Jump to content


Del duju irangos


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#21 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 09 - 13:40

taigi čia rašo apie I ir II kartos dujas.
  • 0

#22 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2004 August 09 - 13:47

taigi čia rašo apie I ir II kartos dujas.

Parodyk ma pirstu kas pas mus naudoja (ojo) 4os kartos seq lpg (be kulinaro). Brangu gi. Gi viskas kas su dujom susieta pigu turi but ;)


Beje, 5dieni vakare autostradoj prie lytagros dege raudonas 405 sedanas...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#23 Svečias_ska_*

Svečias_ska_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 09 - 15:57

Nu, aisq, be duju smagiau, bet kai per 3-4 menesius 10k km nuvaziuoji, pradedi apie pinigine mastyt... :wacko:
  • 0

#24 Svečias_Čiuras_*

Svečias_Čiuras_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 09 - 16:52

O pas mane kazkokios anomalijos dedasi, ysistaciau dujas i savo p205, tai mieste ~7.5litro ryja, o trasoj ~9.5 :wacko: , benzino visai nemyli reikia per gazo pedala drocinti kad neuzgestu nors zvakes naujos, kuro filtras irgi kazin kas tas yr??? O siaip kolkas esu patenkintas, uz 50lt uzsipili ir 2savaites ramu, o seniau benza kas 3diena pildavau uz 20lt ir suki sau galva iki degalines davaziuosiu ar ne :blink: . tik gaila vietos bagazinej neliko :(
  • 0

#25 Svečias_arasc_*

Svečias_arasc_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 16 - 11:13

Cia ADS as klausimuka buvau uzdaves, nes man irgi visai faina pamanaiu butu dujas isideti. Siaip irgi del to saudymo baisoka pasidare, taciau manau jei detis rimtoj firmoj, ir jei siaip tvarkingas varikliukas (laidai, zvakes, etc.) manau turetu buti viskas normaliai. O is klubieciu pas ka nors yra ant SRi dujos?
  • 0

#26 2step

2step
  • Senbuviai
  • posts 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Posted 2004 August 18 - 11:51

Cia ADS as klausimuka buvau uzdaves, nes man irgi visai faina pamanaiu butu dujas isideti. Siaip irgi del to saudymo baisoka pasidare, taciau manau jei detis rimtoj firmoj, ir jei siaip tvarkingas varikliukas (laidai, zvakes, etc.) manau turetu buti viskas normaliai.

O is klubieciu pas ka nors yra ant SRi dujos?

as dejausi ADS, II kartos su EKO

nesaudo vyrai ismano savo darba.
tik as dar zvakiu laidu nepasikeiciau - tai padidina saudymo galimybes, ypac kai dregna.

variklis 3L V6
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#27 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 18 - 19:00

O is klubieciu pas ka nors yra ant SRi dujos?

Yra. Neturiu absoliučiai jokių nusiskundimų. Per daugiau kaip 2 metus nereikėjo jokio remonto, tik vieną kartą pasikeičiau žvakes ir dabar turiu naujus laidus, kurių kol kas nededu. Įrangai pinigų nepagailėjau - kainavo kažkur apie 2000Lt. Atsipirko kelis kartus.
  • 0

#28 Svečias_arasc_*

Svečias_arasc_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 18 - 19:07

Yra. Neturiu absoliučiai jokių nusiskundimų. Per daugiau kaip 2 metus nereikėjo jokio remonto, tik vieną kartą pasikeičiau žvakes ir dabar turiu naujus laidus, kurių kol kas nededu. Įrangai pinigų nepagailėjau - kainavo kažkur apie 2000Lt. Atsipirko kelis kartus.

o kur dejais? ir kokia iranga? (Su Eko sistema?)
  • 0

#29 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2004 August 19 - 12:30

o kur dejais? ir kokia iranga? (Su Eko sistema?)

Dėjausi tokiame garažiniame servise "Raleda". Kaip vėliau supratau, jie yra oficialūs ar neoficialūs "Viloktos" partneriai, nes kai kartą "Viloktos" servise nurodžiau, kur dėjausi įrangą, tai jie pasakė "a, tai reiškias, dėjaisi pas mus". Įranga itališka, tik tikrai nežinau, kokia tiksliai. Balionas 80 litrų, yra kompas, dirbantis pagal liambda zondą (tai gal čia ta vadinama Eko sistema?). Primenu - įranga dėjausi daugiau kaip prieš du metus, todėl turbūt nei tokios įrangos, nei gal net ir to serviso nebėra.
  • 0

#30 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Posted 2004 September 12 - 16:12

Toliau tesiant tema apie dujas.... I maniski 605 3.0L (1990, 12V) ruosiuos deti duju iranga, meistrai ides viska BRC, taciau apziureje mano auto sake, kad po kapotu vietos nera, neturi kur reduktoriaus deti (minejo, kad gali idet maziuka, bet sake kad su juom as nepavaziuosiu nes bus per mazas duju padavimas), o dideli normalu reduktoriu su visa kita duju iranga (isskyrus baliona) siulo deti vietoje akumuliatoriaus, o akuma nest i bagazine. Beja, baliona desiu vietoj zapaskes po dugnu. Gal kas esat susidure su tokiom akumuliatorinem problemom, ka galit patart, kas isidejes akuma i bagazine, kur ju dejot, gal galit man foto ([email protected]) atsiust. O balionas vietoj zapaskes mano 605'tuko nenusodins (balionas 53 ltr)? Aciu.
  • 0

#31 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2004 September 12 - 18:21

