Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi 2022 Lap 28 17:01
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Peugeot 308 SW GT BlueHDI 130 AT8

2022 lapkričio 20 - 02:59

Ar jūs nerandat padorių naujų markių!

Kurios čia iš naujų markių yra prieinamos Lietuvoje ar kur nors ES (kad be papildomo muito ir pvm įsigyt)?

Turbūt vienintelė Tesla gan nauja


Temoje:Peugeot e2008 GT Pack

2022 lapkričio 09 - 08:26

Klaipėda-Karlshamnas-Ventspilis plaukia fūristų keltai. Labai neįdomi kelionė :)

Priklauso, kiek dažnai ir kur keliatės.
Pirmi keli kartai ir man buvo labai įdomūs, prieš daug metų. Dabar rečiau ar dažniau tenka paplaukiot, tai kartais tiek nebeįdomu būna, kad jau tik svarbu, kad bilietas būtų pigesnis ir kajutėje patalynė švari, ir oro netrūktų.

Galima ieškot priekabių, ne turistiniai keltai dažnai senesni, klaidesni, neatnaujinti (TT line Klaipėda - Trelleborgas keltuose dar viskas kaip prieš 15-20metų), fūrų keltuose būna prioritetas ne lengvi, ir lauki eilėj kelias valandas, kol sunkų transportą sulaipins, galima ieškot priekabių prie nepaslaugaus triumo personalo, bet kai paplaukioji, tai man jau užtenka saugiai nusimest triume transportą, pakilt laiptais ar liftu aukštyn, susirast kajutę ir miegot. Smagu, kai kavinėj maistas skanus, bet kai neskanus, tai pasirūpini savo ir tiek.

Fūristai dabar visai kitokie, nei prieš 10 ar 15 metų. Dauguma pakankamai ramūs ir kultūringi, vėjų nekelia, o yra daug ir tokių, su kuriais ir pakalbėt labai įdomiai galima. Ten žmonės darbus dirba ir tiek. Daug daugiau problemų vis dar kelia emigrantai liumpenai. Bet jau irgi daug geriau, nes mažai kas beplaukioja, dauguma skraido. Kur paskui reikia lėktuvus neplanuotai tupdyt Palangoj.

 

Man būtent Ventspilis į Švediją labiausiai ir patinka. Perkelia greitai, abu uostai patogiai ir lengvai privažiuojami (nereikia per sostinių centrus maltis), ir daug arčiau, negu iki Paldiski. Žiemą iki Ventspilio truputį prastoka atkarpa už Liepojos, bet pastaraisiais metais tas kelias aptvarkytas, ir žiemą geriau prižiūrimas. Ir keltai Stenos labai geri. Su Smyril nepalyginsi, bet ten į Farerus ir Islandiją grynai turistinis keltas, kaina didelė ir trukmė 2,5paros, tai turi lygį palaikyt, o Stena už savo kainą turi puikius keltus. Labai smagu iš Klaipėdos keltis, bet ir daug brangiau, ir dar labai į pietus kelia. Jei į pietus reikia, tai plaukiam su TTline į Treleborgą. Kaip jau rašiau, keltai šiaip, bet kaina daug geresnė ir geresni laikai vis, o su kajutėm viskas gerai. Šilta, švaru, vanduo šiltas, nelabai aš daugiau išrankus. Iš Talino į Stokholmą teko kelis kartus keltis. Taip, smagu, gražu, keltas kartais būna netgi kruizinis, bet kaina Tallink gerokai didesnė, iki Talino toli važiuoti (jei jis nėra tarpinis tikslas), ir dar uostai Talino ir Stokholmo abudu miestų centruose.

 

Gal jūs su vaikais keliatės ir tuomet truputį kitokius kriterijus taikote? :)


Temoje:607 2,2 hdi 125 kw 2007m pavaru deže

2022 spalio 06 - 08:04

Senas Total BV tepalas turėjo intervalą 60kkm arba 2 metai, čia iki kokių 2000tųjų, seniem modeliam.
Paskui ilgą laiką buvo atnaujintas BV, manrods 120kkm. Jaučiu tokiu jūsų dėžė ir buvo užpildyta gamykloj.
Kokiais 2016tais paleido naują Total Gear8 vietoj BV, tai buvo prailginta iki 250kkm tipo longlife. Ant pakuotės etiketės būdavo parašyta "Replaces BV".
Dabar jau kokie 3-4 metai vietoj jo yra Total Traxium Gear8, bet gal tik pavadinimas pasikeitė, nes tuo pačiu keitėsi viso Total asortimento pakuotės ir etiketės dizainas. Tokį pilu į visas PSA mechanines dėžes.
Klampa visada visiems buvo 75W80.
Citroen aišku rašo lifetime oil, tipo nereik keisti. Aš manau, dažnai keičiant nuo naujos, gal mažiau kauktų ketvirta ar šešta pavaros tom šešiabėgėm dėžėm. Ypač mėgsta tai daryti būtent pas 2.2hdi 125kw.
Jei jau kaukia, neišgelbėsit tepalo keitimu. Bet atnaujinsit tepimo savybes ir pašalinsit dalį metalo pudros.

Temoje:607 2,2 hdi 125 kw 2007m pavaru deže

2022 spalio 04 - 19:55

Jei tiesiog keiciat tepala: su ausinimo briaunomis (dezes apacioje tokie isilginiai sparneliai) 1.9L, be ausinimo briaunu 2.6L.
Jei deze sausa, pvz po jos remonto arba ilgai ir nuobodziai vartyta ir islasinta iki paskutinio laso, tuomet atitinkamai 2.2L arba 2.9L.
Tepalas pilasi, kaip rase Valdas, per alsuokli. Jei turit galimybe, issisukit atbulines pavaros davikli, tada nesitaskys pilant, nes, pilant per alsuokli, neturi per kur alsuoti :)

Temoje:Peugeot 5008 SUV

2022 rugsėjo 26 - 22:19

Geriau jau jos niekur nebutu. Dar vienas gendantis daviklis ir dar vienas erzinantis pypsejimas.