Peršokti prie turinio


Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#61 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:26

o pirštinių naudot nieks nebandėt? :rolleyes:
  • 0

#62 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:28

o pirštinių naudot nieks nebandėt? :rolleyes:

vienintelis isigelbijimas, kad uztektu pirstu lankstumo vaira sukiot! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#63 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:30

pirshtines "reshajut", bet ash praeita savaite netychia jos ishtepliojau dyzeli, zhmona jos netychia imete prie baltu drabuziu skelbti, taip praradau 5 baltus marshkinius, jie dabar ryshkios melynos spalvos :lol: , o pirshtines kaip smirdejo saliarka taip ir smirdo, todel man labai aktualus shiltas vairas, nors vistiek teks pirkti naujos pirshtines. :blush:
  • 0
Nuotrauka

#64 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:36

IR PAGALIAU ... VISOS TEMOS MORALAS:

keisk žmoną ... pirštinių su baltais marškiniais niex kartu neskalbia... :ph34r:
  • 0

#65 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:43

bukite atidus pasiringdami mieliu liutuku komplektacija - neignoruokite tokiu privalumu kaip: asmeninis vairuotojas su baltomis svariomis pirstinemis ...
  • 0

#66 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:46

Man toks jausmas kad daugumai tiesiog nesinori pripazinti, kad jiems truksta tam tikru patogumu mashinoje.

Mano 205 jau toks kibirinis variantas, nu bet man asmeniškai jokių patogumų netrūksta. Esu patenkintas tuom ką turiu ir toliau maloniai važinėjuos :)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#67 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:51

bukite atidus pasiringdami mieliu liutuku komplektacija - neignoruokite tokiu privalumu kaip: asmeninis vairuotojas su baltomis svariomis pirstinemis ...

o autopilotas kam? ir ranku is kiseniu istraukinet nereikia, nu ^_^
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#68 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 17:51

Blin, gal baikit svaiciot...
Zymiai didesne beda buna vasara masinai ant saules pastovejus - delnai prikepa prie vairo, bet gi del to nemanau kad verta ieskot opcijos "Automatic Wheel Fridge"...

Kai saka siluma kaulu nelauzo, bet kai pirstus nusali, tai cia jau blogiau...:D
  • 0

#69 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:00

Galiu tave nudziuginti, kad P 306 HDI (be kondicionieriaus) buvo tos pacios "problemos".:)

Jo majo, norisi arba 306HDI arba 206HDI, bet kadangi didziaja dali vazines zmona, kuri megsta siluma ir dar po miesta, tai jauciu gal geriau pirkti benza,nzn kaip pezai HDI bet pvz Focus TDDI kamstyje aplamai nesyla :mad:
Visgi kaip HDI ar gerai syla, tarkim palyginus su 405SRI :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#70 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:03

Mano 205 jau toks kibirinis variantas, nu bet man asmeniškai jokių patogumų netrūksta. Esu patenkintas tuom ką turiu ir toliau maloniai važinėjuos :)

Tarp kitko, mano viens geriausių (na gerai, du) "tiuningų", padarytų 205-am ir ypatingai pasiteisinusių žiemą - tai valytuvų rankenėlė nuo 405 (su reguliuojamos trukmės intervalu), ir valytuvų purkštukai nuo 405 (purškia tiesiai ant lango, plačiai ir gausiai). Stipriai rekomenduoju.
  • 0

#71 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:04

Jo majo, norisi arba 306HDI arba 206HDI, bet kadangi didziaja dali vazines zmona, kuri megsta siluma, tai jauciu gal geriau pirkti benza,nzn kaip pezai HDI bet pvz Focus TDDI kamstyje aplamai nesyla :mad:
Visgi kaip HDI ar gerai syla, tarkim palyginus su 405SRI :unsure:

kaip dyzelis, HDi syla labai gerai. net geriau uz kai kuriuos benzinus - matavau. bet dauguma benzinu anyway yra siltesni, ibo ju NK yr mazesnis, o silumos ismetimas aplinkon yra didesnis. elementaru. zmonos benzinke pradeda sildyti uz kokiu 3 km, o HDi - uz kokiu 5 km nuo namu.
  • 0

#72 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:06

aha, o Vadios zmona (jeigu vedes :blush: ) irgi gauna saraseli su savo ergonominiais trukumais... :D nemazai ten ju turbut...
  • 0

