Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 17:59
*****

Mano sukurtos temos

Naujas 205/305/309 stabdžių suportas DP

2017 lapkričio 07 - 02:17

Sveiki.

 

Turim užsilikusį NAUJĄ (na gerai, pramoniniu būdu restauruotą pačio Bosch, t.y. Bosch Exchange linijos) stabdžių suportą.

 

Bosch 0 986 474 100.

CR589

Peugeot

Remanufactured in Denmark (manau, kad pats Budweg'as tai darė dar, o ne kokie lenkai ar rumunai, kaip būtų dabar, žodžiu iš senų atsargų)

 

Katalogas rašo, kad tinka 205 ir 309, kai kurie dar rašo ir 305.

Bendix versija.

Dešinė pusė, priekis.

 

O jūs jau žiūrėkitės, tinka jis jums, ar ne. Nes kad diskai buvo pas 205 tik 247mm, tai gal ir taip, bet va buvo neaušinami Bendix, neaušinami Girling, aušinami Girling ar jau Lucas/TRW, gal ir Bendix/Bosch buvo aušinamų, negaliu tiksliai pasakyti.

 

Kaunas.

 

30eur

 

PM


Peugeot/Citroen lengvo lydinio SKARDINUKAI

2017 rugsėjo 21 - 00:35

Originalūs Peugeot/Citroen lengvo lydinio skardiniai ratlankiai. Lengvučiai. Deja, ne visai tiesūs. Trys dar naudojami kaip yra, jei ne su sasyskos storio padangom galima ir gan greitai būtų važiuoti, o kitus du reikia jau tiesinti. Sportui ar važinėjimui dideliais greičiais reiktų pasitiesinti gal ir visus. Vienas kadaise buvęs mušteltas ir skilęs. Bet suvirintas ir sutvarkytas visai neblogai, tik turbūt su svareliais pažaisti jam jau reikia.

Standartiškai, R15 4x108 - 65m, ET18, 6J . Originaliai buvo montuojami ant pirmos laidos C5 (2001-2004).
Atiduodu po 10eur. Turiu 5vnt.  Imant visus, 45eur.

 

Kaunas. Ratlankiai dabar palei Garliavą, bet be problemų vakarais ir rytais ar savaitgaliais gali atsidurti centre. Už papildomus kelis eurus galiu atvežti, o savaitgalį šį ar kitą gal net ir link pajūrio. Kažkada kokio mėnesio bėgy Vilniuje. ir pan.

Foto tik tokia, bet jei kam reikia, galima bus padaryti ir daugiau arba pažiūrėti gyvai visada prašom.

https://www.dropbox....21_002.jpg?dl=0

 

Aliofonas skambinimui 863540693. 9-20h, kitu metu geriau sms :)


2,1TD galinio termostato dangtelio/flanšiuko

2017 rugsėjo 02 - 02:34

Sveiki. Temos pavadinime kaip ir aprašyta. Reikia termostato dangtelio. Ne viso korpuso, bet tik trimis varžtais priveržiamo aliumininio dangtelio, prie kurio dar jungiasi dvi/trys žarnos. Tas daiktas yra už variklio, virš dešinio(ilgojo) pusašio.

Reikalingas automobiliui Citroen XM 99 metų, bet manau, kad tinka ir nuo kitokių su tokiu varikliu, tik kad versijų pasirodo ne viena buvo to dangtelio.

Nuo senųjų 2.1TD (kur su mechaniniu Bosch siurbliu būna) netiks, bandėm. Ten prisisuka trimis 7mm ar 8mm varžtais, gerokai storesnis išėjimas radiatoriaus žarnai, ir termostatas statosi į šiame dangtuke esantį griovelį bei prisispaudžia prie korpuso lygaus paviršiaus. O viso korpuso termostato nenoriu keist ir nekeisiu, nes ten yra tokie du legendiniai vamzdeliai prie jo prijungti. Kas žino, supras...

Nuo Xantia 2,1TD bandėm, kaip ir jau viskas būtų gerai, bet nėra išėjimo mažai plonai žarnelei, nuorinimo taškui. Gal jis ten ir nebūtinas, tikriausiai pažaidus nusiorintų ir taip, bet kai ne sau daroma, tai norisi padaryt taip, kaip priklauso.

