Nu bet matai. Be teiseju draugiskos gaunasi, kaip Vilnius - Kaunas. Rezultatas ispudingas, o naudos praktiskai nera.
Reiketu siaip stengtis daugiau 3x3 zaisti, 2x2 ir t.t. Bet ne saleje su savais. O susidaryti trejetus, dvejetus ir eiti i normalias krepsinio aiksteles,
kur lose tikrai gera liaudis ir su jais kautis. Nebus teiseju faktoriaus, bet bus labai labai didelis sportinis pyktis ir faktorius

O jei dar ir is pinigu

Barkli skaityt neskaitys beveik niekas. Nes sia nuoroda as jau pries kiek laiko buvau idejas, su piestuku rodziau ir braiziau. Reikia kiekvienai komandai trenerio siaip,
zmogaus kuris galetu is sono suziureti, suvadovauti, laiku paimti keitima ar dar ka.
Reiktu suprasti ir tai. Kad vien zaidimu, 2x2, 3x3 ir skaitymais nieko nebus. Didele problema yra nemokejimas varytis kamuolio, mesti i krepsi ir t.t. ;-)
Reiktu nesiparinti, o ateiti i treniruotes ir mesti metimus, baudu, tritaskiu ir t.t. O 2 kovoja kamuolius, kas daugiau atkovos tas laimes, praloses daro atsispaudimu skirtuma x3, as taip darau kai
su kita komanda zaidziu ;-) Tada atsiras ir noras uzsiimti gera vieta po krepsiu ir atsidengti ir kovoti kamuoli ismoks. Juolab mesti ismoks, ar bent jau pramoks

Tik yra vienas minusas. Juk visi nori zaisti tik sau, for fun. Tai tokios treniruotes pasidaro sunkios, varginancios ir kai kuriems tikrai neidomios

Juolab kai pralosi ir pompuoli atsispaudimus

Bet po tokiu treniruociu, kad ir lauko salygom. Bet labai daug naudos ateina.