Peršokti prie turinio


Nuotrauka

desp'o 308 1.2 Puretech

308 2016 1.2 Puretech

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#21 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 20:43

Ir nuo gazo pačio ir nuo perjungimo į žemesnę :)


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 20:45

sunku pripazinti,bet manau taves sus avo 508 nedaginciau :D


beje kaip tu suabejojai priekiniais parktronikais,jei net foto jie matosi kad yra :P


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 18 - 23:15

Na jei važiuotum su tokia maniera, kad tik kuo mažiau gazolio nusrėbtų, tai yra šansas, kad nepavytum :D Aha, pats pamačiau, kad yra foto tos "duobutės", kai įdėmiau įsižiūrėjau į priekinį bamperį. Tuomet porą kartų parkavaus priekiu ir tiesiog gali būti, kad nepamačiau jog rodo touchscreen'e :doh: Tikėjausi pyptelėjimų.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 19 - 06:38

o nera tos funkcijods automatinis stabdymas mieste pries kliuti iki 40km/h?


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 19 - 08:30

Nėra


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#26 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 19 - 20:52

Dar naujų foto. Šiek tiek slaptų foto po kapotu :)

https://goo.gl/photo...ueruV43ZtgtFim9
  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#27 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 19 - 22:12

grazu


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#28 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 10:36

Kolegos, pamačiau, kad antena ant stogo nesusilanksto, dabar galvoju, ar galiu naudotis tomis automatinėmis plovyklomis? Neseniai prieš mėnesi mano senajam nuplėšė anteną Lukoilo autoplovykloje, o buvo priplota prie stogo (teleskopine išskleista, gal šepetys besisukdamas ją atlenkė). Gal ten lieva plovykla pasitaikė? :hmm:


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#29 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 11:05

O tai nenusisuka? As visada darbinei nusuku. Na o asmenine masina varyt i automatine plovykla, na nzn nzn, nebent visai jos nemyli :D
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#30 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 11:36

Jei nenysisuka tai nuples tirai
  • 0

#31 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 11:55

Šiaip dabar pagalvojau, kad Kaune yra tikrai gera plovykla (prie Mehario). Tenais man labai gražiai nuplaudavo ir ratlankių spindesys gan ilgai išlikdavo. Reikėtų man pamiršti tas automatines plovyklas, kurias naudodavau tik extra atvejais (kai reikėdavo greitai, o eilių nebūdavo prie jų, plius visokios 50% nuolaidos - tereikėdavo tik savo anteną paaukoti :D ).


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#32 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 12:16

blecha dabar ir aš tokio užnorėjau vietoj savo seniuko :ax:

o kaip tas monitorius nelagina stipriai?kaip kad rodo per visokias apžvalgas,kad paspaudi kokia funkcija o sureaguoja ir persijungia tik po kokių 3-5 sekundžių.

tiesa kaip jausmas gyvai įsitvėrus tą vairą,ar tikrai jis jau toks žaislinis ir mažytis,čia irgi anot rusų apžvalgų kuriejų?


  • 0

#33 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 12:30

kiek as vairavau 208 308 niekas nelagindavo, golpas labiau lagina. Laimonai pas tave yra antena 508???

jei antena lanksti nenuples jos.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#34 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 13:04

kiek as vairavau 208 308 niekas nelagindavo, golpas labiau lagina. Laimonai pas tave yra antena 508???
jei antena lanksti nenuples jos.


Ne, pas kia ceed yra antena, pas skoda buvo :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#35 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 21 - 22:26

blecha dabar ir aš tokio užnorėjau vietoj savo seniuko :ax:

o kaip tas monitorius nelagina stipriai?kaip kad rodo per visokias apžvalgas,kad paspaudi kokia funkcija o sureaguoja ir persijungia tik po kokių 3-5 sekundžių.

tiesa kaip jausmas gyvai įsitvėrus tą vairą,ar tikrai jis jau toks žaislinis ir mažytis,čia irgi anot rusų apžvalgų kuriejų?

