Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3509

#1161 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 vasario 22 - 18:27

Savo 607 -to ieškojau gal metus laiko. Pradžioj buvo daugybė norų,paskiau vis mažiau ir mažiau. Ieškojau benzo,mechaninės dėžės,veliūro,atitinkamos spalvos,komplektacijos,pagaminimo metų ir t.t. Liko tik spalva ,dėžė,metai ir kaina pagal kišenę. Tauragėje daug tokių,bet visi "pardavimui" išblizginti ir stovi po gerą pusmetį + +. Beje pirkau irgi iš tauragiškio prekeivio,tiesiai nuo autovežio. Sutarta buvo telefonu,kai auto dar Vokietijoje buvo. Kol kas, neskaitant keletos nesusipratimų,jokių problemų. Jau nuvažiuota 7 t. km.(nuo liepos).
O rietave esu pirkęs Laguną. Puikus pirkinys buvo.Segmentas,žinoma, ne toks,bet per 9 eksplotacijos metus nebuvo jokių bėdų su elektronika. Visos investicijos dirželiai ir įtempėjai.Dar starterio šepetėliai.

gal turi to tauragiskio nr kartais?pasukciau paklausciau gal ka turi :) kokiu varikliu pirkai ir kiek palikai uz ji jei nepaslaptis :)

pagal parasa matyti, kad 2,0 16v 100kw hdi., 2006 m :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#1162 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2013 vasario 22 - 19:46

Savo 607 -to ieškojau gal metus laiko. Pradžioj buvo daugybė norų,paskiau vis mažiau ir mažiau. Ieškojau benzo,mechaninės dėžės,veliūro,atitinkamos spalvos,komplektacijos,pagaminimo metų ir t.t. Liko tik spalva ,dėžė,metai ir kaina pagal kišenę. Tauragėje daug tokių,bet visi "pardavimui" išblizginti ir stovi po gerą pusmetį + +. Beje pirkau irgi iš tauragiškio prekeivio,tiesiai nuo autovežio. Sutarta buvo telefonu,kai auto dar Vokietijoje buvo. Kol kas, neskaitant keletos nesusipratimų,jokių problemų. Jau nuvažiuota 7 t. km.(nuo liepos).
O rietave esu pirkęs Laguną. Puikus pirkinys buvo.Segmentas,žinoma, ne toks,bet per 9 eksplotacijos metus nebuvo jokių bėdų su elektronika. Visos investicijos dirželiai ir įtempėjai.Dar starterio šepetėliai.

gal turi to tauragiskio nr kartais?pasukciau paklausciau gal ka turi :) kokiu varikliu pirkai ir kiek palikai uz ji jei nepaslaptis :)

Jei rasiu nr. parašysiu . O sumokėjau 16,2. Prasyta buvo 17,7,bet derybos,dar derybos... Slenkstis vienas nežymiai įlenktas bei šiknos šoniukas kiek pabrozdintas.Nusišlifavo beveik idealiai. Komplektacija ne pati pačiausia,bet man tinka. Svarbu viskas veikia. Paskutinio technikinio popieriai ,serviso pažymos ir dar kiti kažkokie popieriai,kurių paskirties taip ir neįkirtau.
  • 0

#1163 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 vasario 22 - 22:28

Savo 607 -to ieškojau gal metus laiko. Pradžioj buvo daugybė norų,paskiau vis mažiau ir mažiau. Ieškojau benzo,mechaninės dėžės,veliūro,atitinkamos spalvos,komplektacijos,pagaminimo metų ir t.t. Liko tik spalva ,dėžė,metai ir kaina pagal kišenę. Tauragėje daug tokių,bet visi "pardavimui" išblizginti ir stovi po gerą pusmetį + +. Beje pirkau irgi iš tauragiškio prekeivio,tiesiai nuo autovežio. Sutarta buvo telefonu,kai auto dar Vokietijoje buvo. Kol kas, neskaitant keletos nesusipratimų,jokių problemų. Jau nuvažiuota 7 t. km.(nuo liepos).
O rietave esu pirkęs Laguną. Puikus pirkinys buvo.Segmentas,žinoma, ne toks,bet per 9 eksplotacijos metus nebuvo jokių bėdų su elektronika. Visos investicijos dirželiai ir įtempėjai.Dar starterio šepetėliai.