#73 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:06

Jo majo, norisi arba 306HDI arba 206HDI, bet kadangi didziaja dali vazines zmona, kuri megsta siluma ir dar po miesta, tai jauciu gal geriau pirkti benza,nzn kaip pezai HDI bet pvz Focus TDDI kamstyje aplamai nesyla :mad:
Visgi kaip HDI ar gerai syla, tarkim palyginus su 405SRI :unsure:

ash neatsakau uzh 206hdi apie kuri rashe kad ne shildo, bet shiaip gi HDI turi kilovatini shildituva, ir pas mane jis tikrai isijungia, uzh 2-3 minuchiu jau pradeda pusti shilta ora, nors aushinimo skyschio rodykle dar "guli". TDI irgi turi tokia pribambasa, bet tenais pribambasas eina pagal uzsakyma, o pezui pagal defaulta. Nors velnias zhino, gal turi buti klima butinai, gal ne. Va Sukceno galetu parashyti, pas ji kaip tik be klimos ir HDI. Tai kad nera shalta ziema su HDI, bent jau man.
  • 0
Nuotrauka

#74 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:09

aha, o Vadios zmona (jeigu vedes :blush: ) irgi gauna saraseli su savo ergonominiais trukumais... :D

nemazai ten ju turbut...

Nu mano zhmonai nieks neskelbia postu su "Vadia's zhmonos +-" :lol: :lol: :lol:
O gal pakalbam apie Kursio+-? Kuo jam truksta? Kiek kainuoja gydimas? Ar daznai suserga? Ar gerai ish vietos isibegeja? Kiek valgo mieste/namuose? ;]
  • 0
Nuotrauka

#75 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:13

Beje auto su/be klimos ar su/be kondicionieriaus skiriasi salonu isildymo greiciu :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#76 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:14

Kaip jau rimtai 406-ta pausinez (4 m) matau visai kitus trukumus - 1. Pats apsitasko soninius langus 2. Netamseja uzpakalinio vaizdo veidrodelis. 3. Ne visi bordiurai "ikandami" priekiui. 4. Butu faina langu skysti ipilti neapipylus viso variklio skyriaus... 5. Vat ratai tikrai galetu daugiau susisukti O is jau minetu, tai - del valytuvu - tai vistiek nebus taip, kad valytu tada, kai zmogui reik... del porankiu - super, dievinu toki sprendima, koks yra pas 406-ta! del vairo sildymo - kazkaip kol masina nuo ledo nuskuti, tai susili ir tu ir auto... o ten kad viena karta nepasiseke tai... :) del kazkokiu ten angu uzsidarymo - bent pas mane klimatas viska reguliuoja, kam jas uzdarineti? gerai, kad sugalvojo automatiskai isjungt priesrukinius, nes kai perdega lempos nesimato... dezutes praverstu, bet yra viena extra prie galinio lango...
  • 0

#77 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:23

Visgi kaip HDI ar gerai syla, tarkim palyginus su 405SRI :unsure:

Gal palyginus su TDDI variklis sila geriau, nes tikrai jauciasi kad kazkas padeda, bet visgi ilgiau uz Mi16 tikrai. Be to as sakiau, kad salonas sila leciau, ar tai del pacios klimato kontroles, ar peciuko, o gal net del nemokejimo naudotis tokia prabangia aparatura. Ora pucia silta, bet nepakankamai silta, kad greitai susilti masinoi, savo senam 405 man tai pavykdavo daug greiciau! :P
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#78 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:39

4. Butu faina langu skysti ipilti neapipylus viso variklio skyriaus...

a jooo, tas geras - viena kart teko pilt esant itin stipram vejui.... uuuui kaip patiko, ypac kai degalines darbuotojai stovintys uz lango choru kikeno... lygiai puse skyscio suejo ant variklio/sparno/kelniu/batu... :D
  • 0

#79 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:44

Posted Image

va chia tai suprantu skylute :rolleyes:
  • 0
Nuotrauka

#80 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 19:02

4. Butu faina langu skysti ipilti neapipylus viso variklio skyriaus...

a jooo, tas geras - viena kart teko pilt esant itin stipram vejui.... uuuui kaip patiko, ypac kai degalines darbuotojai stovintys uz lango choru kikeno... lygiai puse skyscio suejo ant variklio/sparno/kelniu/batu... :D

Leika reik turėt kolega ;)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0