Peršokti prie turinio


Nuotrauka

PhanT P508 GT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 337

#261 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 08 - 08:28

50ant50. Dabar, kai turiu automata, norisi ir kiausius isversti. O kartais norisi ir parodyti :D Tada S, tapkes i dugna net nereik spausti. Skrenda ji :) Esme tame, kad perka zmones 1.6 ne del taupumo, o del finansu trukumo. Na, pripazinkit! :) Turiu dar ziniu, bet - to be continued... Uz 1-2 menesiu atskleisiu kas ir kaip :)


Nu man tai nereik jo, o ir taip man nemėgstančian spaust dėl sanaudų skirtumo po 50eu permokėt neapsimoka, tai mano visos auto paskutinės 1.6 ir vietoj šito kai pirksiu naujesnį pugą tai jis irgi bus 1.6 su visu faršu
  • 0

#262 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 gegužės 08 - 09:15

Nu man tai nereik jo, o ir taip man nemėgstančian spaust dėl sanaudų skirtumo po 50eu permokėt neapsimoka, tai mano visos auto paskutinės 1.6 ir vietoj šito kai pirksiu naujesnį pugą tai jis irgi bus 1.6 su visu faršu

na aš ieškausi GT, turiu dar metus laiko paieškoms, tai rasiu. problema ta, kad labai dažnai negausi 1,6 su pilnu faršu. access komplektacija standartas, o jei ir būna faršo, tai trūksta svogūnų (auto-led, vibro-sėdynės, sedyniu atmintis, akla zona, signalke, vebasto, o jbl tai net nemačiau su 1,6. dar buna 4 zonu A/C, uzuolaidos..).

nemanau kad gausi 1,6 pilna faršą. faršo bus, bet kaip mokyklos kotletuose. o va su GT gali gauti tikrą marmūrinį steiką :)~

 

va tokio tipo GT esu nužiūrėjęs https://www.blocket....326606.htm?sa=1

kartas nuo karto atsiranda tokių egzempliorių, tai dabar dar paišlaidausiu vasarą, per žiemą pataupysiu, ir ant kito pavasario jau gal įpirksiu  :dntknw:


Šį pranešimą redagavo AIgalNE: 2018 gegužės 08 - 09:22

  • 0

#263 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 08 - 09:30

na aš ieškausi GT, turiu dar metus laiko paieškoms, tai rasiu. problema ta, kad labai dažnai negausi 1,6 su pilnu faršu. access komplektacija standartas, o jei ir būna faršo, tai trūksta svogūnų (auto-led, vibro-sėdynės, sedyniu atmintis, akla zona, signalke, vebasto, o jbl tai net nemačiau su 1,6. dar buna 4 zonu A/C, uzuolaidos..).
nemanau kad gausi 1,6 pilna faršą. faršo bus, bet kaip mokyklos kotletuose. o va su GT gali gauti tikrą marmūrinį steiką :)~

va tokio tipo GT esu nužiūrėjęs https://www.blocket....326606.htm?sa=1
kartas nuo karto atsiranda tokių egzempliorių, tai dabar dar paišlaidausiu vasarą, per žiemą pataupysiu, ir ant kito pavasario jau gal įpirksiu :dntknw:

Pas mane viskas apart svogūnų tavo vadinamų yra, tik man tonuoti gamykliškai geriau nei užuolaidos + signalkė yra :) ko trūksta tai aparatūros, focuse last gen baisiai gerai groja, o pugas pagal klasę labai silpnai be JBL, išeis naujas P508, tai žiūrėsiu kas per pasiūlymai bus, norėčiau į naują modelį atsinaujint, įdomu kaip išvaizda skirsis nes P508 tai man ten nieko nesiskiria per daug GT ir paprastas, o jei naujas skirsis kaip bemwo paprastas nuo emo, tada svarstysiu 😅

Šį pranešimą redagavo RB8912: 2018 gegužės 08 - 09:35

  • 0

#264 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 08 - 16:50

Taip, GT be uzraso priekyje ir be dvieju duslerkiu galejo isskirtinesni padaryti ir kaip nors piktesni :) gal maaaza spoileriuka ar pan. Aigalne - su juoda spalva turesi dziaugsmo, plaut ir plaut. Zinok sidabru kaip dziaugiuosi. Savaitem gali neplauti, nebent turi nuosava kiema kaip Laimonas ir gali sau leisti ten turkstys kas diena :)


