Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 03:35
*****

Mano sukurtos temos

1.9TD XUD9TE variklio komplektas

2019 sausio 03 - 03:10

Is ZX, 92 metu. Senesnio tipo su virsutiniu interkuleriu ir klipsiniais dangteliais bei klipsiniu alsuokliu. Tinka ir kitiem naujesniem variantam, nes dalys laisvai mainos tarpusavy.
Pilnas komplektas su siurbliu, purkstukais, kronsteinais, generatorium, starteriu, dirzais (su jais yra niuansu, pompa ir dangteliai tarpusavy netinka, nes ideta naujesne pompa, bet veikia, tik neuzsidengia, aisku galima (reiktu) pakeist), kolektoriais, virsutiniu interkuleriu, oro filtru, smagraciu, sankaba ir viskuo kitkuo, kas priklauso. Ne viskas puikiausios bukles, bet masina uzsiveda ir vaziuoja gerai. Galiu prideti ir pavaru deze.

Dar kokias pora savaiciu, gal net iki menesio, bus galimybe uzvesti ir pasiklausyti, pasigazuoti. Vaziuoti i gatves druskas nenoriu, bet aikstutej i prieki/atgal galima.
Po to bus isimtas lauk ir laikomas sildomam sausam garaze.
Pries menesi su tuo varikliu masina praejo TA, dumingumas 0.22. Saltas kurdavosi prie gero minuso sunkokai, t.y. ne visais cilindrais, tai vakar pakeiciau pora zvakiu ir persandarinau visus purkstukus, nes kazkada matyt imti ir nepakeistos varines saibukes, o apatines plienines saibukes visai buvo ismestos, del ko buvo paskende nagare ir manau prasciau dirbo. Isvaliau viska graziai, sudejau naujas tarpines, sriegiai sutepti keraminiu tepalu. Iskart silto darbas grazesnis, o dabar lyg vel truputi saltuko bus, patikrinsim uzvedimus.
Tuo paciu patikrinti purkstukai. Sroves ne idealios, bet labai neblogos, myzanciu nera. Slegiai visu apie 200, kai originaliai turetu buti 175bar, tai kaip 27 metu senumo ir neremontuoti, labai dar neblogi.

100eur. Kauno rajonas, galima sakyt Garliava.

863540693 arba PM

Vairo stiprintuvo komplektas iš ZX 1,9TD

2018 lapkričio 07 - 05:19

Kolonėlė (šiuo metu sausa, nuimta Lapkričio 3d. ), siurblys, visos šlangos ir vamzdžiai ir bakelis. Kronšteino siurbliui kolkas dar negaliu nuimti, bet galėsiu nuimti, kai mašina bus pabaigta ir praeis TA, taigi bus keičiamas variklis.

Žmonės sako, kad tinka į Peugeot 205. Kad viskas idealiai netiks, tai beveik garantuotai, bet gali būti, kad labai nesunkiai susidės. Nes variklis ir dėžė sutampa, ypač jei XUD variklis, gal ir XU galioja, tik siurblio tvirtinimas jau skirtųs. O vairo kolonėlės nežinau, ar identiškos hidraulinės, bet mechaninės tai tikrai sutampa. Taigi, hidraulinė turėtų irgi tikti, nes pvz į ZX be jokių perdarymų įdėjau kolonėlę mechaninę vietoj hidraulinės. Keičiau tik vairo koto gabaliuką tą su kryžme, nes hidraulinė kolonėlė su šlicais, o mechaninė su užmaunama jungtim

40eur

Kaunas.

