Peršokti prie turinio


gau173

Užsiregistravo 2012 Rgp 08
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 10:00
-----

Mano sukurtos temos

Vairo padeties daviklio kalibravimas p607

2019 spalio 23 - 16:25

Sveiki. Vienas prietelius padovanojo com 2000 delpfinį, tokį koks ir buvo pas mane. Tik papuvus plata ties multimedijos valdymo rankenėle ir nusuktu į šoną vairo padėties davikliu. Na platą pasikeičiau iš savo originalaus, viskas veikia ok tik žinoma, esp ne. Su savo lexia paspoksojau ar sukant vairą keičiasi kampas,- ogi taip, bet niekaip senas diedas gau per savo diagboksą nerado kaip tas reikalas kalibruojamas. Knisau mūsų ir citros forumus ...nieko tikslaus . Jei galite kas nors patarkite ką ir kaip reiktų daryti. 


kaip vos neišardžiau savo p607

2019 rugsėjo 10 - 08:29

Noriu pasidalinti beveik kurioziška patirtimi su savo p607.  Vidur vasaros atsirado labai nemalonus garsas salone. Toks burbimas ,tarsi būtų kiauras duslintuvas. Po truputuką vis stiprėjo, kol kartais tiek užburbdavo, kad regis variklis tuoj iššoks. Pats ieškojau priežasties, servise ieškojo...visokiausių teorijų prisiklausiau. Nuo škyvo iki variklio mirties... Galiausiai nuėmęs alkūninio veleno diržą pasivažinėjau aplink namus ir supratau , kad yra du gedimai. Tas "duslintuvo" efekto burbimas dingo, o tas variklio lipimo lauk liko. Atitinkamai prasidėjo škyvo revizija, įtempėjo, genero , kondicionieriaus siurblio tikrinimas...

Radau ! Nutrūko vienas iš trijų kondicionieriaus siurblio tvirtinimo varžtų. Šiaip ne taip pasisekė pakeisti pilnai nenuėmus siurblio. Valio, pirmas laimėjimas. Liko kitas, varantis vėžį. Blogiausia tai, kad tas baisus garsas tik salone.  Prasidėjus burbimui, šoku lauk atidarau kapotą ir...nieko. Gal kiek garsiau nei įprasta, vibracijos irgi ne kažką. Ir tuomet, kai mano viltys savarankiškai surasti bėdą jau buvo beblėstą,  pamačiau netikėtą dalyką. Kėbulo dešnėje priekyje ties variklio karteriu yra tokia " lentynėlė " ant kurios gulėjo terkšlinio rakto galvutė. Gulėjo nežinau nuo kada, bet tam tikrais momentais atsiremdavo tarp variklio ir kėbulo...visą variklio skleidžiamą garsą perduodama į saloną. Galingas buvo atradimas. Dabar važiuoju ir klausausi tylos. Nesitiki net. Ir rakto galvutę už vargus gavau...16 mm.