  • 1
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#265 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 08 - 17:24

Taip, GT be uzraso priekyje ir be dvieju duslerkiu galejo isskirtinesni padaryti ir kaip nors piktesni :) gal maaaza spoileriuka ar pan. Aigalne - su juoda spalva turesi dziaugsmo, plaut ir plaut. Zinok sidabru kaip dziaugiuosi. Savaitem gali neplauti, nebent turi nuosava kiema kaip Laimonas ir gali sau leisti ten turkstys kas diena :)


Aš ant nuosavo kiemo neturiu kantrybės plaut, panoramą nuplaut čia menas man atrodo.. neturiu kantrybės, tai palaikau Phan - sidabras yra gėris
  • 0

#266 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 17:46

Siandien po intensyvaus pasivarinejimo po vilniu apie 30km, gavau gearbox'o fault ir service lempute. Tik 3 begis. Jau prie namu buvau. Susinervinau, plet. Gal ir kazkoks kvapas degesio is po masinos, bet kad pas mane dar visi tepalai is ismetimo po turbos neissipute. Priparkavau masina, dukros krikstynos dar. Persirengiau, nusileidau uz 10-15min,  uzvedziau - no errors. Dar 10 km pravaziavau, normaliu rezimu, kartais paspausdamas - nieko. Reikes diag'a pasijungti. Bet jausmas toks, kad perkaito. Ar tik nereiks rimciau apie papildoma ausinima pagalvoti.. Bo kitu nesamoniu nera, nei spardosi, nei durniuoja...


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 15 - 17:47

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#267 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 gegužės 15 - 18:28

Siandien po intensyvaus pasivarinejimo po vilniu apie 30km, gavau gearbox'o fault ir service lempute. Tik 3 begis. Jau prie namu buvau. Susinervinau, plet. Gal ir kazkoks kvapas degesio is po masinos, bet kad pas mane dar visi tepalai is ismetimo po turbos neissipute. Priparkavau masina, dukros krikstynos dar. Persirengiau, nusileidau uz 10-15min, uzvedziau - no errors. Dar 10 km pravaziavau, normaliu rezimu, kartais paspausdamas - nieko. Reikes diag'a pasijungti. Bet jausmas toks, kad perkaito. Ar tik nereiks rimciau apie papildoma ausinima pagalvoti.. Bo kitu nesamoniu nera, nei spardosi, nei durniuoja...


Na prisijungus paziurek kokia klaida...Siaip tau butu ir uz keliu minuciu uzkurus dinges tas service. Jei vel taip nutiks iskart gesink ir biski palaukes uzvesk ir vaziuosi kaip niekur nieko... Bet problema turbut jau turi...ji pati niekur nedings...man mesdavo tik prie didelio greicio...mieste tai niekados ir buvo pusles uzrakto klaida...Taip beveik 2 metus pravazinejau kol atsibodo ir isprendziau ta klausima...na kaip zinai jau esu pasakojes apie tai tavo temoj :) Na nebent cia pas tave kazkokia laikina tepalo kritines temperaturos klaida... Beje o su kondiske varei nepameni? Siaip ijungta kondiske padeda dezei atvesti esant sunkiems rezimams...Aisku radiatorius nepamaisys bet jei uzlinko kazkas mechaniskai tai jau nepades

Šį pranešimą redagavo Atas: 2018 gegužės 15 - 18:32

  • 0

#268 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2018 gegužės 15 - 19:09

Siandien po intensyvaus pasivarinejimo po vilniu apie 30km, gavau gearbox'o fault ir service lempute. Tik 3 begis. Jau prie namu buvau. Susinervinau, plet. Gal ir kazkoks kvapas degesio is po masinos, bet kad pas mane dar visi tepalai is ismetimo po turbos neissipute. Priparkavau masina, dukros krikstynos dar. Persirengiau, nusileidau uz 10-15min,  uzvedziau - no errors. Dar 10 km pravaziavau, normaliu rezimu, kartais paspausdamas - nieko. Reikes diag'a pasijungti. Bet jausmas toks, kad perkaito. Ar tik nereiks rimciau apie papildoma ausinima pagalvoti.. Bo kitu nesamoniu nera, nei spardosi, nei durniuoja...

