Peršokti prie turinio


Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#41 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:38

Oi, kazkaip keistai man ce gavosi... viena didele citata :D
  • 0

#42 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:43

del porankiu sutinku, taip pat del didelio apsisukimo spindulio, nu matomumas sukant i kaire. kiti nelabai svarbus:) pasakyk pas ka vairas sildomas buna tokiu metu masinoj?
  • 0

#43 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:47

p.s. del prieshrukiniu - puikia apshvechia kelkrashti, ir uzmesti vakare labai padeda.  Taip, ash uzmestije sustoju kas 5 min, ir man gyvybishkai svarbu kad butu ijungti prieshrukiniai, ir labai skauda shyrdis kad pezas tuo nesupranta ir kiekviena karta jos ishjungia!
Vat uzpuolet, demonai!  :o

O man yra gyvybiskai svarbu gerai matyti kelia, del to as pastoviai vazineju isijunges ilgas bei nesenai uzsidejau pora offroadiniu prozektoriu. Dabar matau kelia isties puikiai.
Tik kazkodel kasdiena vis matau galinio vaizdo veidrodelyje bent keleta galiniu zibintu komplektu, nusipaisanciu i griovi. Nu bet cia ne mano problema, as nekaltas kad tie asilai vaziuoti nemoka!
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#44 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:50

p.s. del prieshrukiniu - puikia apshvechia kelkrashti, ir uzmesti vakare labai padeda.  Taip, ash uzmestije sustoju kas 5 min, ir man gyvybishkai svarbu kad butu ijungti prieshrukiniai, ir labai skauda shyrdis kad pezas tuo nesupranta ir kiekviena karta jos ishjungia!
Vat uzpuolet, demonai!  :o

O man yra gyvybiskai svarbu gerai matyti kelia, del to as pastoviai vazineju isijunges ilgas bei nesenai uzsidejau pora offroadiniu prozektoriu. Dabar matau kelia isties puikiai.
Tik kazkodel kasdiena vis matau galinio vaizdo veidrodelyje bent keleta galiniu zibintu komplektu, nusipaisanciu i griovi. Nu bet cia ne mano problema, as nekaltas kad tie ziopliai vaziuoti nemoka!

Dar pamirsai paminet, kad gale esi prisisukes pora offroudiniu halogenu galinio priesrukinio vietoje... ;
Tas irgi vezha...
  • 0

#45 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:51

:D :D :D
  • 0

#46 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 13:53

O dar pasidariau kad galiniai priesrukiniai isijungtu kartu su stopais!
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#47 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 14:00

O dar pasidariau kad galiniai priesrukiniai isijungtu kartu su stopais!

bmw nusipirkai? :unsure:

;)
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#48 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 14:17

del porankiu sutinku, taip pat del didelio apsisukimo spindulio, nu matomumas sukant i kaire. kiti nelabai svarbus:)
pasakyk pas ka vairas sildomas buna tokiu metu masinoj?

aidas labai teisingai paminejo kad stojkes stiprokai uzstato matomuma; ir GUMOS dureliu - ta pati problema, uzkliuni, nurauni, laikosi blogai, nes laikikliai nekokie tenka klijuoti.
o del shildomo vairo ash nesakysiu pas kokia tokiu metu mashinoj yra, nes mane uzpuls piktasis Darka :P Nera tai toks stebuklas, bet labai geras dalykas.

Man toks jausmas kad daugumai tiesiog nesinori pripazinti, kad jiems truksta tam tikru patogumu mashinoje, o kai kurie dalykai atvirshchiai trukda. Nereikia kompleksuoti! ^_^ Ash apakes, mane ishvadino vos ne ishkrypeliu, del to kad man shala rankos nuo shalto vairo ziema. ASH NEREIKALAUJU kad shildomas vairas butu mano automobilioje, ASH NORECHIAU kad aplamai tokia opcija butu 406tame, o jos NERA.
  • 0
Nuotrauka

#49 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 14:38

del porankiu sutinku, taip pat del didelio apsisukimo spindulio, nu matomumas sukant i kaire. kiti nelabai svarbus:)
pasakyk pas ka vairas sildomas buna tokiu metu masinoj?

aidas labai teisingai paminejo kad stojkes stiprokai uzstato matomuma; ir GUMOS dureliu - ta pati problema, uzkliuni, nurauni, laikosi blogai, nes laikikliai nekokie tenka klijuoti.
o del shildomo vairo ash nesakysiu pas kokia tokiu metu mashinoj yra, nes mane uzpuls piktasis Darka :P Nera tai toks stebuklas, bet labai geras dalykas.

Man toks jausmas kad daugumai tiesiog nesinori pripazinti, kad jiems truksta tam tikru patogumu mashinoje, o kai kurie dalykai atvirshchiai trukda. Nereikia kompleksuoti! ^_^ Ash apakes, mane ishvadino vos ne ishkrypeliu, del to kad man shala rankos nuo shalto vairo ziema. ASH NEREIKALAUJU kad shildomas vairas butu mano automobilioje, ASH NORECHIAU kad aplamai tokia opcija butu 406tame, o jos NERA.

