Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#541 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 22 - 10:25

Dainiuzas - nu nei per varzybas nei per trefkes normaliai nebuvo galima isitikinti jo galimybem lost centru, bet manau, kad irgi pretenduotu i nr 4 pozicija.

sunkiojo krasto pozicija , centru zaist man truksta ugio , jaunystej kai per daug rankos neatsipusios buvo dar ir treciu nr pazaizdavau
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#542 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 04 - 13:06

siandien lyg ir zaidziam su scorpais :) kazkaip entuziazmas dinges pas visus? ar renkames vakare, ar jau pasidavem? ;)
  • 0

#543 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 04 - 14:25

siandien lyg ir zaidziam su scorpais :) kazkaip entuziazmas dinges pas visus? ar renkames vakare, ar jau pasidavem? ;)

o tai kur vakar buvai?
  • 0

#544 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 04 - 15:17

o tai kur vakar buvai?

kadangi pas mane vyksta buto irengimas gyvenimui, tai jau nesuspejau, kazka tenka paaukoti :) gal ka praleidau svarbaus? :)
  • 0

#545 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 04 - 16:28

Taigis siandien 100 proc aisku, kad nebusiu :blush: .
+ Po vakar kazko kojyte pradejo skustis :unsure: .

Taigis ramiai sau pazaiskit ir pabandykit tai ka vakar kai kuriem pasakojau, o kas negirdejot pasiklauskit Linuko, Aveiko, Maiklo ar Geero.
Sitam etape mums rezultatas darosi nebetoks svarbus kaip pats KREPSINIO ZAIDIMAS.

Sekmes, B)
  • 0

#546 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 04 - 16:48

Taigis siandien 100 proc aisku, kad nebusiu  :blush: .
+ Po vakar kazko kojyte pradejo skustis  :unsure: .

Taigis ramiai sau pazaiskit ir pabandykit tai ka vakar kai kuriem pasakojau, o kas negirdejot pasiklauskit Linuko, Aveiko, Maiklo ar Geero.
Sitam etape mums rezultatas darosi nebetoks svarbus kaip pats KREPSINIO ZAIDIMAS.

Sekmes,  B)

O as sakau, kad dar ne laikas kelti baltas veliavas.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#547 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 04 - 16:49

Taigis siandien 100 proc aisku, kad nebusiu :blush: .
+ Po vakar kazko kojyte pradejo skustis :unsure: .

o tai net ant suolu nepasedesi? Ar jau nervai nebelaiko??? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#548 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 04 - 17:01

O as sakau, kad dar ne laikas kelti baltas veliavas.

o bus sendien visiems sveikatos lakstyti? bo vakar taip drasketes, kad ka as zinau... B)
  • 0
Roots to roots

#549 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 04 - 17:02

Gal kas zino kelinta varzybu pradzia ir kelinta mes renkames? kazko kkl.lt nerandu autoklubu lygos tvarkarascio :unsure:
  • 0

#550 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 04 - 17:05

Gal kas zino kelinta varzybu pradzia ir kelinta mes renkames? kazko kkl.lt nerandu autoklubu lygos tvarkarascio :unsure:

20:30
  • 0

#551 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 04 - 17:07

Gal kas zino kelinta varzybu pradzia ir kelinta mes renkames? kazko kkl.lt nerandu autoklubu lygos tvarkarascio :unsure:

Pradzia 20:45, o renkames koki pusvalandi anksciau.
Siaip lygos pavadinima sutrumpino i AK, tai tenai viskas ir sutalpinta ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#552 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 04 - 20:39

Sorry chebra po vakar desini peti taip skauda, kad net rasant asaras vos sulaikau. Net maikes pats apsirengt nebesugebu. :( Turbut iskritau iki kito sezono... :wacko:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#553 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 04 - 20:45

as ir negaliu atlekt :( nors nezinau kiek ten is manes naudos butu bet niekaip neiseina... bet kaip as isivaizdavau kad mes dar kita savaite tik losim....
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#554 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 04 - 20:45

beje sekmes :beer:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#555 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 kovo 05 - 10:20

Nezinau net ka ir pasakyt... :mellow:

Gavom, nes varzovas realiai stipresnis buvo ir daugiau nieko cia neprisakysi.

Zaidimas musu po biski kyla aukstyn, nors ir labai letai.

Taciau labai didele problema islieka klaidos ir gynyba ir jei gynyba pateisinti galima ugio stoka, tai klaidos...

Visu pirma perdavimai varzovams i rankas ir greiti taskai...

Jei kas nors turite kokiu nors pamastymu kaip ta isspresti - laukiam minciu, nes cia zmogus pats turi suprasti kaip pasa atiduoti per auksta zmogu, kaip per zema aukstesniam, kad "balionus" per visa aikstele beveik visada perima varzovas ir t.t.

Tas, aisku, galioja ir man paciam...