gal turi to tauragiskio nr kartais?pasukciau paklausciau gal ka turi :) kokiu varikliu pirkai ir kiek palikai uz ji jei nepaslaptis :)

Jei rasiu nr. parašysiu . O sumokėjau 16,2. Prasyta buvo 17,7,bet derybos,dar derybos... Slenkstis vienas nežymiai įlenktas bei šiknos šoniukas kiek pabrozdintas.Nusišlifavo beveik idealiai. Komplektacija ne pati pačiausia,bet man tinka. Svarbu viskas veikia. Paskutinio technikinio popieriai ,serviso pažymos ir dar kiti kažkokie popieriai,kurių paskirties taip ir neįkirtau.

aisku,nes rasei kad ieskojei bendzo tai del to ir paklausiau :) laukiu ziniu tada jei ka.
  • 0

#1164 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2013 vasario 23 - 13:37

Savo 607 -to ieškojau gal metus laiko. Pradžioj buvo daugybė norų,paskiau vis mažiau ir mažiau. Ieškojau benzo,mechaninės dėžės,veliūro,atitinkamos spalvos,komplektacijos,pagaminimo metų ir t.t. Liko tik spalva ,dėžė,metai ir kaina pagal kišenę. Tauragėje daug tokių,bet visi "pardavimui" išblizginti ir stovi po gerą pusmetį + +. Beje pirkau irgi iš tauragiškio prekeivio,tiesiai nuo autovežio. Sutarta buvo telefonu,kai auto dar Vokietijoje buvo. Kol kas, neskaitant keletos nesusipratimų,jokių problemų. Jau nuvažiuota 7 t. km.(nuo liepos).
O rietave esu pirkęs Laguną. Puikus pirkinys buvo.Segmentas,žinoma, ne toks,bet per 9 eksplotacijos metus nebuvo jokių bėdų su elektronika. Visos investicijos dirželiai ir įtempėjai.Dar starterio šepetėliai.

gal turi to tauragiskio nr kartais?pasukciau paklausciau gal ka turi :) kokiu varikliu pirkai ir kiek palikai uz ji jei nepaslaptis :)

Jei rasiu nr. parašysiu . O sumokėjau 16,2. Prasyta buvo 17,7,bet derybos,dar derybos... Slenkstis vienas nežymiai įlenktas bei šiknos šoniukas kiek pabrozdintas.Nusišlifavo beveik idealiai. Komplektacija ne pati pačiausia,bet man tinka. Svarbu viskas veikia. Paskutinio technikinio popieriai ,serviso pažymos ir dar kiti kažkokie popieriai,kurių paskirties taip ir neįkirtau.

aisku,nes rasei kad ieskojei bendzo tai del to ir paklausiau :) laukiu ziniu tada jei ka.

Žiūrėk PM
  • 0

#1165 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2013 vasario 24 - 11:40

O beje kurie turit 607 jau atnaujinta nuo 2005m su 2.0-2.2 HDI varikliais ar islikusi ta pati problema ziema kad jie sunkiau kuriasi? Jog ilgiau reikia pasukti kol uzgriebia.
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1166 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 vasario 24 - 11:45

O beje kurie turit 607 jau atnaujinta nuo 2005m su 2.0-2.2 HDI varikliais ar islikusi ta pati problema ziema kad jie sunkiau kuriasi? Jog ilgiau reikia pasukti kol uzgriebia.

pas mane 2001 spol abarota ,net nekaitinu žvakiu.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1167 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 vasario 25 - 23:47

O šitas modelis necinkuotas? Ir apskritai, pasidalinkit info, kas žino, kurie Peugeot modeliai ir kurių metų yra cinkuoti, neskaitant P306.
  • 0

#1168 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 vasario 26 - 00:11

O šitas modelis necinkuotas? Ir apskritai, pasidalinkit info, kas žino, kurie Peugeot modeliai ir kurių metų yra cinkuoti, neskaitant P306.

iš gamyklos išeina cinkuotas.iki lietuvos davažiuoja špakliuotas.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1169 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 vasario 26 - 00:18

iš gamyklos išeina cinkuotas.iki lietuvos davažiuoja špakliuotas.

