Lietuvos autoklubų lyga
#2441
Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 15:57
#2442
Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 19:19
pirmadieni 20:00. gal?jei ir nezaisim jokioj lygoj, vis tiek reikia eit i sale zaist. galim kita sav ir susibegti. as uz
#2443
Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 20:02
ps : jei truksta fantazijos spaudziat cia ...
ir dar del sales turiu klausimeli : kaip pastebejote nesu labai reguliarus sales lankytojas tad ar butu imanoma tarkim moketi uz atejima kazkoki vienkartini mokesti (iki 5 lt) nes moketi uz visa sezona kai i sale ateinu max 10 kartu nelabai matau tikslo
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2444
Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 21:16
#2445
Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 12:46
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2446
Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 15:30
buvo kalba, kad reikia susibegti po sezono prie alaus bokalo apie ateity pakalbet, bet kad ne tik to nebuvo, bet ir kases praktiskai niekas zaisti per vasara nenorejo (as irgi ne isimtis). Tad pradziai uztenka forume susirasyti, kad nori nuo rugsejo vel pradeti zaisti krepsini ir kas uzsiims bent jau sales organizavimu.Man siaip nesvarbu ar losim kokioj lygoj ar ne, bet kazkaip sezona baigus nebuvo kalbos apie nedalyvavima niekur.
#2447
Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 19:37
#2448
Parašyta 2009 rugpjūčio 22 - 17:10
manau, kad ir daugiau tokiu butu, tad punktas 1 kaip ir aiskus - reikia imti sale nuo rugsejo menesio (geriausiai tuo paciu laiku kaip visada - pirmadieniais 20.30), o toliau jau bus matyt kai visi susirinksim pirmam kartui pazaistiJei pakviesit i sale ateisiu, bet turnyre ar lygoj tikrai neplanuoju (norai, galimybes ir kt.).
#2449
Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 08:11
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2450
Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 09:05
eina sau...Nezinau, kaip cia su ta sale bus, nes vakar mire Rasos gimnazijos direktorius Povilas Andrulis, kuris viska ten mums ir suderindavo.
Sia savaite pasistengsiu issiaiskinti.
kai ka zinosi - brukstelk. manau, kad gal niekas labai nesikeis del sales...
#2451
Svečias_ege_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 10:18
#2452
Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 20:39
#2453
Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 21:10
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2009 rugpjūčio 24 - 21:11
#2454
Svečias_ege_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 05:41
manau neanksciau kaip praetais metais,tai butu spalio pabaiga ;)o jei vyktu, tai mazdaug nuo kurio menesio galvoji Ege startuot?
as uz
bet viskas priklauso kiek komandu bus
#2455
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 09:48
Talismanas jau galetu ir zaisti pradeti ;-)O siais metais, pugu klubas dalyvaus kokiame turnyre? nes talismanui jau norisi parekauti
#2456
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 11:28
Mano toliota turi varda - Vincas...+ reikia Tolio toliota aplaistyt...
Taip ir buvo tartasi. Plius dar vienas z Wilno butu pageidautinas, jei bus tik viena komanda.Talismanas jau galetu ir zaisti pradeti ;-)
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2457
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 14:20
As prisideciau prie zaidimo, o del dar vieno is Vilniaus, tai kazkada kalbejau su Darka apie tai, tai bent tada Jis sake, kad prisidetu taippat ;)Mano toliota turi varda - Vincas...
![]()
Taip ir buvo tartasi. Plius dar vienas z Wilno butu pageidautinas, jei bus tik viena komanda.
ir...dekui, kad nepamirstat ;)
#2458
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 15:17
As busiu ir Haris turetu buttai bus kas nors Undinej treciadieni 19.00?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2459
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 15:42
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2460
Svečias_ege_*
Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 18:11
Vartotojų skaito šią temą: 17
narių: 0, svečių: 17, slaptų narių: 0





