Jump to content


mano pugo minusai


  • Please log in to reply
189 replies to this topic

#101 Svečias_*405*_*

Svečias_*405*_*
  • Svečiai

Posted 2006 May 31 - 19:27

jau kai pirkom ishkarto maciau, kad vidus baisiai senovinis :wacko: tik tai.. bet mums ji tinka, nes tikrai sheimynine mashina.
  • 0

#102 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 02 - 13:10

Nepatinka garso aparaturos instaliacija,CD bagazinej,arba visai jo nera,isideti pasirodo ne taip paprasta :wacko:
  • 0

#103 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 02 - 20:49

mano puge yra nei vieno minuso išskyrus 10 milionajame +'sų :)
  • 0

#104 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 June 02 - 21:09

mano puge yra nei vieno minuso išskyrus 10 milionajame +'sų :)

:huh:
Vieną minusą pas tave galiu parodyti. Atsidaryk variklio dangtį ir ieškok ant akumuliatoriaus :lol:

Edited by Maskolis, 2006 June 02 - 21:09.

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#105 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 27 - 19:38

net nežinau... viskas lyg ir gerai :) pas mane 605sri, kažkam šitam modelyje nepatiko valytuvų darbas, man jis patinka, juk su tokiu ritmu jis dirba, jei nesmarkiai lyja, o jei jau pliuapia kaip reikiant, tai tikrai suspėja nuvalyt... :)
  • 0

#106 Svečias_PilisLTU_*

Svečias_PilisLTU_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 22 - 17:46

Vieną minusą pas tave galiu parodyti. Atsidaryk variklio dangtį ir ieškok ant akumuliatoriaus :lol:

:lol: :lol: :lol: :beer:
  • 0

#107 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 23 - 00:40

a kokis ten vargas...na nebent jei tik pries 10 metu buvo atsukinetas tas varztas, tai tadu suprantu :wacko: , o jei viskas tvarkingai, tai viskas normaliai ;] .
Tiesa, kai isigijau puga ir prireike pasinaudot zapaske, tai is viso neatsukau, bet veliau sutvarkiau.

O man ši sistema patinka. Suodintis bet kokiu atveju reikia, bet kilnot į viršų ratą ir iškrovinėt daiktus nesinori. Šią žiemą jau buvo bajeris, kai pradūriau padangą, o bagažinė tuo metu užgruzinta buvo, nereikėjo daiktų iškrovinėt, susitaupė laiko ir mažiau sušalt galima per tą laiką. O kas pusmetį pasitikrint zapaskę ar dar ji turi oro yra būtina, nes priešingu atveju kam ji, jeigu be oro. O per pusmetį varžtas neužpūva ;)

Na tarkim ant purvyno tokia nelaimiai nutikus - nedidelis dziaugsmas :unsure: O kita vertus jei butu bagaznyke galima butu isideti duju baliona i zapaskes vieta :D Ir siaip ten galima butu susikrauti visokio turto ^_^ .
  • 0

#108 Svečias_Barabanskis_*

Svečias_Barabanskis_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 25 - 11:48

vienintelis minusas - didele explotacijos kaina..... :blush:
  • 0

#109 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Posted 2006 July 25 - 11:56

Nepatinka langu atidarymo mygtuku isdestymas, nepatinka bagazines atidarymas (ner uz ko suimti, kad atidaryti), pypsiko vieta.

Del langu atidarymo man kaip tik patinka, nes desine ranka kaip ir pavaras jungineja ir labai patogu su ja langus darinet, ir pvz man labai nepatogu langus darinet kai valdymas imontuotas durelese.

Del bagazines atidarimo yra tiesos, tam reikalui reikia spoileriuka uzsideti :D
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#110 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 25 - 13:09

Del langu atidarymo man kaip tik patinka, nes desine ranka kaip ir pavaras jungineja ir labai patogu su ja langus darinet, ir pvz man labai nepatogu langus darinet kai valdymas imontuotas durelese.