Tiesos yra :D Turbūt todėl protingi žmonės patys važiuoja parsivežt ar bent pažįstamų paprašo. Nors ir tokiu atveju jokių garantijų nėra, kad mašina nebuvo lipdyta/špakliuota. :) Po dažais neįlysi :) Nors specai gal ir atskiria, gal kitaip barška, nežinau :D

Bėda, kad pas mus žmonės nelabai turi pinigų, nori kuo pigiau, tai ir prisiperka lavonėlių, kuriuos paskui reanimuot bando :) Tiesa, dar nori, kad rida būtų max 200 000, nesvarbu, ar mašinai 20, ar 8 metai. :D Todėl ir turim turguj ar skelbimuose situaciją, kai beveik visų rida "pagal pageidavimą" - 200 000, o su kas antra auto diedukas ar klebono šeimininkė tik į bažnyčią sekmadieniais važinėjo :D

Šį pranešimą redagavo evbi: 2013 vasario 26 - 00:25

  • 0

#1170 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2013 vasario 26 - 14:24

O beje kurie turit 607 jau atnaujinta nuo 2005m su 2.0-2.2 HDI varikliais ar islikusi ta pati problema ziema kad jie sunkiau kuriasi? Jog ilgiau reikia pasukti kol uzgriebia.

Buvo praktiskai tas pats iki -10.
  • 0

#1171 darmo

darmo
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2

Parašyta 2013 vasario 28 - 08:43

Buvo praktiskai tas pats iki -10.

Na pernai turėjau bėdų kai buvo -30, ir kaip tyčia auto stovėjo lauke.
Šiemet prieš žiema pasikeičiau pakaitinimo žvakes ir nei karto neturėjau jokios problemos dėl užvedimo.
  • 0

#1172 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2013 kovo 01 - 10:57

skaiciau sita tema gal ka ir praleidau,bet mastau pirkti 607.pradejau dometis ir nebezinau kokiu varikliu imti.2.2 benzas kaip suprantu atmetamas 3.0 gal visai nieko butu,bet nezinau tyksliu kuro sanaudu.as imsiu tik mehanine deze automatu net neziuriu,del ju gedimu-aptarnavimo ir kuro sanaudu.didziaja dali vazinesiu po klaipeda.is dizeliu 2.2apskaiciau kad toks visai nieko kiek suprantu jis mieste iki 9 trasoje iki7.kaip jo islaikimas dirziai purkstukai,turbinos siurbliai problematiski?dar kiek skaiciau 2.7 bet jis kiek supratau su dviem turbinom ir v6.na man tie v6 nelabai limpa vien priejimu ir aptarnavimu plius tuos dvi turbos baido.mazai info apie 2.0 dyzeli bet ju ir pardavime labai mazai.labai noreciau ipirkti nuo 2005 m kazka nes ir pats kaip suprantu pasikeite facelift jau yra.ciut dailesnis ir vidui graziau sie tiek nes navi dedele stovi.tad gal galetumet patarti arba atkalbeti ar verta tokia masina ziureti.kiek visu pakliausiu tai visi pirsta prie smilkinio prikisa.zinau vien kad labai mazai kas moka tuos prancuzus remontuoti.teko yra ir paciam su xsara vargti ir su c3.tai klp meistru mazai,tik vieni sugebejo kazka rimtesnio pasakyti per visa miesta.gundaus gal ant 3.0 benzo dujos.bet turejas masina su dujom pasizadejau daugiau i tokios nebeziureti,bet kad kainos dabar kuro tokios plius dizelio remontas brangesnis tad tas pats gaunasi ir problemu buna maziau.zodziu dar kaip suprantu vaziuokle nier baisi ir labai brangi.kaip ten su 3.0 lyg stabdziu diskai ir kalades nepigios lig breembo eina.na gal pradziai teik skaitysiu domesiuos gal ka ismastysiu
  • 0