Manau nebutu labai sudetinga padaryti sildoma vaira, lietuviai auksarankiai viska padaro:) Apvyniuji koki tena ant vairo ir aptrauki oda ir laidziukus nuvedi, kur reikia i visks :D
  • 0

#50 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 14:39

ASH NEREIKALAUJU kad shildomas vairas butu mano automobilioje, ASH NORECHIAU kad aplamai tokia opcija butu 406tame, o jos NERA.

angliakalbiai turi toki posaki: what you pay is what you get.

Tokiu "pribumbasu" ne toje svorio kategorijoje ieskai. Lygiai taip pat, galim uzsinoreti, kad ZAZ 968 turetu klimato kontrole, ar elektra valdomas sedynes. Na nors kaip opcija butu. Taciau net opcijos tokios NERA.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#51 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 14:40

Vadia, aš tavęs nepuolu. Man tik keista žmonių logika. Perku ZAZ, bet noriu, kad būtų kaip 540. Nu tai pirk 540. Tam ir yra visa krūva auto gamintojų, kad kiekvienas išsirinktų pagal savo poreikius
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#52 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 15:21

nu gal ash lambos noriu, gal ash ja nuperku, o paskuj ^%#voju kad ten nera tamsos ir lietaus davyklio :lol: Ir man sako, tu tai kas ish to, kad lamba kainuoja puse limono, bet chia gi ssssssportine mashina, nafik jam tavo davykliai! Lambo turi skristi, o ne vairuotoju rupintis. Todel jusu logika man irgi keista. Ash ne prashau kad man 2.2 dyzelis trauktu kad 3.0 dyzelis, nes tai neimanoma, bei netenkina mane savo degalu sanaudomis. O vat visokios smukmenos, kaip ir tas shildimas tik imanomi, tiesiog gamintojai tuom nepasirupino. Tokiu pachiu metu avensise, ne tai kad virshuje isvardinu davykliu nera, bet net klimos nera! viskas rankutemis viskas pachiam sukineti. Ir kas dabar reikia sakyti kad avensisas yra kito klases masina? Gal 206 klases? Jus maishote galingus, brangus dalykus, tipa tv, webasto, dvd, normalus parktronik ish visu pusiu etc. su smulkmenos - daiktadeziu, shyldimas vairo (kazkodel nieko nestebina shoniniu veidrodeliu shildimas o vairo stebina), skychio lygio bakelije daviklis, etc. Jie tikrai nera brabangus, tiesiog daro gyvenima patogu ;]
  • 0
Nuotrauka

#53 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 15:21

Vadia, aš tavęs nepuolu. Man tik keista žmonių logika. Perku ZAZ, bet noriu, kad būtų kaip 540. Nu tai pirk 540. Tam ir yra visa krūva auto gamintojų, kad kiekvienas išsirinktų pagal savo poreikius

JIs nori 540 uz ZAZ kaina..... :unsure:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#54 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 16:54

...viskas rankutemis viskas pachiam sukineti....gyvenima patogu  ;]

ne gyvenimas, o kosmaras ... :huh: ;]
  • 0

#55 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 16:57

Turiu 405 ir dziaugiuosi,kad man nekyla tokiu problemu, o del sildomo vairo, tai ijungiu sildyma ir siltas oras pusdamas susildo vaira ir rankos niekada niekada nesala, o dar ir nemokejau uz kazkokia papildoma sildyma :D chebra per geras masina perkat :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#56 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:09

Turiu 405 ir dziaugiuosi,kad man nekyla tokiu problemu, o del sildomo vairo, tai ijungiu sildyma ir siltas oras pusdamas susildo vaira ir rankos niekada niekada nesala, o dar ir nemokejau uz kazkokia papildoma sildyma :D chebra per geras masina perkat :blush:

Kai bus koki ryta -10 laipsniu, paziuresim kaip greit vairas susils nuo peciuko :) Turesi bent 5 min pasildyti varikli, kol jis prades silta ora pusti
  • 0

#57 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:17

Kai bus koki ryta -10 laipsniu, paziuresim kaip greit vairas susils nuo peciuko :) Turesi bent 5 min pasildyti varikli, kol jis prades silta ora pusti

As nezinau kaip reikalai su V6 bet su HDi zinau prie -10 as i darba atvaziuoju dar susales! :ph34r: Nemegstu as tos klimato kontroles apie kuria cia kalbama.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#58 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:18

Kai bus koki ryta -10 laipsniu, paziuresim kaip greit vairas susils nuo peciuko :) Turesi bent 5 min pasildyti varikli, kol jis prades silta ora pusti

Blin, gal baikit svaiciot...
Zymiai didesne beda buna vasara masinai ant saules pastovejus - delnai prikepa prie vairo, bet gi del to nemanau kad verta ieskot opcijos "Automatic Wheel Fridge"...
  • 0

#59 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:19

Nemegstu as tos klimato kontroles apie kuria cia kalbama.

Galiu tave nudziuginti, kad P 306 HDI (be kondicionieriaus) buvo tos pacios "problemos".:)
  • 0

#60 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:21

Blin, gal baikit svaiciot...
Zymiai didesne beda buna vasara masinai ant saules pastovejus - delnai prikepa prie vairo, bet gi del to nemanau kad verta ieskot opcijos "Automatic Wheel Fridge"...

zhmogau, tu skaitai mano mintis! :lol:
  • 0
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0