Peršokti prie turinio


mano pugo minusai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 189

#161 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 balandžio 20 - 12:47

manevringas auto: palyginti mazas apsisukimo spindulys;

Drisciau priestaraut. Toje pacioje vietoje apsisukinedavau tiek su bmw, tiek dabar apsisukineju su pezu. Nors ir kaip tiksliai bandau sukoreguot veiksmus, kad peza apsukt is pirmo sykio, vistiek niekaip nepavyksta. Bmw apsukdavau be problemu.

Lyginu tik su viena auto, kaip kitos nezinau. Asmeniskai man 306 nekokia masina. Jei dar teks pirkt puga, tai tikriausiai bus 406 hdi.
  • 0

#162 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 07 - 22:18

Drisciau priestaraut. Toje pacioje vietoje apsisukinedavau tiek su bmw, tiek dabar apsisukineju su pezu. Nors ir kaip tiksliai bandau sukoreguot veiksmus, kad peza apsukt is pirmo sykio, vistiek niekaip nepavyksta. Bmw apsukdavau be problemu.

Lyginu tik su viena auto, kaip kitos nezinau. Asmeniskai man 306 nekokia masina. Jei dar teks pirkt puga, tai tikriausiai bus 406 hdi.

Na ir palyginai kur galas varantis, ir kur pugo priekis automatis :lol: :D kai gi sumazeja ratu susukimo laipsnis. Tai dar su dviraciu palygink
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#163 Svečias_GeneralLT_*

Svečias_GeneralLT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 16:09

Minusiukas 607, kad autopiloto svirtelė šalia posūkio, tai kartais važiuojant sumaišau kol dar nepratęs
  • 0

#164 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 gegužės 10 - 09:59

Na ir palyginai kur galas varantis, ir kur pugo priekis automatis :lol: :D kai gi sumazeja ratu susukimo laipsnis. Tai dar su dviraciu palygink

Nusispjaut man, kuris "automatis" kuris ""ch*jomatis"", pasakiau fakta. Aiskiai rasiau: "Lyginu dvi auto, kaip kitos nezinau". Jei jums pone byne, oi pfiuu gryne dar sauna mintis su volosipiedu lygint, tai prasom pasireikst.

Nepyk negraziai pasakiau :P
  • 0

#165 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 10 - 10:12

Nusispjaut man, kuris "automatis" kuris ""ch*jomatis"", pasakiau fakta. Aiskiai rasiau: "Lyginu dvi auto, kaip kitos nezinau". Jei jums pone byne, oi pfiuu gryne dar sauna mintis su volosipiedu lygint, tai prasom pasireikst.

Nepyk negraziai pasakiau :P

ne atomatas, o automatiskai, redakcijos klaida :lol:
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#166 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 gegužės 10 - 10:38

pug 306 minusiukas tokis, kad galėtų "prikurytilis" būti patogesnėje vietoje, ne pačioje peleninėje, nes naudojamas šitas daigtas ne tik cigaretės prisidegimui ;)
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#167 Svečias_Aurutis_*

Svečias_Aurutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 15 - 07:17

pas mane tai 605-jame kazkur gale taip ikiriai kazkas barska per duobes waziuojant :mad: :wacko:
  • 0

#168 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 16 - 16:05

i servisa nuvaziuok, gal nebebarskes, tai daznai nutinka :beer:
  • 0

#169 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gegužės 16 - 16:33

Mano pugo tai didziasias minusas kad jis dabar uzkoncervuotas garaze. Ir greiciausiai kol zmona augins busima pirageme(i) (apie 1,5 m) tai maniskis LeManas bus tik savatgalio pasivazinejimui skirtas arba lauks savo pirkejo.
  • 0

#170 Svečias_palee_*

Svečias_palee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 29 - 14:34

barskesiai salono bet tai greit bus salinama
  • 0

#171 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 29 - 18:20

priekiniu dureliu barskejimas, elektronika biski slubuoja :wacko: spidometras iseiginiauja... toliau galiu tik gera pasakyt apie si daikta :)
  • 0

#172 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2007 liepos 29 - 18:40

nera tokio dalyko kuris labiau nervintu uz kachiuku pedas.tuoj pagausiu tuos mazus kenkejus ir praspirsiu ;) yra kieme vienas katinas kuris uzlipa.tik nepagaunu.atsiveshchiau dobermana :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#173 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 30 - 07:36

Vienintelis, tikrai didelis minusas mano pugui, kad odinio salono ner...
  • 0

#174 Svečias_palee_*

Svečias_palee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 23:22

Didziausia pastebejau nauju pezu trukuma, palyginus su kitom, tai dureliu garsas uzdarant, kibirinis garsas, neduoda prestizo tokiai auto. Nesuprantu senieji 405, 406, 306 super garsas uzdarymo, o jau 307 kibirinis :mad:

man ir tiap buvo 206 darai durys tarsi kaip su kibiru trenktum.susidejau garso izoliacija dbar kaip duris uzdarai solydnas garsas kai kokio limuzino klases auto :)~
  • 0

#175 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 12 - 07:18

minusas, kad avarinio mygtukas labai nepatogus :P o jo daznai prireikia Vilniaus kamsciuose :mellow: Kol kas daugiau neissiaiskinau, tikekimes ir nebereiks daugiau cia pildyt :D
  • 0

#176 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 12 - 07:32

siaip dydziausias minusas - sunku parduoti.....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#177 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 12 - 22:46

neveikia ju nuo pirkimo galiniai el.langai.keleivio durys amzinai atidarytos rodo o mano uzdarytos ir rakto pultas neveikia.gal kaaskaip reikes ses problemas sutvarkyt . :D
  • 0

#178 Svečias_aidinas_*

Svečias_aidinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 14 - 20:24

1.Per metus laiko surudija Partnerio duryse irengti jungikliai salono apsvietimui. Tenka improvizuot, nes nauji, vel tokie pat, su spyruoklyte viduje. 2.Senesnio modelio Partnerio soniniu slankiojanciu duru atidarymo mugtukas is vidaus - ne visiems iveikiama kliutis, reikia vyriskos jegos, kad nusispaustu. 3.Sudetinga pasikeist priekiniu gabaritiniu sviesu lemputes, galima riesus ishsisukt, ar susizalot i skardas. 4.Pervaziavus per gera bala, ishsineria desines puses plastmasinis posparnis ir bruzinasi i padanga. Tenka sustot ir truputi truktelt atbuliniu, kad atsiverstu. Isukau rimtesni savisriegi, visvien ishsiverte su visom mesom. 5.Galetu priekines sedynes atsilenkt iki galo, kaip Ziguliuke yra. 6.Naujesniame Partneryje nebeliko aparaturos (automagnetolos) uzdengimo skydelio. Man patiko sis navarotas sename modelyje. 7.2004 metu laidos Partnerio sankabos troso kronshteinas, kazkokiu magisku budu sulinko ir vis linko, kol nebeveike sankaba. Teko tiesint, nors metalas tikrai kietas... Atrodo tiek tu problemu, jei tik tokios problemos butu OPELIUOSE ... :D
  • 0

#179 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 14 - 21:17

minusas, kad avarinio mygtukas labai nepatogus  :P  o jo daznai prireikia Vilniaus kamsciuose  :mellow:  Kol kas daugiau neissiaiskinau, tikekimes ir nebereiks daugiau cia pildyt  :D

man ir labai nepatogu :P
  • 0

#180 Svečias_palee_*

Svečias_palee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 15:41

sunku tinkamai sedines sureguliuoti :o
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0