Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2561 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 21 - 22:15

1. Vaidas
2. Dionisas
3. Tolis
4. Haris (jei sveikata leis...)
5. Darinskas
6. Awake
7. Sukle
8. Gedmiz (Sukles draugelis, jei prisijungs, o jei neprisijungs tada prisijungs 11. punktas
9. Darka (jei prisijungs)
10. Lashas (jei prisijungs)
11. Skirma arba zmogus vietoj jo (jei atkris 8. punktas)
12. Tolio draugeliai Linas ir/arba Erikas (du sunkieji krastai, galintys pataikyti tritaskius, is kuriu bent vienas tikrai loš)

Vadinasi, turim minimum 6-7 zaidejus, o maximum - 13-14 zaideju.
Rascal'ui taikomas apribojimas ir jis losti negales, nes losia KKML A lygoje.
Cia as dar Barkli irasyciau, bet cia jau jam paciam spresti.

Man viskas normaliai atrodo.

Issibraukite kas nelosite ir kuo skubiau.

Toli o tu ne morge sita sarasa radai???
Panasu kad isvardintu nera gyvuju tarpe... (iskyrus pati)
... ir dar mane norejo intraukt... ^_^
  • 0

#2562 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 06:39

Toli o tu ne morge sita sarasa radai???
Panasu kad isvardintu nera gyvuju tarpe... (iskyrus pati)
... ir dar mane norejo intraukt... ^_^

neturiu ka ir pridurti :beer: :lol:
  • 0
Roots to roots

#2563 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 07:29

man praktiskai bet koks laikas tinka
  • 0

#2564 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 09:30

Man geriausiai tiktu laikas vidury savaites, geriausiai antradieni arba treciadieni vakare. Del 100% garantijos del losimo galesiu pasakyti, kai bus aiskus visi skaiciai, ka ir kiek reikia moketi. Finansiniai reikalai labai svarbus siais laikais manau :) Del Gedmio - manau lygiai tokia pati garantija. O del losimo savaitgaliais - manau, kad garantiju tokiu, kaip losti vidury savaites negaliu duoti. Jei buciau laisvas ir bazuociausiu Kaune - tai butinai losciau.
  • 0

#2565 Svečias_Svečias Gedmizz_*

Svečias_Svečias Gedmizz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 10:17

Sveiki, man atrodo jum būtų laikas ieškot žmogaus vietoje manęs, nes kaip supratau auto klubų lygos šiais metais nebus, tai ir aš nelabai tada galėsiu žaist už jus, nes kaip supratau jūs planuojat žaist C lygoje kkl, o aš ten jau turiu komandą kaip ir kkml C lygoje... tai va tokios žinios :mellow:
  • 0

#2566 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 13:39

Aš einamu momentu turiu kas veikt iki apsi... Karts nuo karto pasijungt nesinori, o pastoviai bent kol kas nelabai gaunasi.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#2567 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 13:47

Siandien apturejau savo imones, kurioje dirbu, finansiniu reikalu aptarima :wacko: Arteja krize ir i mano darza :huh: Mielai noreciau ir galeciau losti siemet krepsini, bet finansines galimybes leidzia losti ir moketi tik vienoje komandoje. Todel Tomui aka Toliui turiu pasakyti, kad finansiskai man neiseina siemet padeti Peugeot klubui. Sorry guys... :ph34r:
  • 0

#2568 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 14:41

Kaip su zaidejais is Vilnio nase? :)

As prisijungciau, jei tik esu dar reikalingas.tik gal kas jau zinote, nuo kada mazdaug prasideda, kiek daznai, kokia kaina... ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2569 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 15:37


Kaip su zaidejais is Vilnio nase? :)

As prisijungciau, jei tik esu dar reikalingas.tik gal kas jau zinote, nuo kada mazdaug prasideda, kiek daznai, kokia kaina... ;)

Jei losim, tai zmogui iseina apie 300-350 Lt.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2570 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 15:51

:lol: Koreaguojam sarasa:

