Peršokti prie turinio


Nuotrauka

desp'o 308 1.2 Puretech

308 2016 1.2 Puretech

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#1 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 17 - 22:10

Brendo, oi kaip brendo man naujo auto įsigijimas ir pagaliau, pristatau visiems savo naująjį veržlujį liūtuką - 308! Ką tik iš kepyklos, dar kvepia (nuo konvejerio nuriedėjo 2016 metų sausio 26d). Iki šito momento buvo visokių planų: gal įsigyti tą Toyota Avensį universalą (kuris Lietuvoje tik viena spalva egzistuoja)? O gal passat'ą? Net ir į žopelius buvau pasižiūrėjęs. Tačiau Peugeot nukonkuravo visus tautovežius. Negaliu paaiškinti, kodėl mano širdis linksta prie šito prancūzo.

Neprofesionalios foto:
https://photos.googl...V9GckNsc3FMeDN3


https://goo.gl/photo...ueruV43ZtgtFim9


Aš patsai Peugeot gan tyliai myliu jau 7 ar 8 metus. Nesu mechanikas ir iš tikro nenusimanau auto technikoje, aš tiesiog mėgėjas vairuoti, kartais ir nerūpestingai. Tai mano viso labo antras automobiliukas. Su senuoju 406 pravažinėjau 7 metus. Kaip auto turėtojas sau tvirtai pasižadu išmokti deramai prižiūrėti automobilį, kas nelabai man sekėsi su 406. Per tiek laiko taip ir nesugebėjau deramai rūpintis kėbulu, paukščiai kakodavo - man visvien. Padangas tikrindavau viso labo dukart į metus. Bet nuo šiol viskas pasikeis! Teks skaityti daug teksto ir mokytis!

Taigi, atsiprašysiu už monologus, jau galim pradėti nuo bazinių duomenų:
  • Variklis: 1.2 Puretech benzinas, 130 AG
  • Transmisija: automatinė 6 pavarų Aisin
  • Vidutinės gamintojo deklaruojamos kuro sąnaudos: 4.5l/100km (hmm žiūrėsim)
  • Pagreitis (0 - 100 km/h): 9.10sek.
  • Komplektacija: Allure
  • Papildoma įranga: šildomos priekinės sėdynės

Mano subjektyvūs vertinimai:
  • Eksterjeras - 10 balų
  • Interjeras - 10 balų
  • Prietaisų skydelis - 11 balų
  • Vairas - 12 balų
  • Praktiškumas - I don't care, man tik gazą spaust :D
Pirmas mano automobilis su automatu. Norėjosi mechanikos, bet po ilgesnio pasivažinėjimo apsipratau. Traukia labai gerai, neįmanoma su juo lėtai važiuoti, reik pratintis ir mokintis. Pakaba standi, nepasirodė labai kieta, sėdynės tikrai oposum, sportinio stiliaus, dar įkaista kai patrini :D (ne, iš tikro yra šildymas). Start&Stop sistema man tai kosmosas, na tiesiog awesome. O jau LED žibintų grožis, praeiviai atsisukę žiūrėjo (nors gal už manęs buvo koks porshe). Šiaip persėdus iš negalingo seno pežo įspūdžiai - kosminiai. Tad labiau patyrę vairuotojai nelabai galės pasivadovauti mano vertinimais. Tiesa, gan vienas didelis nusivylimas: nėra priekinių parkavimo ir nematomumo zonų (su geltonom lemputėm veidrodėliuose) daviklių :( Ligtais Peugeot puslapyje buvo išdėstyta, kad tai standartas Allure, nu wtf.. Anyways dėl ekrano. Viskas su juo labai faina, nustatai klimato juostą, pasidarai auto ir pamiršti. Nokia 735 telefonas be problemų prisijungė. Skambinau draugui - negirdėjo manęs, reikės aiškintis (gal iš pavydo ignoravo). Navigacijos nėra. Bet man jos nereikia, nes video matėsi, kad kažkokia outdated. Šiek tiek prigąsdino mane elektroninis rankinis stabdys. Kai atleisdavau stabdį, mašina bandydavo pajudėti, bet ją laikydavo stabdys (gal taip veikia kad ir nežymioje įkalnėje), tai atleisdavo tik paspaudus akceleratorių. Gerai, kad greitai susipratau pats, kaip veikia, o ne rankom bandydavau nuimti rankinį. Dar ko pasigedau, tai antro USB lizdo. Jo tikrai neradau niekur. MP3 grotuvą atpažįsta, mato katalogus ir failus. Tiesa, kai spaudi ant vairo "List" jis rodo tik failus esančiame kataloge. Dar tokiam mažam langely, popup stiliaus. Nelabai man pasirodė tas patogu. Šiaip softas ne iš geriausiujų, bet UI man patinka.

