Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#521 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 19 - 16:27

gautas rungtyniu pradzios vaizdo irasas :)
o sita manau drasiai galim skelbt klubo himnu :)
neisizeiskit per daug ;]

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 vasario 19 - 16:29

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#522 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 19 - 20:45

Kazkaipvakar daugmaz viskas padoriai atrode rungtyniu metu, bet paziurejus i statistika, tai kazkaip baugoka paliko: pataikymas labai zemas, perdavimu praktiskai nera, prazangu... :blink: Vakar neatlikom nei vieno derinio iki galo... Nei vienas 2x2 irgi neisejo Noretusi, kad Barklis pirmadieni visgi ateitu i trefkes ir issakytu savo pastabas iskart vos tik pamates nesamone.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#523 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 19 - 22:44

Kazkaipvakar daugmaz viskas padoriai atrode rungtyniu metu, bet paziurejus i statistika, tai kazkaip baugoka paliko:
pataikymas labai zemas, perdavimu praktiskai nera, prazangu... :blink:

Vakar neatlikom nei vieno derinio iki galo...
Nei vienas 2x2 irgi neisejo

Noretusi, kad Barklis pirmadieni visgi ateitu i trefkes ir issakytu savo pastabas iskart vos tik pamates nesamone.

biski ne itema (kaip sakoma visa salis specialistai tik tie kur aikstelej nemoka zaist) bet gal nevertetu jum taip atkakliai stengtis atlikt tuos "derinius" ko pasekoje ir gaunat klaidas , zaidziat kazkaip susikauste ziurit viens i kita kaip cia ta derini atlikt ko pasekoje atlekia kas nors ir padaro uztvaros imitacija ir visumoj gaunas didelis S .... daugiau improvizacijos , invidualiu reidu , kamuolio atmetimo prasiverzus , grubumo baudos aikstelej , viens pries viena zaidimo ... ;]
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#524 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 20 - 19:32

du pirmadienius zaisti nereikes dabar. gal reiktu viena karta apsispresti ar reikalingi legionieriai ir ar jie pastoviai sportuos ir ka jie pakeicia. Bo kai kurie zmones prasedejo visas varzybas ant suolo net kamuolio neciupineja. Bus taip, kad nusispjaus i viska, o kai tu paciu legionieriu nebus, tai liks 6-7 zmones ir bus visiskai riesta... :ph34r: Barkli - tu dar ilgai busi traumuotas? ;]
  • 0
Roots to roots

#525 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 20 - 23:22

du pirmadienius zaisti nereikes dabar. gal reiktu viena karta apsispresti ar reikalingi legionieriai ir ar jie pastoviai sportuos ir ka jie pakeicia. Bo kai kurie zmones prasedejo visas varzybas ant suolo net kamuolio neciupineja. Bus taip, kad nusispjaus i viska, o kai tu paciu legionieriu nebus, tai liks 6-7 zmones ir bus visiskai riesta... :ph34r:

Barkli - tu dar ilgai busi traumuotas? ;]

nu tas vienas legionierius neblogas toks , bet ziurint situacija turnyrineje lenteleje tai geriau jau pazaistu tie kurie negauna zaist arba zaidzia mazai
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#526 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 21 - 00:07

du pirmadienius zaisti nereikes dabar. gal reiktu viena karta apsispresti ar reikalingi legionieriai ir ar jie pastoviai sportuos ir ka jie pakeicia. Bo kai kurie zmones prasedejo visas varzybas ant suolo net kamuolio neciupineja. Bus taip, kad nusispjaus i viska, o kai tu paciu legionieriu nebus, tai liks 6-7 zmones ir bus visiskai riesta...  :ph34r:

Barkli - tu dar ilgai busi traumuotas?  ;]

nu tas vienas legionierius neblogas toks , bet ziurint situacija turnyrineje lenteleje tai geriau jau pazaistu tie kurie negauna zaist arba zaidzia mazai

Vot del to ir mastau ar verta dar cia siemet gryst. Komandoj 20 zaideju ir visi nori lost.
Kazkoki grazesni krepsini nesigauna zaist ir matosi, kad nelabai yra norinciu (o gal sugebanciu) tai daryti.
Pats neesu kazkoks ekspertas treneris ar visazinis todel mano pastangu sutvarkyt komanda tikrai nepakaks. O zmogaus kuris galetu protingai patart kaip ir neturim :( .

O trauma jau kaip ir baigineja praeit, bet kol negausiu antro itvaro ant kelio, ko gero i aikste neisiu, nes labai jau nesmagu buna savaite laiko kai kelio raiscius timteliu. O ple toki kur turiu viena, antro LT neberandu jau metai laiko. Yra Warsuvoj ale kaip is ty parsivest???
  • 0

#527 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 21 - 09:36

Vot del to ir mastau ar verta dar cia siemet gryst. Komandoj 20 zaideju ir visi nori lost.
Kazkoki grazesni krepsini nesigauna zaist ir matosi, kad nelabai yra norinciu (o gal sugebanciu) tai daryti.
Pats neesu kazkoks ekspertas treneris ar visazinis todel mano pastangu sutvarkyt komanda tikrai nepakaks. O zmogaus kuris galetu protingai patart kaip ir neturim  .


