Peršokti prie turinio


tadas1991

Užsiregistravo 2011 Bir 14
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 19:15
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 407

Vakar, 11:16

O kam ji apeit nesuprantu? Vaziuoja tie V6 dyzeliai.

Nepamiršk taip sakydamas, kad tavo istorija yra labai laiminga. Yra ir kitų, nuo tokių pat laimingų arba dar laimingesnių iki labai labai nelaimingų. Nėra jis kažkoks legendinis, iki PSA/BMW Prince tikrai netempia. Bet jei nenori knistis, tai kam. Tau nesugenda pats variklis, važiuoja, nu ir viskas liuks. Bet šita tema gi aiškiai rodo, kiek dėmesio ir laiko skiri savo mašinos priežiūrai. Jeigu patinka, tai kodėl gi ne :)

Aš savo pežui kapoto šį pavasarį dar atsidaręs nebuvau, gal net ir nuo Sausio galo, bet galimai vasarį keičiau kažkurią priekinę lamputę, tai tarkim pavasarį. Kiti interesai, kitoks ir variklis.

Kam patinka, kas pasiruošęs prireikus daugiau pinigų arba laiko įmerkt, galit žiūrėt ir pirkt. Tik apžiūrėkit LABAI RIMTAI, dėl visa ko :)


Temoje:ServiceBox

Vakar, 10:32

Visoms ne 100proc., ne tik Renault. Zinau ne viena masina, kur pasididino rida tiesiog pakeisdami skydeli is sroto del jo gedimo, ir atgal seno idejimas nebepadeda, reikia rida sukti, o tada jau vai vai, sukta rida. Srotuose, kur masinos naujesnes ardomos, dazniausiai buna tiesiai is uzsienio atveztos, Lietuvoj nevazinetos, arba netgi tiesiog chebra uzsieny ardo ir tik detales i Lietuva veza, kad nereiketu su ekologija cia pyktis. Tai buna su nesuktom ridom skydeliai, BSI ir kiti blokai kitu masinu su ridom. Isideda, PAU 528kkm vietoj 293kkm. Jei masina senesne arba zmogui nesvarbu, tai taip ir vazineja. Zinau viena citroena, kur Lietuvoj pirktas naujas su tikrais 110kkm ir pasidare netoli 300, nes pagedo spidometro varikliukas. Pas kai kuriuos vokiecius rida kiekvienam moduly atskirai skaiciuojama, bet psa sulygina pagal didziausia matoma.
Yra kazkurie Fiat busai, kuriems skydeliai originalus rodo iki 400kkm, kas busui yra juokas, ir po to arba keiti i nauja gamintojo patobulinta, kur leidzia ir daugiau rodyti, arba suki rida. Bet jei praeitoj technikinej rida uzfiksuota 390kkm, o dabar suki i 300k ir i technikine nuvaziuoji su 350, jau blogai. Yra valstybiu, kuriose pagal nuvaziuojamus kilometrus draudimo kaina, suka ridas visom masinom net ir pakankamai rimtos imones. O kur kurui nusirasyt, tai suka i prieki ne tik lietuviai, bet ir svedai, norvegai.

Temoje:Vyciuz P407 Coupe, P406 Coupe

2020 balandžio 08 - 20:41

Pasikeisk, verta net ir profilaktiškai. Šita seno tipo dėžės pagalvė ne karvę kainuoja. ir nebūtina ją originalą pirkti (yra tokių, kur įdėjus kad ir kokio gero gamintojo, bet ne originalią, dreba).

O naujesnės, kur kaip C5 ir pan, kur su dideliu aliuminio gabalu, būna jau brangios.


Temoje:Vyciuz P407 Coupe, P406 Coupe

2020 balandžio 07 - 22:45

Kažkada teko pagalves pasitikrint tiek kiek pačiam logika neša ir buvau nesuklydęs defektuojant vadinamą kaulą, dėžės pagalvę ai ir dar sailentą šakėje nežinau kaip jis ten vadinasi, galinis ar priekinis, vairuotojo pusėje jis puikiai matosi iš variklio skyriaus, toks aliuminio korpuse įtvertas, čia P406 :) o metodika paprasta, variklis užgesintas, įmeti pirmą pavarą, rankinis atleistas, stovi priekyje mašinos pasikėlęs kapotą, žiūri į dominantį mazgą, kuris išjudinus mašiną pirmyn atgal taip pat turės apkrovą ir judės, na ir jau turėtumėt suprasti ar ten viskas gerai ar jau nelabai. Aišku čia tas galioja jei mechaninė dėžė ir ar matosi tie dominantys mazgai.

Tai automatui galima ijungti parkinga. Variklio tada nejudina ratai, bet pusasius bando pasukti, is esmes tas pat. Bet ne visada pasakysi vistiek

Temoje:Vyciuz P407 Coupe, P406 Coupe

2020 balandžio 07 - 21:20

Kad jų niekada nebuvo pasiūloje daug.čia gi ne Calibra :)