Lietuvos autoklubų lyga
#2461
Posted 2009 August 25 - 20:03
#2462
Posted 2009 August 26 - 11:10
eina na...na kadangi kase tik 21.45 tai as nematau tikslo siandie vaziuoti i Undine.
#2463
Posted 2009 August 26 - 11:34
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2464
Posted 2009 August 26 - 11:58
#2465
Posted 2009 August 26 - 12:07
Edited by Nerijusv, 2009 August 26 - 12:07.
#2466
Posted 2009 August 26 - 13:14
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. K-I-T-A-S
#2467
Posted 2009 August 26 - 13:44
#2468
Posted 2009 August 26 - 13:44
#2469
Posted 2009 August 26 - 14:21
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2470
Posted 2009 August 26 - 15:20
Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2471
Svečias_ege_*
Posted 2009 August 26 - 21:58
del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2472
Posted 2009 August 27 - 07:13
Ege> Is Kauno Auto klubu lygoje komandos 99 proc kad nematysi. Gal Vilnius nores dalyvaut nezinau, bet pas mus kiti planai...del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...
Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.
Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.
As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.
Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
#2473
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 August 28 - 09:38
#2474
Posted 2009 August 28 - 09:44
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. K-I-T-A-S
#2475
Svečias_Haris_*
Posted 2009 August 28 - 10:04
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti subiski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos
![]()
1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su);
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
#2476
Posted 2009 August 28 - 13:53
netycia, nes ta pacia minute rasem ir as matyt keliom sekundem veliau ikeliaubiski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos
![]()
#2477
Posted 2009 August 28 - 14:29
#2478
Posted 2009 August 28 - 14:47
as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatytio as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit
![]()
#2479
Posted 2009 August 28 - 15:10
Edited by lashas, 2009 August 28 - 15:11.
#2480
Posted 2009 September 01 - 13:55
Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiksas manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti
![]()
![]()
17 user(s) are reading this topic
0 members, 17 guests, 0 anonymous users





