Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi 2017 Rgp 17 12:36
-----

Mano sukurtos temos

Ieškau patalpų darbui Kaune

2017 gegužės 11 - 05:31

Sveiki.

Su sąlyga, kad po pusmečio paprasto garažiuko nuomos, mane iš jo iškrausto dėl "baisios netvarkos", dėl kurio savininkė "vos infarkto negavo" (čia citata), tai reikia kažkokios kitos vietos dirbti. Seniau dirbdavau kiemo garaže prie tėviškės, gal ten ir toliau dirbsime, bet ten dabar reikia gerokai padirbėti, kad vėl būtų galima dirbti, nes jau patalpos sunkiai tam tinkamos. Tai vistik reikia. Gal tik porai mėnesių, gal ir ilgam, nes yra galvojama apie statybas (ne darbinių patalpų), tai bus kuo užsiimti ir taip. Tinka sausas vienvietis nelabai siauras ir nelabai trumpas garažas su geru dideliu rūsiu, kad tilptų pilnai atsistojęs žmogus ir kad būtų plotis rūsio ne duobės platumo , o po visu garažu. Bus laikomi daiktai, bus visur aplinkui išmėtytos krūvos tuo metu garaže tvarkomos mašinos dalių ir tvarkingai sudėtos naujos atsarginės dalys bei įrankiai (kai nedirbama, nes darbo metu aišku viskas visur mėtosi, ir kai palieki nakčiai, tai irgi netvarkai, o jei užeini pažiūrėt naktį, ryte ar nedarbo dieną, ar per pietų pertrauką, tai aišku yra jovalas), bus tepalo šiek tiek, bus kartais balos antifrizo, na žodžiu normaliai kasdieniškai dirbama, ką ne visi žmogai supranta, bet darbo kultūra ir svetimų patalpų pagarba išlaikoma. Tiesiog, labai keista, kai žmonės pyksta, kad grindys tepaluotos, kai jos yra paprasto lieto betono, į kurį viskas geriasi, o iš kas penktas automobilis atvažiuoja todėl, kad iš jo kažkas bėga, kas neturėtų bėgti.

Reikia nepriklausomybės (kad būtų galima naktį užsidaryti su savo mašina ir muzika pamąstyti ir t.t.) nuo jautrios aplinkos ir kitokių ne visiems suprantamų nesąmonių, na ir kad būtų galima vieną ar kelias mašinytes palikti ir lauke per naktį, kad nenuvandalintų ar nenurinktų.

Jei turit ką protingo, siūlykit.

Jei pigiai, tai gal ir nupirkčiau kokiam ramesniam masyve. Bet kad pigiai nebelabai ir bebūna, viską žemvaldžiai susipirkę jau.

Šiaip tai gal ir servise ar angare vieta domintų, bet tik jei šalia nedirbtų krūva eilinių servisinių balvonų. Iš tikro tai krūvos nereikia, pakanka ir vieno... :)


Pardon, gal truputį ne ton skiltin įkėliau temą, bet perkalt ar ištrint negaliu. Reiktų gal labiau prie skelbimų... :)


406 galines kalades

2017 gegužės 04 - 21:26

TRW gamintojo. Naudotos pora savaiciu. Kadangi po tu savaiciu paaiskejo, kad nieko nepritaupysi ir teks keisti ir diskus, tai idejom vel naujas. Nudilimo aisku yra nuo surudijusiu disku, tai reiks pasilygint.
Jokiu siuntinejimu ir veziojimu, atvarot ir pasiimat.
Kaunas 863540693

Parduodu sausą 406/607 interkūlerį

2017 kovo 30 - 11:57

Interkūleris 406/607 2,0/2,2HDi senoliams 80/98kw. Naudotas. SAUSAS, be skylių.

30eur.

PM


Perku vakuumo pompą senam dyzeliui. Diržinę

2017 kovo 07 - 12:58

Sveiki. Domintų veikiantis toks daiktas.

Seni Peugeot ir Citroen modeliai su 1.8 ir 1.9 dyzeliais/turbodyzeliais.

Jei už protingą kainą nerasiu, pirksiu remontinį komplektą. Apie galimybę užmauti paprastą velenėlio galu varomą žinau ir esu pats daręs. Bet šitai mašinai velenėlio tikrai nekeisiu ir galo irgi tikrai nepjaustysiu.

Jei už protingą kainą galit pasiūlyt rem.komplektą Pierburg 4.05292.50.0 arba 4.05292.50.5, taip pat domintų.

Pompe-videsyst%C3%A8me-freinagePeugeot-2


Domintų 307 bolidas

2017 kovo 07 - 03:42

Sveiki.

 

Mamukui reikia mašinytės, nes Xantia jau tiek pasibaigė, kad bus atiduodama jaunimui dadrožti.

Labiau dyzelis, labiau 2.0HDI 66kw Bosch, bet pagalvočiau ir apie galingesnę versiją, jei dar nesudrožta važinėjant užkimštu FAPu, taip pat apie 1,4hdi arba benzininį su TU varikliu.

EW benzų, 2.0HDi RHY Siemens ir 1.6HDi nedomina visiškai. Čia mašina tokia, kurią teks nemokamai taisyti, tai visai nėra noro laisvalaikiu už dyką užsiiminėti užpakaliniu seksu. Po XUD9TE dyzelio beveik bet koks naujesnis variklis jau ir taip atrodo užpakalinis seksas, bet tiek jau to, dasileisim :)

Domina TIK tvarkingi ir prižiūrėti bolidai. Sudaužyti ir sunešioti "lietuviškos" eksploatacijos - NE.

Biudžetas apie 1500eur.

 

Jei turit kažką kito protingo, galit irgi pasiūlyti. Labai dideli bolidai ir superminiai nelabai tinka, nes didelių jau atsikando, atvažinėjo praktiškai dešimt metų su Safrane, Passat ir Xantia universalais, o superminiai netinka, nes kartais reikia iš sodo ar į sodą nusivežt kokį daigą, ūglį, grėblį, bulvių maišą ir kartą per metus važiuojama kažkur toliau pasižmonėt, tai reikia, kad tilptų daugmaž patogiai bent trys žmonės ir krūvelė tašių.

 

Ačiū už dėmesį :)