Peršokti prie turinio


Nuotrauka

PhanT P508 GT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 337

#281 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 gegužės 16 - 12:27

Specifikacijos - NE CHEMINE SUDETIS, chemine sudeti gemaintojai NEI VIENAS neatidengia. Atitiko specifikacijas gamintojo vienam ir i 4HP20 supylus kazkokio tai gamintojo tepalus, po puses metu dezei batai buvo. Kai remontavo deze, pasake jog buvo supilti ne tokie tepalai. Kaltas liko klientas...

 

Na galvokit kaip norit, man tai pofig :) bet kai net visualiai skiriasi klampumas tepalu ir spalvos ir "atitinka specifikacijas" gruda i deze, nu soriukas, patys kalti


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#282 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 gegužės 16 - 12:56

nežinau, man tas xado kaip bobučiu pasakos, visi tie stebuklingi priedai ir šiaip visa ta produkcija keista, kad Lietuvoj išpopuliarino, tai dar nieko nesako, kitose rinkose ir pilna visokio brudo, kaip tepalai kuriuos supili ir viskas, visam gyvenimui, gali net įpylęs po 100km išpilt ir važiuosi be tepalų ilgai ir laimingai :D


  • 0

#283 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 gegužės 16 - 13:01

Specifikacijos - NE CHEMINE SUDETIS, chemine sudeti gemaintojai NEI VIENAS neatidengia. Atitiko specifikacijas gamintojo vienam ir i 4HP20 supylus kazkokio tai gamintojo tepalus, po puses metu dezei batai buvo. Kai remontavo deze, pasake jog buvo supilti ne tokie tepalai. Kaltas liko klientas...

 

Na galvokit kaip norit, man tai pofig :) bet kai net visualiai skiriasi klampumas tepalu ir spalvos ir "atitinka specifikacijas" gruda i deze, nu soriukas, patys kalti

Tai pirmiausia ziuri, kad atitiktu specifikacijas o paskiau jau ziuri i kitus dalykus....Beje ir nereikia, kad gamintojai kazka atidengtu, yra juk nepriklausomi testuotojai kur palygina tuos tepalu parametrus...Del Xado nieko nezinau, bet del Fuchs tai tik patys geriausi atsiliepimai. Ir dar neradau ne vieno blogo atsiliepimo is kokio vartotojo, visi vaziuoja n km ir patenkinti. Jei ne Fuchs jauciu pilciau Valvoline, toki vienas Citroen dileris ir pila, beto pasitikeciau tokiu kaip Strokker Valvoline atstovu, irgi turiu asmenines patirties su jais. Taipogi jei is patikimo tiekejo tai galima ir Motul ir kitus brangesnius brendus, bet asmeniskai netikiu kad Motul tikrai geriau uz Fuchs ir verta permoket...Kaip sakiau manau geriau keisti dazniau uz tuos pat pinigus....Bet spresti kiekvienam....O del spalvos tai sitos specifikacijos kitokios kaip rozines tai nesu mates....Idomu butu suzinot jei tikrai toks yra...Spalva yra tik spalva bet siaip idomu jei tikrai zinai sitos specifikacijos kitoki nei rozini


  • 0

#284 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 16 - 13:04

Specifikacijos - NE CHEMINE SUDETIS, chemine sudeti gemaintojai NEI VIENAS neatidengia. Atitiko specifikacijas gamintojo vienam ir i 4HP20 supylus kazkokio tai gamintojo tepalus, po puses metu dezei batai buvo. Kai remontavo deze, pasake jog buvo supilti ne tokie tepalai. Kaltas liko klientas...

 

Na galvokit kaip norit, man tai pofig :) bet kai net visualiai skiriasi klampumas tepalu ir spalvos ir "atitinka specifikacijas" gruda i deze, nu soriukas, patys kalti

Nesidraskau ir nesigincyju, zinant tavo visus "spejimus" gedimu klausimais, tai tikrai suprantu, kad ne is lempos rasai tai, ka rasai. Nu ka zinau, gal pasimainysiu tada savaites begyje, jei taip pries ta xado. :)

 

nežinau, man tas xado kaip bobučiu pasakos, visi tie stebuklingi priedai ir šiaip visa ta produkcija keista, kad Lietuvoj išpopuliarino, tai dar nieko nesako, kitose rinkose ir pilna visokio brudo, kaip tepalai kuriuos supili ir viskas, visam gyvenimui, gali net įpylęs po 100km išpilt ir važiuosi be tepalų ilgai ir laimingai :D

