Jump to content


Apie Peugeot 607


  • Please log in to reply
3509 replies to this topic

#2861 Motis

Motis
  • Senbuviai
  • posts 66
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:607 facelift (2008) 2.7HDI

Posted 2016 March 09 - 12:38

Brangu tiems kas golfu kainos isivaizduoja. As cia nieko brangaus nematau. Zinosiu jai ka kur daliu gauti reikes as pats is peugeot centro su didele nuolaida gaunu originales detales ir tik tokias dedu jei reikia :)


Pas mane atvazevo su 2.7 hdi tai masina su egr ir fap isprogramuota, bet darbas masinos visai kitoks negu mano ir ismetamasis gidisi garsiau , o pas mane tyliai, kaip benzinas


  • 0

#2862 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2016 March 09 - 12:44

Brangu tiems kas golfu kainos isivaizduoja. As cia nieko brangaus nematau. Zinosiu jai ka kur daliu gauti reikes as pats is peugeot centro su didele nuolaida gaunu originales detales ir tik tokias dedu jei reikia :)


Pas mane atvazevo su 2.7 hdi tai masina su egr ir fap isprogramuota, bet darbas masinos visai kitoks negu mano ir ismetamasis gidisi garsiau , o pas mane tyliai, kaip benzinas

Cia ne prie ko garsas ir isprogramuoti FAP ar EGR. Pas mane isprogramuotas EGR ir garsas tylesnis nei pas kita su veikianciu EGR. Cia nesusije dalykai. Pas mane irgi garsas kai benzo beveik, kiti ir neatskiria. Bet maniau kad cia tokia 2.7 hdi savybe. Visk tik 6 kausai, ne 4. Aisku, kai variklis uzdrostas, kai pursktukai pavarge, garsas gali but ir labai didelis.  


Edited by Finalfour, 2016 March 09 - 12:45.

  • 0

#2863 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,048
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2016 March 09 - 13:02

ple prie ko čia garsas dėl egr`o ir fap`o... pas mane dar tyliau pradėjo dirbti po visų kastravimų.. aišku jeigu negaila, droškit tas mašinas su tais fapais, egrais, tik poto nereikia verkti, kai atėjus laikui neužteks vien išprgramuoti/kastruoti.

 

p.s. ne tu vienas gauni originalias detales su didele nuolaida ir nebūtinai per deal`erį.


Edited by S.Vilius, 2016 March 09 - 13:02.

  • 0

#2864 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2016 March 09 - 13:58

nu jau cia tikrai... nesvarbu kad ir veikiantis mesciau lauk ji kuo toliau, net su visu katalizatorium . man svarbiau variklis laisviau kvepuoja jam geriau ir turbai- purkstukam ... cia gamtos nepritausosi... paziurekit i kitus, kiti tos gamtos nesaugo, kad vienas cia saugosi, nieko neisgelbesi.. o jei variklis geras purkstukai, turba sveiki, tos gamtos tikrai netersi .

Mesdavau visiem benzam visus katalizus, visiem dyzeliam ir turimam rhz dyzeliui, ir vazineju sau patenkintas, saugodamas varikli ir netersdamas gamtos :)

garsas del vien fapo tikrai nepasikeis...


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#2865 Motis

Motis
  • Senbuviai
  • posts 66
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:607 facelift (2008) 2.7HDI

Posted 2016 March 09 - 14:55

Sorry kiek daug matau isizeidusiu. Tesiog mano pastebejimas, bet as tikiu, kad kai pasalini tikrai laisviau kvepuoji, bet ar kokybiskai moka padaryti ta darba kiekvienas kas uzsijama , nes yra buvusiu atvazevusiu, kad isprogramavo, bet toliau masina bludija, del EGR. Nezinau as dar nesu susidures su tai. Bet as susidariau ispudi, kai pamatau kaip masina bludija, ar garsiau dirba ar dar koki velne matau, del to noris, kad masina kokybiskai dirbtu. :)


  • 0

#2866 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • posts 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Posted 2016 March 09 - 15:50

Sorry kiek daug matau isizeidusiu. Tesiog mano pastebejimas, bet as tikiu, kad kai pasalini tikrai laisviau kvepuoji, bet ar kokybiskai moka padaryti ta darba kiekvienas kas uzsijama , nes yra buvusiu atvazevusiu, kad isprogramavo, bet toliau masina bludija, del EGR. Nezinau as dar nesu susidures su tai. Bet as susidariau ispudi, kai pamatau kaip masina bludija, ar garsiau dirba ar dar koki velne matau, del to noris, kad masina kokybiskai dirbtu. :)

nu tai nevezk sudarankiam isprogramuot ir nereiks dievagotis poto . 


