Peršokti prie turinio


mano pugo minusai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 189

#141 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 sausio 05 - 16:25

406 98 2.1 td irgi toki trukuma turi :D

As irgi laukiu kol prie namu kokia kebabine-ceburekine atidarys, o tai katinai visai pasiute, negana to kad masina nupeduoja bet ir siuksliu ramiai isnest neleidzia :lol:
  • 0

#142 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 05 - 16:44

As irgi laukiu kol prie namu kokia kebabine-ceburekine atidarys, o tai katinai visai pasiute, negana to kad masina nupeduoja bet ir siuksliu ramiai isnest neleidzia :lol:

siulau katinams kojas nuvalyt karts nuo karto ir laukt ziemos dada lys po masina sildytis :wacko:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#143 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 05 - 19:23

Pastebėjau didžiausią savo pugo minusą .....  -_-
Labiausiai pastebimas kai tik išplaunu mašiną ir kai vėsu kieme...
Atvažiuoju, pastatau mašiną ir grižęs visada randu katinų nupėdinta "kapotą" ir stogą ir bagažinę...
Būtų horizontalios durys-nupėdintų ir jas....

P.S. Mašina Peugeot 605 1998m 3,0 L spalva mėlyna :)

406 98 2.1 td irgi toki trukuma turi :D

MANO MAŠINA IRGI TURI ŠĮ TRŪKUMĄ - KATINŲ PĖDAS :D

p.s.irgi t. mėlyna :)
  • 0

#144 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 05 - 19:25

o šiaip trūkumų(išskyrus elektros svaičiojimus) kol kas nėr, nes parsikėlus iš pažiuko 205 jaučiuos kaip laive :D
  • 0

#145 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 15:06

205 BARSKA!!!. tad, kad taip nebutu - privalau karts nuo karto ji susivarzyti, uzsandarinti, sutepti ir panaudoti plastmasinius uztraukejus paciose netikeciausiose vietose,pasiteisina!...Jei uzsidedi rimtus ratus - guoliai nifiga nelaiko, bet kaip ir mano vienas draugas - greitai zadu atkalti sistema!!!...Visa kita - liuks! :D :D :D :D
  • 0

#146 Svečias_z295_*

Svečias_z295_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 18:37

nu surasysiu ir as minusus: 1. langu apiplovimas streikuoja 2. luzineja laidai kur pin koda suvest reikia 3. kai lauke shlapia atidarius langa lasha i mashinos vidu nuo stogo 4. pypyne ne vietoj, vis i vaira trinkteliu kartais 5. elektronika grybauja 6. kuro rodykle nemaloniai nustebina kartais 7. odinis salonas o shildymo kedems nera :( 8. ner ne vienos vietos kur pasidet puodeli galima 9. daug benzo ryja :)
  • 0

#147 TVY'xas

TVY'xas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Renault Laguna

Parašyta 2007 vasario 21 - 21:04

Kol dideli salciai, tai vazineju su 306-tu. Didziausias minusas-tai tarpas paliktas greicio pedalui: mano dideli batai, kai noriu staigiai permesti koja nuo greicio ant stabdzio paprasciausiai kliuna.Nepatinka, kad galiniai priesrukiniai isijungia tik ijungus priekinius, kartais automatiskai ieskau kompo kuriame butu parasyta ar visos lempos dega, ar durys uzdarytos, ar pakankamas slegis sistemoj :D .Vaziavimo dinamikos su XM-u nera ko ir lyginti, bet malonumas mazesnis.Ilgai reikia laukti kol langu apiplovimo skystis ant lango patenka ir vis dar neatkoduotas magas.
  • 0

#148 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2007 vasario 22 - 10:57

Pastebėjau didžiausią savo pugo minusą ..... -_-
Labiausiai pastebimas kai tik išplaunu mašiną ir kai vėsu kieme...
Atvažiuoju, pastatau mašiną ir grižęs visada randu katinų nupėdinta "kapotą" ir stogą ir bagažinę...
Būtų horizontalios durys-nupėdintų ir jas....

P.S. Mašina Peugeot 605 1998m 3,0 L spalva mėlyna :)

Reiskiasi, pas tave garso/termo izoliacijos nera, kad katinai megsta. Nors cia smulkme. Tevas vakare gryzo namo, liepe suniui masina saugoti. Ryte rado 30kg versi gylinti ant masinos kapoto ir su grandine visa prieki kapoto nuvariusi. Bet pykti nebuvo kaip, nes visi girdejo, kaip jis liepe suniui saugoti, o pastarasis tik pareiga atliko. Toks pasaugojimas atsiejo 200Lt pas dazytojus. :lol:
  • 0

#149 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2007 vasario 26 - 01:49

Minusas yra detaliu RETUMAS (dar vis reikia galinio gti sijono)
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#150 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 kovo 07 - 20:58

Kazhkas pliurpe apie garso izoliacija... Net per gera (mano nuomone) - kai ash girdzhiu kokius tai bildesius remontynikai pasivazhineja galvoja kad juokauju - sako "niek negirdzhiu". Viskas yra tiesiog liuks - jokiupriekaishtu ishskyrus viena - nera sheshtos pavaros. Tiiiikrai praverstu kruiziniam. Nelabai man patinka pleshyt varikli ant 4000rpm palaikant kokius tai 145km/h.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#151 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 07 - 22:43