Toliau tesiant tema apie dujas....
I maniski 605 3.0L (1990, 12V) ruosiuos deti duju iranga, meistrai ides viska BRC, taciau apziureje mano auto sake, kad po kapotu vietos nera, neturi kur reduktoriaus deti (minejo, kad gali idet maziuka, bet sake kad su juom as nepavaziuosiu nes bus per mazas duju padavimas), o dideli normalu reduktoriu su visa kita duju iranga (isskyrus baliona) siulo deti vietoje akumuliatoriaus, o akuma nest i bagazine. Beja, baliona desiu vietoj zapaskes po dugnu.
Gal kas esat susidure su tokiom akumuliatorinem problemom, ka galit patart, kas isidejes akuma i bagazine, kur ju dejot, gal galit man foto ([email protected]) atsiust. O balionas vietoj zapaskes mano 605'tuko nenusodins (balionas 53 ltr)?
Aciu.

kolega, nesupratau tamstos

stovi pas mane 3.0 12v 1990 meytu automobilyje BRC dujos. Baliona dejau 80 ltr skersai bagazines, reduktorius puikiausiai tilpo kazkokioj ertmej po kapotu. Netgi i 24v po kapotu italpina geri meistrai

jei ka, pas mane yra a/c
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#32 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Posted 2004 October 04 - 11:41

Mano 306 1.6i irgi nemyli duju kurias istaciau!!!! Pasikeiciau ir zvakes ir laidus, sureguliavo, bet vistiek gesta ismetus begi. nedirba prie sankryzos. Gal kam panasios bedos buvo? Kaip patvarkyt?
  • 0

#33 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Posted 2004 October 04 - 11:48

Mano 306 1.6i irgi nemyli duju kurias istaciau!!!! Pasikeiciau ir zvakes ir laidus, sureguliavo, bet vistiek gesta ismetus begi. nedirba prie sankryzos. Gal kam panasios bedos buvo?
Kaip patvarkyt?

Kažkas blogai pajungta ,sureguliuota...ar koks reguliatorius užlinko... :wacko:
  • 0

#34 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2004 October 04 - 12:08

Gal kam panasios bedos buvo?
Kaip patvarkyt?

Reikia riboti oro paemima, perdidelis oro srautas! Sumazink srauta ir vel regulioti, kas state, kodel nepadare? <_< Negerai!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#35 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Posted 2004 October 04 - 18:07

Gal kam panasios bedos buvo?
Kaip patvarkyt?

Reikia riboti oro paemima, perdidelis oro srautas! Sumazink srauta ir vel regulioti, kas state, kodel nepadare? <_< Negerai!

Ai ten gaidziai state. Bet kad jie gaidziai tai supratau tik po to kai pastate:(
jo man vienoj vietoj irgi sake kad oro srautas per didelis.
O kaip del uzsivedimo? Kas nors veda nesaltu metu ant duju?
  • 0

#36 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • posts 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Posted 2004 October 04 - 18:37

O kaip del uzsivedimo? Kas nors veda nesaltu metu ant duju?

Gereu to nedaryti ;)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#37 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Posted 2004 October 04 - 19:02

:rolleyes: Dekui chebra uz patarimus. Reiks susireguliuoti, susitvarkyti ir kada i meet'a atlekti. Sia savaite maciau vilniuj rengiamas, bet maniskis Pnvz daba tai niekaip negalesiu. lauksiu kito kart. Darkart dekui uz inf. ;)
  • 0

#38 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2004 October 05 - 10:03

O kaip del uzsivedimo? Kas nors veda nesaltu metu ant duju?

Kaip supratau, pas tave ipurskimas, tada reikia vestis su benzinu ir susilus varykliuj pereiti i dujas. Su karbu, iki minusines temperaturos galima vestis su dujom, nors buvo atvejai, kai masinos vesdavosi ir prie -12 laipsniu stovint kieme! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#39 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Posted 2004 October 05 - 10:07

Jo, tai pas mane taip praktiskai ir yra. Uzsivedi ir vaziuoji ant benzo. Kai kokius 80-85 laipsnius pasiekia gali perjungti ant duju, nes jei saltesnis variklis tai be sansu kad normaliai dirbtu, tamposi ir vsio. Bet as dar tikejausi, kad pasikeites laidus ir zvakes galesiu ir su dujom kurti, bet speju, kad cia tik mano svajone:)
  • 0

#40 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2004 October 05 - 10:12

Jo, tai pas mane taip praktiskai ir yra. Uzsivedi ir vaziuoji ant benzo. Kai kokius 80-85 laipsnius pasiekia gali perjungti ant duju, nes jei saltesnis variklis tai be sansu kad normaliai dirbtu, tamposi ir vsio.
Bet as dar tikejausi, kad pasikeites laidus ir zvakes galesiu ir su dujom kurti, bet speju, kad cia tik mano svajone:)

iki 80 tai tikrai nereikia, kai stlelyte pasikels prie pirmos padalos, to uztenka(siap reikia kad reduktorius butu apie 30 laipsniu), kadangi pas tave perdaug oro, tai todel tik prie 80 dirba, nezinau kaip 306 oro paemimas, bet ji butinai reikia riboti, nors su izoleta ir po to paregulioti. O su ipurskimu vestis su dujom galima, jei nebijai, kad gali sauti ir ismusti, ar filtro deze, ar oro sklende, ar dar kanors! Cia ne nuo laidu priklauso, laidai, zvakes pades ilgai ir sekmingai vazineti!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users