  • 0

#2867 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,048
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2016 March 09 - 15:50

Sorry kiek daug matau isizeidusiu. Tesiog mano pastebejimas, bet as tikiu, kad kai pasalini tikrai laisviau kvepuoji, bet ar kokybiskai moka padaryti ta darba kiekvienas kas uzsijama , nes yra buvusiu atvazevusiu, kad isprogramavo, bet toliau masina bludija, del EGR. Nezinau as dar nesu susidures su tai. Bet as susidariau ispudi, kai pamatau kaip masina bludija, ar garsiau dirba ar dar koki velne matau, del to noris, kad masina kokybiskai dirbtu. :)

 

Tu čia rimtai? Nustok sau prieštarauti: 1. Turi peugeot, nors matei milijoną blogų pvz, o dar pasakė, kad tavo peugeot labiausiai išlaikytas (tai įsivaizduok, visi kiti lavonai) (..gerai, kad Laimono 607`to nematė tie meistrai, bo būtų pagalvoją, kad žmogus su 2016m 607 pežu atvažiavo...). 2. Susidarai blogą nuomonę apie visus programuojančius meistrus, nors matei tik vieną, nu gerai du pežus nuprogramuotus į lankas ir kas svarbiausia pats būdamas elektriku / meistru, Laimonas teisingai pasakė, kad dirba tik su prancūzais, nes visko mokėti neįmanoma, o kai vieną ir ta patį taikai visiems - gaunasi, ką pats ir minėjai - "..blūdija toliau EGR...". O meistrų yra visokių, pvž soft`ą mechanui supylė automato, tai reikėjo pamatyt kaip b5 važiuoja su tokiu softu :)))

 

Akiračiui praplėsti:

http://peugeot-kluba...liu-pardavejai/


  • 0

#2868 Motis

Motis
  • Senbuviai
  • posts 66
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:607 facelift (2008) 2.7HDI

Posted 2016 March 09 - 18:15

Nesiginciosiu, as pats tokiu darbu nedarau su isprogramavimu, bet remontuoju. Vat puiku, kad yra tikrai geru cia meistru, as savo darba su elektronika nusimanau ir tvarkau gerai. Bet nesu mechanikas ar kokioj kitoje srityje, tai manes nedomina tik minimaliai kazka zinoti. Tesiog buvo mano pastebejimas, kad tikrai atvaziuoja ir galvoji ar meistrai dar neismoke ar , kad kokio katalizatoriaus niera, apacioje kur katalizatorius ten garsus leidzia. Viena mintis iskyla, kad kiauras. As apacioje dar neziurinejau kaip ten  ka dare :)

 

As skaitau jai darai tai turi zinoti, ka darai, o ne suda malti. Kur man peugeot 306 reikejo pereiti TA ir sakau sutvarkykit ismetamaji vamzdi meistram tie tipo sutvarke, bet TA rado tam paciam skyliu, kur jie su savo ta pasta uzsmalavo ie ten pute ora. Krc nuvariau kitur, kad dabaigtu ta darba normaliai padaryti, padare, bet vistiek matesi, kad belenkaip. Ir galvoju kur geru suvirintoju rasti, kad padarytu kaip turi buti idetu nauja jai reikia ar kazka panasaus. O jie tik tas savo pastas tepliojasi....

 

Matai as tik vakar suzinojau, kad cia kazkas programoja ir dalys gali gauti. As kaip tik palaikau tokius, nes as nesu pries peugeot, del to ir pirkau kita plius as apie juos daugiausia zinau kiek esu turejas neivienas manes nenuvyle. O pries tai esu tures Honda , kurios puna graitai ir seat cordoba(dalys tai tinkancios ibiza,cordoba, golf,polo, skodos kazkokiu versiju), ir juos brangesnes negu mano 306 peugeot plius masina stipri is visu pusiu  as dar ir po siai dienai i darbuka vaziniejuosi ziauriai stipri masina.