Na, xado jau nebe toje nisoje, kad ten durnint taip klientus. Zinoma, pilna marketingo ir as tikrai neziurejau i tas visas revitalizuojancias savybes. Tiesiog buvo galimybe xado paimt ir paemiau.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#285 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 gegužės 16 - 13:11

Kas ten blogai su juo? :) Kainuoja blemba nemazai, specifikacijas, jau kaip suprantu, atitinka. Jei pasikeisti, i koki tada? Van atas, sakyciau razumnai parase.  Atai, pats ta fuchsa supiles esi? Ziuriu po 6eu uz litra, nenubednesiu, jei ir vel pamainysiu.

Taip as susipyles Fuchs, ir kai keiciau deze jo suejo 6 litrai is 7, prasukus 2 stukas dar padariau dalini 3litru keitima, tai galima sakyt grynai ant fuchso vaziuoja deze. Priekaistu jokiu neturiu. Keisiu vel po nemaziau 30 stuku. Kiti renkasi labai garsu brenda ir tiki kad gali viena kart pakeite daugiau nekeisti :)


  • 0

#286 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 gegužės 16 - 14:39

Nesidraskau ir nesigincyju, zinant tavo visus "spejimus" gedimu klausimais, tai tikrai suprantu, kad ne is lempos rasai tai, ka rasai. Nu ka zinau, gal pasimainysiu tada savaites begyje, jei taip pries ta xado. :)

 

Na, xado jau nebe toje nisoje, kad ten durnint taip klientus. Zinoma, pilna marketingo ir as tikrai neziurejau i tas visas revitalizuojancias savybes. Tiesiog buvo galimybe xado paimt ir paemiau.

 

bet kai kalba eina apie tokias mašina kaip tavo, tai aš jau nerizikuočiau, aš į 307 JOKIŲ nesamonių nepyliau, nes bijojau, kad užlinks :D neseniai keičiau vairo stiprintuvo skystį ir supyliau ne tą, tai man pradėjo putot ir t.t. nors ten skirtumo atrodo visai nėra, tai kitą dieną iškart variau į servisą susipilt kas priklauso 100proc, o tai čia dėžė, spėju dar jautresnis dalykas.


  • 0

#287 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 16 - 14:43

bet kai kalba eina apie tokias mašina kaip tavo, tai aš jau nerizikuočiau, aš į 307 JOKIŲ nesamonių nepyliau, nes bijojau, kad užlinks :D neseniai keičiau vairo stiprintuvo skystį ir supyliau ne tą, tai man pradėjo putot ir t.t. nors ten skirtumo atrodo visai nėra, tai kitą dieną iškart variau į servisą susipilt kas priklauso 100proc, o tai čia dėžė, spėju dar jautresnis dalykas.

Viliau, sakau gi, cia nebuvo rizika kazkokia. Suprasciau jei pilciau mannol'a, ten gal ir rizika. O cia brangus tepalai :) Na, ok ok, gal ir ikalbejot. Pasimainysiu.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 16 - 14:43

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#288 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 28 - 13:19

Paliekiau iki Autovici, galvojau ecu ir deze atsinaujinti. Jau ir su Taurium buvau susitares, kad per nauja perfleshint....o naujint nera ka :) Oh, well. Palaukiau 30min, pinigu nepaeme. Chaliavai kavos pageriau :D Pize, kiek ten 308'tu stovi. Visa aikstele numetyta jais :) Primine: 

 


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 28 - 13:25

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#289 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2019 rugsėjo 26 - 21:23

Atnaujinu tema nes aktualu pasidare....atsirado seimoje masina su naujesniu aisinu kuriam priklauso JWS 3324 specifikacija....renkuosi tepalus pasikeist dezeje ir paguglinus apie ATAS tepalus kuriuos jis susipyles( Fuch ATF 4400 ) nerandu niekur, netgi gamintojo puslapyje kad jie tiktu sitai dezei, visur deklaruoja specifikacija senesnio aisino su jws 3309, tai kaip cia yra? :) pasidalinkit patirtim ka pilat, nes kolkas patikimiausiai man atrodo TOTAL FLUIDMATIC MV LV, mielai pilciau ir kitus tinkamus tepalus, nors ir mannol'i, nes su jais mano senasis aisinas visdar kuo puikiausiai rieda, bet pagal specifikacija lyg ir nera tinkamu :)


