o sita manau drasiai galim skelbt klubo himnu
neisizeiskit per daug
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 vasario 19 - 16:29
Parašyta 2008 vasario 19 - 16:27
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 vasario 19 - 16:29
Parašyta 2008 vasario 19 - 20:45
Parašyta 2008 vasario 19 - 22:44
biski ne itema (kaip sakoma visa salis specialistai tik tie kur aikstelej nemoka zaist) bet gal nevertetu jum taip atkakliai stengtis atlikt tuos "derinius" ko pasekoje ir gaunat klaidas , zaidziat kazkaip susikauste ziurit viens i kita kaip cia ta derini atlikt ko pasekoje atlekia kas nors ir padaro uztvaros imitacija ir visumoj gaunas didelis S .... daugiau improvizacijos , invidualiu reidu , kamuolio atmetimo prasiverzus , grubumo baudos aikstelej , viens pries viena zaidimo ...Kazkaipvakar daugmaz viskas padoriai atrode rungtyniu metu, bet paziurejus i statistika, tai kazkaip baugoka paliko:
pataikymas labai zemas, perdavimu praktiskai nera, prazangu...![]()
Vakar neatlikom nei vieno derinio iki galo...
Nei vienas 2x2 irgi neisejo
Noretusi, kad Barklis pirmadieni visgi ateitu i trefkes ir issakytu savo pastabas iskart vos tik pamates nesamone.
Parašyta 2008 vasario 20 - 19:32
Parašyta 2008 vasario 20 - 23:22
nu tas vienas legionierius neblogas toks , bet ziurint situacija turnyrineje lenteleje tai geriau jau pazaistu tie kurie negauna zaist arba zaidzia mazaidu pirmadienius zaisti nereikes dabar. gal reiktu viena karta apsispresti ar reikalingi legionieriai ir ar jie pastoviai sportuos ir ka jie pakeicia. Bo kai kurie zmones prasedejo visas varzybas ant suolo net kamuolio neciupineja. Bus taip, kad nusispjaus i viska, o kai tu paciu legionieriu nebus, tai liks 6-7 zmones ir bus visiskai riesta...
![]()
Barkli - tu dar ilgai busi traumuotas?
Parašyta 2008 vasario 21 - 00:07
Vot del to ir mastau ar verta dar cia siemet gryst. Komandoj 20 zaideju ir visi nori lost.nu tas vienas legionierius neblogas toks , bet ziurint situacija turnyrineje lenteleje tai geriau jau pazaistu tie kurie negauna zaist arba zaidzia mazaidu pirmadienius zaisti nereikes dabar. gal reiktu viena karta apsispresti ar reikalingi legionieriai ir ar jie pastoviai sportuos ir ka jie pakeicia. Bo kai kurie zmones prasedejo visas varzybas ant suolo net kamuolio neciupineja. Bus taip, kad nusispjaus i viska, o kai tu paciu legionieriu nebus, tai liks 6-7 zmones ir bus visiskai riesta...
![]()
Barkli - tu dar ilgai busi traumuotas?
Parašyta 2008 vasario 21 - 09:36
Vot del to ir mastau ar verta dar cia siemet gryst. Komandoj 20 zaideju ir visi nori lost.
Kazkoki grazesni krepsini nesigauna zaist ir matosi, kad nelabai yra norinciu (o gal sugebanciu) tai daryti.
Pats neesu kazkoks ekspertas treneris ar visazinis todel mano pastangu sutvarkyt komanda tikrai nepakaks. O zmogaus kuris galetu protingai patart kaip ir neturim .
Parašyta 2008 vasario 21 - 09:49
tas jau tikrai. realiai dabar bus pertrauka poros savaiciu. gal pirmadieni tegul susirenka visi tie 20 ir normaliai pasikalbam kas is musu dar nori losti siemet. Ir tegul tada tie losia savo malonumui kaip per treniruotes nesivaikant jokiu statistiku ir rezultatu. Atsipalaidavus visada viskas geriau gaunasi. Nes ir taip jau esam luzeriai, tai koks skirtumas manau. Kuo daugiau maikes plesomes, tuo blogiau gaunasi. Bo dabar matau, kad tuoj aplamai niekas net savo malonumui pirmadieniais nesirinks zaisti...