Kazkaip nieko stebetino su tavo vazinejimu, susidariau ispudi kad labai megsti daznai gazas dugnas pavaziuot ar siaip gana agresyviai tai turbut todel ir islenda jau pasilpusios naudoto automobilio grozybes...Pagyvenes pugas ->Cipavimas -> daznai agresyvus vaziavimas -> turbinos keitimas -> klaida dezeje=.......... Bet galbut pakaks tepalus pakeist jei dar nekeites del to svilesio...


  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#269 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 20:47

Kazkaip nieko stebetino su tavo vazinejimu, susidariau ispudi kad labai megsti daznai gazas dugnas pavaziuot ar siaip gana agresyviai tai turbut todel ir islenda jau pasilpusios naudoto automobilio grozybes...Pagyvenes pugas ->Cipavimas -> daznai agresyvus vaziavimas -> turbinos keitimas -> klaida dezeje=.......... Bet galbut pakaks tepalus pakeist jei dar nekeites del to svilesio...

Agresyviau vazineju, taip. Dugnas, tikrai ne, po turbos nesmaugiu. O siaip, jo, tu teisus. Kaprizai del cipso lys i pavirsiu :) Nu ka...Ziesiu toliau, ar knis prota. Tepalai ant 90% pamainyti pries ~5k km. Na, is kitos puses, jei man tas GT del kiekvieno patapkiavimo asaras lies, tai kam GT tada isvis :D

 

a prisijungus paziurek kokia klaida...Siaip tau butu ir uz keliu minuciu uzkurus dinges tas service. Jei vel taip nutiks iskart gesink ir biski palaukes uzvesk ir vaziuosi kaip niekur nieko... Bet problema turbut jau turi...ji pati niekur nedings...man mesdavo tik prie didelio greicio...mieste tai niekados ir buvo pusles uzrakto klaida...Taip beveik 2 metus pravazinejau kol atsibodo ir isprendziau ta klausima...na kaip zinai jau esu pasakojes apie tai tavo temoj :) Na nebent cia pas tave kazkokia laikina tepalo kritines temperaturos klaida... Beje o su kondiske varei nepameni? Siaip ijungta kondiske padeda dezei atvesti esant sunkiems rezimams...Aisku radiatorius nepamaisys bet jei uzlinko kazkas mechaniskai tai jau nepades

Mhm. Prisimenu tavo istorija ir prisimenu, kad karobke turi, jei reiks "paskolint" :D Visa diena su, nes zmones veziojau, o tuo metu grizinejau is Santariskiu ir buvau vienas, tai tiesiog langus atsidariau. Nes ir nebuvo taip karsta. Kokiu budu kondi ten deze ausina? Tiesiog gal ausinasi, del to, kad ventiliatorius isijungia? :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 15 - 20:53

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#270 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:18

Mhm. Prisimenu tavo istorija ir prisimenu, kad karobke turi, jei reiks "paskolint" :D Visa diena su, nes zmones veziojau, o tuo metu grizinejau is Santariskiu ir buvau vienas, tai tiesiog langus atsidariau. Nes ir nebuvo taip karsta. Kokiu budu kondi ten deze ausina? Tiesiog gal ausinasi, del to, kad ventiliatorius isijungia? :)


Na taip del bendro ausinimo...tiesiogiai zinoma neausina...bet kai 30 karscio ir spaudi tapke ar smaukais kamsty tai manau kondikas tikrai i nauda ir dezei...ypac kai nera radiatoriaus o tik silumokaitis. O kas del GT ir bijojimo tapkes spaust tai pas tave juk ne paprastas GT :) o gerokai paturbintas...Kai pagalvoji is 2.2 su viena turba cia ir taip maximumas tas 150kw ispausta tai gal geriau nelyst ir jei truksta galios ziuret kazka stipresnio :) Na bet ekperimentai, patobulinimai zinoma visad idomu ;)

