Tik kazkaip to piktumo aikstelej kolkas nesimatoKad pikti tai tiesa :mad: Tikras smagumelis
Lietuvos autoklubų lyga
#501
Posted 2008 February 17 - 00:03
#503
Posted 2008 February 17 - 14:15
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#504
Posted 2008 February 17 - 18:40
Edited by dainiusaz, 2008 February 17 - 19:39.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#505
Posted 2008 February 18 - 13:37
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#507
Svečias_simakas_*
Posted 2008 February 18 - 14:49
Edited by simakas, 2008 February 18 - 14:50.
#508
Posted 2008 February 18 - 16:50
ne nu sakes... skaiciau laikrasti kad is bemvu lupa air bagus bet pasirodo davbar vagys atrado kita nisa ka gali islupti kai mages pas daugeli pasidare gamyklines....ok busiu,butinai.sendien as ypatingai piktas.nes ryte pamaciau savo pezuka tai ciut neapsiverkiau.kazkas isdauze langa ir nupiso vairo airbag -a ,tai nekaip nuotaika :mad: :mad:
#509
Posted 2008 February 18 - 19:15
#510
Posted 2008 February 18 - 19:18
siandien jei per daug neperdegsit tai bus oi riesta priesininkams kai tokie visi piktisekant Maiklo pedomis, tai su Simaku sendien turim teise irgi nepasirodyti, bo jo pezui kajuk, o is mano 3 vaziuojanciu beliko viena.... Jau prasipisom garaze po viena is ju. Plius nei porno vakar nebuvo, nei vistien kas nors sere... Esu piktas kaip velnias
![]()
#511
Posted 2008 February 18 - 23:13
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#512
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 February 18 - 23:43
#513
Posted 2008 February 19 - 00:06
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#515
Posted 2008 February 19 - 00:22
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#517
Posted 2008 February 19 - 00:53
nu cia lyginant su pastarosiomis jusu rungtynemis tai gal ir nieko buvo siandien nors mazda irgi ne stebuklasman ir visai neblogai atrode
barklis sake kad nieko gero
tai net nezinau
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#518
Posted 2008 February 19 - 09:00
#519
Posted 2008 February 19 - 14:21
Kaip gali buti gerai, kai komanda sugeba ibezdeti tik 45 taskus per 40 min????man ir visai neblogai atrode
barklis sake kad nieko gero
tai net nezinau
O kad mazdos imete tik 55, tai neparodo musu gynybos pajegumo, o tik tai kad jie neka mazesni grybai nei mes. Nors ziurint is sono mazdos zymiai graziau zaide ir buvo vertesni pergales net ir didesniu skirtumu.
Kazkos paluzimas jau pradeda jaustis nes nieko panasaus nebeliko i ta krepsini kuri zaidem pries naujus metus. Apie kamuolio izaidima net nieko nesakysiu, bet kad dingo greitos atakos tai cia jau labai keista.
Kazkoks veteranu burelis
#520
Posted 2008 February 19 - 14:36
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users