Konkreciai tokiu kaip maniskio 306 1.6cc minusai, manau tokie: "MINUSAI" (mano pastebejimai): - silpna transmisijos konstrukcija: dezese dazniausiai nugaista sinchronizatoriai, pavaros fiksatoriai, galu gale ir krumpliaraciai ne stebuklas...; sankaba, geru remkomplektu beveik neveza, "tipo rimtos" brangios ir nevisada pasiteisinancios...; deja, diferencialas nevykes ilgaamziskumo atzvilgiu nuo pat 309, iskaitant 306, ir tesiasi iki pat 307 modelio... ; - torsioninio tipo galine pakaba sukonstruota kaip ant kersto...; guoliu padetys ir vidiniai ju riedejimo pavirsiai, remonto atzvilgiu absurdas...; - priekine pakaba elementarusis MCPersonas, is esmes vykes (kam reiketu dekoti, nezinau), sarnyrai, traukiu antgaliai, stabilizatoriu traukes, sakiu sailenblokai... Na, nedaug automobiliu atlaiko musu Teviskes keliu kokybe, vargu ar tai vien auto markes problema; - elektros sistema - iki siol ir pats turiu problemu su skydelio apsvietimu, bei su spidometru; su odometru; erzinanciai netikslus kuro lygio rodiklis (net lyginant VAZ'o, jo daug tikslesnis ir informatyvesnis); daugiafunkcines svirties prie vairo daznos problemos su kontaktais...; variklio skyriuje irgi nereti nugrybavimai tai uzdegimo sistemu, tai...; padevetu automobiliu elektros grandiniu kontaktu izoliacija pasibeisetina, sarvai ir termokembrikai atsitrauke nuo kontaktu vietomis iki 20-30mm, visa tai tik laiko klausimas, kada kur gausis trumpas, ar kada nutruks signalas...; nuo UV tampa matiniais posukiu zibintu stiklai, kurie deje dar nesikeicia be lempos, kartu... Kas del modelio nuo 97m, isvis liudnas reikalas itariu, nes visa fara, monoblokas...; Del teisingumo, vel gi, is dalies subjektyviai: "PLIUSAI" palyginti su kitais tos klases sedanais, tikrai nemaza bagazines talpa; nemazas kuro bakas; kad ir 1.6cc variklis tikrai turi koziriu dinamikoje pries analogus (kad ir VW-GOLF 1.6cc); ekonomiskas variklis; jei tvarkinga vaziuokle, drystu teigti, jog vaziavimas pastebimai konfortabilesnis, nei kitu sios klases konkurentu... patinka man salono sildymo sistema, efektyvumas mane tenkina 100%; manevringas auto: lengvas vairas, palyginti mazas apsisukimo spindulys; gerai laikosi pries korozija, ypac charakteringos pagal kitu markiu auto, kebulo vietos (bet turi savu ligu sioj srity, deja...); Gal kazka ir praleidau, bet, nepretenduoju i ADAC kompetencija :).
  • 0

#152 Svečias_Bratka_*

Svečias_Bratka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 11 - 17:58

as manau kad mano pizius 206 yra beveik tobulas.... bet yra ir keli minusai kad bagazine labai maza be to nepatinka man originalios detales todel is esmes baigiu pakeist visa savo peziu nebedaug beliko kad mano pize nebeliktu originaliu detaliu :) :D
  • 0

#153 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2007 kovo 17 - 14:31

Reiskiasi, pas tave garso/termo izoliacijos nera...

Yra ta izoliacija, bet V6 megsta ilgai silma laikyt, nieko cia nepribursi, stogas irgi nukencia, kyciams, nera skirtumo kur sedet-svarbu svari butu :)
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#154 Svečias_corradas_*

Svečias_corradas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 22:11

turiu 406 coupe jau nuo sausio menesio galiu skustis tik keliais dalykais. nesenai kazkas nutiko su langu kai masina yra be stoikiu tai langas pries atidarant duris ir uzdarant kazkiek vaiksto zemyn tai aukstyn tai va dabar jau to jis nebedaro.reiks tvarkyt :D dar nelabai man patinka langu ir faru valimas nepatinka tai kad labai jau dauk skyscio isvaro ant faru tai va tiek :D
  • 0

#155 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.364
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 kovo 31 - 09:57

Didziausia pastebejau nauju pezu trukuma, palyginus su kitom, tai dureliu garsas uzdarant, kibirinis garsas, neduoda prestizo tokiai auto. Nesuprantu senieji 405, 406, 306 super garsas uzdarymo, o jau 307 kibirinis :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#156 pauliuks

pauliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Elektrėnai, Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 kovo 31 - 13:56

Kolkas vienas minusas: 605 2,5 TD trauka pagal nuotaiką: nori traukia nori ne :(
  • 0

#157 Svečias_Sturmgewehr_*

Svečias_Sturmgewehr_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 21:41

Išdaužta priekinė vairuotojo pusės lempa ir vis nusileidinėjanti galinė padanga... :blush:
  • 0

#158 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 balandžio 15 - 11:22

Išdaužta priekinė vairuotojo pusės lempa ir vis nusileidinėjanti galinė padanga... :blush:

Cia peugeot kaltas ar vairuotojo apsileidimas? :ph34r:
  • 0
kažkaip.....

#159 Svečias_Doncia_*

Svečias_Doncia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 20 - 06:57

Sunkus priejimas po kapotu !
  • 0

#160 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2007 balandžio 20 - 08:09

Didziausia pastebejau nauju pezu trukuma, palyginus su kitom, tai dureliu garsas uzdarant, kibirinis garsas, neduoda prestizo tokiai auto. Nesuprantu senieji 405, 406, 306 super garsas uzdarymo, o jau 307 kibirinis :mad:

na man 406-as siuo atzvilgiu irgi visiskai kibiras, nesmagiai duris uzsidarineja :angry:
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0