 

Taip pat ne už labai ilgo, gal žiemą, turėsiu ir 1,9TD variklio komplektą su viršutiniu interkūleriu, t.y. nereikalaujančiu papildomo interkūlerio mašinos priekyje. Parduosiu vientisą, t.y. su purkštukais, kuro siurbliu, turbina interkūleriu, oro žarnom visais kronšteinais flanšais ir t.t. Dėžę nusiimsiu, nes ji man reikalinga, bet galėčiau duoti kitą 1,9TD dėžę nuo 405 arba 306. Sankabą irgi galiu palikti, bet ji nieko gero, guolis su garsais. Tiesa, vienas purkštukas nagaru apibėgęs, bet turėtų atsisukti ir išsivalyti bei pasikeisti sėkmingai tarpinės, ir tiek. Būna jiem neatsisuka, o tiksliau atsisuka su visu galvos sriegiu, bet taip iš lempos nepardavinėsiu, prieš parduodamas pats prasukčiau.

Kainuos 100eur.


Perku P206 SW kablį

2018 lapkričio 06 - 05:21

Taigi, reikia kablio 206 universalui.

Stacionaraus arba nuimamo, pofig visiškai, vistiek jo niekas nejudins. Laidų ir rozetės gali ir nebūti, nuimamas gali būti užpuvęs ir nebenuimamas.

Kaunas. Iš kitur galiu irgi pabandyt susiorganizuot paėmimą, tad galit siūlyt irgi.

 

PM arba čia.

 

Jei negausiu iki to laiko, kai prireiks priekabą tempti, tai nusipirksiu naują. O kada toks laikas ateis, kolkas niekas dar nežino. Savaitgalį dviratį vešiuos vienas, tai sukišiu į saloną kažkaip.


206 vairas

2018 lapkričio 04 - 16:27

Paprastas plastikinis, gerokai aptrintas, t.y. prastos būklės. Naujesnio tipo, 2004tų metų.

Tinkamas persiuvimui, arba jei planuojate persisiuvinėti savąjį ir reikia su kažkuo laikiniai uždėjus važiuoti.

Laikysiu iki Lapkričio 10d, paskui išmesiu.

Kaunas. PM.


COM2000 blokas DAV

2018 lapkričio 04 - 16:25

Parduodu geros būklės, 2010tais pagamintą DAV COM2000 bloką, t.y. vairo rankenėles.

Nuo poplikio 206, todėl nėra mygtukų galuose (ir neišeina įdėti, išlieti vientisi). Nežinau, ar yra vairo kampo daviklis, mašina su paprastu ABS be ESP.

Viso keturios jungtys - dvi kraštinės oro pagalvės, juoda spynelės kontaktiniam žiedui ir pilka sujungimui su BSI.

 

Priešrūkinių suktukas yra.

Galinio valytuvo suktukas yra.

Mago valdymo rankenėlė yra.

Nepamenu, ar yra skylė autopiloto rankenėlei, bet berods yra, tik uždengta gamykliniu dangteliu. Esant reikalui, pažiūrėsiu.

 

Posūkių rankenėlės klibėjimas minimalus. Galima pakeisti tik ją į kitą besibaigiantį DAV COM bloką.

Šleifai nenutraukti ir veikiantys abiejų oro pagalvės lygių ir pypso.

 

Kaina 30eur

 

Už papildomą mokestį galiu pakeisti arba iš dviejų surinkti vieną tinkamą.

 

Daiktas nuo 206 SW 2004metų (kažkada buvęs keistas į naują), bet tinkamas tikrai ne tik jam, o ir visokiem 307, 406, gal net C5, 607 ar C8/807. Tik pas pastaruosius beveik visada būna reikalingas AUTO mygutkas ir borto kompo mygtukas, o jų šiame bloke nėra. Nebent perdėti valytuvų rankenėlę nuo jūsų bloko.

Vis dėl to, praktika rodo, kad kai kam gali veikti, kai kam veikia ne visos funkcijos arba net nesikuria mašina. Matyt, priklauso nuo BSI varianto. Todėl geriausiai yra pasimatuoti ir tik tada pirkti. Pasimatuoti galima vien pajungus ant laidų, nuėmus plastmasę po vairu.

 

Kaunas. 863540693.