 

Jo truputi sau pats papriestaravau :))


  • 0

#2869 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • posts 1,928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Posted 2016 March 09 - 18:17

Šiaip be EGR yra blogiau važinėt negu su. Dega tepalai, tirpsta stūmokliai :)


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2870 Motis

Motis
  • Senbuviai
  • posts 66
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:607 facelift (2008) 2.7HDI

Posted 2016 March 09 - 18:26

Tikrai pastebiu kurie ziauriai stume, as kartais is mandagumo patyliu arba sakau, kad jus nepriziurit tu masinu nu ka jus norit is juos. Vienam centre Auto boss uzkrove ant mano peugeot juodai, ir dar sako, kad vokietis geriau negu prancuzas , nes tipo daliu kiebulo nerasi reta masina, varykliai blogi , automatines dezes blogos ir taip toliau... , ir kartais galvodavau ar as cia vienas kitaip mastau ar kazko as nesuprantu...


  • 0

#2871 aruncikas

aruncikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 30
  • Automobilis:peugeot 407

Posted 2016 March 09 - 19:01

as jau septinti metai vazineju su liutuku,mano draugelis vazineja 10metu su liutuku.Priestai buvo audi,opel,mazda,maskatuoklis,ir lada,bet apsistojau prie liutuko ir tuo nesigailiu,nes prancuzas gamina,kad zmogus galetu patogei vazineti as tik uz prancuza ir ateiti pirkciau tik liutuka


  • 1

#2872 Motis

Motis
  • Senbuviai
  • posts 66
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:607 facelift (2008) 2.7HDI

Posted 2016 March 09 - 19:06

Man irgi taip atrodo , kad juos minksciau vaziuoja :)


  • 0

#2873 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2016 March 09 - 19:53

Šiaip be EGR yra blogiau važinėt negu su. Dega tepalai, tirpsta stūmokliai :)

Argumentus i studija, prasom. 


  • 0

#2874 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • posts 1,928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Posted 2016 March 09 - 19:59

Cituoju Serge Fino iš scc.lt - informaciją pasitikrint su gūgle galima:

"Atjungus/ismetus/uzglusinus EGR (Exhaust Recirculation Valve) voztuva tepalai labai greit praranda savo savybes nes:
Atjungus EGR padideja degimo temperatura kamerose deka liesesnio misinio ir nekontroliojamo deguonies kiekio, EGR skirtas tam kad sumazinti degimo temperatura iki to lygio, kad NOx dujos neatsirastu. Atitinkamai, lubrikantams tenka didesnis kruvis,varikliui tenka dirbti prie ekstremalesniu misiniu tam tikru darbo rezimu , ir jos juntamai greiciau praranda savo tepimo savybes. NOx dujos pro kompresinius ziedus papuola i karteri, prasideda reakcija tiesiogiai su tepalais. Azoto kontktas su tepalais priveda prie to, kad tepalai staigiai degraduoja, jis (NOx) mazina tepalu gyvavima, naikina plovimo savybes, ir daug kitu niuansu kuriu nezinau. Tepalas tampa klampesnis, padavimas i galva - problematiskesnis, kaista galvute/velenai. "

 

 Žagt..  :mellow: :D


Edited by diawollo, 2016 March 09 - 20:01.

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2875 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2016 March 09 - 20:15

Cituoju Serge Fino iš scc.lt - informaciją pasitikrint su gūgle galima:

"Atjungus/ismetus/uzglusinus EGR (Exhaust Recirculation Valve) voztuva tepalai labai greit praranda savo savybes nes:
Atjungus EGR padideja degimo temperatura kamerose deka liesesnio misinio ir nekontroliojamo deguonies kiekio, EGR skirtas tam kad sumazinti degimo temperatura iki to lygio, kad NOx dujos neatsirastu. Atitinkamai, lubrikantams tenka didesnis kruvis,varikliui tenka dirbti prie ekstremalesniu misiniu tam tikru darbo rezimu , ir jos juntamai greiciau praranda savo tepimo savybes. NOx dujos pro kompresinius ziedus papuola i karteri, prasideda reakcija tiesiogiai su tepalais. Azoto kontktas su tepalais priveda prie to, kad tepalai staigiai degraduoja, jis (NOx) mazina tepalu gyvavima, naikina plovimo savybes, ir daug kitu niuansu kuriu nezinau. Tepalas tampa klampesnis, padavimas i galva - problematiskesnis, kaista galvute/velenai. "

 

 Žagt..  :mellow: :D

Skaiciau sita posta. Galejai tuo paciu ir kontrargumentus sitam reikalui is to paties forumo papostint :D Bet kadangi musu forumas ne copy paste kitiems forumams, tai manau ateis cia musu meistrau, kad ir pats Taurius, ir paasikins kas cia ne taip :) O pasakysiu tik paprasta dalyka - ar zinai kada tas EGR is viso veikia? Ir ar zinai, kad 90 % savo darbo laiko variklis ir taip dirba uzdarytu EGR, tarytum jo nei nebutu? Ar zinai, kada EGR yra uzdaromas ir taip, kai tik pradedi vaziuoti ir susyla variklis?