Šį pranešimą redagavo Atas: 2018 gegužės 15 - 21:21

  • 0

#271 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:24

Na taip del bendro ausinimo...tiesiogiai zinoma neausina...bet kai 30 karscio ir spaudi tapke ar smaukais kamsty tai manau kondikas tikrai i nauda ir dezei...ypac kai nera radiatoriaus o tik silumokaitis. O kas del GT ir bijojimo tapkes spaust tai pas tave juk ne paprastas GT :) o gerokai paturbintas...Kai pagalvoji is 2.2 su viena turba cia ir taip maximumas tas 150kw ispausta tai gal geriau nelyst ir jei truksta galios ziuret kazka stipresnio :) Na bet ekperimentai, patobulinimai zinoma visad idomu ;)

Naa, tada turbut reik pasakyti, kad mano sikna iesko nuotikiu. O, kad 2.2 ant pridielo ir taip, visai tiketina. Nu ziuresiu, kas kaip.  Galingesnio tik c5 3.0 su ta pacia deze, tai dar sunkiau jai butu :D, arba ne prancuzas. Nu ok, betmens butu, pas juos irgi dzes pusles saibom eina. Ne ka pigesnis remontas. Pas dviturbius 3.0L 210kw turbos saibom eina...Sakiau jau, p406 irgi nervu pagadino su savo 150kw, kazkada.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 15 - 21:26

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#272 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:25

Emkės dyzelinės motoras pas kaimyną nuo tapkės subyrėjo, tai kažkaip turbūt nepritaikytos jos atlaikyt labai stipriai, gi tiem visiem bimbalam čipintiem sankabų keist nespėja
  • 0

#273 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:46

Emkės dyzelinės motoras pas kaimyną nuo tapkės subyrėjo, tai kažkaip turbūt nepritaikytos jos atlaikyt labai stipriai, gi tiem visiem bimbalam čipintiem sankabų keist nespėja

Dyzeline-emke :D 


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#274 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:49

Dyzeline-emke :D


Galiu tik pasakyt: Dyzelinė-gt :D o šiaip tai M50D
  • 0

#275 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 21:58

Galiu tik pasakyt: Dyzelinė-gt :D o šiaip tai M50D

Ah, nu ten tai pseudo-mke tikrai. Tris turbos, dieve padek. Tikiuosi kaimynas geras pajamas turi :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#276 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 15 - 23:40

Kad jam ten pabiro gal su 20k prabėgu, tai garantinis tvarkė :D o šiaip bentley pramogai, x-as kasdien, tai manau neblogas :D

Ai, tai tokie zmones neskaiciuoja islaidu, jie skaiciuoja pajamas :D pavydeti belieka :D


DSC_0409.jpg

DSC_0410.jpg

Nepanasu, kad kaista. Dar nakti pralekiau aplink Vilniu. Nezn, saltai ar siltai, vienodai gerai jungineja, niekas nebumsi, niekas negrybauja. Idealiai sakyciau dirba :) Kaprizai kazkokie. Pasigooglinau error'a, tai kaip supratau, beleka gali reiksti. Atai, kaip suprantu, pas tave ne toks err buvo? :)

 

Dabar dar klausimas ar nesupylem sudo i deze. Bo pylem brongu xado, panasu, kad full-synthetic, kai jau kazkur forume isskaiciau, kad AW1 rekomenduojamas yra mineralke. Ar tik neteks vel tepalo paimainyti. 

 

Hm, ne. Sintetika: https://e-shop.eolta...01041667-TOTAL/


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 16 - 00:04

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#277 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 gegužės 16 - 06:53

Ta prasme xado pylei vietoj numatyto? Tik greit pili lauk ta shuda kol 980eur neteko paklot ;)

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2018 gegužės 16 - 06:54

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#278 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 gegužės 16 - 08:16

Ai, tai tokie zmones neskaiciuoja islaidu, jie skaiciuoja pajamas :D pavydeti belieka :D


DSC_0409.jpg

DSC_0410.jpg

Nepanasu, kad kaista. Dar nakti pralekiau aplink Vilniu. Nezn, saltai ar siltai, vienodai gerai jungineja, niekas nebumsi, niekas negrybauja. Idealiai sakyciau dirba :) Kaprizai kazkokie. Pasigooglinau error'a, tai kaip supratau, beleka gali reiksti. Atai, kaip suprantu, pas tave ne toks err buvo? :)

 

Dabar dar klausimas ar nesupylem sudo i deze. Bo pylem brongu xado, panasu, kad full-synthetic, kai jau kazkur forume isskaiciau, kad AW1 rekomenduojamas yra mineralke. Ar tik neteks vel tepalo paimainyti. 