 

Jei tik finansai leidžia imk kol dar sandėliuose yra :) Gal netgi užsisakyt ir po 4 mėnesių gausi viską, ko nori. Šis metas yra geras metas tai daryti (kalbant apie naujo pirkimą), nes autoviči ale taiko nuolaidą visiems pagrindiniams pežo. Ekranas tik šiek tiek lagina ir tas lagas atrodo toks veikiau dirbtinis, po kiekvieno paspaudimo reikia luktelti apie puse sekundes ir tada pasikeičia vaizdas. Hardcoristams tai gali pasirodyti, kad labai lagina. Tiesa sakant, mažai naudojausi tuo ekranu, nes tiesiog nusistatai viską per diena ir psio. Vaikštant per visus langus tikrai nebuvo, kad nervuotumeis ir lauktum, kol kažkas vyks. Gal šiek tiek erzina ta temperatūros keitimo animacija, beje ta animacija kiek pagreitėja perėjus ant kitos temos. O vairas tai yra grynai skonio reikalas. Aš asmeniškai pirmą kartą įsitvėriau į mažą vairą. Jį tikrai patogu laikyti. Tačiau kai reikia įveikti trumpus ir stačius kampus ant didesnio greičiu, jis man kartais išslysta iš rankos. Bet čia manau tarpinės tarp sėdynės ir vairo problema. Jei žiūrinėjai reviewsus, tai turbūt pastebėjai, kad beveik visi kaip pagrindinį minusą nurodo mažą vietą gale. Galiu patikinti, deja, kad tai tiesa. Atitraukius iki galo priekines sėdynes vietos kojoms nėra net mano riešui! Baisu! Ši problema efektyviai išspręsta SW modeliuose. Jei reikia praktiško 308 - drąsiai imk SW. Jis taip pat puikiai įsibėgėja kaip ir čiut lengvesnis hečbekas. Žiū video: https://www.youtube....h?v=Et0UbtQHnyI Už SW sumokėsi 1k eurų daugiau, bet šįtą galima kompensuoti su mechanine pavarų dėže, kuri yra lygiai 1k eurų pigesnė nei automatas.

 

Tuo pačiu galiu palistinti keletą smulkių trūkumų, kurie silpnų nervų žmones gali iš proto varyti:

  1. Visų daiktadėžių, dėtuvių dugnai yra slidi plastmasė. Jei ten vienas daiktas tai jis pastoviai slysta ir daužosi važiuojant ir darant manevrus. Problemos sprendimas: pripildyti pilnai daiktadėžes arba jų nesivežti
  2. Laginantis gazo pedalas. Gal čia tik ant automatų, bet kartais pedalas užmiega ypač startuojant nuo 0km/h. Draginant ir einant laikrodžiui, gali drąsiai sekunde anksčiau spausti pedalą :D Problemos sprendimas: keisti požiūrį
  3. USB lizdas pačioj durniausioj vietoj, kokioj tik gali būti. Specialiai įsigijau 1cm dydžio USB raktą ir įkišus jį į priekinį lizdą, jo neįmanoma plikais pirštais ištraukt, nes jis prie pat šono ir neinasi užgriebti stipriai. Problemos sprendimas: naudoti reples arba didesnį USB raktą.

  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#36 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 06:43

is tikro tos daiktadezes plikos ir 508 nervina, pvz passato visos daiktadezes apmustos minksta medziaga, minusas peugeot.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#37 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 08:59

Šiandien ryte prieš lipant pamačiau, kad laukinės katės surado kažkokią skylę gale po bamperiu ir gali pilnai ten įlisti.. Blem nu ir ką dabar daryt? :D Reik kažkaip pačiam palysti ir pasižiūrėti, bet nežinau, ar ką ten gerai pamatysiu. Kad tik ko neišdraskytų ten..


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#38 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 09:32

Šiandien ryte prieš lipant pamačiau, kad laukinės katės surado kažkokią skylę gale po bamperiu ir gali pilnai ten įlisti.. Blem nu ir ką dabar daryt? :D Reik kažkaip pačiam palysti ir pasižiūrėti, bet nežinau, ar ką ten gerai pamatysiu. Kad tik ko neišdraskytų ten..

