Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2501 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2009 September 02 - 16:14

Nu mislijam dalshe: ;]
1. Barklis
2. Barklio draugelis
3. Cr
4. Cr draugelis
5. Maiklas
6. NerijusV
7. ro3
8. Kostas
9. Tiger (+ draugeliu strakalu kruva pas ji yra)
10. GoTTo
11. Geeras
12. Gordonas-Svolacius (na nors viena visvien priversim ismokti krepsini zaisti :doh: )
13. Dainiusaz (na visvien ateis pasportuot kartais)

Praktiskai Awake pas mus nera kas ir veikti :P Plius gal Simakas dar sugrys ant rudens i Kauna! Taip, kad jamam sale sau asmeniskai ir zaidziam savo malonumui :ax: :beer:

primeciau taip apytiksliai kad apie 10 kartu tureciau pasirodyt :hmm: :rolleyes: skiasi mane galit rasyt ko gero i sarasa prie dubleriu :)
ps : butais gerai kad sale musu butu apie savaites viduri :ax:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2502 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 02 - 16:48

dar neaisku ar as zaisiu komandoj ....

Susilaukiau kritikos del sito parasymo, tai noreciau paaiskinti. Nezinau ar zaisiu, nes po operacijos dar nelaikiau krepsinio kamuolio. Taip pat manau kad be "teipu" jo ir negalesiu laikyti,- isvada nezinau kiek efektyviai galesiu zaist,- isvada jei normaliai negalesiu zaist tai komandaj atstovausiu tik budamas treneriu stabe, jei komanda sutiks.

P.S. Tomai, as prisireginau... tik del taves vienos.
  • 0

#2503 Svečias_Svečias Tolis_*

Svečias_Svečias Tolis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 02 - 19:07

P.S. Tomai, as prisireginau... tik del taves vienos.


Ačiū
  • 0

#2504 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 02 - 22:13

Preita sezona tie mokslai supy... visa reikala, taip ir negalejau normaliai ateit. O dabar jau viskas baigta :) As su mielu noru prisijungsiu prie nekomandos ir tikrai ateisiu pasportuot karta i savaite. Tsakant galit skaiciuot uz stuka.
  • 0

#2505 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 03 - 09:49

Jei kas nori palakstyti tai siandien 18val zaidziam fule, prie neries, tarp vilijampoles tilto ir varniu.
  • 0

#2506 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 September 03 - 10:54

Jei kas nori palakstyti tai siandien 18val zaidziam fule, prie neries, tarp vilijampoles tilto ir varniu.

iki keliu zadat zaisti? nes 18 niekaip nespeju... beje, taip ir nenusipirkau tinkamos avalynes - su paprastais kedais yra sansas jus pavyti? B)
  • 0
Roots to roots

#2507 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 03 - 13:26

iki keliu zadat zaisti? nes 18 niekaip nespeju... beje, taip ir nenusipirkau tinkamos avalynes - su paprastais kedais yra sansas jus pavyti?


Iki ~20:00, nes dar nusipraust reikes ir pasiruosti TV transliacijai

Sansu pavyti yra, nes ten autis butsus nera prasmes.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2508 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 September 03 - 13:50

Patvirtinu Tolio aka Tomo zodzius, kad komandoj zaisiu ;) o kas del sales, tai lankyciau viena karta per savaite, nebent viena kita karta uzsukciau ir antram pabegiot, obetaciau nusimato seimos pagausejimas, dar speleo veikla, eurolyga, tai laisvo laiko kaip ir nebelieka... Siandien, jei planai nepasikeis, bandysiu atlekt pasispardyt :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2509 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 04 - 08:18

Sveiki, As prisijungciau prie komandos jei tik yra galimybe. Deja i sale negalesiu su jumis eit, nebutu laiko + finansai, bet jei komandoje butu vietos man, tai tikrai prisijungciau :) O jau aisku tiksliai kokioj lygoj zaisite?

Edited by Rascal, 2009 September 04 - 08:18.

  • 0

#2510 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 04 - 13:08

variantai yra sekantys: a ) KKML C lyga b ) KKL C lyga c ) Kita Plius koks nors trumpalaikis turnyriukas vidury sezono

Edited by Tolis, 2009 September 04 - 13:09.

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2511 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 04 - 14:15

variantai yra sekantys:

a ) KKML C lyga
b ) KKL C lyga
c ) Kita

Plius koks nors trumpalaikis turnyriukas vidury sezono

as uz (a) varianta
  • 0

#2512 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 04 - 14:52

o jeigu as losiu kkml a lygoj, tai c negalesiu zaist ane?
  • 0

#2513 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 04 - 15:31

o jeigu as losiu kkml a lygoj, tai c negalesiu zaist ane?

ne, bet tu isitikink, kad kalba eina apie A lyga, o ne Verslo A lyga.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2514 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 04 - 15:33

Jei losi KKML A lygoj, tai galesi losti tik KKML B lygoj. Jei lostum KKML B lygoj, tai galetum losti KKML C lygoj. O vat klausimas yra, ar gali vienas zaidejas buti registruotas dviejose KKML C lygos komandose?
  • 0

#2515 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 04 - 16:07

Jei losi KKML A lygoj, tai galesi losti tik KKML B lygoj. Jei lostum KKML B lygoj, tai galetum losti KKML C lygoj. O vat klausimas yra, ar gali vienas zaidejas buti registruotas dviejose KKML C lygos komandose?

klausimo nera...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2516 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 07 - 08:56

jei losit KKML C lygoje tai as tada negalesiu losti nes jau ir taip losiu KKML C lygoje jei kokioje kitoje tai tada galesiu
  • 0

#2517 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 07 - 10:12

Pas mane ta pati situacija. Jei KKML C lyga, tai nei as, nei Gedmis negalesim losti.
  • 0

#2518 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 September 07 - 14:29

tai praktiskai jums lieka b variantas arba atsiprasyti Eges :D
  • 0
Roots to roots

#2519 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 07 - 14:55

tai praktiskai jums lieka b variantas arba atsiprasyti Eges :D

Kiek gidrejau LAKL nebus siemet.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2520 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 07 - 15:25

Siemet bus KKL formatas beveik toks pats kaip ir KKML. A, B, C, Imoniu lygos ir pan.
  • 0




11 user(s) are reading this topic

0 members, 11 guests, 0 anonymous users