Peršokti prie turinio


Nuotrauka

RB8912 508


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 252

#121 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 08 - 11:13

Nu bet žiauriai didelis vidutinis greitis. Čia maždaug 70/30 - trasa/miestas, tai nieko nuostabaus su sąnaudom tokiom :)


Taip, taip ir yra:) 70/30 maždaug gal net ir daugiau nei 70

Šį pranešimą redagavo RB8912: 2018 gegužės 08 - 11:24

  • 0

#122 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 gegužės 08 - 12:25

Taip, taip ir yra:) 70/30 maždaug gal net ir daugiau nei 70

pas mane su vidutiniu 55 km/h tai sąnaudos ką tik sumažėjo iki 5,0. jei toliau būsiu skrudžas ir važinėsiu ant 90, tai gal ir 4,8 pasieksiu iki rudens :wh:


  • 0

#123 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 01:52

Gramus vis taupot :) Idomu man butu pamatyti ka 1.6 parodo prie ~23-25km/h vidutinio :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 09 - 01:53

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#124 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 06:35

Gramus vis taupot :) Idomu man butu pamatyti ka 1.6 parodo prie ~23-25km/h vidutinio :)


Nusinulinsiu penktadienį nes nusimato daug mieste maltis, tai pačiam įdomu 😀
  • 0

#125 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 08:27

Gramus vis taupot :) Idomu man butu pamatyti ka 1.6 parodo prie ~23-25km/h vidutinio :)

žiemą panašus greitis buvo, tai rodyklė artėjo link 7. 

 

jei litru taupiau važiuoju nei kiti, tai kas metus ~200eur įsidedu į kišenę, ir dar nepadarau fotografijos brangiai :doh: , štai kur priežąstis.

Vat aš nesugebu suprasti kolegos, kai "stūmi" jog reikia daugiau arklių, jei pas tave toks vidutinis greitis. niekaip nesuvokiu kokia nauda iš galios kamštyje (gal aplenksi kelias auto, bet faktiškai tai vistiek stovi ten pat). Jaunatviškas maximalizmas dar neišgaravo. :angry:  :blink:  :biggrin:

nesakau kad arkliai blogai- pats dabar ieškosiu GT vien dėl pilno faršo, bet kad tie arkliai reikalingi autobane, o ne senamiestyje.

 

p.s. dėl auto spalvos - nesuprantu, kuo skiriasi neplauta balta/pilka/juoda auto. Jos gi neplautos ir tiek. Va būtų vyšninė, dark-green perlamutro spalvos, tai būt malonu tokią nusiplaut ir pasigrožėti atspindžiais. o čia - nusiplovei, nu juoda,  sidabrinė ir tiek iš to naudos. šaldytuvas stovi kampe sidabrinis, neploviau nuo gimimo.. nes tai metalinė dėžė, visai kaip ir auto korpusas. tik metalo lakštai apsaugai nuo purvo ir lietaus :ph34r:


  • 0

#126 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 09:32

žiemą panašus greitis buvo, tai rodyklė artėjo link 7.

jei litru taupiau važiuoju nei kiti, tai kas metus ~200eur įsidedu į kišenę, ir dar nepadarau fotografijos brangiai :doh: , štai kur priežąstis.
Vat aš nesugebu suprasti kolegos, kai "stūmi" jog reikia daugiau arklių, jei pas tave toks vidutinis greitis. niekaip nesuvokiu kokia nauda iš galios kamštyje (gal aplenksi kelias auto, bet faktiškai tai vistiek stovi ten pat). Jaunatviškas maximalizmas dar neišgaravo. :angry: :blink: :biggrin:
nesakau kad arkliai blogai- pats dabar ieškosiu GT vien dėl pilno faršo, bet kad tie arkliai reikalingi autobane, o ne senamiestyje.

p.s. dėl auto spalvos - nesuprantu, kuo skiriasi neplauta balta/pilka/juoda auto. Jos gi neplautos ir tiek. Va būtų vyšninė, dark-green perlamutro spalvos, tai būt malonu tokią nusiplaut ir pasigrožėti atspindžiais. o čia - nusiplovei, nu juoda, sidabrinė ir tiek iš to naudos. šaldytuvas stovi kampe sidabrinis, neploviau nuo gimimo.. nes tai metalinė dėžė, visai kaip ir auto korpusas. tik metalo lakštai apsaugai nuo purvo ir lietaus :ph34r:


