Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 19:06
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Pusasio pagalba?!

Šiandien, 19:09

Sveiki. Norėjau pasidomėti ar tinka ilgasis pusasis nuo prefl ant fl modelio pas mane yra 6 pavaros ir sunku rasti pusasi ilgąjį, norėčiau paklausti ar tiktų nuo 5 pavarų dėžės? Auto peugeot 607 2.2hdi 98kw 2006

Jau atsakiau kitoje temoje. Neperdarius nieko - netinka.
5 ir 6 pavaru pusasiai vienodi, buvo ir pirmoku manrods 6 pavaru. Skiriasi tarp laidu pusasiai siam varikliui

Temoje:Pusasis reikia patarimo!

Šiandien, 19:06

Pirmoko pusasis yra ilgesnis, nes truputi skiriasi stupicos. Isedet isideda, nes slicai ir pakabinamo guolio vieta tinka, bet vidine granata buna suspausta beveik iki galo, o nuleidus ant ratu - gali ir atsiremti i dugna. O tada gaunas, kad stumia varikli ir pavaru deze is pagalviu. Viena idejus vaziuoja, bet ilgainiui gali buti liekamuju reiskiniu, o abu nuo pirmoko idejus - susiremia vidines granatos iki dugno, ir dar trupucio truksta, taigi net ir net nenusileidzia pakaba i darbine padeti.
Turbut pakeitus stupicas tiktu labiau, bet tada butu problemu su ABS, nes senieji skaiciuoja dantukus ant granatos ziedo, o naujieji jau nuimineja nuo guolio magnetinio ziedo.

Cia biski yra beda, nes sitas variklis pakankamai retas antroke, nes ejo tik pirmus 1-2metus ir nedaug pagamino.
Nepamenu, ar tikrinau, ar netiktu nuo 2.0hdi 100kw pusasiai. Bet gal ju taip pat nera.

Temoje:del AdBlue

2023 vasario 28 - 13:05

Sveiki. Be abejo, veikiančiai sistemai vanduo nieko gero neduos, o kompas gali nepastebėti išmetimo pagerėjimo. Kalbu apie talpos praplovimą kuomet jau atia darosi...Tiesa purkštukai bei siurbliukas gal turėtų būti plaunami kažkaip atskirai. Kuomet darbe tas brudas ilgiau pastovėdavo, net perpumpavimo siurblio filtrai stebuklingai pasikimšdavo. Tuomet tik ardymas ir švarus vanduo. Tiesa, dar neteko apžiūrėti savo pirkinio iš apačios, todėl mano pamąstymai žinantiems gali pasirodyti juokingi. Greičiausiai taip ir yra. Išprogramavimas be liekamųjų reiškinių nėra blogai kuomet remontas tūkstančiu kvepia. O pas Laimoną jau pradedu taikytis. Turėsiu ilgesnes išeigines reiks tepaliuką, filtriukus pasikeisti, apveizėti kas kur yra ir kaip, nes mano senstančiai galvai kiek per daug mygtukų kol kas. Beje, kas pasakys kas kiek km reikia pagrindinį diržą keisti. Intike labai skirtingą info randu,- nuo 80 kkm iki 240 kkm. Motoriukas blue 1,6 hdi. Ir dar dėl to karbamido. Achemiečių chemikas mums aiškino, kad padarytą tirpalą reikia nuolat maišyti, nes ten kažkokie kristalizacijos procesai ilgainiui vyksta. Tuomet nevartojamas automobilis su pilnu karbamido bakeliu ir naujas gali užsilenkti, nebent tame skystyje yra dar kažkos priedas.


Kad pagrinde genda sistemos valdymo elektronika.
Esu kelis pastrigusius purstukus keites, bet tai retesnis variantas. Siurblys pats is saves visom veike, tiesiai pamaitinus. Dabar nebeuzsiimu ardyt ir zaist su tuo paciu ar naudotais (nebent jei atveza patys ir moka uz pakeitima, o ne rezultata). Arba visas naujas bakelis (kuriam integruota viskas ir parsiduoda kaip viena dalis), arba isjungimas.

Temoje:Atėjo laikas keist automobilį. Esu pasimetęs pensininkas. Patarkit, pr

2023 vasario 12 - 21:08

Šarnyras mano 406, kai jis dar buvo pas brolį, buvo išsinėręs iš stupicos 2 kartus, po kartą abiejose pusėse. Problema buvo ta, kad keičiant šarnyrus, vyrai persistengė arba nedasistengė prisukti. Vienu atveju kliba iš sriegio ir išsiklibina, kitu atveju pertempia vijas, ir, nors pradžioj ir laikosi, ilgainiui irgi išsijudina ir išplėšia lauk. Labai liūdnas variantas, kai taip nutinka vidury judrios gatvės. Vienąkart, kai kairėj pusėj, tai ištraukė pusašį iš dėžės, išbėgo tepalas, ratas įsirėmė ir sulankstė sparną, kadangi buvo važiuota miesto greičiu. Kitąkart, kai buvo dešinė pusė, buvo dar smagiau, nes ten pakabinamas guolis, tai išlupo vidinės granatos tripoidą lauk, suplėšė gumą, tada pakrito tripoido guoliukai, nubiro adatėlės...
Normaliai keičiant šarnyrus, taip nenutinka netgi 198Xtųjų automobiliams su ta sistema. Dabar jau lyg sudužo, bet dar neseniai prižiūrėdavau 1988tų Citroen BX su tokiais pat įsukamais šarnyrais, kaip 607. Tik ten keliais mm mažesnis sriegis, kaip pas pirmokus 405.

 

1,6 dyzeliai geri ir pakankami patikimi. Kuro sistema pagal metus, ekologijos klasę ir galią buvo skirtinga, ir Bosch, ir Continental (ex-VDO-Siemens). Continental purkštukai nėra labai ilgaamžiai ir laiko 150-250kkm, bet nauji nėra baisiai brangūs, seniau būdavo po 150-180eur/vnt. Dabar turbūt bus truputį pabrangę, bet vistiek automobiliui už 10k tai nėra neįkandamas remontas.

Su 1.5 da gyvai neteko susidurti, gal papasakos kiti.


Temoje:Apie Peugeot 308

2023 sausio 09 - 16:12

Svarstau apie , Peugeot 308sw. 2015-2017m.  1.6hdi 88kw.  arba Citroen C4 Picasso tokiu paciu varikliu isigijima. Kazin kas butu geriau,komfortiskiau?


Pala pala...

Ar jūs nerandat padorių naujų markių!


Ar čia tik naujiems galioja?