Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2461 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 August 25 - 20:03

Sita plemba kase ryt tik 21:45. Shkias 19:00 Undineje tik susitinkam apsisneket ir arbatos isgert pries rungtynes...
  • 0

#2462 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 August 26 - 11:10

na kadangi kase tik 21.45 tai as nematau tikslo siandie vaziuoti i Undine.

eina na...
  • 0

#2463 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 August 26 - 11:34

Tai vistiek reikia apsitart del ateinanciu metu. Kur dalyvaujam, kas dalyvauja ir t.t. Nors jei ten tryse busim, tai tada gal ir nera prasmes rinktis apskritai
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2464 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 August 26 - 11:58

ir beje uztenka cia seiletis. Reikia imti susirasyti viena karta kas zada sportuoti ir rimciau zaisti: 1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2.
  • 0
Roots to roots

#2465 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2009 August 26 - 12:07

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3.

Edited by Nerijusv, 2009 August 26 - 12:07.

  • 0

#2466 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 August 26 - 13:14

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu);
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. K-I-T-A-S
  • 0

#2467 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 August 26 - 13:44

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj); 5. ...
  • 0

#2468 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 August 26 - 13:44

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
  • 0

#2469 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 August 26 - 14:21

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami. Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos. As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre. Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2470 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 August 26 - 15:20

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...
  • 0

#2471 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 August 26 - 21:58

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...

del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...
  • 0

#2472 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 August 27 - 07:13

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...

del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...

Ege> Is Kauno Auto klubu lygoje komandos 99 proc kad nematysi. Gal Vilnius nores dalyvaut nezinau, bet pas mus kiti planai...
  • 0

#2473 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 August 28 - 09:38

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj) 5. vaidas (sportuosiu ir zaisiu
  • 0

#2474 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 August 28 - 09:44

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. K-I-T-A-S ;]
  • 0
Roots to roots

#2475 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 August 28 - 10:04

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
  • 0

#2476 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 August 28 - 13:53

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

netycia, nes ta pacia minute rasem ir as matyt keliom sekundem veliau ikeliau :)
  • 0

#2477 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 August 28 - 14:29

o as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit :D :D
  • 0

#2478 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 August 28 - 14:47

o as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit :D :D

as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti ;] :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#2479 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 August 28 - 15:10

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: ); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj); 5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj) 6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu) 7. Haris 8. Lashas (zaisiu, jei busiu naudingas )

Edited by lashas, 2009 August 28 - 15:11.

  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2480 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 01 - 13:55

as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti ;] :D :beer:

Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiks :)
  • 0




17 user(s) are reading this topic

0 members, 17 guests, 0 anonymous users