Tai tiek, pasistengsiu dar ką papildyti vėliau.
  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#2 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2016 rugpjūčio 17 - 23:47

liuks aparatas  :good: smagiu kelioniu tau su juo


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#3 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 00:23

Su elektroniniu stabdziu tai cia help'as pajudejimo i ikalne. T.y. kaip suprantu stovedamas ikalneje gali visiskai atleisti stabdi.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#4 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 00:57

Su elektroniniu stabdziu tai cia help'as pajudejimo i ikalne. T.y. kaip suprantu stovedamas ikalneje gali visiskai atleisti stabdi.

Taip. Prancūzai tai pavadino "Hill Assist". Tik temos rašymo metu tai atsiminiau, neatkreipiau iškart dėmesio apie tai, nes nebuvau stačioje įkalnėje, ko gero Hil Assist veikia ir tokiose nežymiose, paprastiem mirtingiesiem nejuntamose.

 

 

liuks aparatas  :good: smagiu kelioniu tau su juo

Dėkui. Laukiu savaitgalio, kol galėsiu po greitesnius kelius pasivėžint.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 07:09

super, sveikinimai!!! Beje kelinbaleje sistemoje tie vertinimai?


kokia garantija pasiemiai? Rasyk viska apie aptarnavimus, gedimus,sanaudas,labai idomu.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 09:00

Tas jausmas kai nuliu odometre daugiau nei kitu skaiciu :) nu ka, kolega, gerai tau vaziuot. :)


  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#7 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 09:11

super, sveikinimai!!! Beje kelinbaleje sistemoje tie vertinimai?


kokia garantija pasiemiai? Rasyk viska apie aptarnavimus, gedimus,sanaudas,labai idomu.

 

Ačiū. Dešimtbalė vertinimo sistema. Garantija tai berods 3 ar 5 metų (arba 100k km), nežinau iš tikro. Aptarnavimo knygelėje aprašytos kelios garantijos (kėbulo, nuo broko, dar hibridam).


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#8 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 09:32

Sveikinimai  :beer:  Del parktroniku, tai zinok net pas Peugeot 508 allure nera priekyje parktroniku... Reikia uzsisakinet atskirai. TUUUPAS reikalas.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#9 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 09:37

Sveikinimai įstojus į VW Golf klubą  :beer:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#10 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 10:07

Sveikinimai  :beer:  Del parktroniku, tai zinok net pas Peugeot 508 allure nera priekyje parktroniku... Reikia uzsisakinet atskirai. TUUUPAS reikalas.

Autovici teigia, kad priekiniai jutikliai turi būti. Liepė atvažiuot ir parodys man. Na žiūrėsim, bet bandžiau atbuliniu skersai važiuoti, priekis tikrai negaudė nieko kai buvau privažiavęs arti kliūties priekyje šone. Taip pat, po atbulinio pavažiavau priekin šalia pat kito auto - tyla. Įdomu, ką į tai atsakys.

 

 

Sveikinimai įstojus į VW Golf klubą  :beer:

Golf galas, Opel Astra (98metų) priekis :D


Šį pranešimą redagavo desp: 2016 rugpjūčio 18 - 10:12

  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#11 ModestasL

ModestasL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 10:09

Sveikinimai! Gražus Peugeot.. :) Sėkmės kelyje! 