  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#290 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 01:15

Atnaujinu tema nes aktualu pasidare....atsirado seimoje masina su naujesniu aisinu kuriam priklauso JWS 3324 specifikacija....renkuosi tepalus pasikeist dezeje ir paguglinus apie ATAS tepalus kuriuos jis susipyles( Fuch ATF 4400 ) nerandu niekur, netgi gamintojo puslapyje kad jie tiktu sitai dezei, visur deklaruoja specifikacija senesnio aisino su jws 3309, tai kaip cia yra? :) pasidalinkit patirtim ka pilat, nes kolkas patikimiausiai man atrodo TOTAL FLUIDMATIC MV LV, mielai pilciau ir kitus tinkamus tepalus, nors ir mannol'i, nes su jais mano senasis aisinas visdar kuo puikiausiai rieda, bet pagal specifikacija lyg ir nera tinkamu :)

Jei cia manes klausi, tai sita susivertes https://xado.lt/alyv...omic-oil-atf-vi

13000km jau nuo to laiko. Viena karta buvau dezes klaida gaves, labai stipriai vaikydamas mieste start/stop, daugiau net vaikant nebuvo islindusi. Tai abejoju ar cia tepalai prisidejo, tiesiog speju perkaito :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2019 rugsėjo 27 - 01:16

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#291 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 06:13

https://oil-in.lt/at...xado-atstovams/
  • 1

#292 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 09:37

Ir? Tu antivakseriam numesk realią statistiką koks mirštamumo dažnis nepasiskiepijus ir kokios traumuojančios komplikacijos lieka visam gyvenimui arba plokščiažemį įsodink į šatlą, apskraidink aplink žemę, tai vistiek skies savo.
To ko nesimato tiesiogiai, o pasekmės pasimato ne iš karto, tai atsiranda didžiulė terpė proto pisimui, tikėjimui ir kitokiom nesąmonėm.
Visdar karts nuo karto prunkšteliu kaip FB grupėse žmonės skiedžia apie tepalus. Oj ten tą šustrą kažkokį hipsterinį vokišką tepalą susipyliau kur tik elitas naudojas, Elonas musk'as ir t.t. pas mus niekas nežino. Ten iš kart pasiketė variklio darbas, sąnaudos ir seksualini gyvenimas pagerėjo.
Pyliau Castrolį, paskui pabanžiau Total kitas sako. Tai iškart pasijautė, kad kažkas negerai. Joo..
Blemba, jei klampumas toks pats, tai visą alyva yra identiška beveik. O skiriasi tik kaip ilgai tos alyvos savybės išlieka ir degraduoja prie temp. svyravimu, trinties ir t.t. Ar alyva buvo gera tau tik mechanikas galės pasakyt kai po 300k km varikliui kapitalinį darys.
O, kad XADO neveikia niekas nesako. Jis veikia kaip gaištančiui arkliui morfijus. Dar porai dienų veikia, po to jau nušauna. 
Elementarus dalykas, jei tai būtų panacėja, tai tie visi XADO būtų nupirkt naftos korporacijų su nemijardiniais, o su trilijoniniais biudžetais.
Ir aš tikrai ne prieš tuos kas naudoja, aš prieš tuos kas pisa protą, kad čia super dalykas.
Rant'ą baigiau ir bėgu slėptis po lapais.
P.S. Nepamačiau kokia čia tema. Phant, čia ne tau skirta :D


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2019 rugsėjo 27 - 09:42

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#293 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 09:57

P.S. Nepamačiau kokia čia tema. Phant, čia ne tau skirta :D

PhanT pila Mannol ir vargo nemato.


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#294 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 10:15

PhanT pila Mannol ir vargo nemato.

Jei taip jau objektyviai šnekant nei tamsta, nei pat Phant turbūt nežino ar vargo nemato. Kai bus nuvažiuota vien ant Mannol koks 100k km tada bus galima kalbėt. Aišku galima keist tepalus su kiekvienu pilno baku kuro. Tada ir ant kiaulės taukų galima važinėt.
Ant volvos per 7 metus ir beveik 100k km pyliau vien Total. Buvo gal vienas Castrolio kartas. Keičiami tepalai kas kas 15k km +/-. Tai pro tepalo užpilimo skylę žiūrint į paskirstymo velenėlius, tai kaip nauji. Blizga kaip veidrodis.
Pilčiau gal ir Mannol, bet sorry nepasitikiu, kad jie man 15k km bus tokių pat savybių kaip katik cielką nuo bonkes nuplėšus. O ten 2 kart dažniau keist viską nematau logikos. Sumoku brangiau, bet turiu tą patį + sutaupau laiko.