 

 

:good:

whiteteq-pro.jpg


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#39 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 09:34

 

 

efektyviau šuo :D


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2016 rugpjūčio 22 - 09:34

  • 0

#40 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 11:03

 

Jei tik finansai leidžia imk kol dar sandėliuose yra :) Gal netgi užsisakyt ir po 4 mėnesių gausi viską, ko nori. Šis metas yra geras metas tai daryti (kalbant apie naujo pirkimą), nes autoviči ale taiko nuolaidą visiems pagrindiniams pežo. Ekranas tik šiek tiek lagina ir tas lagas atrodo toks veikiau dirbtinis, po kiekvieno paspaudimo reikia luktelti apie puse sekundes ir tada pasikeičia vaizdas. Hardcoristams tai gali pasirodyti, kad labai lagina. Tiesa sakant, mažai naudojausi tuo ekranu, nes tiesiog nusistatai viską per diena ir psio. Vaikštant per visus langus tikrai nebuvo, kad nervuotumeis ir lauktum, kol kažkas vyks. Gal šiek tiek erzina ta temperatūros keitimo animacija, beje ta animacija kiek pagreitėja perėjus ant kitos temos. O vairas tai yra grynai skonio reikalas. Aš asmeniškai pirmą kartą įsitvėriau į mažą vairą. Jį tikrai patogu laikyti. Tačiau kai reikia įveikti trumpus ir stačius kampus ant didesnio greičiu, jis man kartais išslysta iš rankos. Bet čia manau tarpinės tarp sėdynės ir vairo problema. Jei žiūrinėjai reviewsus, tai turbūt pastebėjai, kad beveik visi kaip pagrindinį minusą nurodo mažą vietą gale. Galiu patikinti, deja, kad tai tiesa. Atitraukius iki galo priekines sėdynes vietos kojoms nėra net mano riešui! Baisu! Ši problema efektyviai išspręsta SW modeliuose. Jei reikia praktiško 308 - drąsiai imk SW. Jis taip pat puikiai įsibėgėja kaip ir čiut lengvesnis hečbekas. Žiū video: https://www.youtube....h?v=Et0UbtQHnyI Už SW sumokėsi 1k eurų daugiau, bet šįtą galima kompensuoti su mechanine pavarų dėže, kuri yra lygiai 1k eurų pigesnė nei automatas.

 

Tuo pačiu galiu palistinti keletą smulkių trūkumų, kurie silpnų nervų žmones gali iš proto varyti:

  1. Visų daiktadėžių, dėtuvių dugnai yra slidi plastmasė. Jei ten vienas daiktas tai jis pastoviai slysta ir daužosi važiuojant ir darant manevrus. Problemos sprendimas: pripildyti pilnai daiktadėžes arba jų nesivežti
  2. Laginantis gazo pedalas. Gal čia tik ant automatų, bet kartais pedalas užmiega ypač startuojant nuo 0km/h. Draginant ir einant laikrodžiui, gali drąsiai sekunde anksčiau spausti pedalą :D Problemos sprendimas: keisti požiūrį
  3. USB lizdas pačioj durniausioj vietoj, kokioj tik gali būti. Specialiai įsigijau 1cm dydžio USB raktą ir įkišus jį į priekinį lizdą, jo neįmanoma plikais pirštais ištraukt, nes jis prie pat šono ir neinasi užgriebti stipriai. Problemos sprendimas: naudoti reples arba didesnį USB raktą.

 

Na dėl ėmimo deja teks kažkiek palaukt dar,gaila nevisada norai su galimybėm sutampa :unsure:  SW aš tikrai neimčiau,nepatinka man universalai nei pro kur,kaip ir mechaninės dėžės,ypač jei kalbant apie naują mašina.Šiaip aš dar blaškaus tarp 308 ir Lietuviam turbūt labai nepriimtino daikto Kia Cee'd.Kalbu apie tokį http://www.kia.lt/sp...CFQafGwoduikHlw.Kažkaip kai pamačiau tą ceed'ą isimylėjau iš pirmo žvilgsnio,patinka man jo snukis labai ir šiaip visas eksterjeras ir interjeras man :good:


Šį pranešimą redagavo tomas7926: 2016 rugpjūčio 22 - 11:03

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0