3.14zdiec plia...

Didziosios depresijos metai
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#528 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 09:49


3.14zdiec plia...

Didziosios depresijos metai

tas jau tikrai. realiai dabar bus pertrauka poros savaiciu. gal pirmadieni tegul susirenka visi tie 20 ir normaliai pasikalbam kas is musu dar nori losti siemet. Ir tegul tada tie losia savo malonumui kaip per treniruotes nesivaikant jokiu statistiku ir rezultatu. Atsipalaidavus visada viskas geriau gaunasi. Nes ir taip jau esam luzeriai, tai koks skirtumas manau. Kuo daugiau maikes plesomes, tuo blogiau gaunasi. Bo dabar matau, kad tuoj aplamai niekas net savo malonumui pirmadieniais nesirinks zaisti... -_-
  • 0
Roots to roots

#529 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 21 - 10:19

Noretusi isgirst ir tu maziau losianciu nuomone
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#530 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 13:10

Noretusi isgirst ir tu maziau losianciu nuomone

manau, kad cia jau nieko neisgirsi, bo visi sulindo i savo kiautus ir masto ka toliau daryti. Davai susirenkam visi pirmadieni ir pasikalbam. Cia forume neverta rasinetis. Daug geriau gyva diskusija. Turim dar dvi geras treniruotes kazka nuspresti ir nuveikti (blogiausiu atveju alaus atsigerti) ;]
  • 0
Roots to roots

#531 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 21 - 14:44

Noretusi isgirst ir tu maziau losianciu nuomone

Mano nuomone ziurint i ateiti ir kitus sezonus, reiktu kiek imanoma vengti legionieriu o zaisti mums paties nes:
1. Priezastis kodel mes per treniruotes zaidziam vienaip o per varzybas pasimetame: tai varzybu patirties trukumas, nes dalis zaideju esame nedaug zaide varzybose, o kai iseiname i rungtynes pas mus buna nemazas jaudulys. Ir tas jaudulys nedings, jei tu per rungtynes gausi pazaisti apie 5 min. Kaip tu igausi pasitikejima savimi. Tai ka tada darysime kita sezona, kai si sezona uz mus zais legionieriai o kita negales?
2. Butinas komandos susizaidimas, tarkim buvo per paskutines varzybas kazkas rodo, kad atliksim derini ragus, o is zaidzianciu zaideju ta derini zinojo tik du zaidejai... tai kaip gali atlikti ta derini ???
3 Vienas is budu kodel as pareiskiau zaisti nora siose varybose. Norejau pazaisti - palakstyti savo malonumui, o ne ziureti kaip uz komanda zaidzia legionieriai.

Manau mums reikalingas treneris, kuris varzybu metu padaryti viena ar kita sprendima, pakeistu zaideja, pasakytu kaip gintis, paimtu minute ir etc. Pvz. kai zaidem pries vilniecius Kaune, ir kai is sono kas ziurejo ir dare viena ar kita reikalinga sprendima, zinom visi koks rezultatas gavosi ;)


Manau norinciu ir galinciu zaisti yra daug :) Juk sarase yra 17 zaideju, jei atmetame legionierius lieka 14 zaideju. (Albiona keicia Dainiusaz)
Perziureus rungtyniu statistika matosi kad dar yra nemazai neisnaudotu rezervu.
1. Tritaskiai: visi zinome kaip tai per treniruotes daro Darinskas;
2. Baudos
3. Rezultatyvus perdavimai

Cia butu mano pamastymai. Ir ju imti uz gryna piniga nebutina;)
  • 0

#532 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 21 - 16:39

Mano nuomone ziurint i ateiti ir kitus sezonus, reiktu kiek imanoma vengti legionieriu o zaisti mums paties nes:
1. Priezastis kodel mes per treniruotes zaidziam vienaip o per varzybas pasimetame: tai varzybu patirties trukumas, nes dalis zaideju esame nedaug zaide varzybose, o kai iseiname i rungtynes pas mus buna nemazas jaudulys. Ir tas jaudulys nedings, jei tu per rungtynes gausi pazaisti apie 5 min. Kaip tu igausi pasitikejima savimi. Tai ka tada darysime kita sezona, kai si sezona uz mus zais legionieriai o kita negales?
2. Butinas komandos susizaidimas, tarkim buvo per paskutines varzybas kazkas rodo, kad atliksim derini ragus, o is zaidzianciu zaideju ta derini zinojo tik du zaidejai... tai kaip gali atlikti ta derini ???
3 Vienas is budu kodel as pareiskiau zaisti nora siose varybose. Norejau pazaisti - palakstyti savo malonumui, o ne ziureti kaip uz komanda zaidzia legionieriai.