  • 0

#2876 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,048
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2016 March 09 - 20:21

a rimtai? zagsi tu zagsi, tarkim samone cia parasei, kiek dienu/savaiciu/metu arba km israiska auto tarnaus trumpiau? ? tokiam kaip mano pezui jau senai pooo...i ar yra tas egr ar nera...teoretikai ple.
  • 0

#2877 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • posts 1,928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Posted 2016 March 09 - 20:31

a rimtai? zagsi tu zagsi, tarkim samone cia parasei, kiek dienu/savaiciu/metu arba km israiska auto tarnaus trumpiau? ? tokiam kaip mano pezui jau senai pooo...i ar yra tas egr ar nera...teoretikai ple.

Viliau, pasirodei kaip bulkos vairuotojas su trim "paloskėm" :D Tai galima ir antifryza išleist - variklis greičiau žiemą užkais  :good: BEt manau niekas neskaičiavo kiek metų/savaičių/dienų/valandų toks variklis dirbs. Niekas nesako ir pirštu negrūmoja, kad EGR nebandykit šalint. Esmė, kad pašalinus ateina ir problemų netik pliusai. Neviską PSA inžinieriai ant HDI sukrovė tik tam, kad gražiau atrodytų.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2878 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,048
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2016 March 09 - 20:42

kai tokie dalykai aplinkui dedasi (toki pirkini nunese pries nosi uz 90eur..) tai kaip cia elgsies kaip zmogus.. tik kaip bulkos soferis su berete. nervina mane, tokie nepopuliarus tie pezai lietuvoj, o juo lab kam gali reiketi tokiu update ant 307(didesnio ekrano arba pusiau odinio salono) neimanoma rasti o jei randi vien uz sedynes 600lt nori, a cia normalu... ir dar tu su savo egr

Edited by S.Vilius, 2016 March 09 - 20:42.

  • 0

#2879 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • posts 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Posted 2016 March 09 - 20:50

As ta egr ismesciau isvis nuo motoro, svori mazinam :D skaitau skaitau as ci postus ir turiu itarima kad vienas rasytojas cia arba rusakalbis arba labai jau su rasyba sunkiai jam. Sunku skaityt. O siaip is seno, vakarieciui jau nebetikusio, variklio jau ne kazka ir isspausi, daryk tu jam ka nori, jis vis vien bus atgyvenes savo. Mes neiperkam nei eoliu nei katalizatoriu, uz tai ir esam europos lauzynas. Vienu egr'u daugiau ar maziau nieko jau nepakeis gamtosaugos tikslais. Va tepalai garazynuose, padangos ir autosalonai pamiskese baisesni klausima kelia.
  • 0

#2880 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • posts 1,928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Posted 2016 March 09 - 20:57

Skaiciau sita posta. Galejai tuo paciu ir kontrargumentus sitam reikalui is to paties forumo papostint :D Bet kadangi musu forumas ne copy paste kitiems forumams, tai manau ateis cia musu meistrau, kad ir pats Taurius, ir paasikins kas cia ne taip :) O pasakysiu tik paprasta dalyka - ar zinai kada tas EGR is viso veikia? Ir ar zinai, kad 90 % savo darbo laiko variklis ir taip dirba uzdarytu EGR, tarytum jo nei nebutu? Ar zinai, kada EGR yra uzdaromas ir taip, kai tik pradedi vaziuoti ir susyla variklis?

Aš ne mechanikas, bet žinau, kad tamsta nesamones išvis šneki apie EGR. EGR kaip tik atidaromas kai pradedi važiuot ir variklis sušilęs. Taigi priešingai negu sakai  :good:

 

Ir blemba aš nesakau, kad EGR negalima išmest ir, kad jis turi sedėt savo vietoj. Viskas nuo mašinos ir jos būklės priklauso.

 

Pasakiau tik, kad yra ir blogų dalykų be EGR, o iškart kažkam prisp..st reikia  :unsure:


Edited by diawollo, 2016 March 09 - 21:00.

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users