Lietuvos autoklubų lyga
#781
Parašyta 2008 kovo 31 - 10:11
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#782
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 31 - 12:34
#783
Parašyta 2008 kovo 31 - 12:54
#784
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 31 - 13:18
tai atlek paziuret,gal ir palosi,nebutinai su rankom,galesi is koju varyt100% nebusiu, nes rankos vel nepakeliu.
![]()
Nebent pavaizolint.
#785
Parašyta 2008 kovo 31 - 13:18
#786
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 31 - 13:21
#787
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 31 - 13:35
=Nerijusv,Mar 31 2008, 01:18 PM] o tai kas zais? legionieriai bus?
Zaisti antras penketas o pirmas jei tures jegu gales prisijungti
P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas ;)
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 31 - 13:37
#788
Parašyta 2008 kovo 31 - 14:03
jega, tai as tada siandie daug zaisiuZaisti antras penketas o pirmas jei tures jegu gales prisijungti
![]()
![]()
P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas ;)
#789
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 31 - 14:21
as irgijega, tai as tada siandie daug zaisiu
Zaisti antras penketas o pirmas jei tures jegu gales prisijungti![]()
![]()
P.S Tureciau buti pasiruoses kautis, nes kolkas sveikas ir gyvas ;)![]()
#790
Parašyta 2008 kovo 31 - 20:21
O kurioj vietoj pas tave buvo YTAMPA ???as tureciau buti. manau siandie turetu geriau sektis, nes itampos kaip jau ir nebeliko....
Ple susirengem turnyreli 4fun o jis sugeba itampuotis. As kiek zaidziau tiek megavausi krepsiniu, px teisejai px varzovai su savo legionieriais ir t.t. Gaila tik kad trauma isbrauke is daugiau nei puses varzybu, o del jos ir siaip buvo nuotaika kritus kad negaliu normaliai sportuot
Jauciu vat cia ir buvo musu sio sezono beda: "ytampu daugelis buvo uzsivalge" :-)
#791
Parašyta 2008 kovo 31 - 22:09
#792
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 balandžio 01 - 00:57
O as galvojau, kad laimejomNu ka - sezonas baigtas. Hard Rock Aleluja
![]()
Beje, sendie gavom 33:49
Blyn kazka sumaisiau
#793
Parašyta 2008 balandžio 01 - 07:39
jei buciau parases po 24 val., tai butu pats geriausias pokstas siai dienaiO as galvojau, kad laimejom
![]()
Blyn kazka sumaisiau
beje, dar balandi sale bus uzsakyta? manau visai smagu butu susirinkti, aptarti sezona ir dar pabegioti menesiuka
#794
Parašyta 2008 balandžio 01 - 08:09
as kalbejau bendrai apie komandos zaidima ir nieko nelemencias rungtynesO kurioj vietoj pas tave buvo YTAMPA ???
Ple susirengem turnyreli 4fun o jis sugeba itampuotis. As kiek zaidziau tiek megavausi krepsiniu, px teisejai px varzovai su savo legionieriais ir t.t. Gaila tik kad trauma isbrauke is daugiau nei puses varzybu, o del jos ir siaip buvo nuotaika kritus kad negaliu normaliai sportuot.
Jauciu vat cia ir buvo musu sio sezono beda: "ytampu daugelis buvo uzsivalge" :-)
#795
Parašyta 2008 balandžio 01 - 11:27
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#796
Parašyta 2008 balandžio 01 - 11:47
#797
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 balandžio 01 - 12:00
#798
Parašyta 2008 balandžio 01 - 13:40
pamirsai paminet dar ir bloka viena uzvanojaukita vertus nieko perdaug stebuklingo BMW komadoje nera. Man bent jau Scorpai daug galingiau atrodo... Butu buves bent vienas bokstelis, visai kitas vaizdas butu. Ka jau kalbet, kai izaidejas susirenka 7 kamuolius po kase (cia apie Darinska jeigu ka)
![]()
#799
Parašyta 2008 balandžio 01 - 14:20
dARINSKAS Parašyta Apr 1 2008, 01:40 PM
--------------------------------------------------------------------------------
QUOTE (Cr @ Apr 1 2008, 02:14 PM)
kita vertus nieko perdaug stebuklingo BMW komadoje nera. Man bent jau Scorpai daug galingiau atrodo... Butu buves bent vienas bokstelis, visai kitas vaizdas butu. Ka jau kalbet, kai izaidejas susirenka 7 kamuolius po kase (cia apie Darinska jeigu ka)
pamirsai paminet dar ir bloka viena uzvanojau
Tas tavo blokas tai galetu i geriausiu reguliaraus sezono momentu desimtuka pretenduot... ;)
Aukstesniam, ant trajako, pilnu delnu...Respects
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 balandžio 01 - 14:20
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#800
Parašyta 2008 balandžio 01 - 14:30
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





