Lietuvos autoklubų lyga
#2461
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 20:03
#2462
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:10
eina na...na kadangi kase tik 21.45 tai as nematau tikslo siandie vaziuoti i Undine.
#2463
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:34
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2464
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:58
#2465
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 12:07
Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2009 rugpjūčio 26 - 12:07
#2466
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:14
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. K-I-T-A-S
#2467
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:44
#2468
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:44
#2469
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 14:21
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2470
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 15:20
Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2471
Svečias_ege_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 21:58
del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2472
Parašyta 2009 rugpjūčio 27 - 07:13
Ege> Is Kauno Auto klubu lygoje komandos 99 proc kad nematysi. Gal Vilnius nores dalyvaut nezinau, bet pas mus kiti planai...del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...
Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2473
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 09:38
#2474
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 09:44
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. K-I-T-A-S
#2475
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 10:04
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti subiski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos
![]()
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su);
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
#2476
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 13:53
netycia, nes ta pacia minute rasem ir as matyt keliom sekundem veliau ikeliaubiski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos
![]()
#2477
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 14:29
#2478
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 14:47
as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatytio as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit
![]()
#2479
Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 15:10
Šį pranešimą redagavo lashas: 2009 rugpjūčio 28 - 15:11
#2480
Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 13:55
Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiksas manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti
![]()
![]()
Vartotojų skaito šią temą: 11
narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0