3.14zdiec plia...
Didziosios depresijos metai
Parašyta 2008 vasario 21 - 10:19
Parašyta 2008 vasario 21 - 13:10
manau, kad cia jau nieko neisgirsi, bo visi sulindo i savo kiautus ir masto ka toliau daryti. Davai susirenkam visi pirmadieni ir pasikalbam. Cia forume neverta rasinetis. Daug geriau gyva diskusija. Turim dar dvi geras treniruotes kazka nuspresti ir nuveikti (blogiausiu atveju alaus atsigerti)Noretusi isgirst ir tu maziau losianciu nuomone
Parašyta 2008 vasario 21 - 14:44
Mano nuomone ziurint i ateiti ir kitus sezonus, reiktu kiek imanoma vengti legionieriu o zaisti mums paties nes:Noretusi isgirst ir tu maziau losianciu nuomone
Parašyta 2008 vasario 21 - 16:39
Vot tame ir esme kad 14 tikrai yra perdaug.Mano nuomone ziurint i ateiti ir kitus sezonus, reiktu kiek imanoma vengti legionieriu o zaisti mums paties nes:
1. Priezastis kodel mes per treniruotes zaidziam vienaip o per varzybas pasimetame: tai varzybu patirties trukumas, nes dalis zaideju esame nedaug zaide varzybose, o kai iseiname i rungtynes pas mus buna nemazas jaudulys. Ir tas jaudulys nedings, jei tu per rungtynes gausi pazaisti apie 5 min. Kaip tu igausi pasitikejima savimi. Tai ka tada darysime kita sezona, kai si sezona uz mus zais legionieriai o kita negales?
2. Butinas komandos susizaidimas, tarkim buvo per paskutines varzybas kazkas rodo, kad atliksim derini ragus, o is zaidzianciu zaideju ta derini zinojo tik du zaidejai... tai kaip gali atlikti ta derini ???
3 Vienas is budu kodel as pareiskiau zaisti nora siose varybose. Norejau pazaisti - palakstyti savo malonumui, o ne ziureti kaip uz komanda zaidzia legionieriai.
Manau mums reikalingas treneris, kuris varzybu metu padaryti viena ar kita sprendima, pakeistu zaideja, pasakytu kaip gintis, paimtu minute ir etc. Pvz. kai zaidem pries vilniecius Kaune, ir kai is sono kas ziurejo ir dare viena ar kita reikalinga sprendima, zinom visi koks rezultatas gavosi ;)
Manau norinciu ir galinciu zaisti yra daugJuk sarase yra 17 zaideju, jei atmetame legionierius lieka 14 zaideju. (Albiona keicia Dainiusaz)
Perziureus rungtyniu statistika matosi kad dar yra nemazai neisnaudotu rezervu.
1. Tritaskiai: visi zinome kaip tai per treniruotes daro Darinskas;
2. Baudos
3. Rezultatyvus perdavimai
Cia butu mano pamastymai. Ir ju imti uz gryna piniga nebutina;)
Parašyta 2008 vasario 21 - 16:44
Parašyta 2008 vasario 21 - 17:16
Parašyta 2008 vasario 21 - 19:01
Parašyta 2008 vasario 21 - 19:33
na tu cia liepiai prisiziureti porno ir vistos prisiest. matyt chebra perdaug droze, kad rankos po to drebejo. O dar jeigu savaitgali prilaki normalei...To pasekoje iskyla dar viena problema - taiklumas.
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 vasario 21 - 21:35
Parašyta 2008 vasario 21 - 22:35
Parašyta 2008 vasario 22 - 02:24
Parašyta 2008 vasario 22 - 02:47
Parašyta 2008 vasario 22 - 09:28
gerai tu cia parasei
Viens, du, trys PEUGEOT
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0