Del bagazines atidarimo yra tiesos, tam reikalui reikia spoileriuka uzsideti :D

kai ipratau, tai labai faina po ranka mygtus tureti, is sunkiai situacijai susikloscius zmona (meiluze) uzdaryti gali :) O del bagazniko, kazkaip nepastebejau trukumo, nes kaip tai paspaudus knopke, dangtis pats pakildavo, cia gal del spyruokliu nuovargio ?
  • 0

#111 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 25 - 14:58

Del langu atidarymo man kaip tik patinka, nes desine ranka kaip ir pavaras jungineja ir labai patogu su ja langus darinet, ir pvz man labai nepatogu langus darinet kai valdymas imontuotas durelese.

Del bagazines atidarimo yra tiesos, tam reikalui reikia spoileriuka uzsideti :D

kai ipratau, tai labai faina po ranka mygtus tureti, is sunkiai situacijai susikloscius zmona (meiluze) uzdaryti gali :) O del bagazniko, kazkaip nepastebejau trukumo, nes kaip tai paspaudus knopke, dangtis pats pakildavo, cia gal del spyruokliu nuovargio ?

Taip problematiskas dalykas tie el. langu atidarimo mygtukai :D geriausiai kaip pas mani ranka atsidarai ir jokios bedos :D Taip kad kam nepatinka ei. langai patarciau issiimti varikliukus ir ranka atsidarinet :lol:
A del bagaznyko tai spoileriukas tikrai kartais pagelbsti ;]
  • 0

#112 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 25 - 15:12

ir atrodo sauniau :)
  • 0

#113 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 26 - 09:40

niu ka minusai kokie hmmm vintiliatorius parejo :) kazkas turbut su asele ir burzgia paskui kaip traktorius bet nieko cia nebeda :) ir atrodo zioplai man padanga servize uzmontavo ne ta puse ot balalaika grioveliai neatitinka dbr vienas isoreje kitas viduje... ot
  • 0

#114 Svečias_Tichij_*

Svečias_Tichij_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 16 - 11:40

Lyginant su prieš tai turėta (Nissan Bluebird): - labai jau nepatogūs sėdynių išlinkimai (bent jau mano nugarai) - atsarginis ratas po dugnu (nors ir neteko dar naudoti, bet profilaktiškai vežiojuosi bagažinėje) - bagažinės atidarymo mygtukas pastoviai nuspaustas užstringa (atsibodo tepti) - prie nieko prieit neįmanoma, net ir mažiausiam nesklandumui vos ne pusę mašinos išardyti reikia
  • 0

#115 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 11 - 09:05

minusas: kai nori perjungti daina ar stoti reikia pasilenkti i prieki, magas labai toli :D Bet sita problema isspresiu, reiks imt pulteli prie vairo :rolleyes: Ir dar, per greit begejas, jau 6 balai yra.. :ph34r: mire mano lenktyniu dvasia <_<
  • 0

#116 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2006 October 11 - 10:08

Dabar man napatinka, kad nera STOP mygtuko magnitoloj, noriu kad po darbo CD grotu isnaujo! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#117 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 October 11 - 10:37

Dabar man napatinka, kad nera STOP mygtuko magnitoloj, noriu kad po darbo CD grotu isnaujo! ^_^

Nam by tvoji problemy... <_<
Galvoju ar užteks jaučio skūros mano nuoskaudoms surašyti. Gal kada prisiruošiu.
Nors šiaip daugiausia smulkmenos.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#118 Svečias_Tuginis_*

Svečias_Tuginis_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 11 - 15:14

605 iki porestailingo panele tikrai nevykusi,o jiungikliai tiesiog tragiski,o 605 ir 405 dureliu is vidaus (uzrakinimo,atrakinimo) miktukai isvis beviltiski. Na dar magas tolokai,tai buvau su pultu imetes,problema buvo isspresta.
  • 0

#119 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 October 11 - 15:47

Tragiski langu pakelejai Galinis balkis — ne i tokius kasikus, tokias brangias dalis det :angry:
  • 0

#120 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Posted 2006 October 12 - 08:37

Minusas - laukiu radiatoriaus jau 2 savaites, nes stovi kiauras ne nuo coupe :D
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users