Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 23:47
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:RB8912 508

Vakar, 22:47

Nu Eolyje jei ir yra karbamido, tai tikrai ne vien karbamidas, ir tikrai ne AdBlue koncentracija. As kai su juo dirbu, tai labai atsargiai su gerom guminem pirstinem ir ilgom rankovem. Nebuvau rimtai dar apsipyles, bet anglu forumuose esu skaites "gives really nasty burns on more sensitive skin". Mano ne jautri, bet vistiek kam cia tais chemikalais laistytis :)

Temoje:RB8912 508

Vakar, 21:42

Ten irgi iš tos serijos kai perku, tai buvo ‘buvo kažkada tikrai tokia kaina, bet dabar žiūriu ne tokia, pirmadienį vadybininkas žinos’ 😀 nežinau čia taip atrodo forume jei turi laisvų pinigų tai mokėk brangiai ir tipo vienodai, tai mano galva taip niekada neturėsi pinigų, visada reik ieškot kaip pigiau galima, o nesumokėt 170 kaip galima 70, jei nebus kitos išeities tai teks aišku

Ta prasme jei jau taupai savo FAPa, tai gal taupyk logiskai. Aiskiai parasyta, kad nera "backwards compatible", t.y. panasiai butu jei Office 97 programos dirba net ir su windows 3.1, bet paleidziamos ir su windows 10, tai nereiskia, kad Office 2016 programos veiks su windows 98. Ir turbut net su me, 2000, 2003 ir gal net su xp neveiks...
Su kondicionieriais irgi taip. I senas R12 sistemas tikrai galima pildyti r134a, tik reikia plauti, keisti tepala ir vistiek mazeja efektyvumas. Bet niekas nesake, kad r12 galima pusti i naujas sistemas.
Nes pilt tik kad pilt, tai galima ten ir nieko nepilt. Tik skaitliuka nuimi ir viskas. Nauja chemija atitinka standartus ir efektyvuma naujesniems filtrams pagal naujesni grieztesni euro. Senam filtre ta chemija irgi suveikia, gal perteklinai, bet vistiek gerai, todel ir galima naudoti. Atvirksciai - niekas tyrimo nedare ir neparase isvados. Gamintojas gal ir dare, bet neparase. Vadinas rizikuoji savo filtru. As, kaip kartais pamatantis tuos filtrus is vidaus, galiu pasakyti, kad vaizdas truputi skiriasi tarp 2005tu 1.6hdi ir 2011tu 1.6hdi fapuku

Temoje:Autolizingas

Vakar, 21:34

Pritariu sakantiems, kad autolizingai yra blogis. Bet yra daug niuansų, pvz mano hibridui dabar sugedo variklis iki tiek, kad taisyti neapsimoka. Į darbą važinėti reikia, tai dabar dilema tokia - pirkti senuką už savo menkas santaupas, ar imti lizingą ir pirkti padorų auto, į kurį nereikės kišti pinigų ir kuris tarnaus bent penkis metus. Tai antras variantas tikrai patrauklesnis. Dabar tik klausimas, ar banke tikrai patrauklesnės palūkanos? Luminore neblogos sąlygos bet pvz kokiam hippocredit sąlygos gerokai lankstesnės, o ir suma tiesiogiai priklauso nuo įkeičiamo turto. Kam nors gal teko imti lizingą ir galėtų palyginti, iš kur labiau apsimoka imti?

Itikink, kad cia ne reklama

Temoje:RB8912 508

Vakar, 18:13

Tai Robete 3l infineum uz 100eur per brangu?

Temoje:euro5 išpardavimas

2018 gegužės 26 - 01:01

Uztat EP6 labai gerai savininkus ismokina, kad masinoms BUTINA reguliariai pratikrinti tepalo lygi :D :D

 

P.s. Ar geltonaji Cooperi is kiemo pavyko atgaivinti?

Nieko jam ir nedariau rimto. Kompresiją pamatavau, žvakes pakeičiau (buvo užveržtos mirtinai ir atsukinėjant su vamzdžiu (kitaip neatsisuko) dvi sugedo), tepalo ir antifrizo pripyliau ir paleidau.

Ten šeimyninė dilema, kai tėvas ir dukra pirko mašiną. Nesusitaria, kuris sugalvojo pirkti ir kuris išrinko, nesusitaria, kuris daugiau mokėjo, nesusitaria, remontuoti ar neremontuoti, važinėti ar parduoti ir t.t. Liepiau kreiptis tada, kai jau bus suderintos abiejų žmonių pirkimo istorijos versijos ir bus bendras sprendimas, ką daryti. Nes man visai neįdomu, kai su abiem žmonėm bendrauji maloniai ir draugiškai, tada atvaro tą mašiną, ir jei vieno klausai, kitas pyksta, ir atvirkšiai. Žodžiu kam man čia dar tos įtampos bereikalingos papildomos, ir taip užtenka :)