Isskyrus ta karta kai Chromas gavo mano pasa prie suolelio stovedamas... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#556 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 kovo 05 - 10:46

nu ka.gaila, kad pezu-klubas pradejo pamirst ka reiskia laimet.tiek Kaunas tiek ir Vilnius. :( nenukabinkim nosies.kazkada ateis pergales :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#557 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:34

su Simaku vakar pakalbejom, kad siaip zaidimas isties siek tiek jau grazesnis. Jei tai butu praeita karta, manau su tokiu varzovu kaip 323 butume galeje ir apie pergale pagalvoti. Bet o taciau varzovai irgi nesnaudzia ir tobuleje ;] Beje, vakar dar pajuokavom su Simu del Barklio (matau net KKL parase :lol: ) ir teisejams davem 10 balu, nors realiai... Ai kam tu bereikalingu aistru - visvien geriau nebus kaip yra B) . sorry, bet as kova daugiau nezaisiu - nusprendziau pailseti nuo darbo, vaiku, Kauno, Lietuvos, alkoholio ir tuo paciu krepsinio :rolleyes: . Tad sekmes visiems - bent smagiai pasizaisti ir galbut trinkteleti kam nors netiketai durimis per nagus :beer: P.S. O kodel Staniulis vazineja su 307, o zaidzia pries pezus??? Butume zinoje, kad jo tas 307, tai ka nors su Simaku prigalvoje :P
  • 0
Roots to roots

#558 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:48

su Simaku vakar pakalbejom, kad siaip zaidimas isties siek tiek jau grazesnis. Jei tai butu praeita karta, manau su tokiu varzovu kaip 323 butume galeje ir apie pergale pagalvoti. Bet o taciau varzovai irgi nesnaudzia ir tobuleje ;]
Beje, vakar dar pajuokavom su Simu del Barklio (matau net KKL parase :lol: ) ir teisejams davem 10 balu, nors realiai... Ai kam tu bereikalingu aistru - visvien geriau nebus kaip yra B) .

sorry, bet as kova daugiau nezaisiu - nusprendziau pailseti nuo darbo, vaiku, Kauno, Lietuvos, alkoholio ir tuo paciu krepsinio :rolleyes: . Tad sekmes visiems - bent smagiai pasizaisti ir galbut trinkteleti kam nors netiketai durimis per nagus :beer:

P.S. O kodel Staniulis vazineja su 307, o zaidzia pries pezus??? Butume zinoje, kad jo tas 307, tai ka nors su Simaku prigalvoje :P

Jo tu cia Cr'ai biskeli nevietoj pajuokavai. :angry:
Siaip negalejau i varzymas atvaryt tikrai del rimtu priezasciu. Beje pats tik gal 3 karta pasirodei varzybose, o jau sugebi kitus kritikuot. Taipogi sezono pradzioj kai buvo kalbama apie dalyvavima is kart sakiau, kad 100 proc. rungtyniu nebusiu, o dabar taip isejo, kad pirmam rate buvau visose(nors ir traumuotas) ir palaikiau kiek galejau komanda.

Toli> kam mums ta gynyba jai mes tesugebam 40 tasku surinkt??? Manai kad JUODAI gindamiesi leisim varzovam 39 imest??? :huh: Kai per 40 min. iseis bent 60 sukrapstyt, bus metas galvot apie gynyba B) .
O kalaidos ir yra tame, kad puolimo yra NULIS.
  • 0

#559 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:52

sorry, bet as kova daugiau nezaisiu - nusprendziau pailseti nuo darbo, vaiku, Kauno, Lietuvos, alkoholio ir tuo paciu krepsinio


Cia kaip taip imanoma? Isvaziuoji i Airija ar ka? Ar i kokia sanatorija? :huh:

O del teiseju, tai prasiau, kad gerai ivertintumete, kadangi sis sezonas yra startuojantis ir ji ko gero seka ir nedalyvaujantys klubai, kurie kitais metais spres ar prisijungti ar ne.

Todel kiekvienas pashikimas ant lygos organizavimo (teiseju, sekretoriato, interneto ar pan.) tikrai neprideda patrauklumo ir kitam sezone mes vel zaisim tarpusavy.

BTW:
Ar nebutu galima apjungti Vilniaus ir Kauno komandu i viena, nes man susidare toks ispudis, kad vieniems truksta to, ka turi kiti ir atvirksciai?
Cia aisku klausimas vertas milijono, diskusiju ir analizavimo, bet teoriskai pamascius manau galima butu gana daug pasiekti...
Tuo labiau, kad sekmingu pavyzdziu yra.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#560 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 05 - 12:09

Jo tu cia Cr'ai biskeli nevietoj pajuokavai.  :angry:
Siaip negalejau i varzymas atvaryt tikrai del rimtu priezasciu. Beje pats tik gal 3 karta pasirodei varzybose, o jau sugebi kitus kritikuot. Taipogi sezono pradzioj kai buvo kalbama apie dalyvavima is kart sakiau, kad 100 proc. rungtyniu nebusiu, o dabar taip isejo, kad pirmam rate buvau visose(nors ir traumuotas) ir palaikiau kiek galejau komanda.

ko tu cia parinies? Juoku nesupranti??? Del to tikrai ilgiau negyvensi ;] Vakar kad ir gavom, bet visi geroj nuotaikoj buvo. Su Simaku ir pajuokavom. :beer:
Kas del manes - taip, nezaidziau pirmu dvieju varzybu, nes ir negalejau del kojos (kaip ir tu). O toliau irgi nezadu plesytis maikiu, bo ir taip esu seniausias visoje lygoje, tad jei reikia galiu kedus ir pakabinti ant vinies jeigu busiu nereikalingas. Zodziu neimk taip i galva - geriau daugiau i burna ir viskas bus ok :beer:

Toliui - iseinu atostogu pora savaiciu ir tiesiog nebusiu ant LT. I Dublina tikrai jau netraukia daugiau - reikia vaziuoti ten kur dar nebuvau ;] Kai tik grysiu - apsireiksiu - nepergyvenkit :beer:


P.S. Ka nors derykit su 03.24 data. Labai abejoju ar pilnais pilvai nuo kiausiniu iskart po velyku sugebesit visi lakstyti. Plius tai, kad dar 03.25 nedarbo diena, tad gali ir zaidzianciu mazai buti (bus isvyke pas tevus, uosvius ar gal siaip i gamta jei orai geri)

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 kovo 05 - 12:35

  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0