Manau mums reikalingas treneris, kuris varzybu metu padaryti viena ar kita sprendima, pakeistu zaideja, pasakytu kaip gintis, paimtu minute ir etc. Pvz. kai zaidem pries vilniecius Kaune, ir kai is sono kas ziurejo ir dare viena ar kita reikalinga sprendima, zinom visi koks rezultatas gavosi ;)


Manau norinciu ir galinciu zaisti yra daug :) Juk sarase yra 17 zaideju, jei atmetame legionierius lieka 14 zaideju. (Albiona keicia Dainiusaz)
Perziureus rungtyniu statistika matosi kad dar yra nemazai neisnaudotu rezervu.
1. Tritaskiai: visi zinome kaip tai per treniruotes daro Darinskas;
2. Baudos
3. Rezultatyvus perdavimai

Cia butu mano pamastymai. Ir ju imti uz gryna piniga nebutina;)

Vot tame ir esme kad 14 tikrai yra perdaug.
As issivaizduoju kad komandos branduoli turi sudaryti 6-7 zmones. O like 3-4 turi buti (ir patys tai suprasti) tik "karstas rezervas" pagrindines sudeties zaideju traumu atveju ar kuomet negali ateiti i varzybas. "Karstas rezervas" padetu per treniruotes pazaisti 5x5 ir pan. O dabar pas mus nesuprasi nei kas pagrindinis izaidejas nei kas pagrindinis centras, kazkokia palaida bala.

Del legionieriu. Mano pozicija irgi buvo kad "gal ju ir nereikia". Nu bet paziurejus i musu priekine linija tai verkt norisi. Pasiktosiu:
Valdukas - matosi koki entuziazma rodo, bet kiek zinau su sveikata nekas. Skaitom kaip ir jo nera.
Maiklas - nu granatos keitimas daug kam buvo nesuprantamas, bet ir be to jam aiksteleja truksta mases ir patirties. Jeigu patirties igytu greit mases tikrai neatsiras per diena. Reziume centras blogas; krastas - kaip ir visai nieko. (1 zm po kase turim B) ).
Nierka - mases turi, bet centru lost truksta ugio ir greicio; Reziume - Maiklo pakeitinis (tsakant "karstas rezervas").
Aveikas su Simaku kaip ir minejas buvau, realiai tinkami lost tik ant trajako linijos (gynejai), nu is bedos ir 3 nr gali sulost, bet tik is bedos.
Barklis - centru but negali del ugio stokos. Pretenduoja i Maiklo su Nierka pozicija bei i nr 3 (lengvas krastas ^_^ >100 kg itin B) ). + traumos kurios leidzia ieiti tik i "karsto rezervo" sarasa.
Dainiuzas - nu nei per varzybas nei per trefkes normaliai nebuvo galima isitikinti jo galimybem lost centru, bet manau, kad irgi pretenduotu i nr 4 pozicija.
thunderis - 100 procentinis lengvas krastas. Nu aisku drasos ir patirties reiketu, bet tai igyjama.

Tai vot del to buvo ieskomi legionieriai/centrai.
  • 0

#533 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 21 - 16:44

P.S. O bet taciau kadangi pas mumis nera jokio kamuolio izaidimo, tai kaip parode pastarosios varzybos mums nei Sabonis nepadetu. KAs is to jei tie dideli aria po kase ir tasku renkasi tik atsikovoje kamuolius arba patys nuo trajako prasiverze. Toki bukagalviska puolima labai parasta sustabdyt. O jei butu kamuolys izaidziamas protingiau, tai budamas mazesnis bei letesnis uz savo priesininka, ji tikrai gali ismaudyt. :P
  • 0

#534 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 21 - 17:16

As matau dar ir kita problema - klaidos lygioj vietoj. O jei jau kalbam apie kamuolio izaidinejima, tai net ir idealiai atlikus 2x2 derinuka (kas teoriskai garantuoja lengvus taskus), dar reikia pataikyti i krepsi. To pasekoje iskyla dar viena problema - taiklumas.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#535 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:01

del pirmadienio as zinau 100 proc kad nebusiu nes univere mediuma zada daryt :) tai nusimato ejimas kitur :) bet to neturiu su kuo ir atvaziuot :) o del legionieriu tai manau kad mum ne tiek centru reikejo o kiek gero greito izaidejo... pvz as manau va toki turint kaip mazdu tas tai visai gerai butu :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#536 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:33

To pasekoje iskyla dar viena problema - taiklumas.