Nu aš 500 sutaupau, už tiek jau galima teliką gerą kas metus nusipirkt 😅
  • 0

#127 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 gegužės 09 - 09:58

Man kaip tik arkliai miestuose ir aplinkkeliuose visokiuose reikalingi, na dar zemos klases tarpmiestiniuose keliuose. Nes magistralese nelabai net greiti virsiju, o autobanuose isvis nevirsiju. Tiesiai vaziuot greitai jokio idomumo, o va kur pavingiuot iseina, jau smagiau. Jaunatviskas tai tikrai, bet cia ne maksimalizmas :)
Autobane su 1.4 benzu ar 1.8d be turbo irgi vaziuot be problemu su srautu, tik su dyzeliu triuksmo daug, o pas benzinuka visai ir neblogai. Lenkti autobane gi nereikia, o apvaziavimui tarpuka visvien nutaikai, o jei trijuostis, tai ir to nereikia :)

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2018 gegužės 09 - 09:58

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#128 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 426
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2018 gegužės 09 - 10:22

Nu aš 500 sutaupau, už tiek jau galima teliką gerą kas metus nusipirkt

Nu gal labiau vidutinį ir kas du metus :)


  • 0

#129 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 10:35

Nu gal labiau vidutinį ir kas du metus :)


Nu už 500 jau 4k biudžetinį neblogą gali:)
  • 0

#130 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 11:30

Man atrodo išnyk tuoj tie visi 4k. Kai pasižiūri kokias laidas, tiesiogines transliacijas tai baisu darosi. Prizūmina kokį nors snūkelį tai visokie spuogai, veido poros matosi, kreivai padarytas grimas, siūlai išlindę iš rūbų ir t.t. Tai jei ką nors valgai net nebeskanu pasidaro. Ant 1080 tai bent jau užsiblūrina kažkiek viskas :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#131 HeLLmiX

HeLLmiX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 205
  • Vieta:Klaipėda-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407SW 2009 1.6 hdi 80 kW / Citroen C5 2008 2.2 125 kW HDI

Parašyta 2018 gegužės 09 - 11:43

Man atrodo išnyk tuoj tie visi 4k. Kai pasižiūri kokias laidas, tiesiogines transliacijas tai baisu darosi. Prizūmina kokį nors snūkelį tai visokie spuogai, veido poros matosi, kreivai padarytas grimas, siūlai išlindę iš rūbų ir t.t. Tai jei ką nors valgai net nebeskanu pasidaro. Ant 1080 tai bent jau užsiblūrina kažkiek viskas :D

seip tai atvirkščiai :D full hd geriau rodo nei 4k anzemine tv. gi transliacija vyksta ne 4k raiska. Net filmuojama itariu ne 4k raiska. Tad is mazesnes raiskos darant didesne gaunasi, kad neturi is ko daryt, tai ale dakuria pats telikas aplink pagal "vaizduote". Vat, ir gaunasi isivaizduojami spuogai, siulai ir kiti vimdantys dlaykai. Seip ziuret antzemines tv transliacijas ne HD kanalus per 4k telika yra sadomazo :) nu bet uztad tv 4k :) kitiems to ir tereikia :)

Jo jo aisku kad pavydziu. As vaziuoju su 2.2. Man sutaupyt neiseina, 4k tv nenusipirksiu todel ir peikiu :D va zmona vaziuoja su 1.6. Pas ja manau bus greitu metu 4k. Gal ir man leis zvilgtelt kartais... :D

Šį pranešimą redagavo HeLLmiX: 2018 gegužės 09 - 11:45

  • 0

#132 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 11:48

seip tai atvirkščiai :D full hd geriau rodo nei 4k anzemine tv. gi transliacija vyksta ne 4k raiska. Net filmuojama itariu ne 4k raiska. Tad is mazesnes raiskos darant didesne gaunasi, kad neturi is ko daryt, tai ale dakuria pats telikas aplink pagal "vaizduote". Vat, ir gaunasi isivaizduojami spuogai, siulai ir kiti vimdantys dlaykai. Seip ziuret antzemines tv transliacijas ne HD kanalus per 4k telika yra sadomazo :) nu bet uztad tv 4k :) kitiems to ir tereikia :)

Ne apie LT televiziją kalbu :) Kartais pažiūriu per satelitus DE, UK turinio. Tai yra jau turinio ten 4K kamerom filmuoto. Kažkokią DE pokalbių laidą buvau įsijungęs 4K, tai baisu tas detalumas kai prizūmina. Kokiem gamtos vaizdam gerai arba kai kinas 4K, tai ten montažnikai dar pusmetį sedi retušuoja ir "photošopina" visus spuogus ir gliukus :D  


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#133 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 11:52

Tv kiti ir kompu žaist naudoja, va ten tai akivaizdus 4k tarp paprasto skirtumas jaučiamas:)
  • 0

