Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2461 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 20:03

Sita plemba kase ryt tik 21:45. Shkias 19:00 Undineje tik susitinkam apsisneket ir arbatos isgert pries rungtynes...
  • 0

#2462 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:10

na kadangi kase tik 21.45 tai as nematau tikslo siandie vaziuoti i Undine.

eina na...
  • 0

#2463 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:34

Tai vistiek reikia apsitart del ateinanciu metu. Kur dalyvaujam, kas dalyvauja ir t.t. Nors jei ten tryse busim, tai tada gal ir nera prasmes rinktis apskritai
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2464 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 11:58

ir beje uztenka cia seiletis. Reikia imti susirasyti viena karta kas zada sportuoti ir rimciau zaisti: 1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2.
  • 0
Roots to roots

#2465 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 12:07

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3.

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2009 rugpjūčio 26 - 12:07

  • 0

#2466 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:14

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu);
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. K-I-T-A-S
  • 0

#2467 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:44

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj); 5. ...
  • 0

#2468 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 13:44

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
  • 0

#2469 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 14:21

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami. Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos. As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre. Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2470 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 15:20

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...
  • 0

#2471 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 26 - 21:58

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...

del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...
  • 0

#2472 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 27 - 07:13

Del sales vakar su ukvedziu kalbejau, tai sake, kad viduryje rugsejo tik spresis viskas, nes dabar po direktoriaus mirties jokie sprendimai nebus priiminejami.

Sale greiciausiai bus tradiciniu laiku - pirmadieniais, 20:30. Nors siemet gali buti ir kitu pasirinkimu, nes kai kurios komandos nenuomos.

As siulau dalyvauti komandai LAKL ir dar kokiam nors vienam turnyre.

Beje, Ege, gal jau ryskeja ateinancio sezono dalyviu sarasas ir varzybu organizavimo formatas?

Tada as uz tai kad sale imtume dvi dienas per savaite. Viena butu varzybu diena o kita 100 proc treniruotem...

del formato dar nezinau,viskas gali apsiverst aukstin kojom jei pasitvirtins keleta is mano puses dalyku...

Ege> Is Kauno Auto klubu lygoje komandos 99 proc kad nematysi. Gal Vilnius nores dalyvaut nezinau, bet pas mus kiti planai...
  • 0

#2473 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 09:38

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj) 5. vaidas (sportuosiu ir zaisiu
  • 0

#2474 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 09:44

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. K-I-T-A-S ;]
  • 0
Roots to roots

#2475 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 10:04

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: );
2. Nerijusv
3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu);
4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj);
5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj)
6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu)
7. Haris
  • 0

#2476 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 13:53

biski pataisau, bo Sukle darinskas netycia ismete is komandos :D

netycia, nes ta pacia minute rasem ir as matyt keliom sekundem veliau ikeliau :)
  • 0

#2477 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 14:29

o as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit :D :D
  • 0

#2478 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 14:47

o as manaiu, kad net ir prisistatyt neleisit :D :D

as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti ;] :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#2479 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 rugpjūčio 28 - 15:10

1. Cr (sportuosiu tik pirmadieniais jeigu bus sale; komandoj nezaisiu, bet ateisiu pasirgti su :beer: ); 2. Nerijusv 3. Barklis (Noreciau i sale nueit 2 kart per savaite...; kazkur rimciau zaist iliuziju nekuriu); 4. Sukle (jeigu priimtumėt, sportuoti galėčiau antradieniais arba trečiadieniais; žaisčiau komandoj); 5. darinskas (manau vakar patirta trauma iki saplio issigydysiu, tad zaisti galeciau ir pirmadieniais ir lygoj) 6. vaidas (sportuosiu ir zaisiu) 7. Haris 8. Lashas (zaisiu, jei busiu naudingas )

Šį pranešimą redagavo lashas: 2009 rugpjūčio 28 - 15:11

  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2480 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 13:55

as manau, kad ne tik pats, bet ir Gedmi i komanda turi pristatyti ;] :D :beer:

Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiks :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0