  • 0

aaaa.png


#12 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 11:47

Super, malonu matyti, kad naujus automobilius žmonės perka. :) Beje matau vieną smulkmeną užknisančią. Nėra kur pasidėti telefono normaliai, tiesa? :)


  • 0

#13 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 13:01

Super, malonu matyti, kad naujus automobilius žmonės perka. :) Beje matau vieną smulkmeną užknisančią. Nėra kur pasidėti telefono normaliai, tiesa? :)

Yra, telpa tapr ryciago ir pavaru svirtoes arba prie porankio yra atitraukiama,daiktadeze maza :)

Kita vertus kam ta telefona isvisbtraukt is kisenes, juk pilnai sinchronizuojasi per bluetooth visi adresatai ir net zinute :) tai gali tapsnoti per pagr. ekrana, arba netirror linl su nfc pasidaryt, pridejai prie lipduko ir turi viska be jokiu smart nustatyymu

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2016 rugpjūčio 18 - 13:03

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#14 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 15:11

Sveikinimai! Gražus Peugeot.. :) Sėkmės kelyje! 

Dėkui. Tikiuosis su juo seksis ir po mano langais :D

 

 

Super, malonu matyti, kad naujus automobilius žmonės perka. :) Beje matau vieną smulkmeną užknisančią. Nėra kur pasidėti telefono normaliai, tiesa? :)

Yra, kaip vienas kolega jau atrašė. Toje vietoje, kur yra 12V lizdas ir USB, ten pakankamai gilu, nelabai matosi tas gilumas nuotraukose. Bet šiaip kai lazda ant 'P', tai jinai kažkiek maišo.

 

Kas mane užknisa, tai vairuotojo porankis - važiuoja kaip vagonėlis be stabdžių ant bėgių..

 

Visgi priekyje yra partronikai, būsiu aš čia riebiai apsimelavęs. Reikėtų dažniau pasiparkuoti siauruose ploteliuose kai su gabaritais labiau susidraugausiu. Bet tos nematomumo zonos sistemėlės deja nėra :( Taip pat nematau totalinių degalų sąnaudų pa kol kas, gal reikia davažiuoti kažkiek daugiau kilometrų.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#15 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 15:25

Šaunu, puiku... Ėmei iš sandėlio ar pats susikomplektavai?
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#16 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 16:16

Šaunu, puiku... Ėmei iš sandėlio ar pats susikomplektavai?

 

Iš sandėlio. Susikomplektavus reikėtų 4 mėnesius laukti.. Bet šita komplektacija mane tenkina, kaip tik norėjau šildomų sėdynių ir tokis buvo vienintelis sandėly. Aišku dar norėjosi ir kokio 220V lizdo ir R17 ratų (anų ratlankiai man labai gražūs).


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#17 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 19:45

kodel 10 balehe sistemoje 11 ir 12 balu davei, todel man ir kilo klausimas ? :D Mano subjektyvūs vertinimai:
•Eksterjeras - 10 balų
•Interjeras - 10 balų
•Prietaisų skydelis - 11 balų
•Vairas - 12 balų
panasu gavai standartine garantijs 3m, arba 100000km.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2016 rugpjūčio 18 - 19:46

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#18 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 20:16

Kaip deze dirba su 1.2 varikliu? Kaip pats perjunginejimas?


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#19 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 20:35

kodel 10 balehe sistemoje 11 ir 12 balu davei, todel man ir kilo klausimas ? :D Mano subjektyvūs vertinimai:
•Eksterjeras - 10 balų
•Interjeras - 10 balų
•Prietaisų skydelis - 11 balų
•Vairas - 12 balų
panasu gavai standartine garantijs 3m, arba 100000km.

 

Čia tiesiog mano nuotaikingas minčių išreiškimas. Tiesiog man viskas žiauriai gerai :)

 

 

Kaip deze dirba su 1.2 varikliu? Kaip pats perjunginejimas?

 

Oj neklauskit jūs manęs tokių dalykų :D Tai mano pirmoji patirtis su automatu. Kai tolygiai spaudi gazą, tai nejaučiu perjunginėjimų, kai stipriau - kažkiek patampo. Pirmosiom važiavimo valandom gazo pedalą nešvelniai paspaudinėdavau, nes jis kažkiek vėluoja, tai norisi spausti negražiai, tai tokiu atveju patampydavo ir gan įdomiai jausdavosi.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#20 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 20:41

Tampo kada, tik nuspaudus gaza truklteli ar trukcioja jau jungiant i aukstesniu greitejant ? :P trukcioja ir pas 508 netgi zinok, bet labai gelbsti perjungimo lopetyeles prie vairo.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2016 rugpjūčio 18 - 20:41

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0