Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 06:19
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:ModestasL P406 2.0 HDi

Vakar, 02:13

Mažiau suk galvą, jeigu tau jis patinka.

Kai turi seną mašiną, nors ir kokią tvarkingą ar patinkančią, bet koks rimtesnis remontas ir aplamai beveik visada metų remonto ir priežiūros išlaidos viršija pačią automobilio kainą. Taip tiesiog yra.


Temoje:307sw 2.0HDI antifrizo problemos

2020 vasario 15 - 18:32

Sveiki,

Problema tokia:

Užsipilu antifrizo ir jis tiesiog kažkur dingsta, jokiu balu po mašina nėra, baltu dūmų irgi. Pavažinėjus valanda antifrizo sumažėjo beveik iki puses. O palikus mašina nakčiai su pilnu bakeliu antifrizo ryte jo išvis nebera ir tenka pilt per nauja.

Kas čia gali būti?

Arba išbėga (tik dirbant varikliui, todėl balų ir nerandat), arba sugeria į variklį (nuo tokio kiekio, kokį rašot, jau turėtų matytis arba tepale, arba ant išmetimo), arba salone po kilimo per kiaurą pečiuką.


Temoje:Peugeot 406 Coupe V6 D8.5

2020 vasario 15 - 13:31

Vadinasi viskas gerai


Temoje:PatsSauDievas P508 GT

2020 vasario 13 - 18:21

Cia gal apie robota kalbi? GT paprastas automatas, negirdejau, kad ten kas nors adaptuotusi :)

Adaptuojasi puikiai automatai, kaip jau Francis ir paliudijo.

Adaptyvinės jau buvo netgi ir senos AL4 arba ZF 4HP20, kurios ten nuo kokių 98-99tų metų buvo.

Adaptuojasi prie kelio ir oro sąlygų, prie vairuotojo gazo is stabdžio maigymo įpročių ir t.t. Ne visada atitinka vairuotojo poreikius, bet pasikeitimai tikrai yra. Jei norite maksimaliso galios ir aštrumo iškart pirmąkart nuspaudęs pedalą, bet važinėjatės visada ramiai, tai nebus taip, kad jūs tai ir gausit.


Temoje:P406 6 pavaru deze

2020 vasario 13 - 14:13

o kokie tie pasisaipymo skambuciai?

Pagrinde iš "paslėptas numeris" ir tariasi apžiūrėt atvažiuot, sėdi lauki ir neatvažiuoja, prikolas turbūt. Dar buvo, kad vaikiškas balsas, ir fone girdisi dar daugiau panašių: "Labas vakaras. Čia dėl to............(tyliai) koks ten?......ai......AUDI !

Jau perpratęs sakau perskambinkit iš tokio numerio, kad matyčiau, su kuo kalbu, nes kitaip net nekalbėsiu toliau. Neperskambino. Paskui pradėjau paslėptų numerių net nekelti, nes nieko gero su jais nebūna.

Dar buvo vienas maždaug toks: "ČIA TŪ tą Audi pardavinėji?" Na taip. "EIK TU N X SU TOKIOM KAINOM, GERAI? Tau pi zda bl et kas su galva negerai?" Gerai, viskas, baigiam, neįdomu "Kas tau N X neįdomu...." Numečiau ragelį.

Kelias žinutes gavau dar, paprastai neatsakau, nes ten irgi svaigalai kažkokie apie kainas būna, bet va paskutinė:

"Tai perskaites tavo romana PEREKUPE apie audi 80 bulka galiu tai dar pridurti kad prietaiso skydelije kilometrai neeina ir todel rida gali buti koki 100 tukst.km didesne. Greiti rodo o km neeina.Cia ju liga. O visa kita nesamone kur prirasai-niekam neidomu.Visi puikiai pazysta audi masinas"profesoriau" (kalba ir skyryba netaisyta).

Kažkaip pralinksmino, galvoju atsakysiu, tai sukaliau tokį:

"Ačių už žinutę, pralinksminot tamsų žvarbų vakarą :) Tikiuosi buvo įdomu paskaityti? Linkiu susirast įdomios ir pelningos veiklos, kad nereikėtų tokių skausmingų žinučių rašyti, kad automobilis už 600eur neatrodytų per brangus ir kad nebūtų įdomi rida 34 metų senumo automobiliui. Man p x, kiek ten rodo, tikriausiai dar 1998tais metais prie muitininko akių ant Lenkijos sienos perekupas su berete atsuktuvu atsuko trigubai, prieš veždamas į Gariūnus. Iš automobilių pirkimo ir pardavimo duonos nevalgau, tai jūsų terminas klaidas. Dabar kasdien su ja važinėju, jau 5kkm nuvažiavau, rida puikiai sukasi. Sėkmės susirandant savo svajonių pigiausią Audi ir gero vakaro ! "