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2019 rugsėjo 27 - 10:15

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#295 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 11:03

Du Reno Master ,vienas vakar zejau 962000km ,su Elf.Viskas varikly originale visi indeklai turbos ir t.t.Kitas berods 750 000 .Elfas pogarantiniu pirktas is kur tik nori per akcijas,is Maximos akropolio,senuku,internetiniu pardziu.Keista tepalai kas 25000km pasibaigus garantijai.Tinka tokia statistika?😁
  • 1
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#296 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 11:23

Du Reno Master ,vienas vakar zejau 962000km ,su Elf.Viskas varikly originale visi indeklai turbos ir t.t.Kitas berods 750 000 .Elfas pogarantiniu pirktas is kur tik nori per akcijas,is Maximos akropolio,senuku,internetiniu pardziu.Keista tepalai kas 25000km pasibaigus garantijai.Tinka tokia statistika?

Tokia statistika SUPER. Man įdomu tokia statiska su Manol arba XADO ir su tokiais keitimo intervalais. Tada galės kas nori man į kepurę šikt :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#297 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 12:41

Atnaujinu tema nes aktualu pasidare....atsirado seimoje masina su naujesniu aisinu kuriam priklauso JWS 3324 specifikacija....renkuosi tepalus pasikeist dezeje ir paguglinus apie ATAS tepalus kuriuos jis susipyles( Fuch ATF 4400 ) nerandu niekur, netgi gamintojo puslapyje kad jie tiktu sitai dezei, visur deklaruoja specifikacija senesnio aisino su jws 3309, tai kaip cia yra? :) pasidalinkit patirtim ka pilat, nes kolkas patikimiausiai man atrodo TOTAL FLUIDMATIC MV LV, mielai pilciau ir kitus tinkamus tepalus, nors ir mannol'i, nes su jais mano senasis aisinas visdar kuo puikiausiai rieda, bet pagal specifikacija lyg ir nera tinkamu :)

Pylam Toyota ATF WS. Ji turi AW-1 specifikacija, kuri uzrasyta ant tu deziu uzpylimo varzto.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#298 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 13:25

Jei taip jau objektyviai šnekant nei tamsta, nei pat Phant turbūt nežino ar vargo nemato. Kai bus nuvažiuota vien ant Mannol koks 100k km tada bus galima kalbėt. Aišku galima keist tepalus su kiekvienu pilno baku kuro. Tada ir ant kiaulės taukų galima važinėt.
Ant volvos per 7 metus ir beveik 100k km pyliau vien Total. Buvo gal vienas Castrolio kartas. Keičiami tepalai kas kas 15k km +/-. Tai pro tepalo užpilimo skylę žiūrint į paskirstymo velenėlius, tai kaip nauji. Blizga kaip veidrodis.
Pilčiau gal ir Mannol, bet sorry nepasitikiu, kad jie man 15k km bus tokių pat savybių kaip katik cielką nuo bonkes nuplėšus. O ten 2 kart dažniau keist viską nematau logikos. Sumoku brangiau, bet turiu tą patį + sutaupau laiko.

Viskas labai sureikšminta marketingo tikslais. Bazines alyvas gamina vos keli gamintojai pasaulyje, priedus gamina irgi vos keli gamintojai. Visi iš jų perka, maišo ir pilsto į savo bačkas ir bakelius ir jau tada reklamuojasi, kad ta jų alyva yra "įpatinga". Nėra ta gelažis tokia protinga, kad suprastų ką tu ten įpylei. Čia kaip kibinus pirkti "Lidl" arba "Senojoje kibininėje". Skonis gal kiek ir skiriasi, bet kada nuo kurio užsilenksi, taip ir nesužinosi.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2019 rugsėjo 27 - 13:46

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#299 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 14:05

Netingit jus taip gilintis i tuos tepalus? Man tai pvz neidomu, kai kaina nedaug skiriasi :)
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#300 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2019 rugsėjo 27 - 14:22

Netingit jus taip gilintis i tuos tepalus? Man tai pvz neidomu, kai kaina nedaug skiriasi :)

čia pats reiškinys įdomus, kai žmonės tiki, kad paprastas daiktas turi antgamtinių galių :huh:


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0