#134 HeLLmiX

HeLLmiX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 205
  • Vieta:Klaipėda-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407SW 2009 1.6 hdi 80 kW / Citroen C5 2008 2.2 125 kW HDI

Parašyta 2018 gegužės 09 - 11:56

Tv kiti ir kompu žaist naudoja, va ten tai akivaizdus 4k tarp paprasto skirtumas jaučiamas:)

nu tikri geimeriai nenaudoja :) yra velavimas ant Tv. Tikras geimeris jaucia kelias ms ir naudoja monitoriu, kuris tam skirtas. Bet laisvalaikio geimeriui tai jo galima konsole ant tv pasijungt 4k ir skirtumas bus. Bet tikras geimeris konsoliu nenaudoja :)
  • 0

#135 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 12:06

Gal kas Fortnaitą lošia? :D


  • -1

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#136 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 12:24

Gal kas Fortnaitą lošia? :D


PUBG 😀😀
  • 0

#137 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 12:29

PUBG

Ant mano laptopo sunkiai PUBG sukasi. Ir šiaip gaila buvo 30e, nors ant fortnaito jau gal tiek pat ištaškiau :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#138 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 12:35

Ant mano laptopo sunkiai PUBG sukasi. Ir šiaip gaila buvo 30e, nors ant fortnaito jau gal tiek pat ištaškiau :D


Aš per xbox, bet dar neištaisyti visi bugai tai neverta kol kas mokėt € mano galva
  • 0

#139 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 09 - 12:58

žiemą panašus greitis buvo, tai rodyklė artėjo link 7. 

 

jei litru taupiau važiuoju nei kiti, tai kas metus ~200eur įsidedu į kišenę, ir dar nepadarau fotografijos brangiai :doh: , štai kur priežąstis.

Vat aš nesugebu suprasti kolegos, kai "stūmi" jog reikia daugiau arklių, jei pas tave toks vidutinis greitis. niekaip nesuvokiu kokia nauda iš galios kamštyje (gal aplenksi kelias auto, bet faktiškai tai vistiek stovi ten pat). Jaunatviškas maximalizmas dar neišgaravo. :angry:  :blink:  :biggrin:

nesakau kad arkliai blogai- pats dabar ieškosiu GT vien dėl pilno faršo, bet kad tie arkliai reikalingi autobane, o ne senamiestyje.

 

p.s. dėl auto spalvos - nesuprantu, kuo skiriasi neplauta balta/pilka/juoda auto. Jos gi neplautos ir tiek. Va būtų vyšninė, dark-green perlamutro spalvos, tai būt malonu tokią nusiplaut ir pasigrožėti atspindžiais. o čia - nusiplovei, nu juoda,  sidabrinė ir tiek iš to naudos. šaldytuvas stovi kampe sidabrinis, neploviau nuo gimimo.. nes tai metalinė dėžė, visai kaip ir auto korpusas. tik metalo lakštai apsaugai nuo purvo ir lietaus :ph34r:

As nestumiu, sakau, nesuprantu. Arkliu reik, jei nori per 30min grizt namo is darbo, o ne per valanda. Maksimalizmas gal ir neisgaravo, o "200 eu per metus i kisene", nu nepyk, juokinga :D Tada geriau pasukti galva, kur tuos eurus uzsidirbti. 508ta vairuojat gi, ne golpa IV. Bandau ta ir paaiskint, kad ar verta tuos gramus taupyti. Nes jei 200 i metus tokia reiksme turi, tai, na, speciau, kad masinas ne pagal galimybes vairuojat. Be stumimo. Tikrai. Spalva turi itakos, nes juoda kaip veidrodis, o pilka atvirksciai vizualiai "sugeria" purva.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 09 - 12:58

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#140 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 09 - 13:03

As nestumiu, sakau, nesuprantu. Arkliu reik, jei nori per 30min grizt namo is darbo, o ne per valanda. Maksimalizmas gal ir neisgaravo, o "200 eu per metus i kisene", nu nepyk, juokinga :D Tada geriau pasukti galva, kur tuos eurus uzsidirbti. 508ta vairuojat gi, ne golpa IV. Bandau ta ir paaiskint, kad ar verta tuos gramus taupyti. Nes jei 200 i metus tokia reiksme turi, tai, na, speciau, kad masinas ne pagal galimybes vairuojat. Be stumimo. Tikrai. Spalva turi itakos, nes juoda kaip veidrodis, o pilka atvirksciai vizualiai "sugeria" purva.


Nu man sakau nereikia, aš 1.6 neišnaudoju, aplenkt užtenka ir gerai, spalva labai patiko šiaip gal pagrindinis faktorius😀 nusipirksiu kada nors kokį sport car, bet iš pežo universalo daryt kažką tai man neaktualu 😅
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0