#1173 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 kovo 01 - 13:10

nuo 2005 metų 2,2hdi irgi sutinkamas su twinturbo plius mechanines dėžės jau 6 laipnsiu. 2,7 hdi tai jie visi automatai kiek žinau na jei žiūrėsi mechanine žiūrėk kad sankaba geresnė būtų nes kainuoja šiek ta smagračio sistema.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#1174 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2013 kovo 01 - 15:17

o kaip tu ja paziuresi tik kad nebusotu ir tiek.o kaip zinoti kad 2.2 twin turbo?palei kw?2.7 o lyg mehanu nematau,tai lieka tada 3.0benzas dujos ir 2.2 hdi ,labiau noreciau 2.2 gal :hmm:
  • 0

#1175 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 kovo 01 - 15:35

o kaip tu ja paziuresi tik kad nebusotu ir tiek.o kaip zinoti kad 2.2 twin turbo?palei kw?2.7 o lyg mehanu nematau,tai lieka tada 3.0benzas dujos ir 2.2 hdi ,labiau noreciau 2.2 gal :hmm:

na smagratis šaltą auto užvedus irgi gerai girdisi, bildesys neblogas kai jam jau netoli pabaiga
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#1176 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2013 kovo 01 - 18:45

ai sitas aisku :doh: pats turi ziuriu 2.2hdi kokiu metu ir kaip jis tau?atvazinejas as su a6 pasatais b5 kazin ar geriau vokietis,nes prancuzu tik minimaliai turejas.siaip kai vaziavau biski man traukos pritruko is po audi a6 v62.5 110kw bet toks gan nemazas laivelis tuom man patiko.kazkaip tu vokisku jau man per daug sakau gal ismeginti liuta
  • 0

#1177 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 kovo 01 - 19:35

ai sitas aisku :doh: pats turi ziuriu 2.2hdi kokiu metu ir kaip jis tau?atvazinejas as su a6 pasatais b5 kazin ar geriau vokietis,nes prancuzu tik minimaliai turejas.siaip kai vaziavau biski man traukos pritruko is po audi a6 v62.5 110kw bet toks gan nemazas laivelis tuom man patiko.kazkaip tu vokisku jau man per daug sakau gal ismeginti liuta

jamk 2,2 hdi iki 2005 metu,automata,automatai tikrai labai geri ,nėr ko lygint nuo 2005(vienos problemos),iki 2005 gali ir varikli cipuot ,nuo 2005 su siemens kompu sunkiau ,bet imanoma (brangiau )
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1178 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 kovo 01 - 20:30

Kad jau apie čipavimą prabilta, tai kyštelsiu savo nosį - o kaip praktiškai su 607 ir apskritai su 2.2 HDi 98kw reikaliukai su čipavimu? Neskraido sankabos diskai, nenulėkinėja turbinos? Koks optimalus sukimo momentas išgaunamas? (kw realiai nelabai mane domina)
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#1179 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 kovo 01 - 20:36

Kad jau apie čipavimą prabilta, tai kyštelsiu savo nosį - o kaip praktiškai su 607 ir apskritai su 2.2 HDi 98kw reikaliukai su čipavimu? Neskraido sankabos diskai, nenulėkinėja turbinos? Koks optimalus sukimo momentas išgaunamas? (kw realiai nelabai mane domina)

jei plaukiojanti sankaba ant ribos ,tai ir nulėks,gali dėt paprasta,keli važinėja ir su plaukiojančiom ir nenulėkė.pas mane automatas ,tai man neaktualu.nieks jokiu sukimo momentu neskaičiuoja,gali arkliuųs už papildomus šimta litu pasimatuot.pagal duomenis iš intiko buvo 314 nm, po cipo 390nm
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1180 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 kovo 01 - 20:54

pagal duomenis iš intiko buvo 314 nm, po cipo 390nm

Labai ryškiai turėtų jaustis tie 75Nm traukos atžvilgiu tokiai karvutei kaip 607. :good:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0