemoje. Ir prasideda ....

na kaip buvo taip ir reikia padaryt, bet tas nesandarumas, kad paskui salera gali laistytis? kas kita?
  • 0

#244 Svečias_Mantux006_*

Svečias_Mantux006_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 23:01

man tikrino Panevezyje.
bet kiek draugas patare gerai diagnostika kaune daro http://www.autodiagn...ontact&Itemid=3
  • 0

#245 Svečias_Mantux006_*

Svečias_Mantux006_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 23:02

lauksiu atsiliepimu
  • 0

#246 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 19:38

siaip tai kuro siurblio kur bake garsas nekoks kartais buna o dabar per salcius ypac padazneja tas burbuliavimas :angry: na o naujo kaina nemaza.Svarbu nebegesta kolei kas.

RESTAURAVAU 100lt idejo nauja viska ir kaip naujas vaziavo jei tau del jo galva skauda Kaune nuo masinu turgaus link palemono pavazeves 150metru garazai po desine adreso neatsimenu lygtais tylta reik pravaziuoti ir nedavaziuoti ziedo. 10 min uztrunka jei isimta atvezi
  • 0

#247 Svečias_rittitutis_*

Svečias_rittitutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 30 - 15:44

Sveiki. Po variklio padusku keitimo padidejo variklio vibracija. Pries atliekant darbus buvo tiketasi priesingo rezultato... Kas galejo nutikti? Gal jau esate su tuo susidure? Aciu uz patarimus.
  • 0

#248 donis307

donis307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDI

Parašyta 2008 sausio 30 - 22:40

pas mane buvo panasi problema 307, kad atrode vibruoja variklis, bet pagalves buvo sveikos....Problema buvo tame, kad oro filtro tas visas "aparatas" labai klibejo, tai aplink apklijavau kazkokios minkstos medziagos ir dabar viskas normaliai
  • 0

#249 Svečias_rittitutis_*

Svečias_rittitutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 31 - 09:44

Dekui uz atsakyma, bandysiu ziureti, gal ir pas mane tas pats. Beja, vibracija jauciasi tik ant laisvu apsuku, kai pakyla virs 1, viskas gerai.
  • 0

#250 donis307

donis307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDI

Parašyta 2008 sausio 31 - 11:24

o kai is vietos pradedi vaziuoti, vibracijos nesijaucia?
  • 0

#251 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 31 - 14:03

Pabandyk srauto matuokli pakrapstyti. Man tas pats buvo. Ant laisvu apsuku variklis kratosi ir kritineja apsukos, o kai užsyla dirba gerai.
  • 0

#252 Svečias_rittitutis_*

Svečias_rittitutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 01 - 10:02

Pas mane laisvos apsukos laikosi ties 0.8 ir nesokineja, taciau jauciama salone didoka vibracija. Taip pat vibruoja (gal net stipriau) isvazinejant is vietos. Ta prasme jei pamazu atleidi sankaba ir neduodi gazo, tai tikrai smarkokai krecia... na o jei duodi gazo siek tiek isvaziuojant tada ne taip baisiai. Kaip jau minejau vibracija apie 1 - 1.2 apsuku dingsta. Gal donis 307 gali kazka patarti?
  • 0

#253 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 vasario 01 - 11:11

tai aisq kad vibracija bus iki 1k apsuku, auksciau jei butu, butu jau nekas :) pas mane ant fiestos "meistras" ant tiek visazinis buvo kad sugebejo atvirksciai pagalve viena ideti ir tada vibracija buvo 2x padidejus :D Nors ant peziaus neiseina turbut netaip ideti jas :) Beje nesitikek is dyzelio ramybes, jis juk turi vibruoti, tik salone aisq neturi to jaustis ;)
  • 0

#254 Svečias_rittitutis_*

Svečias_rittitutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 01 - 11:31

Tai, kad salone ir jauciasi vibracija, pries keiciant pagalves to nebuvo, kiek vaziavau su kitom dyzelinem masinom tikrai taip nesijaucia :(
  • 0

#255 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 vasario 01 - 17:53

Pas mane irgi salone visiskai nieko nesijaucia vibracijos. Bet kapota kai acidarau tai variklis neblogai dreba ;)
  • 0

#256 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 vasario 01 - 22:31

o kai is vietos pradedi vaziuoti, vibracijos nesijaucia?

o kas gali but kad kai is wietos imi ant mazesnio gazo jauciasi toks nedidelis wibrawimas?? :rolleyes:
  • 0

#257 Svečias_jarutis_*

Svečias_jarutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 03 - 14:45

liutukas oziukas. panasi problema, nesiukuria nei siltas nei saltas, ant uztraukimo ciki. diagnostika parode tokias klaidas 1403, 1404, 1408 . auto datos neturiu, bet meistrai sake, kad kazkas blogai su duju recirkuliacija. o negali buti cia linksniuojamas auksto slegio reguliatorius?
  • 0

#258 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 vasario 03 - 15:28

auksto slegio reguliatorius yra prie kuro siurblio is desines toks apvalus rudos spalvos ir berods dvi fiskes jungiasi i ji, o del diagnostikos tai diagnostika diagnostikai nelygi, aisku ir nuo meistru priklauso. Man tai patikrino labai paprastai turejo pezo 806 auksto slegio reguliatoriu idejo ir uzsivede is pirmo karto tiktai dumino labai, tai sake susirask reguliatoriu pagal savo masinos marke ir viskas, taip ir padariau. :rolleyes:

Jei siurblys auksto spaudimo nesukelia,tai kompas gali klaidu net nerodyt,tada reikia ziureti koki spaudima rodo.(298-300bar prie 800rpm)Slegio reguliatoriu irgi galima patikrint uzglusinus svinu skyle reguliatoriaus,uzkurus varikli kompas megins mazinti slegi reguliatoriaus pagalba ir mes klaida ''per aukstas spaudimas''.
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#259 Svečias_giedrenz_*

Svečias_giedrenz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 03 - 17:27

pagal mane tai duju ismetimo filtras uzsikises,yra taip buve
  • 0

#260 Svečias_jarutis_*

Svečias_jarutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 00:51

pagarba tam kuris cia pirmas siule ziuret auksto slegio reguliatoriu :beer: ji pakeitus masina pradejo kurtis Ramui aciu uz patarima kiap ji patikrint :beer: gal galit mestelt koki linka kiap jis atrodo duju ismetimo filtras, nes as visai zalias dyzeliuose. pakeistus ta EGR voztuva sumazejo duminimas , bet vistiek rodo skydelyje ta problema. :angry:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0