Peršokti prie turinio


gau173

Užsiregistravo 2012 Rgp 08
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 13:56
-----

Mano sukurtos temos

Vairo padeties daviklio kalibravimas p607

2019 spalio 23 - 16:25

Sveiki. Vienas prietelius padovanojo com 2000 delpfinį, tokį koks ir buvo pas mane. Tik papuvus plata ties multimedijos valdymo rankenėle ir nusuktu į šoną vairo padėties davikliu. Na platą pasikeičiau iš savo originalaus, viskas veikia ok tik žinoma, esp ne. Su savo lexia paspoksojau ar sukant vairą keičiasi kampas,- ogi taip, bet niekaip senas diedas gau per savo diagboksą nerado kaip tas reikalas kalibruojamas. Knisau mūsų ir citros forumus ...nieko tikslaus . Jei galite kas nors patarkite ką ir kaip reiktų daryti. 


kaip vos neišardžiau savo p607

2019 rugsėjo 10 - 08:29

Noriu pasidalinti beveik kurioziška patirtimi su savo p607.  Vidur vasaros atsirado labai nemalonus garsas salone. Toks burbimas ,tarsi būtų kiauras duslintuvas. Po truputuką vis stiprėjo, kol kartais tiek užburbdavo, kad regis variklis tuoj iššoks. Pats ieškojau priežasties, servise ieškojo...visokiausių teorijų prisiklausiau. Nuo škyvo iki variklio mirties... Galiausiai nuėmęs alkūninio veleno diržą pasivažinėjau aplink namus ir supratau , kad yra du gedimai. Tas "duslintuvo" efekto burbimas dingo, o tas variklio lipimo lauk liko. Atitinkamai prasidėjo škyvo revizija, įtempėjo, genero , kondicionieriaus siurblio tikrinimas...

Radau ! Nutrūko vienas iš trijų kondicionieriaus siurblio tvirtinimo varžtų. Šiaip ne taip pasisekė pakeisti pilnai nenuėmus siurblio. Valio, pirmas laimėjimas. Liko kitas, varantis vėžį. Blogiausia tai, kad tas baisus garsas tik salone.  Prasidėjus burbimui, šoku lauk atidarau kapotą ir...nieko. Gal kiek garsiau nei įprasta, vibracijos irgi ne kažką. Ir tuomet, kai mano viltys savarankiškai surasti bėdą jau buvo beblėstą,  pamačiau netikėtą dalyką. Kėbulo dešnėje priekyje ties variklio karteriu yra tokia " lentynėlė " ant kurios gulėjo terkšlinio rakto galvutė. Gulėjo nežinau nuo kada, bet tam tikrais momentais atsiremdavo tarp variklio ir kėbulo...visą variklio skleidžiamą garsą perduodama į saloną. Galingas buvo atradimas. Dabar važiuoju ir klausausi tylos. Nesitiki net. Ir rakto galvutę už vargus gavau...16 mm.


Nesuprantamas gedimas ,Lexia nerodo nieko

2019 kovo 13 - 16:45

Prieš kelias dienas reikėjo pasireguliuoti vedrodėlį -šiš.Jokios reakcijos. Paskiau norėjau atidaryti keleivio  langą ,-atsidaro tik vairuotojo.  Ir nesvarbu, kurį mygtuką bespautum.Vairuotojo pusės veidrodėlis nebeužsilenkia. Keleivio pusė užrakinant auto veikia.  Su Lexia žiūrėjau,-klaidų nėra jokių. Gal protingi  parapiečiaI  kokią gerą mintį pames...


Ieškau dalių p 607 (com2000, veidrodėlis)_

2019 kovo 03 - 13:50

Sveiki visi. Ieškau dalių savo pežukui. Reikia rankenėlių (su gyvu šleifu) kelmo po vairu ir dešinės pusės veidrodėlio. Veidrodėlio spalva būtų pageidautina kaip auto  EYJC** Bet...ir nusidažyti galima. Rankenėlių kelmas com2003_DELPHI-A *96605597XT*. Nors manau,kad tas kodas ir nėra itin svarbu, nes kai buvau pasitempęs kitą neveikiantį su kitokiu kodu, viskas išskyrus pagalves veikė normaliai. Keturios rankenėlės. :hmm:


Oro pagalvių ar diržo įtempėjų klaida

2019 sausio 24 - 14:54

Sveiki. Atšalus orams pradėjo nervuoti klaida ekranuose. (Oro pagalvių ar diržo įtempėjų klaida). Bet pagrinde tik sukant į kairę. Važiuojant tiesiai ar dešinėn nebūna ,dažnai prapuola  pusdieniui, dienai... Atsiprašau forumiečių žinančių, kad turiu Lexia , bet turiu ir bėdą ,- esu laikinai neįgalus,- susilaužiau koją, tad mano galimybės landžioti apie auto yra labai ribotos. Gal kas buvote su tokiu reikalu susidūręs.