na tu cia liepiai prisiziureti porno ir vistos prisiest. matyt chebra perdaug droze, kad rankos po to drebejo. O dar jeigu savaitgali prilaki normalei... :)~

... zodziu is musu krepsininku tikrai nesigaus, taip, kad jamam alaus skarbas, aprangas turgeli parduosim ir toliau vel nuobodziai sau gyvenam... :rolleyes:

... man asmeniskai pofig kiek ir nuo ko gausim - svarbu, kad pasaulyje nebutu karo (ypac dabar Serbijoje) ir mano saldytuve visada butu ko isgerti ;] :lyzht: :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 vasario 21 - 21:35

  • 0
Roots to roots

#537 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 vasario 21 - 22:35

Sutinku buti karstu rezervu, bet nesutinku sedeti ant suolo jei pagrindinem zaidejui juoda diena, bet jis vistiek zaidzia ir daro nesamones... :blush: HAU
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#538 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 22 - 02:24

Sveikuciai visi :) Dar taip greitai saves nereikia nurasyti :) Ir viskas pas mus gerai su tais zaidejais. Jei del izaidejo tai man pavyzdziui patiko kaip Tolis vadovavo komandai su Mazdomis. Legionierius mes pasiemem tik tam, kad po krepsiu neatrodytume varganai. Pamenate kaip mus po kase trype scorpai, paskum mitsubai. Pagalvokime jeigu scorpams lentos nebutume pralose (kazi kas tada butu laimejes). Taigi kol kas legionieriu reikia. Nebent kas paaugti per dvi savaites ruosias. Del zaidimo laiko, tai zaidimo laiko truko tik maziesiems zaidejams, nes musu yra daug. Bandome organizuoti draugiskas varzybas, galesime pasireiksti visi. Galbut isdyks ir nauju zvaigzdziu per draugiskas. Taigi man nepavyksta kol kas suorganizuoti draugisku rungtyniu su TEO komanda (ne moteru:)) , nes grafikas itemptas pas juos. Su stokeriais artimiausiu metu gal pavyks susitarti. Beje Awake gal ten pas tave bendradarbiai nori mums suteikti proga atsirevansuoti? Taip pat gal pavyktu su Vilniaus Peugeot kada suzaisti? Taigi nenusiminkit, viskas ok. Profesionalios komandos su milijoniniais biudzetais suda sumala (pvz Prokomo Trefl si sezona), o pas mus tik debiutinis sezonas ipusejo:) Leidziam Awakui daugiau verztis po kase(palikdami vienas pries viena), Mickeviciui ta pati taisykle, Geeras ant greitu bega, reikia susigrazinti darinsko trajakus, Barkliui apsauga surandam, Tolis izaidineja ir viskas bus gerai. Tikrai chebryte potencialo turim ir nemazai. Tai susiimam ir nepanikuojam. Pirmadieni darom rimta graju su lygiom komandom, kad pajaustume kasiuka ir vel pradetume megautis juo. Nes paskutinius pora treniruociu pirmadieniu buvo nekas. Taigi visiems linkejimai ir PEACE. B)
  • 0

#539 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 22 - 02:47

Dar norejau paprasyti visu komandos draugu, kad siame viesame forume niekas nieko nekritikuotu. Visi pastebejimai ir kritika turi buti issakyta tik pirmadieniais arba rungtyniu metu komandai, komandos draugams ar treneriui tiesiai i akis. Prasau labai prasau i si foruma rasyti tik teigiamus dalykus. Jeigu labai po rungtyniu ar treniruociu iskilo noras issilieti forume, tai pagulek praeis. Davai chebra buname draugiska ir faina komanda, kuria as pazystu nuo pat jos ikurimo. Nesakau, kad dabar kazkas kazka parase ar pasake. Bet sitos mano mintys buvo ateiciai, kad kas nors ko nors neteksteltu viesame forume padares (po nevykusiu rungtyniu) pora bokalu alaus. Kiekviena pirmadieni prasom reikstis ir viska issakyti ir savyje nelaikyti. Net jeigu gausim visas likusias 4 rungtynes po 40 tasku kiekvienose :blink: siulau islikti santuriems viesose diskusijose. Viens, du, trys PEUGEOT B)
  • 0

#540 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 22 - 09:28


Viens, du, trys PEUGEOT B)

gerai tu cia parasei :beer: mano mintys tokios pacios, tad dar pazaisim arne? ;]

beje, sy pirmadieni siulau rimtai pabegioti, o kita kai losim antradieni su scorpais, tai maziau lakstymo, bet daugiau metimams skirti laiko. Bo po gero savaitgalio ir pabegiojus gerai pirmadieni pvz. antradieni bent jau man savo amziuje sunku lakstyti daros. O kai pavargsti, tai ir metimo jokio nera. B)

taip, kad iki pirmadienio visiems su gera nuotaika :beer:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0