as nebusiuo siandien rinksites?
daug bus ? nes zaist tai nezinau ar nusiteikes... noreciau pametyt kazkiek
Lietuvos autoklubų lyga
#581
Parašyta 2008 kovo 10 - 18:58
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#582
Parašyta 2008 kovo 10 - 19:10
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#583
Parašyta 2008 kovo 10 - 19:37
Linas sake atvarys, tai jei durys bus neuzrakintos ir as prisijungiu.Galvoju atlekt
#585
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 12 - 18:19
#586
Parašyta 2008 kovo 12 - 18:49
ateinanti pirmadieni zaisit ?Toli sita, gal gali suorganizuoti draugiskas su savo bendradarbiais penktadieni? Kazka minejai, kad galetai
![]()
Su Stoker draugiskos bus pirmadieni (kai pas mus rungtyniu nebus). Jau sutarta
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#587
Parašyta 2008 kovo 12 - 18:55
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#588
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 12 - 18:58
o cia kodel ???bl reiks daugiau neduot valduxui saibu uz visa menesi
#589
Parašyta 2008 kovo 12 - 20:48
du pirmadienius is eiles zaisit "oficialias" varzybaso cia kodel ???
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#590
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 12 - 21:34
tai supratau kad bajeris buvodu pirmadienius is eiles zaisit "oficialias" varzybas
(cia buvo bajeris
)
O as tai vis dar skolingas Valduxui pinigeliu, gal pirmadieni nepamirsiu atsinesti
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 12 - 21:34
#591
Parašyta 2008 kovo 12 - 21:43
#592
Parašyta 2008 kovo 12 - 21:59
nebent turetai 2m ugi arba neeiliniu gabumuO tik dabar pamaciau kad cia ir krepshinio lyga yra
gal reikia zaidejo komandai ? ale nelabai matyt vistiek jau galas sezono
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#593
Parašyta 2008 kovo 12 - 22:04
#594
Parašyta 2008 kovo 12 - 22:16
--------------------------------------------------------------------------------
nea 194 tik turiu tai netinku
Nuvablia kad nori...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#595
Parašyta 2008 kovo 12 - 22:35
o kaip su gabumaisnea 194 tik turiu
tai netinku
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#596
Parašyta 2008 kovo 12 - 23:22
#598
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 07:35
tai kad ir vilniui komanda yra.su gabumais lyg ir neblogai
tik ash cia bishki suklydau nepamaciau kad cia kaunas
o ahs Vilnietis
sorry xebra
![]()
#599
Parašyta 2008 kovo 13 - 08:33
Ei ei, rimbas, ateinantį ontradienį prisistatai Kazliškių 4. Pradžiai bent pažiūrėsi kas ir kaip, o gal kokią ir aprangą iki tol sušaudysim.su gabumais lyg ir neblogai
tik ash cia bishki suklydau nepamaciau kad cia kaunas
o ahs Vilnietis
sorry xebra
![]()
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#600
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 12:59
Vartotojų skaito šią temą: 7
narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0