 

Man reikia tokio, kuris prisiveržia trimis 6mm varžteliais 10mm galvute. Visi varžteliai būna vienodo ilgio. Dangtelyje nėra griovelio termostatui, nes tas griovelis yra pačiame prie bloko prisuktame korpuse. Dangtelis turi įpresuotą plieninį galą pečiuko žarnai prijungti bei viršuje mažą ploną išėjimą nuorinimo plonai žarnelei. Žarnelės gali ir nebūti, turiu bent dvi.

Pagelbėkit, prapuvo storosios žarnos išėjimo vamzdelis. Ilgas ir nuobodus automobilio remontas galiausiai baigtas. Noris išbandyti, ar pavyko, ir pabaigti iki galo, bet negaliu net iš garažo išvaryt be aušinimo :)

Jaučiu, kad gali tikti nuo tam tikrų metų ir komplektacijų 605, 806, 406. Bet turi būti su nuorinimo taško išėjimu.

Šiaip tai gana skubiai. Kitoj savaitėj kokiam vidury, jei nieko negausim, teks kažką nupjaut nuo kažko kito arba išsitekint naują galą ir duot kolegai pervirint. Esamų skylių užvirint net nesiėmė, sakė "iš vaizdo čia vien oksidas, nėra prie ko lipdyt".


Ieškau patalpų darbui Kaune

2017 gegužės 11 - 05:31

Sveiki.

Su sąlyga, kad po pusmečio paprasto garažiuko nuomos, mane iš jo iškrausto dėl "baisios netvarkos", dėl kurio savininkė "vos infarkto negavo" (čia citata), tai reikia kažkokios kitos vietos dirbti. Seniau dirbdavau kiemo garaže prie tėviškės, gal ten ir toliau dirbsime, bet ten dabar reikia gerokai padirbėti, kad vėl būtų galima dirbti, nes jau patalpos sunkiai tam tinkamos. Tai vistik reikia. Gal tik porai mėnesių, gal ir ilgam, nes yra galvojama apie statybas (ne darbinių patalpų), tai bus kuo užsiimti ir taip. Tinka sausas vienvietis nelabai siauras ir nelabai trumpas garažas su geru dideliu rūsiu, kad tilptų pilnai atsistojęs žmogus ir kad būtų plotis rūsio ne duobės platumo , o po visu garažu. Bus laikomi daiktai, bus visur aplinkui išmėtytos krūvos tuo metu garaže tvarkomos mašinos dalių ir tvarkingai sudėtos naujos atsarginės dalys bei įrankiai (kai nedirbama, nes darbo metu aišku viskas visur mėtosi, ir kai palieki nakčiai, tai irgi netvarkai, o jei užeini pažiūrėt naktį, ryte ar nedarbo dieną, ar per pietų pertrauką, tai aišku yra jovalas), bus tepalo šiek tiek, bus kartais balos antifrizo, na žodžiu normaliai kasdieniškai dirbama, ką ne visi žmogai supranta, bet darbo kultūra ir svetimų patalpų pagarba išlaikoma. Tiesiog, labai keista, kai žmonės pyksta, kad grindys tepaluotos, kai jos yra paprasto lieto betono, į kurį viskas geriasi, o iš kas penktas automobilis atvažiuoja todėl, kad iš jo kažkas bėga, kas neturėtų bėgti.

Reikia nepriklausomybės (kad būtų galima naktį užsidaryti su savo mašina ir muzika pamąstyti ir t.t.) nuo jautrios aplinkos ir kitokių ne visiems suprantamų nesąmonių, na ir kad būtų galima vieną ar kelias mašinytes palikti ir lauke per naktį, kad nenuvandalintų ar nenurinktų.

Jei turit ką protingo, siūlykit.

Jei pigiai, tai gal ir nupirkčiau kokiam ramesniam masyve. Bet kad pigiai nebelabai ir bebūna, viską žemvaldžiai susipirkę jau.

Šiaip tai gal ir servise ar angare vieta domintų, bet tik jei šalia nedirbtų krūva eilinių servisinių balvonų. Iš tikro tai krūvos nereikia, pakanka ir vieno... :)


Pardon, gal truputį ne ton skiltin įkėliau temą, bet perkalt ar ištrint negaliu. Reiktų gal labiau prie skelbimų... :)


406 galines kalades

2017 gegužės 04 - 21:26

TRW gamintojo. Naudotos pora savaiciu. Kadangi po tu savaiciu paaiskejo, kad nieko nepritaupysi ir teks keisti ir diskus, tai idejom vel naujas. Nudilimo aisku yra nuo surudijusiu disku, tai reiks pasilygint.
Jokiu siuntinejimu ir veziojimu, atvarot ir pasiimat.
Kaunas 863540693