Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 15:30
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Vairo kolonele

2021 birželio 10 - 02:03

Jei čia ta pati įstaiga, kur garažuose Pušų gatvėje, tai rašiau juk praeitoje savo žinutėje


Temoje:Apie Peugeot 508

2021 birželio 03 - 11:33

Kalbant apie 133kw rida +200k jau labai daug šiam agregatui?

Esu taises tikrai labai neblogai veikianti su 520k+, buvusi taksa. Variklis kuresi ir dirbo gerai, tik daug kur bego tepalas. Sutaisius nebebego

Temoje:Vairo kolonele

2021 birželio 02 - 03:49

Su 2,7HDi neteko kolonėlių išiminėti. 2,2HDi senesniems dabar tiksliai nepamenu, bet ar tik nereikia truputį traverso pasileisti, kad tilptų tvarkingai ištraukt. 2,7 gali būti ir visai nuimti reikės, nes variklis ir dėžė labai dideli. Bet sužinosit tik pabandęs.

Apie Vilniaus kolonėlių remontą nežinau nieko. Kaune tai bent seniau gerai padarydavo Vairoma Domeikavoje, ir dar garantiją 2metų duodavo. O dar neblogai, bent mano nuomone, vairo kolonėles taiso Pušų gatvėj Panemunėm. Tiesa, išimti ir įdėti nei vieniems jų neteko patikėti darbo, tai žinau tik kaip pačias kolonėles padaro. O dažniausiai chebra būtent su šita išėmimo ir sumontavimo dalimi ir stringa, kruopštumo daugumai servisų trūksta: šlangas ir vamzdžius atgal į laikiklius sudėt, pasistengiant kuo mažiau jų sulaužyti (tarkim sulaužymas neišvengiamas, nes plastikas senas) laidus tvarkingai suklot, vamzdžių nesulankstyt, skardas tvarkingai atgal sudėt. Čia didžioji darbo dalis, tai darant grubiai labai daug laiko sutaupai ir tada kruopščiai dirbančių žmonių darbas atrodo labai brangus.


Temoje:Vairo kolonele

2021 gegužės 31 - 20:56

Kliba kairė (vairuotojo) ar dešinė (keleivio) pusė? Kairėj pusmėnulį galima pabandyt paveržt, gali ir padėti. Aišku, jeigu suksis tas plastikinis varžtas-reguliatorius. Dešinėje pusėje įvorė, ten nesireguliuoja, tenka keisti (taisyti kolonėlę).


Temoje:Peugeot 5008 SUV

2021 gegužės 29 - 09:45

Kaip suprasti po aktyvavimo? Kai programiskai priris ji, viduriniai davikliai nematys jo? Nesinori jo kas kart nuimineti

Kablys originalas, ne koks lenkiskas. Tai tikėjausi kad nebus jokiu nesklandumų

Tai nepriristas dar? Mars tuomet pas "kompiuteristus" :)