 

Hm, ne. Sintetika: https://e-shop.eolta...01041667-TOTAL/

Pas mane buvo kitas eroras: P0741 - The converter cannot be locked up. O del tepalu tai teko nemazai info perskaityt kol isaiskejo tokia tiesa: i am6 2 deze reikia pilti euro 5-6 atitinkanti tepala ATF WS (JWS-3324, AW-1) o ne JWS 3309!! Ir cia jau eina sintetinis tepalas ir jokiais budais ne mineralinis! Ju pasirinkimas yra nemazas ir nera jokio didelio skirtumo koki tu pilsi, nes brendas cia mazai ka groja. Svarbu turi atitikti reikiama specifikacija. As is pradziu galvojau pylti Valvoline ATF, kuri ir pyliau i praeita deze, bet po chemines tepalu analizes skaitymo supratau, kad pvz FUCHS TITAN ATF 4400 dauguma parametru buvo netgi geresnis, ir siaip maziausiai tiketina kad toki Fuchs gausi padelka, ypac imant is patikimo tiekejo (as imiau is plikio). Kainos ir kokybes santykis idealus. Kokia prasme permoketi uz toki TOYOTA TYP WS jeigu net neraso kur jis pagamintas ir tipo skaitosi toyotos originalas :) Taigi pagal realias savybes o ne brandini varda as isirinkau FUCHS ir nesigailiu. Taip pat tinka ir tavo minetas Total Fluidmatic MV LV, bet irgi kam tiek permoketi uz varda ir dar padelkos galimybe... Taipogi is brangesniu brendu tinka Motul Multi ATF, kuriame net nurodytas tiesioginis analogas FUCHS TITAN ATF 4400... O padelkos rizika pas Motul varda daug didesne :) bet spresti tau....Dar galiu tau pavardinti tu tinkanciu tepalu :   valvoline-atf, carlube-atf-lv, ADDINOL ATF XN, ravenol-atf-t-ws-lifetime ir t.t Del to Xado nezinau, reik ziuret ar atitinka kazka  is situ zymejimu : AW-1, ATF WS ,JWS-3324, . Jei atitinka tai tikrai ner prasmes tau keisti tepalo :) Pas mus daugelis servisu tai nelabai gaudosi del tu tepalu :) zino  isikande tik viena brenda.. o jei dar jo dileriai yra tai tik ta ir rekomenduoja... Kai keiciau deze manes irgi klause ar esu tikras del tepalu :)  Siaip svarbiausias reikalas ne koki tepalu brenda pilsi o kaip daznai keisi tepalus, nes jie linke greit degraduot del netobulo ausinimo....tai jeigu radiatoriaus nemontuojam tai bent darom dalini tepalu atnaujinima kas 20-30 stuku ir manau bus viskas ok. O cia kai isvis nekeicia to tepalo tai nieko keisto... keista kaip isvis dar tiek nemazai tos dezes nuvaziuoja :) Pas Volvo tai jos tiek nevaziuoja, nes ten matyt bendra ausinimo sistema daug blogiau ispresta...nes ten net pats volvo po kiek laiko pradejo rekomenduot statyt radiatoriu...zodziu pas PSA sios dezes tikrai ilgai vaziuoja lyginant su kitais kur imontuota si deze...o nuolatinis tepalu keitimas jos gyvenima pratesia dar daugiau...


Šį pranešimą redagavo Atas: 2018 gegužės 16 - 08:31

  • 0

#279 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 gegužės 16 - 10:54

whaaat.... aš galvojau Lietuvoj xado niekas nebeperka...


  • 0

#280 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 16 - 12:10

Ta prasme xado pylei vietoj numatyto? Tik greit pili lauk ta shuda kol 980eur neteko paklot ;)

 

whaaat.... aš galvojau Lietuvoj xado niekas nebeperka...

Kas ten blogai su juo? :) Kainuoja blemba nemazai, specifikacijas, jau kaip suprantu, atitinka. Jei pasikeisti, i koki tada? Van atas, sakyciau razumnai parase.  Atai, pats ta fuchsa supiles esi? Ziuriu po 6eu uz litra, nenubednesiu, jei ir vel pamainysiu.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 16 - 12:58

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0