Peršokti prie turinio


gau173

Užsiregistravo 2012 Rgp 08
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 10:00
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Sugedes raktas, nesiveda variklis

2020 balandžio 24 - 15:07

Sveiki...Kai servise sugedo, tai ir servisas turi remontuoti. Klaipėdoje "vairo"  servise buvau palikęs auto P807 kondiškę užpildyti, tai gavau su airbago, abs-o, priekinių lempų klaidomis.  Gerai . kad pas pežus yra  auto diagnostika. Pasikoliojome 15 min, paskiau  buvo bandymas derėtis ...galiausiai pasibaigė abipusiais kaltinimais ...ir suremontavo viską ir dar daugiau nei norėjau. Sumokėjau tik už kondiko pildymą,  ir tai teko bartis,  nes į sistemą pripylė beveik du kart tiek , kiek galėjo tilpti...Tiesa viskas vyko su įtakingų draugų (draugių) iš VMI ir STT  pagalba. Net auto atvarė iki namų. (iki šiol nežinau iš kur anie gavo info apie tai kur aš gyvenu.)


Temoje:Apie Peugeot 607

2020 kovo 22 - 23:50

Na blemba kartais liaudis esatkad visi tik nezino ka daro.geriau butu pasake tinka nuo tokio ir tokio ir maziau diskusiju.tai taip iseina randi vaira kaune sakai zmogau atsiusk as pasimatosiu paskui pinigus pervesiu jei tiks. Arba atavarau i srota ir lupu uz tvoros. Na taip srotas vietoj gal priims.faktas jei jau mintis tokios kila tai kazka zinau. Beje laimis teisus pirma kart kliuvo per laidus yuotube mokykla. Bet daba aisku kur ta atsuktuva remtitai va nepridirbsi neismoksi.na jei kas keite ka ir zino buciau labai dekingas gauti info. Ar pas mus cia forume per karantina gal tuoletinio ruliuka pasakis

Ten vairui nuimti nereikia atsuktuvo. Reikia5- 6 mm . stypo ir reikes zvaigzdutes rakto nepamenu kokio. Yra viena skylė vairo apacioje. Įstatai tą strypą i skylę ir stumi, kol airbagagas atsoks. Intike yra tikrai daug filmukų. Pats iš jų mokiaus. Svarbu neskubėti, kad neprisidarytum bėdos. Aš tame strype pasidariau tokį įdubimą, kad galėtų užsifiksuoti ant spyruokles, kuria reikia stumti.  Kartais atsoka tik viena pusė. Tuomet uzdarai atgal viską ir kartoji. Atsuktuvas irgi galima panaudoti, taciau sunku " suprasti" kad jau spyruole apciuopei.


Temoje:Apie Peugeot 607

2020 kovo 22 - 22:14

Nuimi , pasižiūri ar viskas vienodai ir dedi atgal... Ten nuėmimas 5 min...


Temoje:P407 vairo kampo resetinimas

2020 sausio 25 - 21:53

Sveiki... dėl remonto kainų. Ardymo konkrečiai. Kuomet buvo parktronikas sustreikavęs, pradžioj kaip ir visi pinigus "taupantys" parapijiečiai ieškojau pas ardytojus. Nuvažiavau pas vieną tokį prie Dovilų (Klaipėdos raj. ) ,biškį pažįstamas iš seniau, sako turiu, reikia nuimti. Ir nuėmė per 5 min....nieko nesulaužęs. Tiesa dekoratyvinio apvado jau nebuvo. Buvo mano postas, kad keičiant parktroniką, bamperio imti žemėn nereikia. Po to pats dar du kartus kartojau operaciją. Tik gaila,kad pasimiršta tikslios vietos ,kur reikia montiruotę užkišti. Su paneles ardymu sūnaus P807 pradžioj irgi buvo įdomybių, visą dieną cirkas tęsdavosi, bet kai išmokau,- pora valandikių iki tikslo. Dėl to gal ir 100 eur. nuo 300  skiriasi. Jei yra geras meistras, visada atsiras geresnis. Ne visiems dalykams ,žinoma , bet ir nereikia .  Visi mes kažką mokame, kažko vis dar mokomės. Kitaip susentume prieš laiką. 


Temoje:P407 vairo kampo resetinimas

2020 sausio 23 - 20:52

Veiksmas Klaipėdoje. Malūninikų gatvėje esančiame viename iš servisų. Vado vardas Mindaugas.. Keičiau rato traukę, važiavau darytis suvedimą. Dar važiuojant girdėjau keistą bildesį, bet darant suvedimą išaiškėjo priežastis,- traukė pakeista, bet užmiršo prisukti varžtus.  Veržlė tik tik laikėsi . Pasisekė,kad ratas nespėjo pabėgti.  O jei taip į trasą...100 proc. atia...