1. Vaidas
2. Dionisas
3. Tolis
4. Haris (jei nesulush)
5. Darinskas
6. Awake
7. Lashas
8. Skirma ir/arba dar vienas zmogus
9. Tolio draugelis Erikas
10. Barklis (stebėtojo teisėmis... :rolleyes: )

Jei kas turit mokanciu lost aukstaugiu, tai milostju prosim
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2571 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 17:17

:lol: Koreaguojam sarasa:

1. Vaidas
2. Dionisas
3. Tolis
4. Haris (jei nesulush)
5. Darinskas
6. Awake
7. Lashas
8. Skirma ir/arba dar vienas zmogus
9. Tolio draugelis Erikas
10. Barklis (stebėtojo teisėmis... :rolleyes: )

Jei kas turit mokanciu lost aukstaugiu, tai milostju prosim

blyn jeigu dar finansavimas atsirastu ir moket reiketu nedaugiau 200 pinigu galvai, manau butu viskas beveik realu...

Vienareiksmiskai Haris Vyr. Treneris ir viskas butu OK ;)
  • 0

#2572 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 17:28

Jei losim, tai zmogui iseina apie 300-350 Lt.

o daugiau dar niekas neaisku?dar net neaisku, ar apskritai losim?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2573 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 18:51

Del sales: jei kito varianto nebera, tada tinka ir sekmadieniais 12:30-15val., tik nevisada galesiu sudalyvaut. Man geriausias laikas sportuot pirmadieniais - ketvirtadieniais po darbo. Del komandos: man 300-350lt jau daugoka, sutikciau dalyvaut mokant 100 lt. + uz sale.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2574 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 21:14

Hau, man irgi tinka dauguma variantu. Jei atsiras sale butinai zaisiu per trefkes, bet (80proc) varzybose iki nauju metu tai dalyvausiu tik kaip stebetojas. Del Barklio pasiulyto trenerio :) tai reikia visiem pasitart susitikus ir aplaiscius nauja sezona.
  • 0

#2575 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 08:50

Del sales: jei kito varianto nebera, tada tinka ir sekmadieniais 12:30-15val., tik nevisada galesiu sudalyvaut. Man geriausias laikas sportuot pirmadieniais - ketvirtadieniais po darbo.

Del komandos: man 300-350lt jau daugoka, sutikciau dalyvaut mokant 100 lt. + uz sale.

Tai cia su sale taip ir gaunasi.
Startas - 1500 Lt
Sale - 60 Lt/kartas, sezonas - apie 2000 Lt

ITOGO: apie 3500/zmoniu skaiciaus
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2576 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 10:48

Sale gaunasi 1680 Lt iki geguzes menesio (geguze neieina jau). C lyga baigsis balandi, o paskui turnyras Respublikos taures iki bitzelio. Taigi, bendra suma 1500+1680=3180 Lt Zmogui apie 300-320 Lt kaip beskaiciuotum. Nebent gausim is kur nors sponsoriavima. Beje, Barkli, gal zinai kiek kainuoja uzdejimas logo ant maikes?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2577 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 12:42

Siemet su finansavimu labai prastai :( Mes turejom savo komandoj ir uzpernai, ir pernai finansavima, o siemet jis baigesi, todel viska reikia moketi is savu. O dar sale pas mus 2 kartus per savaite, tai uz sezona zmogui gaunasi apie 500 - 600 Lt. Del to jau nebegaliu sau leisti dar papildomai moketi ~300 uz antra komanda... :(
  • 0

#2578 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 12:43

jei dar ieskoma sale tai pabandykit Tvirtoves al. buvusi tecnikos aukstesnioji dabar kazkokiatipo kolegija :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2579 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 12:59

jei dar ieskoma sale tai pabandykit Tvirtoves al. buvusi tecnikos aukstesnioji dabar kazkokiatipo kolegija :)

o tu pats pasportuot jau nesiruosi? I ka kreiptis ten nuejus? Bo reiktu sales ir tiems kas nelos komandoje vienok -_-
  • 0
Roots to roots

#2580 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 13:48

sorry, as kazkaip ramiau pagalvojau, tai man truputi daug 320+kelione, jei reiktu moketi iki 200, tai tikrai prisijungciau, bet dabar esant tokiai situacijai as pass :(
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0