Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 04:11
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:HDI dyzelinių variklių galios didinimas

Šiandien, 03:18

Nepasimaukit, šūdo malimas čia:

 

turbina

2017 rugpjūčio 06 - 22:32

sveikas gal zinai kdl nebeuzsikuria peugeot 407 ant pakurtos masinos atjunge fyske nuo pagrindinio siurblio taij masina uzgeso o db nebepasikuria ir tampem bet nepadejo fyske buvo su dveis laidukais kiti sako kad ten kuro sukelejas ymesciau foto bet neturiu

 

tadas1991

 

2017 rugpjūčio 09 - 14:16

Pabandykit istrinti klaidas. Man taip buvo, teko istrinti ir dar palaukti, kad uzsivestu

 

turbina

 

2017 spalio 11 - 08:21

Sveikas turiu peugeot 407 2.0 hdi 100kv nebetraukia eina kaij prisvilus sunkei begejasi traukt pradeda nuo 2500 apsuku jai nesunku parasyk y tel 869184504

 

 

tadas1991

2017 spalio 11 - 11:10

Čia man siūlot šitą automobilį pirkti, sutaisyti ar dar kaip kitiap? Nieko nesuprantu. Mano telefonas 863540693, tai jei kažkokios pagalbos reikia, tai prašom gyvai kreiptis, bet telefonu aš tos mašinos netaisysiu ir nesutaisysiu  :)

 

 

Paskui, kadangi pats neparašiau "y tel", tai gavau sms žinutę nuo 869184504 į savo numeriuką, kurį "dawi forumieciai" (o daviau juk aš pats per PM, prieš savaitę) -

 

laikas Spalio 18d., 20:38

Sveikas rasau diel peugeot 407 2.0hdi 100kw man cia numeriuka dawi forimieciai saki nusimanai apie wariklius yra beda turiu peziuka padariau degnostika net per kelis serwizus abu nk neranda beda yra kad netraukia eina kaij priswilus turbina pucia puikiai dawikliai jokie nenusproge wiskas ok bet netraukia

 

Ar čia savanaudiškumas, ar kas? Nesuprantu, kodėl žmonės taip daro... Tipo normalu lipt ant galvos?

Ir nepykit, jei kartais kam vėluoju atrašyt žinutę. Matot, kokiu šlamštu dėžutė užgrūsta nuolat :)


Temoje:806 2ltr 89kw nesikure ant benzo

Šiandien, 03:03

O niekas nepamyslijo apie elementarų dirželio peršokimą gesinant? Įkyriai dažnai nutinkantis atvejis...

Na čia rodytų ne gedimą, o elementarų priežiūros trūkumą, kai važinėjama su bet kokios būklės dirželiu. Šitam senoviniam 8 vožtuvų varikliui prie dirželio prieit ir bent įtempimą patikrint yra visiškas juokas, o normaliai įtempą dirželį su vienu velenėliu ir aštuoniais vožtuvais prašokdint reikia sugebėjimų gesinimo technologijoj :D Fazių atitikimą patikrint sunkiau, nes dažniausiai būna prasisukęs skriemulys ir tuomet reikia nusipirkti naują, bet galima sustatyt rankiniu būdu pagal VMT.

Esmė, kad arba automobilis šrote, arba pataisytas, arba autoriui nebeįdomu. Būtume gal ir internetu pataisę, bet čia tebuvo vienkartinis "gedimo lankytojas". Tokie būna ir telefono per privatą paklausia, ir net paskambina susitaria, bet neatvažiuoja, nes kažkur kažkas greičiau sutaiso, pvz prijungia babinos fiškę arba ištraukia dujų saugiklį... :)


Temoje:Apie Peugeot 4007

Vakar, 13:38

Kaip ir buvo kalbėta jau nekart. PSA Mitsubišiui davė savo dyzelinį variklį, ir už tai atgal gavo modelį, ant kurio galėjo užsidėti savo ženkliukus. Tai tik variklis ten PSA ir yra. Nu dar kažkiek elektros, bet ta elektra yra privesta tik tiek, kad galėtum su Lexia prisijungt, bet viskas kitaip. Atsisėdus vidun, grynas japonas, į PSA gaminius visai nepanašu niekas. Man atrodo, netgi mygtukų su angliškais užrašais pilna, tipo BLOWER FAN, REAR WIPER, VOLUME ir t.t.

Jei jums tas modelis patinka, tai ir pirkite. Bet jei esate Peugeot ar Citroen fanas ir ieškote SUV, tai jūs gausite SUV, bet jokios PSA dvasios ten nėra.


Temoje:1.6hdi turbinos restauracija

2017 spalio 20 - 11:45

Švilpavimas labai daug ko nereiškia, reikia žiūrėti, kiek iš tikro švilpia ir kiek kliba ašelė. Būna švilpia visai ne dėl turbinos, o kai kažkur kiaura truputį, bet ne tiek, kad kristų slėgis, todėl nei važiavime pasijaučia, nei kompas pamato.

Darbas nėra lengvas, nes turbina gale, bet pasidaro ir net nejudinant variklio nuo pagalvių, bent jau dažniausiai. Kaina, manau, apie 80-100eur. Dar gali reikti kolektoriaus tarpinės (kai kuriais atvejais ir įsiurbimo), bet jos ten po 3 eur. Ir, jei turbina ne pilnai surinkta su koliku komplekte, tai labai padeda kokybei naujas montavimo komplektukas - tarpinė su kolektorium sujungti, tarpinė grįžtamai, tarpinukės tepimo vamzdeliui, naujos špilkos su veržlėm ir t.t. Tas kažkiek 13-15eur lyg.


Temoje:Apie Peugeot 508

2017 spalio 20 - 10:55

Tai aš suprantu, kad čia rimtesnė įstaiga už perekupus. Nepaisant to, nemanau, kad ir jie keistų diržą, kai dar neatėjęs oficialus laikas.

O suremontuoti tvarkingai automobilį su trūkusiu diržu irgi nėra chaltūrkė. Jei tvarkingai padarai, ir dar net klientui papasakoji, kad va buvo trūkęs, bet padarėm tvarkingai, užtat uždėjom ir jūs iškart gaunat naują pilną komplektą, tai nematau bėdos :)