Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 01:13
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 308

Vakar, 00:27

C4 picasso viskas kaip mechaniskame rankinyje tik kad variklis traukioja trosa. O ne kaip laimonas sake, pas vaginas ant suporto.
Ir kaip bebutu pas psa yra avarinis atleidimas is salono.

Pas naujesni C4 Picasso, kur nuo 13 metu, jau rankinio varikliukai ant suportu. Ir kaladelems pakeist reikia diagboxo. Beje, rankinis neturi savo atskiro kompo, o jungiamasi per ABS/ESP.
Avarinis atleidimas senesniems veikia tik kai sugenda pats variklis. Nuo supuvusiu suportu negelbeja.

Temoje:508 Parktronikai

2019 sausio 17 - 12:54

Idomu tada tikrai

Temoje:508 Parktronikai

2019 sausio 17 - 08:57

Fault Loge galit pabandyt paieškot


Temoje:508 Parktronikai

2019 sausio 16 - 13:54

Tai taip, cia toks namu salygoms pritaikytas budas, gal pasiseks, gal ne. As kadangi tik nuosavas masinas esu tvarkes, tai tik vienas atvejis buvo kad neveiktu parktronikai ir pagal ta buda pakeitus neveikianti davikli viskas susitvarke. Jeigu nepasiseka (arba davikliai per brangus, kad zaistum loterija kieme), tada jau reikia vaziuoti kas placiau ismano, kaip kad tavo nurodytu atveju.. :)

Dažniausiai ir padeda iš tikro. Nepadeda va būtent, kai būna netipinis daviklio gedimas, arba kai daviklis geras, bet supuvę laidai iš žvaigždžių metalo (PSA mėgsta parktronikų laidus lauke laikyti sulituotus su paprastu termokembriku, be klijų, t.y. nelabai sandariu) arba kokios jungtys.


Temoje:508 Parktronikai

2019 sausio 16 - 12:39

Važiuok ne į Peugeot centrą, ir bus pigiau ir davikliai, ir darbas. Daviklių iš bėdos ir naudotų gali užpirkt.

 

Parktronikus labai lengvai galima budavo patikrinti ijungus atbulini begi ir braukiant pirstu per davikli. Jeigu per pirsta juntamas traskejimas - daviklis veikia. Jeigu jokio traskejimo nesijaucia - neveikia. 

Preliminarus patikrinimas. Būna klaksi, bet negerai veikia, pvz nuolat mato kliūtį ir meta Coherence klaidą. Vienai mašinai kartą pakeičiau penkis daviklius. Pagal preliminarų būdą, pradžioj reikėjo dviejų daviklių, Lexia irgi rodė dviejų klaidas. Tada juos pakeitus ir pilnai pasileidus sistemai, atsirado dar dvi klaidos, nors tie davikliai ir klaksėjo. Dar du pakeitus, pradėjo veikti. Kitą dieną dar vienas nusprogo, Matyt sistema buvo ilgai neveikus...